dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 27 z 30
Pokaż wyniki od 521 do 540 z 584
  1. #521
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pawe_2

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-126
    Posty
    1

    Domyślnie

    Stanowczo odradzam ekipę remontową w składzie ROBERT NIECKULA wraz z ojcem STANISŁAWEM z Gdyni.
    Kontakt do tych panów otrzymaliśmy od znajomych ponieważ potrzebowaliśmy solidnej ekipy remontowej do wykończenia domu. Prace miały obejmować szpachlowanie gładzią gipsową wraz ze szlifowaniem, kładzenie terakoty w salonie, wykonanie kilkunastu dodatkowych punktów elektrycznych oraz wykonanie łazienki i toalety (obudowa stelaża podtynkowego, wanna, prysznic, kafelkowanie).
    Prace się rozpoczęły i wyglądało nawet obiecująco – do czasu. Pan Robert poprosił abyśmy rozliczali się etapami wykonywanych prac, czyli po zakończeniu szpachlowania płacimy za wykonanie i przechodzą do kolejnych prac. Dla mnie nie było problemu bo miałem na uwadze głownie, aby nie płacić przed rozpoczęciem prac.
    Po szpachlowaniu, położyli kafle w salonie a później zaczęli szlifować. Nie mogłem być cały czas na miejscu ponieważ pracuję ale okazywało się, że jak kończyłem prace o 16:00 i jechałem do domu to już ekipy nie było.
    Niestety szpachlowanie bardzo nieprofesjonalnie wykonane a szlifowanie jeszcze gorzej – mnóstwo przetarć, dziurek, rys. Pan Robert zadzwonił i powiedział, że szpachlowanie zakończone i chciałby się rozliczyć. Wskazałem wszystkie niedoróbki i kazałem to poprawić ale też niestety za część tych prac zapłaciłem bo mieli dalej robić. Jednak ekipa przyjechała i zabrała narzędzia i się więcej nie pojawili.
    Niestety znaczne niedoróbki pozostały. Nie mogłem się już do nich dodzwonić. Mojej dziewczynie się udało z innego numeru i okazało się, że wykonują już kolejną pracę w jakimś pensjonacie.
    To była strata czasu i pieniędzy bo nowa ekipa musi sporo poprawiać.

  2. #522
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Chrząszcz

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Rumia
    Kod pocztowy
    84-230
    Posty
    5

    Domyślnie

    Zdecydowanie nie polecam współpracy z Panem Marcinem Lesnau, usługi ogólnobudowlane z Połczyna. Przez tego wykonawcę miałem same problemy, budowa przyciągnęła się o ponad miesiąc. W polowie budowy zostawil wszystko rozgrzebane. Gdy bylo juz po terminie nie odbierał telefonów, trzeba bylo go szukac po innych budowach (na szczescie wiedzialem gdzie robi). Brał zaliczki po czym nie zjawial sie na budowie ani nie dostarczal materiałów. Najgorsze że strasznie kłamał i mydlił nam oczy. Obiecywal ze bedzie na drugi dzień, a potem przez tydzien nie przychodzil Przez niego mielismy duzo stresu więc nikomu absolutnie nie polecam!!! Na szczęście jak na razie to jedyny tak beznadziejny "fachowiec" na ktorego trafiliśmy w trakcie budowy.

  3. #523
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bakutyl

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-230
    Posty
    7

    Domyślnie

    witam, zdecydowanie NIE polecam schodykwidzinski.pl . z Kiełpina.

    Pan kwidzynski i jego syn, wykonywali u mnie drzwi, schody dębowe i lakobel w kuchni nad blatem.

    Po roku wszystkie drzwi sie odkształcają, nie dochodzą do futryny, powłoka na drzwiach pęka i wyglada jak stara popękana deska.
    Lakobel który został źle zamontowany od samego początku, czeka na wymianę. Po 20-tym telefonie przestał odbierać telefon, zupelnie mnie ignoruje. Zostaje mi droga sądowa i tak tez zrobię.

    Jedyne do czego nie ma większych zastrzeżeń to schody, ale najprawdopodobniej tylko dlatego bo cały materiał na schody był moj.

    Pozdrawiam i ostrzegam o najgorszym wykonawcą jakiego spotkałem do tej pory w budowanie domu.

  4. #524

    Domyślnie

    Był czas na białą listę, a teraz czas na czarną listę.


    Zdecydowanie NIE POLECAM:

    Ambit Gdańsk- pokrycia dachowe.
    Wyczytałem ta firmę na białej liście więc i do nich się udałem z już posiadanymi od innych wykonawców wycenami. Ambit zaproponował cenę około tysiąc wyższa niż pozostali ale skusiłem się ze względu na dobre opinie.
    Niestety się zawiodłem. Umowa podpisana więc poprosiłem o kontakt do wykonawcy z którym umówiłem się na spotkanie w sprawie wyceny dodatkowych prac przy więźbie Pan Michał Konkol którego również NIE POLECAM po 2,5 godziny spóźnienia w ciągu których odbyliśmy kilka rozmów i za każdym razem byłem zapewniany że za 30min będzie, zadzonił przedłużając o kolejne 30min. Podziękowałem za współpracę.
    Z kolei wycenę robił mi Pan Jarosław Konkol (nie wiem czy to przypadkowa zbieżność nazwisk), który jak się okazało wykazał się totalnym brakiem kompetencji. Tak jak pisałem wcześniej zrobił wycenę i wyszła około 1000 drożej. W przededniu rozpoczęcia montażu dachu Pan Jarek oznajmia mi że wycenie nie zawarł łat i kontrłat i będę musiał dopłacić 2500zł. W wycenach, które przyniosłem ze sobą było uwazlędnione wszystko i myślę że Pan Jarek zrobił to specjalnie aby jego wycena nie była dużo wyższa.
    Pomijając jeszcze kilka szczegółów działających na niekorzyść Ambitu dach wyszedł mnie 3500zł drożej od pierwotnej wyceny (mimo że dachówki podstawowe wyszło o jakieś 400szt mniej.
    Dodatkowo musiałem zapłacić za zdjęcie papy zamontowanej na kontrłatach. Usługa ta została wyceniona na 2000zł bo jak twierdzili z Ambitu to są 2 dni pracy bo trzeba zdjąć, oczyścić powierzchnie, kompresorem wydmuchać każdą szczelinę. Faktycznie wyglądało to tak że ręką zdejmowali kontrłaty, papa zwijana w rolkę ( stan papy jak nowy- dekarze zabrali ją na swoją stodołę) na to membrana nawet bez zamiatania itd. Przy mnie 10m2 zdjęli w 10 minut, więc cały dach to robota na około 4 godziny- taka ciężka robota za 2000zł

    Gdybym wiedział że takie koszty wyjdą na pewno bym nie zdecydował się na Ambit. Jedyne co na plus to drugi wykonawca z Ambitu, którego wpisałem na białą listę.

    Arkadiusz Bojk z Gmniny Szemud
    Zwykły partacz i oszust.
    Poważne błędy na poziomie:
    fundamenty- jeden narożnik niżej o 20 cm niż pozostałe, izolacja przeciw wilgociowa żadna a cieplna to styropian 5cm.
    kanalizacja- wlałem 5 litrów wypłynęło może 0,5litra
    wylewki- poziom tolerancja +/- 20cm
    otwory okienne- wszystkie do poprawki
    schody- wylany ogromny kloc pod zabiegiem, że trzeba było robić dodatkowe wzmocnienie
    wieńce (lub brak wieńców)
    No i przy pobraniu pieniędzy na więźbę dachową facet zamknął biznes i zniknął (nie jestem jedynym oszukanym)

    BACZU - Andrzej Czuba z okolic Starogardu i współpracujący z nimi Michał Stolarz firma STOLBUD

    Była to druga ekipa murarzy ( po ucieczce pierwszej ekipy z moją kasą) na pierwszy rzut oka wszystko było ok ale później wyszły kwiatki:
    - niesymetrycznie postawione słupy (lane z betonu) podtrzymujące dach przed wejściem- bardzo widoczne i szpecące
    - płatwie zamontowane w złym miejscu tak że słupy je podtrzymujące wyszły w pomieszczeniach zamiast w ścianach
    - Kąt dachu jakiś tam jest, teoretycznie nachylony symetrycznie ale w praktyce 10 cm różnicy miedzy stronami.
    - Niestety oni też załatwiali drewno na konstrukcje- dziś krokwie są tak powykręcane że był problem z równym położeniem pokrycia.

    A na to wszystko pozwolił
    Kierownik budowy Jerzy Wójcik

    Jedno co mnie teraz cieszy to to, że nie będę musiał mieszkać w tym domu. Nowy właściciel jest budowlańcem i poradzi sobie ze wszystkim.
    Ostatnio edytowane przez Ajutamen ; 21-12-2017 o 12:45

  5. #525
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lmun

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-298
    Posty
    1

    Domyślnie

    Nie polecam pana Adama Szymańskiego!!! To oszust!!!!! Jego spółki to: EPSILON PROJEKT, KRESKA, AMNORD, JOTA i pewnie wiele innych, bo ciągle rejestruje nowe, aby uchylić się od odpowiedzialności!
    Zamówiłem projekt budynku mieszkalno-usługowego w firmie Kreska u Pani Aliny Szymańskiej (żony p. Adama). Kiedy projekt był gotowy i szukałem wykonawcy, pani Alina Szymańska poleciła mi swojego męża. Ponieważ do tej pory współpraca z p. Aliną układała się dobrze, zaufałem jej i zdecydowałem się na podjęcie współpracy z jej mężem. Przed rozpoczęciem budowy p. Szymański stwierdził, że koniecznie jest postawienie ogrodzenia, przygotowanie placu do budowy oraz że potrzebuje pieniędzy na zakup materiału. Zrobiłem mu przelew na kilkadziesiąt tysięcy. Później zadzwonił i powiedział, że wszystko zakończył i potrzebuje drugą część przelewu również na kilkadziesiąt tysięcy. Kiedy pojechałem na miejsce okazało się, że żadnego ogrodzenie nie ma!!! Pan Szymański wziął ode mnie pieniądze i nic nie zrobił. Nie chce zwrócić pieniędzy, nie ma z nim żadnego kontaktu, nie odbiera telefonu. Jeżeli jeszcze ktoś został oszukany przez p. Szymańskiego proszę o wiadomość e-mail na adres: [email protected]

  6. #526
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    DUSIASU

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-301
    Posty
    9

    Unhappy Uwaga nieuczciwy wykonawca!

    Witam wszystkich na forum. Proszę o wszelkie informacje i/lub kontakt od osób, które padły ofiarą nieuczciwości p. Arkadiusza Rutkowskiego reprezentującego firmę EKODOM DOMY DREWNIANE z Przywidza koło Gdańska! Czuję, że padłam ofiarą mojej łatwowierności. Chciałabym się zapytać np. kto to jest Robert Rutkowski, bo ja mam kontakt z Arkadiuszem (kim on jest w tej firmie- jakim prawem ją reprezentuje) a w CIDG wpisany jest Robert? No i jak sobie z tym panem poradzić, bo zaczął się czarny scenariusz - telefon milczy, termin dawno przeleciał itd. Będę bardzo wdzięczna za kontakt i ew. pomoc w rozwiązaniu tej zagadki. Może ktoś z Was lub z waszych znajomych, którzy mieliby jakiekolwiek informacje na temat tych panów, zechcieliby się ze mną podzielić swoją wiedzą - będę bardzo wdzięczna.
    Pozdrawiam.

  7. #527
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Wymieniasz ludzi z imienia i nazwiska, rozumiem, że masz jakieś dowody gdy podadzą cię do sądu za zniesławienie?

  8. #528
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    koneweczka

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-626
    Posty
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Wymieniasz ludzi z imienia i nazwiska, rozumiem, że masz jakieś dowody gdy podadzą cię do sądu za zniesławienie?
    Firma skasowała zaliczkę i ślad zaginął . O jakie dowody chodzi ? Jesli się nie mylę ,,firmę'' tę można znaleść we wcześniejszych wątkach na forum . Sprawdż wcześniejsze wpisy , powinnaś coś znaleść .

  9. #529
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    skupiamsie

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-537
    Posty
    1

    Domyślnie

    Dzień dobry. Ja padłam ofiarą (ze swojej winy) usług wykonywanych przez Pana Jarosław Ruszkiewicz. Młody człowiek 24 lata. Dałam mu zaliczkę w kwocie 70% kwoty, wykonał 30 % prac i to bardzo źle. Miał wejść do domu z innymi współpracownikami, zabezpieczyć podłogi i działać (2 tygodnie max). Przyprowadził młodych chłopców do przyuczenia, zabezpieczył podłogę na początku 4 tygodniowego remontu potem jak kartony się podarły chodził już po panelach i dębowych schodach. Instalacja elektryczna którą położył nie działała poprawnie (poprosiłam o jej przetestowanie zanim położy tapety). Gładził ściany i sufit przez całe 2 tygodnie a po położeniu farby ręce mi się załamały. Wyglądały gorzej niż przed remontem. Dziury montażu drzwi maskował po pomalowaniu już pokoi, gdyż pokazałam je palcem. Przy montażu lampy zrobił zwarcie i spalił mi instalację elektryczną w pomalowanym już, wg jego uznania, na gotowo pokoju. Listwy przypodłogowe które zdemontował do malowania nie układały się tak jakby chciał więc wziął nowe zakupione na wszelki wypadek i po tym jak przyciął je nożyczkami przykręcił je do ściany w piękny zygzaczek. Tam gdzie już zabrakło już sił tylko je przyłożył do ściany i zostawił. Zużył wszystkie farby kupione z ogromnym zapasem więc tylko czekam aż zaczną odpadać od ścian (nic takiej warstwy nie uniesie). Oczywiście przy montażu lamp, karniszy i rolet ściany znowu zostały pobrudzone ale farb już nie było. Wynik ostateczny: 4 tygodnie pracy i ... bardzo źle pomalowane, nierówne ściany w 3 pokojach, źle położone kable pod światło, spalona instalacja elektryczna w jednym pokoju, uszkodzona zabudowa szafy (szpachelką), uszkodzona szafka nocna (kładli na blacie ze szkła wiadra), uszkodzone 4 opaski od nowych drzwi (szpachelka wędrowała po wszystkim), porysowane podłogi i schody. Ponieważ pochłonęło to moje oszczędności mam pamiątkę swojej głupoty na kilka następnych lat. Pan bardzo miły i uprzejmy ale potrafiący tylko packą niszczyć wyposażenie mieszkania i prosić o pieniądze. Niczego poza tym nie potrafi.

  10. #530
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jcp9

    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-042
    Posty
    1

    Domyślnie

    Nowy Horyzont z Pruszcza - montaż drzwi. Zamontowane z błędami: brakuje wielu rzeczy, m.in. próg za wąski i od strony klatki jest wielka szpara, widać prześwity pomiędzy skrzydłem a futryną, wszystko słychać i są przeciągi, bo drzwi zamontowane bez izolacji. Tak źle zamontowanych drzwi jeszcze nigdzie nie widzieliśmy, a firma nie reaguje na reklamacje. Firma jest znana miejskiemu rzecznikowi konsumenta ze swojej nierzetelności, nie ma na nich siły - na oficjalne pisma też potrafią nie odpisywać.

  11. #531

    Domyślnie

    Firma nie z Trójmiasta, ale działa w całej Polsce. Moja budowa w okolicach Gdyni.

    HYDRO-DACH Janusz Herbut
    http://www.hydro-dach.pl/

    Taras wykonany metodą odwróconego dachu przy wykorzystaniu membrany EPDM.
    Po dwóch latach zaczął przeciekać.
    Wykonawca nie odpowiada na e-maile, nie odbiera telefonu.

    Mało osób zajmuję się tego typu systemami. Nikt nie chce bawić się w naprawę. Każdy by chciał tylko położyć od nowa całość za 250zł/m2... Mam zalany garaż i piwnicę... i nie wiem co zrobić.

  12. #532
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mm115

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-180
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Zdecydowanie nie polecam "fachowców" od prac wykończeniowych Jarosław Karwowski i Tomasz Kita.
    "Fachowcy" nie potrafią oszacować ani kosztu prac ani potrzebnego czasu. Jedno i drugie nagle i znacznie rośnie po rozbabraniu (inaczej się tego nie da nazwać) tego co ma zostać zrobione.
    Prace wykonywane "bez głowy", na początek położne zostały podłogi a potem została rozgrzebana reszta prac.
    Wymiary w projektach są nie istotne (zabudowa WC która miał mieć maksymalnie 20 cm został zrobiona na prawie 30 i "fachowcy" nie widzieli problemu).
    Przy podłączaniu zasilacza do LED`ów faza został puszczona na przewodzie którym tradycyjnie idzie uziemienie.
    Fugi na ścianach to istne góry i doliny, nie wygładzone, nie wymyte porządnie a miejscami wcale.
    Poszanowania dla materiałów czyli pieniędzy inwestora nie należy oczekiwać.
    Fuszerka goni fuszerkę, totalny bałagan mający zatuszować brakoróbstwo oraz nikłe postępy prac.
    Za to głośnie krzyki o zaliczkę mają owi panowie opanowane do perfekcji.
    Na koniec" zaliczka pobrana, praca nie wykonana, panowie znikają bez słowa. Po całym dniu wydzwaniania udaje się ostatecznie uzyskać informację, że czują się oni zestresowani wskazywaniem ich błędów, wymaganiem ich naprawy oraz zakończenia prac w terminie podanym przez "fachowców" i nie będą dalej pracować w takich warunkach.
    Zaliczka oczywiście nie rozliczona, dalszy kontakt niemożliwy.
    Podsumowując: Jarosław Karwoski, Tomasz Kita - partacze jakich mało a na domiar złego oszuści wyłudzający zaliczki.

  13. #533
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    oszukana123

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-152
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    Chciałabym ostrzec wszystkich przed robotnikiem Piotr Mejna z woj. pomorskiego. Podjął się u mnie zdarcia tapet, wycekolowania i pomalowania ścian w kawalerce. Swoją prace wycenił na 960 zł i była to cena sztywna zważywszy na to co powiedział przez telefon i następnego dnia zjawiając się w kawalerce potwierdził, że dokładnie tyle chce za robocizne. Dał liste produktów, które mam kupić otrzymał klucze. Rozpoczął zerwał tapetę , wycekolowal czesciowo sciane i 2 dni później zadzwonił mówiąc, ze chce za wykonanie swej pracy umownej, nie to co mówił na początku tylko wycenia ją nagle na ponad 3000 zł !!! I czy chce aby kontynuowal prace, czy ma posprzątac i sie zawinąć i że niby nikt mniej za ta prace nie weźmie!! Nie oddał mi kluczy do mieszkania mówiąc ze rzekomo wysłał mi je pocztą, bo nie ma czasu aby jeździć do Gdańska! Minął tydzień, a kluczy nie ma! Warto jeszcze abym tu wspomniała, ze kiedy powiedziałam temu Panu, ze inna osoba wyceniła prace na 1400 zł to powiedział do mnie pierwszego dnia po obejrzeniu mieszkania, że tamten Pan bardzo dużo chciał za ta robotę i on podejmie sie za 960 zł, a za 2 dni zadzwonił ze chce ponad 3000 zł inaczej zawija się!!! Ponadto, gdy pytałam się przez telefon ile lat doświadczenia ma w budowlance malowaniu itp powiedział ze 10 lat, a potem z dowodu wynikło, że gdyby gdyby to było 10 lat to musiałby rozpocząć w wieku 14 lat !! Ostrzegam wszystkich, aby podpisywać z góry umowę i na prawdę unikać jak ognia takich oszustów jak ten powyżej.

  14. #534

    Domyślnie

    Firma z Pruszcza Gdańskiego Pana Damiana Molenda

    Chcieliśmy ostrzec przed tym Panem, który nasz oszukał i naraził na straty finansowe i wiele nerwów.

    W roku 2017 wykonywał u nas generalny remont łazienki i kuchni. Remont zakładał wzmocnienie belek nośnych stropu, prace hydrauliczne, elektryczne i malarskie oraz kafelkowanie.

    Prace zostały wykonane niezgodnie ze sztuka budowlana, niezgodnie z projektem architektonicznym oraz przez osoby, niemające przygotowania zawodowego. Wymienię tylko najbardziej rażące błędy Pana Molendy. Nie zastosował hydroizolacji we wnece prysznicowej z odwodnieniem liniowym i w efekcie woda ciekla do sąsiadów. Kafle podłogowe zostały przyklejone na płyty z gips-kartonu, przez co wykruszaly sie fugi, a kafle klawiszowały. Ściany pod kafelkowanie były nierówne. Instalacje elektryczne pod oprawy oswietleniowe oraz instalacje hdrauliczne pod krany zostaly poprowadzone do 150cm od miejsc wyznaczonych w projekcie. W efekcie cały remont trzeba było przeprowadzić od nowa.

    Kultura pracy Pana Damiana pozostawiała również wiele do życzenia. Nie wywiązywał się ze swojej pracy w ustalonych terminach, na umówione spotkania notorycznie się spóźniał lub w ogóle nie przychodził. Wymagał płatności z góry, nie wystawiając żadnych faktur.

    Po złożonej przez nas reklamacji, Pan Damian nie poprawił swoich błędów. Na telefony i maile przestał odpowiadać. Byliśmy zmuszeni do wzięcia nowej ekipy. W efekcie zapłaciliśmy za remont podwójnie. Reasumując powyższe, z pełnym przekonaniem przestrzegamy Państwa przed korzystaniem z usług tego Pana.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3869.jpg
Wyświetleń:	252
Rozmiar:	83,2 KB
ID:	402770Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3897.jpg
Wyświetleń:	198
Rozmiar:	85,1 KB
ID:	402771Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3891.jpg
Wyświetleń:	204
Rozmiar:	88,4 KB
ID:	402768Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3937.jpg
Wyświetleń:	185
Rozmiar:	91,0 KB
ID:	402769
    Ostatnio edytowane przez Lola111 ; 09-12-2017 o 22:12

  15. #535

    Domyślnie

    Trapes Spółka z o.o., Trapez spółka z o.o., Meblarnia sp. z o.o. - Gdańsk, Tadeusz Czech (występujący tez na olx jako Sebastian albo Sebastian Czech).

    ODRADZAM ! ZGŁOSILIŚMY SPRAWĘ NA POLICJĘ.

    Trapes sp z o o nie istnieje pod adresem wskazywanym prze Pana Tadeusza vel Sebastiana (Czarny Dwór 12 i Marynarki Polskiej) i jak się okazało wiele osób szuka osoby prowadzącej, która umowy podpisuje także na spółki: Meblarnia sp. z o.o. (nie istnieje), Trapez sp. z o.o. (nie istnieje).
    Meble nie skończone (mimo, że był 2 miesięczny poślizg w realizacji ), z usterkami i uszkodzonym materiałem, pieniądze oczywiście zapłacone w całości (po tym kontakt zaczął się z panem stolarzem urywać a później przestał w ogóle odbierać telefony), FV nie wystawiona (pan stolarz rzekomo reprezentował firmę Meblarnia sp. zo o.), materiały nie zostały rozliczone.
    Radzę zapoznać się z opinią z 01 kwietnia 2017 roku (my niestety nie sprawdziliśmy) na stronie: https://www.oferteo.pl/meblarnia-sp-...firma/1923366:
    "Marta K., 1 kwiecień 2017
    Negatywna opinia
    ABSOLUTNIE ODRADZAM! wykonanie szaf z dużym opóźnieniem i niedbalstwem. Opóźnienie wynikające z niekompetencji, braku profesjonalizmu zarówno w kwestii zamawiania materiałów potrzebnych do wykonania szaf jak i kwestii pracowników zatrudnianych do wykonania przyjętego zlecenia -potrafią z powodów "osobistych nie dyspozycyjności" wydłużyć czas montażu. Dodatkowo sposób podejścia do klienta po zakończeniu montażu (w celu usunięcia defektów i szkód powstałych podczas montażu) jest utrudniony na tyle, że bez oficjalnej reklamacji się nie obędzie. Propozycja naprawy jest nie do przyjęcia - np. użycie korektora do wyszczerbionych elementów. Dodatkowo wykonawca stwierdził, że korzystanie z szaf w których drzwi się nie domykają - nie wpływają na funkcjonalność, a estetyka jest nieistotna. Dlatego stanowczo PRZEDE WSZYSTKIM uważnie przeczyta umowę i poprosi o dołożenie zapisów które zabezpieczą ich przed nie wywiązaniem się wykonawcy z umowy, w tym z terminów."

    Niestety na stronie można dodawać już tylko opinie pozytywne.
    Ostatnio edytowane przez ameb81 ; 14-12-2017 o 16:14

  16. #536

    Domyślnie

    Cytat Napisał bakutyl Zobacz post
    witam, zdecydowanie NIE polecam schodykwidzinski.pl . z Kiełpina.

    Pan kwidzynski i jego syn, wykonywali u mnie drzwi, schody dębowe i lakobel w kuchni nad blatem.

    Po roku wszystkie drzwi sie odkształcają, nie dochodzą do futryny, powłoka na drzwiach pęka i wyglada jak stara popękana deska.
    Lakobel który został źle zamontowany od samego początku, czeka na wymianę. Po 20-tym telefonie przestał odbierać telefon, zupelnie mnie ignoruje. Zostaje mi droga sądowa i tak tez zrobię.

    Jedyne do czego nie ma większych zastrzeżeń to schody, ale najprawdopodobniej tylko dlatego bo cały materiał na schody był moj.

    Pozdrawiam i ostrzegam o najgorszym wykonawcą jakiego spotkałem do tej pory w budowanie domu.
    Potwierdzam, schody po latach tragedia I świadoma widzę teraz ile rzeczy zrobionych było źle. Wcześniej tylko cieszyłam się - są schody!
    Pozdrawiam - Ivo

  17. #537
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    klient_Gdynia

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-855
    Posty
    1

    Domyślnie

    Nie polecam i ostrzegam przed firmą System Bud lub Dan Bud Daniel Szczurowski. To jest budowlaniec z Miłobądza. Niestety jest on niesłowny, nieterminowy i do dziś nie mam dokumentaacji budowy (dziennika) ponieważ nie zapłacił kierownikowi budowy i ten się zabrał i nie wrócił. Telefon milczy, zawsze ma jakiś problem. Roboty przeciągnęły się z miesiąca do 5. Szkoda nerwów i pieniędzy. Po prostu nieodowiedzilalny i nierzetelny człowiek.

  18. #538
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aprilka1000
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Trojmiasta
    Posty
    341

    Domyślnie Zabudowa k-g Daniel Bolin 607 666 833 przestrzegam

    A miało byc tak pięknie
    Człowiek polecany na białej liście ale zastanawiam sie czy te opinie nie były pisane przez niego .
    Zabudowa k-g i położenie gładzi trwało ponad 6 mc.
    Fizelina nie dociągnięta do końca rogu zaszpachlowane niechlujnie ,
    Krzywo ,nawet bardzo krzywo .
    ciagle dzwonienie i pytanie kiedy skończy bo termin umówiony minął juz 4 mc temu odpowiada ze nie ma czasu .
    Brak mi słów , stracone nerwy ,czas i pieniądze .
    Pokazanie błędów panu Danielowi skutkowało oburzeniem i stwierdzeniem No ale czego pan chce to jest wykonane ze sztuka budowlana .
    Wiec ja dziekuje ze taka sztukę budowlana .
    Moim błędem było nie sprawdzenie innych prac na innych budowach przez niego wykonanych .
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4095.jpg
Wyświetleń:	198
Rozmiar:	68,6 KB
ID:	405166   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4157.jpg
Wyświetleń:	185
Rozmiar:	78,5 KB
ID:	405167  
    Ostatnio edytowane przez aprilka1000 ; 17-01-2018 o 10:48

  19. #539
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    takisobiedamian

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Mierzeja
    Kod pocztowy
    82-100
    Posty
    2

    Domyślnie

    A&K Budownictwo z Borkowa. Partactwo tynkarskie najwyższych lotów. Pełna improwizacja. Strata czasu, pieniędzy i materiału. Przestrzegam

  20. #540

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ivo Zobacz post
    Potwierdzam, schody po latach tragedia I świadoma widzę teraz ile rzeczy zrobionych było źle. Wcześniej tylko cieszyłam się - są schody!
    U nas to samo, koszmar... m.in. schody bardzo szybko się starły.
    Pozdrawiam - Ivo

Strona 27 z 30

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony