dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 87 z 93
Pokaż wyniki od 1.721 do 1.740 z 1847
  1. #1721
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Artur_3Miasto

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    3 Miasto
    Kod pocztowy
    84-230
    Posty
    8

    Domyślnie

    Z czystym sumieniem dopisuje do listy dekarza Darka Zielińskiego DAR DACH 692-379-961.

    Pan Darek wykonywal dla nas pokrycie papa dachu plaskiego ze styropianowa warstwa spadkowa.
    Przede wszystkim chwale sobie kontakt - czesto jestem za granica wiec nie zawsze mam mozliwosc zadzwonic, chociazby ze wzgledu na roznice czasowa ale to nie bylo problemem poniewaz Pan Darek sprawdza skrzynke email i sprawnie odpowiada na wiadomosci.
    Ceny oferowanych materialow byly na tyle atrakcyjne ze po sprawdzeniu kilku najwazniejszych pozycji odpuscilem sobie szukanie materialow poniewaz oferta byla atrakcyjna.
    Usluga zostala wykonana w uzgodnionym terminie i w zasadzie bez zastrzezen. W zeszlym tygodniu poprosilem Pana Darka o montaz rur spustowych i udalo sie idealnie zgrac jego prace z zakonczeniem ekipy elewacyjnej taz zeby budynek nie pozostal bez orynnowania.
    Ogolnie wspolprace oceniam bardzo pozytywnie.

  2. #1722
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Artur_3Miasto

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    3 Miasto
    Kod pocztowy
    84-230
    Posty
    8

    Domyślnie

    Ekipa od elewacji - Adam Lis - 691 951 972

    Zdecydowanie plasuje sie w czolowce jesli chodzi o wykonawcow u nas na budowie.

    Przy wyborze wykonawcy opieralem sie o 4 wyceny - ekipa Pana Adama nie byla ani najtansza, ani najdrozsza ale slyszalem o nich "dobre slowo" od znajomego-znajomego wiec wybor padl na nich.

    Na wstepie czytelna, dokladna, dobrze sporzadzona oferta na email, bardzo dobry kontakt telefoniczny jak i mailowy. Staly sklad ekipy Pana Adama przeklada sie na jakosc prac. Rzetelnosc i dokladnosc to zdecydowanie ich glowne atuty. Czesc elewacji zostala wykonana w systemie styropian+tynk a czesc welna+deska elewacyjna - wszystko bez zarzutu z dbaloscia o szczegoly. Mielismy na w projekcie elewacji kilka nieszablonowych rozwiazan ale Pan Adam przyjechal przygotowany, z wydrukowanymi zdjeciami innych budynkow ktore wczesniej mu wysylalem, kazdy szczegol zostal omowiony. Dodatkowo poza dobrze wykonana praca zawsze mozna liczyc na dobra rade czy sugestie.
    Zeby nie byc goloslownym ponizej wrzucam przykladowy naroznik budynku pokryty deskami, wedlug mnie jest bardzo dobrze.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1046.jpg
Wyświetleń:	477
Rozmiar:	74,0 KB
ID:	387869

  3. #1723

    Domyślnie

    Cytat Napisał koneweczka Zobacz post
    Dla mnie rowniez wybudowal dom w SSO . Wynalazłem dom-bud z ,,Bialej listy'' . Sklamałbym gdybym napisał , że jestem niezadowolony, albo coś nie tak. Firma po prostu profesjonalna . Budował u mnie 3 lata temu , ale przez kolejne miesiące udawało mi się u P.Jacka wyprosić (terminy ) kolejne , drobne prace budowlane . Firma Dom-bud byla jedną z trzech , które dzieki forum brałem pod uwagę .A do Jacka Szymichowskiego zatelefonowalem po prostu jako 1szego z tej listy . Faktem jest , że firma rozrosła się do tego stopnia , że raczej wątpię aby obecnie dom-bud stawiał mi dom . Poza tym mamy - jak mi sie zdaje - boom budowlany obecnie, o kryzysie mozna zapomniec i znalezć kogoś porządnego z wolnymi terminami zaczyna być problemem .

    Witam.
    U mnie wlasnie Pan Jacek Szymichowski skończył SSO. Jesteśmy z mężem mega zadowoleni z nich.
    Pełen profesjonalizm. Dom-Bud znalazłam tu na białej liście i mogę tylko potwierdzić wcześniejsze pozytywne komentarze.
    Z zamkniętymi oczami można ich brać

  4. #1724
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kondziel

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-298
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja mogę również potwierdzić bardzo dobrą jakość prac Pana Dariusza Zielińskiego z firmy DARDACH z Gdańska. Wykonał u nas remonta dachu . Dach w dachówce, dość skomplikowany, bo bardzo dużo lukarn i innych daszków towarzyszących. Bardzo sympatyczna ekipa i profesjonalne podejście Pana Darka. Szczegółowa wycena materiałów i usługi. W tym roku wybudowaliśmy drewutnię, którą wykonali cieśle zaprzyjaźnieni z Panem Darkiem i dach też wykonany przez Pana Darka bez zarzutów i uchybień.
    Z czystym sumieniem polecam.

  5. #1725
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mirtilli

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-062
    Posty
    3

    Domyślnie

    Z pełnym zadowoleniem (w końcu) mogę polecić:
    - murarza Adama Maszottę i jego ekipę.
    - dekarza Daniela Derc 606-134-226

    Pan Adam jako trzecia już ekipa murarska w końcu wybudował mi dom jak również dokonała sporo poprawek po poprzednikach. Bardzo dobrze współpracował z dekarzem co również jest bardzo istotne.

    Czy ktoś poleci mi może jakąś firmę tynkarską? Zależy mi na tynkach cementowo-wapiennych ale nie za kosmiczne pieniądze. Jak do tej pory dzwoniłam do dwóch firm i jedna ma cenę 32 zł/m2 a druga 34 zł/m2 (materiał z robocizną). Czy to dużo? Opierając się na obliczeniach liczyłam raczej na cenę 27-28 zł m2. Ktoś coś doradzi? Kogoś poleci?

  6. #1726
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    KrD

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Trójmiasto
    Kod pocztowy
    81-577
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mogę polecić pana Piotra Rosę (firma Ekofil) z Gdyni, tel. 601611758.
    Wstawiał i podłączał u mnie szambo.
    Co prawda było to już kilka dobrych lat temu, więc nie wiem jak to teraz wygląda.
    Ale o wykonawstwie pana Piotra mogę powiedzieć: dobry kontakt, konkretny, solidny, terminowy, zna się na robocie.

  7. #1727

    Domyślnie

    Po wielu przykrych doświadczeniach przyszedł czas na pozytywne.

    POLECAM:

    Dekarz- Adzej Lis z Michalina- 504 942 472
    Wykonawce tego dostałem z Ambit Gdańsk ( Ambitu zdecydowanie nie polecam). Ekipa dokładna, nie pijąca i chyba nawet nie paląca. Wszystko poszło sprawnie i równo, do tego Pan Andrzej dorzuciła kilka swoich pomysłów i wyszło pięknie!!

    Woda, kanalizacja, gaz, ogrzewanie- ZIH Piotr Kołek- 603 104 308
    Wszystko ogarnięte szybko i sprawnie do tego węzeł w kotłowni wygląda imponująco- wszystko równo jak od linijki.

    Elektryk- Pan Andrzej- 797 779 867
    Co tu pisać? szybko sprawnie i czysto.

    Mam nadzieję że jeszcze uda mi się kogoś dopisać do tej listy...

  8. #1728
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    stef4n

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    82-121
    Posty
    62

    Domyślnie

    a
    Ostatnio edytowane przez stef4n ; 07-11-2017 o 20:30

  9. #1729
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    szycha82

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Rumia
    Kod pocztowy
    84-230
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam
    Czy ktoś z Was robił adaptacje projektu lub projekt indywidualny w firmie As'Pol z Redy?
    Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje

  10. #1730

    Domyślnie

    Ja z kolei jestem bardzo zawiedziona. Ekipa Pana Sławka niestety nie poradziła sobie z prostym projektem . Pełno niedoróbek , ściany nie trzymają pionu...tragedia...zdecydowanie nie polecam

  11. #1731

    Domyślnie

    Chodzi o ekipę Pana Sławka Pranczke..

  12. #1732

    Domyślnie

    Chodzi o ekipę Pana Sławka Pranczke. Ktoś wcześniej wspomniał , że był bardzo zadowolony...u mnie ekipa się nie popisała.

  13. #1733

    Domyślnie

    Jeżeli poszukujecie firmy do kostki brukowej, ogrodzenia czy prac ziemnych to gorąco polecam firmę KRIS-BUD +48 513 597 602. Firma Pana Krystiana wykonała mi cześć ogrodzenia (podmurówka i murek oporowy) oraz położyła kostkę (schody, podjazd, taras). Wszystko niesamowicie sprawnie, fachowo i przystępnie cenowo. Ekipy do ogrodzenia poszukiwałem ponad rok. Większość z firm albo bała się podjąć zadania, albo dawała wycenę która powalała z nóg. Nawet firma Jar-Bud która stawiała mi dom i którą wcześniej polecałem na tym forum "wypięła" się na mnie. Natomiast Pan Krystian żadnej roboty się nie boi, do wszystkiego podchodzi rzetelnie i jest słowny! Na pewno w przyszłości będę korzystać z usług firmy KRIS-BUD jako, że w planach mam jeszcze kilka inwestycji. Rezultaty opisze w kolejnych postach.

  14. #1734
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Brzeszczot_33

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Północ
    Posty
    327
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Chciałbym szczerze polecić koparkowego Pana Adama z Kielna. Robił u nas na budowie już 2 razy przy równaniu działki przy zakopywaniu fundamentów i piwnicy oraz przy oczyszczalni ścieków. Szybko, sprawnie i jeszcze doradził co zrobić z nierównościami (na działce ponad 2,5m przewyższeń) na działce, wyszło lepiej niż sobie wyobrażaliśmy, a myśleliśmy że będą to nam psuć klimat na działce. Serdecznie polecam Pana Adama

    p. Adam tel. 608841312

  15. #1735

  16. #1736
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kłosowo

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-591
    Posty
    12
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    [QUOTE=Ajutamen;7484920]Po wielu przykrych doświadczeniach przyszedł czas na pozytywne.

    POLECAM:


    Elektryk- Pan Andrzej- 797 779 867
    Co tu pisać? szybko sprawnie i czysto.

    Co ten elektryk robi? w czym się specjalizuje?
    Szukam fachowca z uprawnieniami, który myśli, zaplanuje, doradzi i wykona włącznie z okablowaniem teletechnicznym i instal. odgromową.
    Potrzebuję w wersji materiał + robocizna na 8% vat. ponieważ muszę się ze skarbówką rozliczyć niestety.

    Jak dzwonię do niektórych to kręcą nosem, że im się nie opłaca na fakturę bo chcą kroić naiwnych na vacie- kupują za 8% a kasują za 23% vat.
    Dlatego musi być uczciwy i rzetelny.
    Proszę o namiary polecanych ELEKTRYKÓW.

  17. #1737
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kłosowo

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-591
    Posty
    12
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    to b. ciekawe, gdzie powinny być rozdzielacze, pytam się bo też będę kład ogrzewanie podłogowe, poproszę o namiar, pozdrawiam

  18. #1738
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kłosowo

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-591
    Posty
    12
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Adaptacja projektu - Bogdanna Ziętek - 501 487 134
    to już chyba historia, obecnie robi typową adaptację projektów gotowych- jak masz jakieś wymagania i zmiany to strach w oczach można zobaczyć

  19. #1739
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Maryla910

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Radomice
    Kod pocztowy
    26-610
    Posty
    6

    Domyślnie

    Dzięki że zrobiliście taką listę. Bardzo pomocne

  20. #1740
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kłosowo

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-591
    Posty
    12
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Firma Adwil z Tczewa montują min. okna drutex-u i bramy Hormann- czy ktoś korzystał z ich usług i mógł ich polecić?

    Czy ktoś z Was budował z P. Andrzejem Labudą z Sierakowic?
    B. proszę o wrażenia.
    Ostatnio edytowane przez Kłosowo ; 02-09-2017 o 20:07

Strona 87 z 93

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony