dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 260 z 290
Pokaż wyniki od 5.181 do 5.200 z 5785
  1. #5181

    Domyślnie

    Nie widzę potrzeby przedstawiania na Forum wypisu ze szpitala . Cieszę się bardzo , że mój stan pozwolił mi w miarę szybko wrócić do normalnego życia .

  2. #5182
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    BudującaDom

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-493
    Posty
    27

    Domyślnie

    Nie ma potrzeby. Zdjęcia u Autorusa oraz aktualizacja ogłoszenia na OLX z marca mówią same za siebie. Kto chce się umawiać, przepłacać, czekać i ryzykować, że fachowiec może z dnia na dzień poinformować, że nie będzie pracował, jego sprawa. Na szczęście większość fachowców jak zachoruje lub coś im wypadnie przesuwa termin.
    Ostatnio edytowane przez BudującaDom ; 01-08-2017 o 08:35

  3. #5183
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Ja za to czuję potrzebę by koleżanka choć trochę trzymała się meritum tego tematu. Zatem oprócz żalu bardzo chętnie poczytałem coś więcej o tajemniczym glazurniku z żurnala, a jeszcze chętniej poznał bym jego numer telefonu.

  4. #5184

    Domyślnie

    witam,

    byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś poleciłby mi ekipę z okolic Warszawy (gm. Piaseczno) do SSZ.
    Niestety Pan Mirek G. ma wolne terminy dopiero pod koniec 2020 roku więc odpada...

    Pozdrawiam.

  5. #5185
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    W moim dzienniku znajdziesz namiar. Ekipa sprawdzona i mam wrażenie graniczące z pewnością że cenowo lepsza niż wykonawca którego wymieniłeś.

  6. #5186
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał dadrot Zobacz post
    byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś poleciłby mi ekipę z okolic Warszawy (gm. Piaseczno) do SSZ.
    https://www.oferteo.pl/witbud/kontakt/113370

    Efekty pracy masz w moim dzienniku. A, i nie ma ekip idealnych - tutaj np. przytaknęli elektrykom, że nie trzeba uziomu fundamentowego. A to błąd - domagaj się zrobienia uziomu (ściągnij do tego przed zalaniem fundamentów dla pewności elektryka, żeby potem nie kręcił nosem)

  7. #5187
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nie_zapominajka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    40-123
    Posty
    132

    Domyślnie

    Żadnej konkretnej ekipy nie jestem w stanie polecić, chociażbym bardzo chciała, no i nie jestem z okolic Warszawy, więc to nie moje regiony (niestety, choć w tym tygodniu do Warszawy się udaje na dłuższe wakacje!), ale jeżeli chodzi o ekipy, to może warto byłoby poszukać tutaj: https://sprzedajemy.pl/warszawa/uslu...emont-i-budowa, czyli w serwisie ogłoszeniowym, gdzie takich ofert z terenu Warszawy jest wiele, z tego co widzę ponad 130 i z różnych dziedzin.

  8. #5188

    Domyślnie

    Witam,
    polecam ekipę, która deskowała i papowała mój dach. Starannie, precyzyjnie, szybko i niedrogo. Po pracy posprzątali.
    Działają głównie w okolicach Warszawy i na północnym Mazowszu.
    Pan Krzysztof Wołosz: 600 893 154.

  9. #5189

    Domyślnie

    Poszukuję dobrego i rzetelnego kierownika budowy. Może ktoś mógłby polecić. Budowa w powiecie warszawskim zachodnim (Błonie, Leszno). Z góry dziękuję

  10. #5190

    Domyślnie

    Szukam rzetelnej firmy (Warszawa i okolice) do zamontowania listew ozdobnych elewacyjnych - takich wokół okien.

    Będe wdzieczny za pomoc.

  11. #5191
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał veritas2309 Zobacz post
    Szukam:
    hydraulika na już do rozprowadzenia rur + rozłożenia podłogówki. Forumowy Pan Michał Jurczak odpada z racji terminów na 2018.
    posadzki anhydrytowe do położenia około 200m2 posadzek.
    hydraulik saniterm.pl
    anhydryt http://mixobud.eu
    obaj z mojej budowy

  12. #5192

    Domyślnie

    Poratujcie

    1. Szukam kogos sprawdzonego do wykonania kotlowni (piec itp). Warszawa
    Juz jestem po kontakcie z firmą Ma-Box

    2. Dodatkowo moze ktos poleci firme do wykonania podlogi z zywicy w garazu.

    3. Szukam również ekipy do gładzi gipsowych w budynku.
    Ostatnio edytowane przez Karolewskiej ; 01-09-2017 o 11:25

  13. #5193

    Domyślnie

    Szukam ślusarza do wykonania konstrukcji stalowej altany/ogrodu zimowego. Stal malowana proszkowo. Na to pójdzie szkło więc konstrukcja powinna być mocna

  14. #5194
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    yogivw

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-163
    Posty
    10

    Domyślnie

    witam,
    poszukuje specjalisty od papy termozgrzewalnej. Mam do wygrzania dwa tarasy sredniej wielkosci,
    Zalezy mi na kims super dokladnym ktory z dbaloscia o szczegoly wykona wierzchnia warstwe.

    Z gory dziekuje.

    Pozdrawiam,
    Pawel

  15. #5195
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał yogivw Zobacz post
    witam,
    poszukuje specjalisty od papy termozgrzewalnej. Mam do wygrzania dwa tarasy sredniej wielkosci,
    Zalezy mi na kims super dokladnym ktory z dbaloscia o szczegoly wykona wierzchnia warstwe.

    Z gory dziekuje.

    Pozdrawiam,
    Pawel
    Bernard 606 760 227 ale jeśli zależy Ci na jakości, dbałości itp to papa nie jest najlepszym wyborem. Poproś by pokazał Ci Elastofol. U mnie leży na balkonach i tarasie nad garażem. Papa się do tego nie umywa . Niestety jest sporo droższy od papy.

  16. #5196

    Domyślnie

    Cytat Napisał yogivw Zobacz post
    witam,
    poszukuje specjalisty od papy termozgrzewalnej. Mam do wygrzania dwa tarasy sredniej wielkosci,
    Zalezy mi na kims super dokladnym ktory z dbaloscia o szczegoly wykona wierzchnia warstwe.
    spróbuj może tu https://www.youtube.com/watch?v=Z1dM_LcXjAk
    O widzę ze juz zbogor podał ten sam kontakt

  17. #5197
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Szukam brukarza i fachowca od ogrodzenia a konkretnie od paneli systemowych 3D. Ktoś poratuje sprawdzonym kontaktem?

  18. #5198

  19. #5199
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Bruk betonowy, a raczej płyta w stylu Jadar Megan

  20. #5200
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    suzanita

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    128

    Domyślnie

    Kolejne polecenia z zakończonych prac:

    1) tynki gipsowe wew. maszynowe - ANATAK z Raszyna 502 626 122
    Dobry kontakt, sprawnie i terminowo wykonana praca, dbałość o szczegóły - tynki moim zdaniem wyglądają super równiutko.

    2) Hydraulika/ogrzewanie podłogowe - Ma-Box Michał Jurczak 600 247 016
    Świetny kontakt, profesjonalne podejście, ogromna wiedza, analiza co i jak rozwiązać oraz terminowość - nie dziwią mnie wolne terminy dopiero na 2018.
    Została do wykonania jeszcze kotłownia i uruchomienie kotła.

    3) Wylewki z Mixokreta - Bogdan Gąsior 607 893 782
    wylewki wykonane perfekcyjnie, równe jak lustro Pan Bogdan chętnie doradza co i jak rozwiązać lub poprawić, żeby było zwyczajnie lepiej. Nie ma oszczędzania na materiałach i zabawy w półśrodki - ma być 100% dobrze! I za to tez ogromny plus.
    Pan Bogdan wykonuje też tynki cem-wap kwarcowe - w tej kwestii się nie wypowiem ale patrząc na podejście do wylewek można się spodziewać również wysokiego poziomu.

    Mój kolega, który też jest na etapie budowy po obejrzeniu tynków i wylewek od razu zaklepał sobie terminy u wyżej wymienionych

    Ale... żeby nie było tak super kolorowo to zdecydowanie nie polecam forumowicza fighter1983 , firma Astrobud czy MedBud... nie wiem, która jest już aktualna.. pogubiłem się...
    W tym miejscu napisze tylko, ze gdybym nie prowadził w międzyczasie rozmów z innym wykonawcą to zostałbym w tym roku bez docieplenia budynku. I nie jestem jedyną osobą, która miała taka sytuację

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...light=astrobud

    Uważam, ze jest to bardzo ważne info ( i byłoby nie fair takie historie przemilczeć ) dla potencjalnie zainteresowanych współpracą z panem Bartkiem, który jest de facto sprzedawca Caparola na forum a ekipy wykonawcze podnajmuje ( doliczając oczywiście swoje fee ) nie mając totalnie kontroli co się dzieje na budowie... Oj trochę mogę poopisywać... I chyba to zrobię...

    Ps. fighter1983, to już mi nie wysyłaj tej oferty na którą czekam od kwietnia...
    Ostatnio edytowane przez suzanita ; 07-09-2017 o 09:47

Strona 260 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony