dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 259 z 290
Pokaż wyniki od 5.161 do 5.180 z 5785
  1. #5161
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał .:Paco:. Zobacz post
    ..chyba kraj mlekiem i miodem płynący
    Mamy miliony magistrów od niczego i otwarte niemieckie granice dla Ukraińców. Wystarczy połączyć te 2 sprawy i już wiadomo dlaczego dostęp do wykwalifikowanych ekip jest coraz trudniejszy i droższy.
    Co do hydraulika to Waldek 602130314Mieszka akurat po azjatyckiej stronie Wisły ale odległość dla niego to żaden problem. Jeździ po całym kraju jak mu sie kasa zgodzi
    Robił mi hydraulikę, wiem że robi też reku i odkurzacze.

  2. #5162

    Domyślnie

    Poszukuję sprawdzonej ekipy do wylewek.
    Forumowy teka miał wejść na budowę na początku czerwca, ale a to musiał coś skończyć, a to powróciły problemy z kolanem. Choć teoretycznie jestem pierwszy w kolejce, to od ponad tygodnia kontakt telefoniczny się urwał, a cały materiał od miesiąca leżakuje Pomożecie?

  3. #5163

    Domyślnie

    Cytat Napisał element napływowy Zobacz post
    Poszukuję sprawdzonej ekipy do wylewek.
    Forumowy teka miał wejść na budowę na początku czerwca, ale a to musiał coś skończyć, a to powróciły problemy z kolanem. Choć teoretycznie jestem pierwszy w kolejce, to od ponad tygodnia kontakt telefoniczny się urwał, a cały materiał od miesiąca leżakuje Pomożecie?
    Na mojej BL jest p.Grzegorz Rola tel.889 391 929.
    Z Teką się nie dogadaliśmy.

  4. #5164
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar MajekD
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Otwock
    Kod pocztowy
    05-400
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosiasad Zobacz post
    Na mojej BL jest p.Grzegorz Rola tel.889 391 929.
    Z Teką się nie dogadaliśmy.
    U mnie wylewki też robił Pan Grzegorz. Podłogi położone (gres) glazurnik nie miał najmniejszych zastrzeżeń

  5. #5165
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Eugeniusz_
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    305

    Domyślnie

    Zrób to od razu to co masz zrobić, nie odkładaj.
    Tym razem remont mieszkania który dawno się skończył a dopiero:

    POLECAM

    Wykończeniówka
    Ogólna wykończeniówka aby nie wykończyła naszego myślenia i mieli dobrą pomoc w rozwiązaniach POLECAM forumowego Rom-Kon (605 498 598 )
    Zawsze w terminie, służy radą doświadczeniem daje gotowe rozwiązania - POLECAM


    Stolarz - zabudowa, blaty
    Pełny profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, zawsze służy radą popartą doświadczeniem polecam - Pan Marek Tryniszewski (508 161 116)
    Syna spłodziłem, drzewo zasadziłem i dom już wybudowałem
    Bursztynek - dziennik
    Bursztynek komentarze

  6. #5166

    Domyślnie

    Cześć, a ja potrzebuję porozmawiać, wybrać, przekonsultować i zamówić drzwi wewnętrzne do domku. Niestety firmy w Otwocku, nie są zainteresowane lub coś nie możemy się porozumieć. Domek w Otwocku.

  7. #5167
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar PaRa
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Góra Kalwaria
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    1.775
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał michalo-okowawy Zobacz post
    Cześć, a ja potrzebuję porozmawiać, wybrać, przekonsultować i zamówić drzwi wewnętrzne do domku. Niestety firmy w Otwocku, nie są zainteresowane lub coś nie możemy się porozumieć. Domek w Otwocku.
    Obejrzeć i wybrać możesz w dowolnym sklepie a zamówić w innym miejscu. Ja polecę kolegę z forum finlandia http://www.alterdom.pl/
    Zamówiłem u niego 8 skrzydeł z montażem.

    Mój dziennik budowy

    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?244304-Zx100

    Parterówka 175m2, ogrzewanie 135m2 podłogówka + drabinka w łazience, garaż 40m2 nie ogrzewany.
    OZE - 7696 kWh/rok, 57,3 kWh/(m2·rok), Projektowe obciążenie cieplne budynku 4563 W
    Pompa Panasonic Aquarea SDC 7KW + CWU Hewalex HP250, rekuperator AirPack 300
    Płyta fundamentowa - 0,12, ściany - 0, 14 , dach - 0,12

  8. #5168

    Domyślnie

    witam,

    nie chciałbym wchodzić w budowanie etapami i zgrywanie prac różnych wkip, czy na forum mógłby ktoś polecić rzetelnego i w miarę przystępnego finansowo generalnego wykonawce? Okolice Piaseczna, bardzo dziękuję za pomoc.

  9. #5169
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał michalo-okowawy Zobacz post
    Cześć, a ja potrzebuję porozmawiać, wybrać, przekonsultować i zamówić drzwi wewnętrzne do domku. Niestety firmy w Otwocku, nie są zainteresowane lub coś nie możemy się porozumieć. Domek w Otwocku.
    Podjedź do Ventany na Bartycką. Pytaj o Jarka . Brałem u nich okna, teraz zamówiłem drzwi zewnętrzne, a lada dzień będę zamawiał wewnętrzne z Porta. Panowie mają pojęcie o swojej pracy i robią dobre ceny. Bez problemu możesz się też umówić na oglądanie realizacji. Ja parę domów zwiedziłem zanim wybrałem okna i drzwi
    Ostatnio edytowane przez zbigor ; 16-07-2017 o 22:25 Powód: literówka

  10. #5170

    Domyślnie

    Dzień dobry wszystkim,
    czy możeci mi polecić fachowców :
    - malarzy pokojowych
    - parkieciarzy, cykliniarzy

    Warszawa

  11. #5171
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tommygol84

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Konstancin-Jeziorna
    Kod pocztowy
    05-520
    Posty
    49
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Witam, szukam godnej polecenia firmy od układania kostki brukowej (projekt, wycena, sprzedaż z ułożeniem)z okolicy Konstancin, Piaseczno, Góra Kalwaria. Czy ktoś może polecić sprawdzoną firmę?

  12. #5172
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    fantomek24

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    409
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    witam polecam do tynków wewnętrznych P. Kazimierza, pierwsza klasa roboty, stara zdrowa metoda cynki cementowo wapienne robił u mnie obecnie robi u sąsiada w Pruszkowie można zobaczyć robotę tel. 505 632 620, powołać się na Tomka będzie dobra cena

  13. #5173
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    wally666

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    385

    Domyślnie

    Szukam sprawdzonego architekta do zaprojektowania domu od a do z. Przeleciałem ostatnie kilkadziesiąt stron wątku i nie znałem nikogo. Polecicie kogoś?

  14. #5174
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Wekto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    786

    Domyślnie

    Cytat Napisał wally666 Zobacz post
    Szukam sprawdzonego architekta do zaprojektowania domu od a do z. Przeleciałem ostatnie kilkadziesiąt stron wątku i nie znałem nikogo. Polecicie kogoś?
    Szukając architekta sprawdź w czym on czuje się najlepiej. Czy ten styl jest zbieżny z tym czego szukasz. Nie ograniczaj się tylko do jednego biura. Sprawdź w bezpośredniej rozmowie co Ci oferują i za ile. Usługa zaprojektowania naszego planu domu w różnych miejscach kosztował od kilku do 60k zł za projekt.
    Polecam "Kasprowicz i Zaremba Architekci" z Legionowa. Ale akurat odległość w przypadku dobrego biura nie ma aż tak dużego znaczenia. W sumie mieliśmy kilkanaście spotkań. Często po kilka godzin. Można to było ograniczyć ale... nie chcieliśmy bo często rozmowy wchodziły w zupełnie inne, ciekawe tematy.

  15. #5175
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Ja również mogę polecić powyższą pracownię. Przez ostatnie kilkanaście lat zaprojektowali 4 domy dla mojego kuzyna. .
    Byli nawet na mojej krótkiej liście ale ostatecznie wybrałem inne biuro. Do tej pory nie wiem czy słusznie...

  16. #5176
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    gwasiule

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-444
    Posty
    1

    Domyślnie

    Pilnie poszukuje ekipy budowlanej ktora podejmie sie budowy domu do stanu surowego otwartego (plus dach) w tym roku.
    Budowa w Warszawie Rembertow.
    Moze ktos poleca kogos kto moze miec wolny termin w sierpniu / wrzesniu tego roku?

  17. #5177
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar RAPczyn
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-188
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    2.171

    Domyślnie

    Cytat Napisał wally666 Zobacz post
    Szukam sprawdzonego architekta do zaprojektowania domu od a do z. Przeleciałem ostatnie kilkadziesiąt stron wątku i nie znałem nikogo. Polecicie kogoś?
    Mogę polecić m.in.:
    http://www.pracowniaproporcji.pl/
    oraz
    http://www.baginscyarchitekci.pl/
    a no i
    https://www.domstudio.pl/ lub https://www.prostydom.com/
    "Słońce nie wystawia rachunków"

  18. #5178
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Janusz.K

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wawer
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał gwasiule Zobacz post
    Pilnie poszukuje ekipy budowlanej ktora podejmie sie budowy domu do stanu surowego otwartego (plus dach) w tym roku.
    Budowa w Warszawie Rembertow.
    Moze ktos poleca kogos kto moze miec wolny termin w sierpniu / wrzesniu tego roku?
    Ja odpowiem trochę przewrotnie: nie bralbym do budowy swojego domu ekipy ktora ma terminy dostepne na teraz. Widzac co sie dzieje na rynku budowlancow, dobre ekipy maja terminy na przyszly rok.
    Ale powodzenia. Moze Ci sie trafi "okazja".

  19. #5179
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janusz.K Zobacz post
    Ja odpowiem trochę przewrotnie: nie bralbym do budowy swojego domu ekipy ktora ma terminy dostepne na teraz. Widzac co sie dzieje na rynku budowlancow, dobre ekipy maja terminy na przyszly rok.
    Ale powodzenia. Moze Ci sie trafi "okazja".
    Miałem parę razy termin "od zaraz" z powodu wycofania się inwestora. Raz wygryzła mnie tańsza ekipa na 6 dni przed planowanym wejściem. Innym razem na dwa dni... a raz to pojechałem z narzędziami na budowę i sam się wycofałem.... różnie to bywa...

  20. #5180
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    BudującaDom

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-493
    Posty
    27

    Domyślnie

    Zawiodłam się na polecanym glazurniku Vadiolu. Takie recenzje, super opinie w Internecie, więc też zależało nam by u nas pracował. Dzwoniłam w styczniu, spotkanie było na początku lutego. Zakupiliśmy wszystkie materiały jakie wskazał. Z ceną robocizny się nie targowaliśmy. Miał zacząć robić małą łazienkę na początku marca, a resztę prac w czerwcu. Termin marcowy przesunął z powodu jakiegoś hydraulika. Tydzień później miał na sto procent już wchodzić. Jego żona dzwoniła w piątek i umówiliśmy się na przekazanie kluczy w niedzielę, bo w poniedziałek nie mogliśmy być na ósmą na budowie. Przecież pracujemy. Druga godzina po obiedzie w poniedziałek , na którą mogłam dotrzeć na budowę absolutnie nie wchodziła w grę. Więc umówiliśmy się na budowie w niedzielę. W sobotę dostałam maila, że mamy szukać kogoś innego, bo mąż jest w szpitalu i nie wiadomo kiedy będzie mógł pracować. Nie było przesunięcia terminu rozpoczęcia pracy, więc to musiał być poważny wypadek bądź jakaś straszna choroba. Nie dopytywałam się o szczegóły tego niespodziewanego nieszczęścia. Wyraziłam swoje współczucie. Szukanie nowego glazurnika nie było łatwe, bo wszyscy mieli już poumawianych klientów do jesieni. Liczyłam jednak, że Vadiol odezwie się i będzie robił wszystkie prace w czerwcu. Cisza jednak. Kogoś udało się znaleźć na przełomie czerwca i lipca do tej małej łazienki. Łazienka wyszła pięknie za 1200 mniej niż u Vadiola i na dodatek z fugą epoksydową pod prysznicem. Wszyscy są pod wrażeniem dokładności i estetyki wykonania. Wszystko zrobione na gotowo jak z żurnala. Pan idealnie poradził sobie z przeróbkami hydraulicznymi. Jest to człowiek. który nie prosi swoich klientów o recenzje w Muratorze. Na resztę prac muszę niestety poczekać aż do listopada, bo ma poumawianych klientów. Przypadkiem trafiłam, że u niejakiego Autorusa Vadiol w pełni zdrowia pracował w połowie marca.Na zdjęciach nie widać żadnych obrażeń. Nie cierpię jak mnie ktoś okłamuje. Przecież nikt go nie zmuszał do zaakceptowania pracy na naszej budowie. Po prostu trafił się lepszy klient i nas olał. Nie zważając, że parę miesięcy będziemy w plecy. W styczniu mogłam z łatwością znaleźć kogoś innego. Nie polecam, bo człowiek niesłowny i lekceważący klienta.

Strona 259 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony