dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Koszty wylewki samopoziomującej

    W zależności od rodzaju użytego materiału i grubosci wartstwy wylewki .
    Ja zawezwałem firmę z Radomia , rewelacyjnie tanio i bez oczekiwania w kolkejce.Dostępni od zaraz Zobaczyłem jak gościu kleji paski płyty pażdzierzowej bo tetonu , zapytałem po co i ........podziękowałem facetowi . poprosiłem ekipę z Kalisza, zapłaciłem dojazd w obie strony / 400 km 500 PLN / . Koszt wylewki o grubosci warstwy od 5 do 9 mm wyniósł :
    materiały ; 3372 PLN
    robocizna / gruntowanie + wylewka / = 963
    dojazd 500 .
    Masa samopoziomująca Wakol , pomiar wilgotnośc metodą karbidową = 50 PLN / punkt.

    Grzegorz
    Nie traktuj życia nadto serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar boorg
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.354

    Domyślnie

    Cena zależy od jakości.
    Masa samopoziomująca wbrew nazwie sama nie poziomuje się. Aby uzyskać odpowiedni efekt należy najpierw wypoziomować podłogę a dopiero wylać masę. Poziomowanie podlogi za pomocą poziomic laserowych może kosztować nawet 2 000 zł (wszystko zależy od wielkości inwestycji). Wylanie samej masy to koszt od 6 zł do 14 zł za m2. Poziomowanie "na oko" nic nie kosztuje ale podłoga jest wyrównana "mniej więcej". W budownictwie indywidualnym "mniej więcej" w zupełności wystarczy ...

  3. #3

    Domyślnie

    Wylanie wylewki do 3 mm to jakieś 14 zł w tym grunt, poniżej to musi by wylewka słabej jakości. na 1 mm i 1 m2 wchodzi ok 1,4 kg mozesz sam wyliczyc
    pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony