dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 14
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 268
  1. #201
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wypas
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    BS4
    Posty
    101
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Czy ktos zetknal sie z

    ERBUD
    Daniel Wróbel
    z Olesnicy.


    Zaoferowal mi atrakcyjna cene za SSO i szukam opini na temat tej firmy.
    Dziennik Hermes 2 pod Wroclawiem

    Komentarze prosze umieszczac w dzienniku

  2. #202

    Domyślnie

    Witajcie,

    Właśnie skończono u mnie hydraulikę.

    Roboty wykonywał Adam Radaszkiewicz, tel: 602-253-166, wszystko fachowo, co ważne TERMINOWO.

    Cena porównywalna z konkurentami, ale za to bez najmniejszego kłopotu. Nie trzeba pilnować, sprawdzać, materiały załatwia w dobrych cenach.

    Godny Polecenia.

  3. #203

    Domyślnie Andrzej Karwacki

    Cytat Napisał elania4 Zobacz post
    Dekarz, Andrzej Karwacki, kładł u mnie dachówkę (dach miałam wcześniej zapapowany), zapewnił materiały i usługę w dobrej cenie, ogólnie z dachu jestem zadowolona (Tel. 604428025)
    Również polecam firmę Pana Karwackiego (Dach-system), dach robili u mnie 4 lata temu, byli na jednej poprawce po ok 2 latach - podwiewało deszcz i zaciekało przy kominie, bardzo szybko zareagowali poprawili i jest ok - wina nie do końca leżała nawet po jego stronie, bo komin miałem sam obrabiać ale jakoś mi się jeszcze nie złożyło

    Co do samej pracy to ekipa jest bardzo szybka, i dokładna. Miałem mała przygodę z Panem Karwackim, ale sprawę ostatecznie załatwił bardzo honorowo. Uważam że nie jest problemem popełnić błąd, ale trzeba umieć się do tego przyznać, przeprosić i ponieść konsekwencje - w tym przypadku dać dobry upust
    ---------------[ lakusz ]---------------
    Miejsce: Mały Ciepły Domek w Szymanowie

  4. #204
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar miloszk
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    534
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Poszukuję kierownika budowy, na zachód od Wrocławia, takiego co doradzi podczas budowy i będzie można z nim normalnie pogadać

  5. #205
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar carolinka
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    Wroclaw, Poland, Poland
    Posty
    179

    Domyślnie

    Witam, poszukuję ekipy od fundamentów do sso najchętniej w zachodniej cz. Wrocławia. We wrześniu powinno być PnB a budowa najchętniej od wiosny 2012
    Budowanie we Wrocławiu
    Zapraszam do komentowania

  6. #206
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    MRS.CONSTR.

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    838
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Chcialam wpisac na ta liste Pana Radka .Wykonuje on docieplenia ,podbitki, docieplenia poddaszy.Wiem ,ze z jego uslug korzystali juz forumowicze i chyba sie nie zawiedli.Ja widzialam rowniez jego prace (bardzo dokladny,slowny a przy tym kulturalny) i za miesiac wchodzi do mnie na budowe,ale w tej chwili ma wolny termin,wiec jezeli ktos chce to podaje numer tel.534888998.

  7. #207
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    viridia

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    wroclaw
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    Nawet nie wiecie ile nowych sił mi przybyło kiedy dzisiaj znalazłam tą stronę...Po strasznych przebojach ,które zresztą trwają nadal...błagam o pomoc.
    Pilnie potrzebuję solidnego kierownika budowy oraz projektanta który naniesie poprawki w projekcie.
    Moj dotychczasowy kierownik od ponad roku trzymał dokumenty,w marcu zapewniał że za dzień , dwa odbiera pozwolenie na budowę...Wczoraj się okazało że zapomniał zawieźć dokumenty do starostwa..A od jutra jedzie na urlop...we wrześniu mam ustalony termin budowy...
    Rozpaczliwie potrzebuję dobrego i solidnego kierownika.
    Proszę o pomoc

  8. #208
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Myometis
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    696
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    podbijam... poszukuję TYNKARZY, dobrych, sprawdzonych, miłych, przystojnych.... no dobra to ostatnie nie musi być wrocław i okolice

  9. #209
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Slash
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław
    Dzielnica
    Fabryczna
    Posty
    37

    Witam,
    od dawna nie miałem czasu / okazji / nastroju (*niepotrzebne skreślić), żeby się udzielić na forum - budowanie wciąga.
    A tymczasem budowa skończona i prawie wykończona, od miesiąca zamieszkiwana.
    Wieczory zrobiły się długie, okazji do refleksji budowlanych, poprawek, wniosków, wyszukiwania błędów i identyfikowania sprawców jest zatem coraz więcej.
    Pora podzielić się niektórymi z nich - sam wiele skorzystałem na lekturze FORUM.

    Dziś odcinek 1. HYDRAULIK
    To chyba kluczowa część wszystkich instalacji - zdecydować się na określone technologie i rozwiązania było bardzo trudno.
    Jeszcze nie wiem, czy wybrałem właściwie? ... chociaż nie - już wiem - parę istotnych detali z pewnością zmieniłbym przy następnej okazji.
    Ale do rzeczy ...
    Dom 200m2, piec Viessmann Vitodens 343F + 2 kolektory Vitosol 200F, 80m2 podłogówki na dole, 7 grzejników na górze (i w garażu). Wszystko na jednym obwodzie, z mieszaczem pomiędzy podłogówką i grzejnikami.
    Całością prac hydraulicznych zajął się Pan Adam Radaszkiewicz (602 253 166)- namierzony na tym forum, wielokrotnie tutaj polecany.
    Sprawdziłem. Człowiek zadziwiająco dobrze zorganizowany (choć nie sprawia takiego wrażenia ), załatwia praktycznie wszystkie materiały i podwykonawców (gaz-majstrów, dachowców, serwisantów). Sympatyczny nerwus, solidny i terminowy, choć czasem musiałem się nasłuchać narzekania na tych i owych. Polecam

    Wracam do zabaw z regulacją (pogodówka, krzywa grzewcza, regulatory termostatyczne mieszacza, grzejników, ...) - jest tego cała masa - ale to akurat lubią tygryski!

    CDN...
    Ostatnio edytowane przez Slash ; 27-11-2011 o 21:05
    Pozdrawiam, Slash

  10. #210

    Domyślnie

    wykończeniówka - w tym płytki, regipsy, docieplenie, sufity podwieszane - no wszystko - Arek Gawroński 503 196 987. Perła w koronie. Jest super.
    I jeszcze pan Hubert - tel. 500 559 172. Rewelacja, bardzo szybki! bardzo dokładny, a przy tym miły i sympatyczny. Pracują osobno lub razem.

    a więcej namiarów tu:
    http://forum.muratordom.pl/group.php...cussionid=3059

  11. #211

    Domyślnie

    do nowych forumowiczów,przestrzegam,uważajcie bo większość tutaj wpisów to osoby same reklamujące się.

  12. #212
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Tatarak
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    na zachód od Wrocka
    Posty
    8.719

    Domyślnie

    Damro - niektore pewnie tak, szczególnie jak ktoś ma koncie kilkadziesiąt postów lub mniej, należy uważać, co się czyta. i warto pamiętać, że fachowiec, któremu wystawiono pochlebną opinię kilka lat temu, mógł "się zepsuć" w międzyczasie od nadmiaru klientów.

    ale czy od razu większość to reklama?

  13. #213
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    alicjaadrian

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Głogów
    Kod pocztowy
    67-200
    Posty
    3

    Domyślnie

    Gorąco polecam firmę z Głogowa wykończenia wnętrz tel.516345923

  14. #214
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Myometis
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    696
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    No dobra, czas na mnie, bo już swoje dobre doświadczenia mam, (złe też, ale nie o tym, nie o tym )
    To, że nie jestem samoreklamującym się można sprawdzić w dzienniku, zapraszam, jestem szary, walczący inwestor jak każdy.

    Polecam:

    1) TYNKI : - p. Zbigniew Adamczyk 791 259 095
    dwóch Zbigniewów, firma, która się nie reklamuje, pracują od polecenia do polecenia. Wzięłam ich od przyjaciółki, której robili dom. Dwóch sympatycznych panów, bardzo w typie dżentelmena, jak wpadałam na budowę prawie nosili mnie na rękach, żebym butów nie ubrudziła poza tym pracowici, terminowi, uczciwi do bólu, ceny konkurencyjne, realne, wykonanie szybkie, bezproblemowe, świetny kontakt. Jestem mile zaskoczona, bo są to ludzie, którym zależy na kliencie i na dobrej opinii, bardzo mile wspominam i polecam w ciemno.

    2) HYDRAULIKA: - p. Adam Radaszkiewicz - 602 253 166
    "Wzięty" z Muratora, z białej listy. Pracuje na dobrych materiałach, negocjuje dobre rabaty w hurtowni, załatwia, przywozi, inwestor nie musi się niczym martwić. Ma obiektywne spojrzenie, na każde moje pytanie ma logiczną odpowiedź, doradzi, wytłumaczy, uzasadni. Specjalista w swojej dziedzinie, robi sprawnie, czysto, jest konkretny, słowny no i nie da się go nie lubić Poza tym chwalę sobie z nim kontakt, nie owija w bawełnę, nie kombinuje, elastyczny co do cen i czasu wykonania, zrobił nam kotłownię, załatwił serwisantów, odbiory, wszystko działa na cycuś glancuś. Polecam dalej w ciemno, bo wie co robi i robi to dobrze.

    3) POSADZKI p. Krzysztof - 603 999 779 polecany przez ww. Adama hydraulika,
    konkretny, słowny, bezproblemowy, bardzo punktualny, załatwił wszystko na czas, po naprawdę dobrej cenie, nie przeraziło go błoto, przez które musiał do nas "dopłynąć", na wszystkie pytania miał logiczne, mądre odpowiedzi, doradzał, proponował. Dzięki niemu mamy w miarę równą podłogę na skaszanionym chudziaku. Polecam, oby więcej takich fachowców.

    4) podłączenia gazu, instalacje, skrzynka gazowa i wszystko co się z tym wiąże
    p. Krzysztof Wnuk - 694 676 538
    jedyny człowiek gazowy, który nie robił mi problemów z podłączeniem, instalacją i takie tam. Przyjechał, wycenił, uspokoił, wykonał. Bezproblemowy człek z dużą wiedzą, którą się dzieli, ukierunkowując inwestora. Żałuję, że wcześniej się z nim nie spotkałam, uprościły by się wszelkie procedury. Polecam, miły, kompetentny, pomocny, konkretny.

    5) okna Avante z firmy KRYSIAK z ul. Balonowej
    Polecam, wysoka jakość obsługi, konkretnie, terminowo, montaż bezproblemowy, przemiła ekipa i właściciele. Skorzystałam z nich już drugi raz, polecałam przyjaciołom, wszyscy zadowoleni. Okna sprawują się ok, doradztwo w kwestii wyboru, pomiary, serwis posprzedażowy (czy aby wszystko ok) i ankieta na temat montażystów (nie miałam żadnych uwag). Polecam w ciemno. Mam od nich również bramę garażową, równie sprawnie i dobrze zamontowaną.

    to tyle na pierwszy rzut, reszta potem

  15. #215
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tomaszek19

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawel klepacz Zobacz post
    witam.
    poszukuje brukarza do kostki granitowej nie betonowej. znalazlem jak na razie tutaj jednego.
    z tymi co sie umowilem to kazdy byl od granitowej ale na miejscu krecenie nosem i przekonywanie mne do betonowej - bo wpadna na tydzien dwa i po robocie a przy granicie kupa grzebania...
    czy znacie kogos godnego polecenia
    budowa 15 km od wrocka na wschod

    pozdrawiam

    pawel
    Witam, mój debiut tutaj, ale widzę dużo fajnych porad przy okazjiteż chętnie poradzę, bo jak ktoś szuka fajnego brukarza to mogę szczerze mogę polecić Pana Sebastiana Smolaka. Dostałem go z polecenia od znajomych, którzy dosyć wnikliwie rozpatrują wszystkie oferty i lubią brać ludzi na poziomie. U Pana Sebastiana się to potwierdziło, robi bardzo dobrze, szybko, jest miły i grzeczny (co u brukarzy jest rzadkością), a do tego stawki ma bardzo atrakcyjne.
    Znajomi byli zachwyceni, ja też jestem bardzo zadowolony. Naprawdę facet na poziomie. Podaję jego namiar, bo warto wziać kogoś normalnego do prac brukarskich - Sebastian Smolak 667 20 60 44.
    U mnie kłądł kostkę betonową, ale mówił, że granit też kłądzie na równi z betonem. Resztę sobie sprawdźcie po telefonem, ale chętnie przyjeżdża na budowę.
    T.

  16. #216
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Bollero

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Oleśnica
    Kod pocztowy
    56-400
    Posty
    1

    Domyślnie

    ...
    Ostatnio edytowane przez Bollero ; 11-07-2012 o 14:52 Powód: zmiana opinii

  17. #217
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar pedro73
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Gmina Kobierzyce
    Posty
    164

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bollero Zobacz post
    Pan Kocot niestety się zepsuł. Poleciłam tego fachowca, bo sama 2 lata temu byłam zadowolona. Ale teraz narobił mi wstydu. Po pierwsze łaskę robi, że odbierze telefon. Może w głowie mu się poprzewracało od ilości zleceń... bo zaczął olewać. Umówił się z moimi znajomymi, po czym zniknął. oddzwonił raz z pretensjami, że on oddzwoni. I dalej cisza. Jak ktoś nie chce zostać na lodzie, to nie polecam.
    A może znajomi nie wiedzieli, że on jest na urlopie? Ludzie czasem musza odpocząć i mają prawo nie odbierać telefonu.
    Ja nie mam żadnego problemu, żeby się z nim skontaktować, ale nie na urlopie!!! Prace zaczął przed urlopem, a kończyć będzie w przyszłym tygodniu.
    Dom za rogiem to brzmi dumnie

  18. #218

    Domyślnie

    Ja polecam Pana Kocota, robił nam przyłącze elektryczne właśnie przed swoim urlopem w czerwcu Wszystko odbyło się sprawnie, w terminie, załatwił wszystkie formalności, praca wykonana bez zarzutu, doradził nawet w innych tematach. Zdecydowanie polecam! Acha, z połączeniem telefonicznym też nie było problemu

  19. #219

    Domyślnie

    Czy mógłby ktoś polecić mi jakiegoś fachowca od certyfikatów energetycznych, z okolic głogowa,lubina ?
    Byłbym bardzo wdzięczny.

  20. #220
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    barbara@

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    40

    Domyślnie

    To ja dorzucę KOMINIARZ Krzysztof Suski, bardzo solidny i co najważniejsze tani kominiarz. Numer telefonu 607-260-440.
    U mnie dokładnie sprawdził i ustalił wentylację, kamienica 100letnia wiec było co sprawdzać, 17 metrów w górę.
    Po umówieniu sąsiadów z pionu, załatwił wszystko w 1 dzień, na drugi dzień odbiór papierka, sprawdzałam u kominiarzy, średnio cena niższa u niego o 200zł. Polecam, bardzo.

Strona 11 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony