dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kasiakp
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Lubin
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie Stylowe plytki

    Chce miec lazienke dolna zrobiona na ciemno tzn ciemne plyki a biale dodatki czyli wc, umytwalka, biale luksefy w natrysku
    Umyslam sobie jedna ze scian w plytkach we wzorkach cos w tylu Harion z Tubadzina ale niestety cena za dekor powalajaca wiec odpada Czy ktos zna jakies plytki z wzorkiem korolu grafitowego bardz czarnego
    Znalazlam jeszcze Valentino z opoczna
    Szafran w "Naszych Lazienkach" pokazala Serie ENTRETELA CACHEMIRA firmy Vives - sa piekne ale ja potrzebuje czarnych

  2. #2

    Domyślnie

    Fragrance - Leroy Merlin
    czarne lustrzane, brązowe metalizowane. a białe śliczne...
    http://www.leroymerlin.pl/produkty/s...212564392.html







    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kasiakp
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Lubin
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    piekne
    cena jednak 30 zl/szt czyli 1000zl za jedna sciane Troche duzo Ale sliczne sa

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    no, dekor wychodzi drożej... płytka podstawowa dość tania.
    ja mam całą ścianę właśnie (zdj. nr 3 jest moje), fajnie to wygląda - efekt lustra.

    tę Gardenię też widziałam - ładne są.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kasiakp
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Lubin
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Kasa nam sie z kredy tu konczy a jakas lazienke zrobic trzeba Te z efektem lustra sa extra no ale cena dla mnie za duza chociaz niektore dekory kilka razy drozsze
    Szkoda ze nie da sie ej gardeni powiekszyc na fotce a nie mam LM u siebie szwagier by mi musial z kraka przywiezc

  7. #7

    Domyślnie

    jeżeli mogę Ci dać radę... zrób łazienki jakie chcesz. łazienek już nie zmienisz (tak łatwo). zrób nawet tego Hariona, jeżeli Ci się podoba (bo i cudny jest). kosztem czegoś innego - rzeczy, które można kupić na późniejszym etapie - meble, wyposażenie ruchome... my np. nie robiliśmy od razu drzwi na górze, dopiero teraz - a mieszkamy już prawie rok
    przekonaj męża, że później wszystko się da - ale łazienek już nie poprawisz, jeżeli wybierzesz płytki, z których zadowolona nie będziesz i wolałabyś mieć inne...
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  8. #8

    Domyślnie

    tu masz gardenie powiększona nieco - trochę niewyraźnie, ale jest:
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  9. #9
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kasiakp
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Lubin
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah
    tu masz gardenie powiększona nieco - trochę niewyraźnie, ale jest:
    szczerze to bardzo mi ta gardenia sie podoba ale kurcze w kraku jej nie ma

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    annaliszka

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    4

    Domyślnie GARDENIA Z LM

    Witam,
    mnie też gardenia się bardzo podoba, chyba nawet bardziej niż fragrance. Zastanawiam sie tylko czy jeżeli wszystkie plytki w łazience będą wzorzyste to czy niechcacy nie uzyska się przytłaczającego efektu? Aby tego uniknąć może warto podłogę lepiej dać w białym polyskliwym gresie?
    Czy ktoś z was ma może w łazience te płytki???

    Będę wdzięczna
    pozdrawiam

  11. #11

    Domyślnie

    Witam czy któraś z Was może mi pomóc - przeszukałam już chyba cały internet w poszukiwaniu płytek GARDENIA - wiem że były one dostępne tylko w LM i to spory czas temu. Czy nie kojarzycie kto jest ich producentem? Może w ten sposób by je jakoś znalazła. Podobają mi się niesamowicie Będę wdzięczna za pomoc

  12. #12
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kasiakp
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Lubin
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Mam je u siebie Jezeli znajde karton to Ci napisze producenta, ale moze byc ciezko z kupnem ich gdzie indziej. Mam rowniez inne plytki z LM i nistety troch mi braklo Nigdzie ich nie ma przeszualam neta wszerz i wzdłuż . Magazyn LM pusty a ja mam problem.
    Ostatnio edytowane przez kasiakp ; 06-01-2014 o 08:27

  13. #13

    Domyślnie

    No właśnie szukałam i szukam nadal i nigdzie ich nie widzę, będę wdzięczna za informacje o producencie Mam nadzieję, że Tobie uda się znaleźć tych brakujących

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony