dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 86 z 93
Pokaż wyniki od 1.701 do 1.720 z 1847
  1. #1701
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kłosowo

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-591
    Posty
    12
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie projektantka Bogdanna Ziętek

    Cytat Napisał Sielski Koleczkowo Zobacz post
    Budowa mojego domu w Koleczkowie w zasadzie już się skończyła. Czas najwyższy na spłatę "długu" wobec społeczności zgromadzonej wokół tego forum. Podaję namiary na sprawdzonych wykonawców, z których, w większości dzięki temu forum, usług skorzystałem i z których tak po prostu byłem zadowolony. Dodam tylko, że moje zadowolenie wynika z jakości wykonanych prac, ale również z poziomu oferowanych przez n/w cen (zlecenie każdej z większych prac poprzedzała solidna akcja ofertowa):

    1. Ekipa murarzy (od piwnic po dach) - Pan Grzegorz Hinc z okolic Stężycy - tel. 504 290 913 - świetny i doświadczony (cenne rady dziś procentują) fachowiec i przy tym niedrogi, ekipa spokojna, zasuwali aż miło.

    2. Dekarze (konstrukcja dachu, pokrycie dachówką, obróbki blacharskie, podbitka drewniana, wycinane ozdobnie krokwie itp.) - Pan Robert Bałtruszis z Ustronia Morskiego - tel. 608 334 520 - świetna robota, dach podoba się chyba wszystkim.

    3. Dachówki, rynny, okna dachowe, wełnę mineralną po zebraniu wielu ofert kupowałem w firmie MATELBUD w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej. Chociaż nie jest to wykonawca postanowiłem polecić tę firmę na tym forum. Profesjonalne doradztwo, otwartość na negocjacje cenowe, życzliwość (w razie pilnej potrzeby dowozili na budowę nawet nieznaczne ilości towaru) i świetna obsługa. Polecam Pana Andrzeja Maślankę i kolegów.

    4. Elektryka, instalacja antenowa, internet itp. - Pan Mateusz Meyer z okolic Luzina - tel. 511 109 112 - bardzo dobrze wykonana instalacja, ładnie opisana, dobry kontakt

    5. Alarm - P. Sebastian z okolic Luzina - tel. 502 927 112 - komentarz jw.

    6. Hydraulika (łącznie z solarem) - znana i chwalona na tym forum firma DESTO z Rumi - to już chyba klasa sama w sobie, na Pana Tomka Gawędę (tel. 605 848 430) i jego kolegów mogłem liczyć w każdej sytuacji, od etapu wyboru koncepcji ogrzewania domu do być może nie zawsze mądrych pytań w trakcie rozruchu i eksploatacji instalacji.

    7. Okna - MEGABUD z Rumi i wymieniany wielokrotnie na tym forum Pan Michał Michnowicz - tel. 501 228 741 - doradztwo, jakość oferowanych okien/drzwi, montaż i serwis eksploatacyjny na najwyższym poziomie.

    8. Zabudowa kominka - Pan Kwidziński z Chmielna - tel. 603 600 054 - dzięki doświadczeniu i fachowym radom tego Pana uniknąłem sporych kłopotów związanych z eksploatacją kominka a wykonana zabudowa jest w 100% zgodna z naszymi oczekiwaniami

    9. Glazura/terakota - Pan Stefan Franek z Sierakowic - tel. 502 302 216 - po prostu Mistrz (to nie tylko moja opinia)

    10. Tynki, posadzki - Pan Toporek z Przodkowa - tel. 605 103 371 - dobra robota, możliwość negocjacji cen

    11. Elewacja zewnetrzna (ocieplenie, tynk + boazeria drewniana), regipsy, gładzie wewnętrzne - Pan Krzysztof Hinca z okolic Stężycy - tel. 509 836 578 - fachowo, sprawnie i naprawdę ładnie wykonane prace

    12. Podłogi drewniane - Świat Drewna z Gdańska - tel. 058 302 43 22

    13. Koparka - Pan Daniel z Koleczkowa - tel. 602 735 350

    14. Adaptacja Projektu - projektantka Pani Bogdanna Ziętek z Wejherowa - tel. 501 487 134 - fachowe rady i niedrogo

    Czekam na zkońzcenie prac stolarskich i brukarskich i jeśli będę zadowolony dodam wykonawców do powyższej listy.
    Bardzo proszę o opinie dt. współpracy z projektantką- np. otwarta na pomysły, zmiany, umiała doradzić itp.

  2. #1702
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mirtilli

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-062
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Jestem tu nowa, na etapie budowy domu i chętnie czytam wszystkie wasze wpisy. Oświećcie mnie proszę. Ile teraz biorą murarze za wymurowanie m2 ścian nośnych i działowych w okolicach Trójmiasta? Mam do wymurowania 99m2 ścian nośnych i 77m2 ścian działowych na poddaszu bo parter i strop stoi ale z poprzednią ekipą musiałam się pożegnać i szukam kogoś na ich miejsce a po pierwszej wycenie zgłupiałam czy faktycznie robocizna w ciągu 2 lat poszła o 100% w górę??? Za wymurowanie tych ścian ekipa chce 12 tys netto. Czy to nie za dużo?

  3. #1703
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirtilli Zobacz post
    Witam wszystkich. Jestem tu nowa, na etapie budowy domu i chętnie czytam wszystkie wasze wpisy. Oświećcie mnie proszę. Ile teraz biorą murarze za wymurowanie m2 ścian nośnych i działowych w okolicach Trójmiasta? Mam do wymurowania 99m2 ścian nośnych i 77m2 ścian działowych na poddaszu bo parter i strop stoi ale z poprzednią ekipą musiałam się pożegnać i szukam kogoś na ich miejsce a po pierwszej wycenie zgłupiałam czy faktycznie robocizna w ciągu 2 lat poszła o 100% w górę??? Za wymurowanie tych ścian ekipa chce 12 tys netto. Czy to nie za dużo?
    nikt nie lubi wchodzic na papraniny po kims i wtedy zawsze cena jest wyzsza. w sumie to mnie nie dziwi, sama bym sie nie podjela po kims poprawiac. co do kosztow nie wiem, zamawialam ekipe pod klucz mat + rob

  4. #1704
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    koneweczka

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-626
    Posty
    24

    Domyślnie

    Hejka,

    Sugeruję abyś sprawdziła na oferia.pl , składasz zlecenie i czekasz na wykonawców i ceny , co ważniejsze. Wybór to jedno , ale przy okazji dowiesz się na jaką kwotę się przygotowac .

  5. #1705

    Domyślnie

    Czas na kilka słów o sprawdzonych wykonawcach tj.

    1. Tynki i posadzki - p. ADRIAN 504-198-761 - szybko, czysto i prościutko

    2. Hydraulik tj. Ogrzewanie, kominek, gaz, podłogówka, kaloryfery i kanalizacja
    p. TOMEK 798-198-919 - na czas i w miłej atmosferze, w domu cieplutko

    3. Wykończeniowiec - kafle, zabudowa,mozaika - w trakcie ....na pewno dam znać jak będzie warto.

    W tej chwili poszukuję sprawdzonej ekipy do postawienia ogrodzenia z gotowych elementów. (skarpa, skos itp .... ) . Rozmawiałem z polecaną na forum ekipą ale pierwszy wolny termin na sierpień . Jakaś propozycja kochani?
    Pozdr,

    Marek
    Ostatnio edytowane przez Mar1975 ; 21-01-2017 o 11:25 Powód: :)

  6. #1706

    Domyślnie

    Ze swojej strony polecam hydraulika Tomasza (tel. 798 198 919). U nas robił ogrzewanie, wod-kan oraz gaz. Miło, sprawnie i ekspresowo.

  7. #1707
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    takisobiedamian

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Mierzeja
    Kod pocztowy
    82-100
    Posty
    2

    Domyślnie

    Uszanowanie wszystkim. Poszukuję kompetentnego człowieka do instalacji c.o. i c.w.u. Obliczenie zapotrzebowania, doradztwo w zakresie sprzętu, rodzaju zasilania. 400m2 podłogowe+grzejniki. Wiedza w zakresie pomp ciepła/kolektorów itp. Specjalista który wie co robi i robił Będę wdzięczny za kontakt.
    Pozdrawiam

  8. #1708

    Domyślnie

    Szukam sprawdzonej ekipy do wykonania tarasu. Ktoś coś?

  9. #1709

    Domyślnie

    Witam! Szukam ekipy do ułożenia około 100 m2 paneli podłogowych w okolicach Przodkowa. Jakieś sprawdzone ekipy?

  10. #1710

    Domyślnie

    Megabud do tej pory bez zarzutu kilka razy tutaj wymieniany niestety przestali zajomwac sie drzwiami wewnetrznymi...

    Projektant wnetrz -Pani Daria tel. 503 090 079 nadzorowala wszystkie prace od momentu projektu do wykonczenia w moich 2 mieszkaniach na wynajem, wspolpracuje z dobrymi ekipami , latwo dostosowuje sie do posiadanego budzetu klienta. Polecam gdy ktos nie ma czasu aby zajmowac sie kazdym detalem. Dobre ceny w porowaniu do rynkowych.

  11. #1711
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Brzeszczot_33

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Północ
    Posty
    327
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A może ktoś polecić ekipę od tynków?

  12. #1712
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Pandora@

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Kaszuby
    Kod pocztowy
    84-208
    Posty
    4

    Domyślnie

    Marek Malotka - 782764235, jest z okolicy Chwaszczyna.

  13. #1713
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    alter2000

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Trójmiasto
    Kod pocztowy
    81-004
    Posty
    142

    Domyślnie

    Prośba do admina. Czy można usuwać wpisy dotyczące poszukiwania ekip? Biała lista ma być miejscem gdzie poleca się ekipy a nie prosi o polecenie. Robi się bałagan w temacie. Wystarczy przeszukać wątek i jest masa wpisów odnośnie tynkarzy, wykończeniówki itd.

  14. #1714
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Gierga
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    105

    Domyślnie

    Witajcie poszukuje sprawdzonego i dobrego kierownika budowy. Mam trudna sytuacja jeżeli chodzi o sprawy z domem. Potrzebuję nowego kierownika. Jestem z bojana. Dziękuję za pomoc.
    REKLAMA

  15. #1715
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    stef4n

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    82-121
    Posty
    62

    Domyślnie

    Ktoś z obecnych budował z DomBud płyte fundamentową? Jakies opinie?

  16. #1716
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mmm4

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-247
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał stef4n Zobacz post
    Ktoś z obecnych budował z DomBud płyte fundamentową? Jakies opinie?
    DomBud - Jacek Szymichowski
    Jeżeli pytasz o niego a ma wolne terminy to się nawet nie zastanawiaj.
    U mnie stawiał SSO, plus prace ziemne, drenaż, studnie, itd i jestem mega zadowolony.

  17. #1717

    Domyślnie

    Witajce forumowicze, mam już kompletny zawrót głowy od szukania firmy/osoby do remontu łazienki i pokoju w mieszkaniu. Czy możecie polecić solidnej ekipy/osoby do remontu z Trójmiasta lub okolic. Mieszkam na Karwinach. Z góry dziękuję za wszelkie opinie. Pozdrawiam

  18. #1718
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    romajaroszek

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Reda
    Kod pocztowy
    84-240
    Posty
    1

    Domyślnie

    Chciałabym polecić firmę pana Jarka JarBud Jaroslaw Pranczk Goscicino k Wejherowa
    504199182 znaleźliśmy go przez to forum i jesteśmy bardzo zadowoleni. Firma wykonywała stan surowy otwarty z konstrukcją dachu.
    Ocena cena/jakość kontakt dla nas 10/10/10. Panowie wyrobili się przed czasem. Ja osobiście jestem najbardziej zadowolona z konstrukcji dachu. Drewniane żłobione krokwie naprawdę robią wrażenie (jeżeli ktoś będzie zainteresowany mogę przesłać zdjęcia). Mieliśmy kilka błędów w projekcie dzięki czujności Pana Jarka zostały wychwycone a prace wykonane jak należy.

  19. #1719

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o DOM-BUD to radzę nie nastawiać się na współpracę. Nabrał robót i teraz zwodzi z wycenami, umawianiem się itp. Niepoważne podejście.

  20. #1720
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    koneweczka

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-626
    Posty
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmm4 Zobacz post
    DomBud - Jacek Szymichowski
    Jeżeli pytasz o niego a ma wolne terminy to się nawet nie zastanawiaj.
    U mnie stawiał SSO, plus prace ziemne, drenaż, studnie, itd i jestem mega zadowolony.
    Dla mnie rowniez wybudowal dom w SSO . Wynalazłem dom-bud z ,,Bialej listy'' . Sklamałbym gdybym napisał , że jestem niezadowolony, albo coś nie tak. Firma po prostu profesjonalna . Budował u mnie 3 lata temu , ale przez kolejne miesiące udawało mi się u P.Jacka wyprosić (terminy ) kolejne , drobne prace budowlane . Firma Dom-bud byla jedną z trzech , które dzieki forum brałem pod uwagę .A do Jacka Szymichowskiego zatelefonowalem po prostu jako 1szego z tej listy . Faktem jest , że firma rozrosła się do tego stopnia , że raczej wątpię aby obecnie dom-bud stawiał mi dom . Poza tym mamy - jak mi sie zdaje - boom budowlany obecnie, o kryzysie mozna zapomniec i znalezć kogoś porządnego z wolnymi terminami zaczyna być problemem .

Strona 86 z 93

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony