dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 14
Pokaż wyniki od 261 do 268 z 268
  1. #261

    Domyślnie

    Witam Wszystkich forumowiczów,
    Szukam obecnie ekipy budowlanej , kierownika budowy, równolegle architekt przygotowuje ostateczny projekt domu.
    Będę bardzo wdzięczny za wszelkie rekomendacje.
    Budowę planuje rozpocząć Wiosną 2020
    Miejsce: Wrocław (Jagodno)

    Pozdrawiam,
    Nikram

  2. #262
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    e_gregor

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław, Oleśniczka
    Kod pocztowy
    51-314
    Posty
    521

    Domyślnie

    Może ktoś polecić niedrogiego i bezproblemowego elektryka i kominiarza do odbioru we wschodnich okolicach Wrocławia lub w Oleśnicy?

  3. #263
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    libra100

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    131

    Domyślnie

    Też nie na temat, jak poprzednicy, ale może następcy się wstrzymają: wszyscy tu szukamy poleconych wykonawców, z resztą, jak tytuł wątku sugeruje miała to być lista solidnych, którą należy przeglądać (e_gregor, jakbyś to robił to byś miał namiar na wielokrotnie polecanego tu elektryka). Sugeruję, aby wpisywać tu tylko namiary, bo robi się bajzel utrudniający przeglądanie wątku. Sama mam nadzieję jeszcze w tym roku wpisać na tę listę parę pozycji.

  4. #264

    Domyślnie Polecam instalatora :)

    Witam wszystkich na forum,
    cieszę się, że istnieje takie miejsce, gdzie w tych ciężkich dla inwestorów czasach można znaleźć polecenia solidnych wykonawców. Chciałabym dołączyć się do opinii. Polecam wykonawcę prac hydraulicznych i systemów ogrzewania - Pana Adama Radaszkiewicza (tel. 602253166). Wykonał u nas prace hydrauliczne i ogrzewanie podłogowe. Posadzka już wygrzana, piec działa, wszystko w najlepszym porządku.

    W razie potrzeby mogę udzielić dodatkowych informacji: 601050462

    Pozdrawiam forumowiczów

  5. #265
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    libra100

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    131

    Domyślnie

    Etap SSO mam za sobą, w związku z tym mogę już polecić ekipę od murarki pana Marcina Stonogi - dokładni, bardzo pracowici, można się z nimi dogadać. Nr telefonu podam na priv.
    Podobnie polecam pana Dariusza Gryglewicza od dachów - niewiarygodnie dokładna ekipa, dach z dachówki płaskiej równy jak stół. Namiary na priv. Obie ekipy działają na północ od Wrocławia - okolice Trzebnicy, Obornik Śląskich, nie wiem jaki mają maksymalny obszar działania.

  6. #266
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    libra100

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    131

    Domyślnie

    Szkoda, że nikt nie dodaje nowych solidnych, czyżby lista się zakończyła?
    Dołączam do chwalących hydraulika, Adama Radaszkiewicza. Wszystko zrobione fachowo, solidnie, klarownie, świetny kontakt. Dołączam także do fanów elektryka Mieczysława Kocota - oby tylko tacy fachowcy chodzili po tym świecie.

  7. #267
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ceo1256

    Zarejestrowany
    Feb 2021
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-100
    Posty
    1

    Domyślnie Domyślnie szukam architekta adaptującego oraz kierownika budowy

    Dzień Dobry wszystkim forumowiczom!
    Świeżo się zapisałem. Niestety, póki co nie mam dobrych doświadczeń.
    Aktualnie jestem na etapie poszukiwania - rzetelnych - architekta adaptującego oraz kierownika budowy.
    Pomóżcie, proszę!

  8. #268

    Domyślnie

    Witam, czy możecie polecić fachowca od kominków najlepiej z okolic Bolesławca ostatecznie Dolnego Śląska. Dziękuję

Strona 14 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony