...w kwesti budowy cisza....

Ale ja o czym innym chciałam
Po raz kolejny przekonałam sie, że Forum pomaga w rozwiązaniu każdego problemu: od wyboru projektu domu aż po pomysł szybki na obiad Wystarczy jakies pytanie postawić i juz po kilku minutach pojawiają sie pierwsze odpowiedzi...
Dzieki wam wszystkim!!!...

Dziś przeglądałam sobie najstarsze dzienniki budowy i zauwazyłam, że bardzo duzo osób zaczynało pisanie i przerywało po 2 - 3 postach. Ciekawe dlaczego
Niemniej postanowiłam byc systematyczna i nie zaniedbywac mojego dziennika. Zawsze z wielkim zdumieniem patrzę ile już było wyświetleń mojego dziennika i myślę sobie, że to jest naprawdę niesamowite. Do tej pory nie czułam żadnej odpowiedzialności za pisane tu słowa, ale powoli dochodzi do mnie, ze za jakis czas ja będe ta bardziej doswiadczoną...i niektórzy mogą opierac sie na tych właśnie moich doświadczeniach...
Ok. Trochę sie zaplątałam, więc lepiej zostawię ten wątek

Zwróciłam też uwagę - nawet patrząc na tytuły dzienników - jak bardzo ważne są domy dla ludzi. Brzmi to głupkowato trochę...a może zbyt ogólnie:
Mam na mysli to, że większość ludzi chyba bardziej lub mniej marzy o swoim własnym miejscu na ziemi. I chyba u większości z nas te marzenia przybierają kształt domku.
Jesteśmy w stanie zdecydowac sie na pół zycia oszczędzania/spłacania kredydu/ rezygnacji z urlopów i wiekszych przyjemności...po to własnie, by w niedziele rano móc wyjść z własną fillizanką kawy, przed własny dom, do własnego ogródka, usiąść na własnym krześle i poczuc jak pachnie powietrze...
Z takich właśnie chwil szczęścia składa sie życie prawda...?