dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 244 z 245
Pokaż wyniki od 4.861 do 4.880 z 4887
  1. #4861
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zaga1

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Zgierz
    Kod pocztowy
    95-100
    Posty
    80

    Domyślnie

    Witam
    Pierwsza próba wklejenia zdjęć z Nowy świat M127.
    Bardzo dawno temu obiecałam wkleić zdjęcia Mieszkamy, ale do końca daleko
    Sylwia GRATULUJE ! Przepięknie i z klimatem

    ps. przepraszam za niewłasciwe miejsce, ale pierwszy raz wklajałam ....

  2. #4862
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zaga1

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Zgierz
    Kod pocztowy
    95-100
    Posty
    80

    Domyślnie

    Pozdrawiam wykanczających. Wnętrza są surowe i zimne, ale do przytulności dojdziemy Brak farby ma scianach, listew, zyrandola, kanapy itd...



    ZagaZałącznik 350386
    Ostatnio edytowane przez zaga1 ; 22-03-2016 o 20:52

  3. #4863

    Domyślnie

    zaga1 - Brawo Ty !!! Wnętrza wyglądają na przestronne i nowoczesne A tak się bałaś, że będzie ciasno. Powiedz szczerze, czujesz się wykończona tą wykończeniówką, bo ja tak Mam prośbę, mogłabyś edytować swój pierwszy post, by nie było tam moich zdjęć ? Z góry bardzo dziękuje
    Niewielki M05aL - trochę słońca i od razu chce się żyć !!!

  4. #4864
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zaga1

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Zgierz
    Kod pocztowy
    95-100
    Posty
    80

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylwiap-w29 Zobacz post
    zaga1 - Brawo Ty !!! Wnętrza wyglądają na przestronne i nowoczesne A tak się bałaś, że będzie ciasno. Powiedz szczerze, czujesz się wykończona tą wykończeniówką, bo ja tak Mam prośbę, mogłabyś edytować swój pierwszy post, by nie było tam moich zdjęć ? Z góry bardzo dziękuje
    Hej
    Dawno nie zaglądałam i zaupełnie zapomniałam jak się posługiwać forum. Przepraszam za wcięcie sie w Twoj post .
    Wprowadzilismy sie w listopadzie. Od tametej pory zrobilismy listwy w sypalniach i nic więcej Dlatego pomału zapominam co przeszliśmy wykanczając dom
    Odkładamy na dokończenie salonu ( pomalowanie, listwy itd..) Moze cos ruszymy w wakacje
    Już się biorę za edytowanie- oby wyszło !
    U Ciebie jest juz tak przytulnie i ciepło. Bardzo mi sie podoba, szczególnie "uszatek" przy kominku !
    Wielkość salonu jest ok, u nas ok 25m2, ale mam zagwozdkę jak ustawic kanapę by nie zasłaniala światła z okien
    Damy radę , pomyslę o tym jutro.
    Jestem zadowolona z wielkości pokoi na poddaszu. U nas wyszły po 24m2, wys. 2,7m
    ( w najwyższym punkcie) . Przestronnie i wygodnie Poddasze jest Super !
    Mały pokój na dole jest mocno eksploatowany i bardzo potrzebny.

    Pozdrawiam !
    Ostatnio edytowane przez zaga1 ; 22-03-2016 o 20:31 Powód: l

  5. #4865

    Domyślnie

    zaga1 - dzięki i nie przejmuj się za jakiś czas skasuje zdjęcia, a Twoich postów nie mogę edytować Masz rację, poddasze jest niesamowicie przytulne, mimo skosów bardzo praktyczne. U nas jeszcze nie do końca urządzone (jest sypialnia, pokoik Małego i łazienka) pozostało jedno pomieszczenie nad salonem, gdzie docelowe ma być pokój TV - już nie mogę się na niego doczekać. Zgadzam się, pokoik na dole również użyteczny bardzo, przez 2 lata mieliśmy w nim sypialnie a teraz jest tam "wszystko" I tak jeszcze na marginesie, jest taki mały problem, że gdy się już zamieszka, to później nic się nie chce już więcej robić hehe Jeśli chodzi o kanapę, to najlepiej ją postawić, poużytkować i wtedy stwierdzić, czy pasuje czy nie takie rozwiązanie.

    Pozdrawiam gorąco i życzę zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt !!!
    Niewielki M05aL - trochę słońca i od razu chce się żyć !!!

  6. #4866
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zaga1

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Zgierz
    Kod pocztowy
    95-100
    Posty
    80

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylwiap-w29 Zobacz post
    zaga1 - dzięki i nie przejmuj się za jakiś czas skasuje zdjęcia, a Twoich postów nie mogę edytować Masz rację, poddasze jest niesamowicie przytulne, mimo skosów bardzo praktyczne. U nas jeszcze nie do końca urządzone (jest sypialnia, pokoik Małego i łazienka) pozostało jedno pomieszczenie nad salonem, gdzie docelowe ma być pokój TV - już nie mogę się na niego doczekać. Zgadzam się, pokoik na dole również użyteczny bardzo, przez 2 lata mieliśmy w nim sypialnie a teraz jest tam "wszystko" I tak jeszcze na marginesie, jest taki mały problem, że gdy się już zamieszka, to później nic się nie chce już więcej robić hehe Jeśli chodzi o kanapę, to najlepiej ją postawić, poużytkować i wtedy stwierdzić, czy pasuje czy nie takie rozwiązanie.

    Pozdrawiam gorąco i życzę zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt !!!
    Zgadza się, miałam powera do wykańczania, wyszukiwania itd. Teraz juz mi się nic nie chce Nie ma listew- spoko , próbki farb na scianie ( cały czas nie wiem jaki kolor) oki, brak obrazków i dodatków - tez OKi Przed wprowadzką chciałam miec wszytsko na tip top teraz się Z tego smieję !!! Zwyczajnie STRACIŁAM MOTYWACJĘ . Ponoc dom wykancza sie latami - to mam czas

    Dziękuję za zyczenia i równiez zyczę WESOŁEGO ALLELUJA !

    PS. nie wrzucałam wiecej zdjęć z budowy nie mam, a pokazywać sypalnie na forum jakos dziwnie
    Ostatnio edytowane przez zaga1 ; 24-03-2016 o 20:40 Powód: m

  7. #4867

    Domyślnie

    Witam,
    Widzę ze sporo osób wybudowało ten domek na forum.

    Jaki jest koszt tego domu do stanu deweloperskiego ?

  8. #4868

    Domyślnie

    witam wszystkich starych i tych nowych .Witam tych co już mieszkają tych co dopiero zamieszkają i tych co dopiero mają w planach budowę .Krótko i na temat witam wszystkich posiadaczy domków M05niewielki we wszystkich dostępnych wersjach .Bardzo dawno mnie tu u was nie było ,ale nie miałam nic do pokazania a i do powiedzenia też nie za wiele ,ale podglądałam was i czytałam o waszych problemach i radościach i muszę powiedzieć że bardzo mnie cieszy że projekt nadal jest budowany bo to fajny domek.U nas w środku to nie za wiele się zmieniło to i pokazywać jak na razie nie ma co ,ale za to na zewnątrz zmiany są duże i bardzo chętnie podzieliła bym się swoim widokami tylko zapomniałam jak sie wstawia zdjęcia więc muszę się trochę dokształcić może coś wyczytam i wtedy chętnie pokażę co u mnie sie zmieniło na razie pozdrawia was niewielcy ,może jeszcze dziś coś wyczaruję
















    no jakoś poszło teraz juz będzie lepiej jutro zrobię troszkę ujęć domu bo pewnie to was najbardziej interesuje pozdrawiam Małgosia
    Ostatnio edytowane przez gochasz2 ; 22-07-2016 o 23:56
    NARESZCIE PRAWIE KONIEC TYLKO W KIESZENIACH PUSTKI

  9. #4869

    Domyślnie

    Witam.
    Mam pytanie do osób które już maja ocieplone niewielkie. Ile wyniosło Was ocieplenie poddasza i zrobienie elewacji wraz z ociepleniem? Proszę o dopisanie grubości izolacji w obyduch przypadkach. Jeszcze jedno, ile przyjać na podbitkę? Buduję m05b i nie mam pojęcia jaki koszt tych etapów przyjać do kosztorysu kredytu.
    Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

  10. #4870

    Domyślnie

    Cytat Napisał gochasz2 Zobacz post
    witam wszystkich starych i tych nowych /ciach/
    Witaj
    Jak cudnie na zewnętrzu masz u nas chaszcze, chwasty, chwasty i chaszcze, na szczęście mamy kilka sosen i brzóz, które tam naturalnie rosły, więc jak już zaczniemy ogarniać teren to nie będzie zupełnie łyso Skupiliśmy się na wnętrzu, właśnie się drzwi wewnętrzne wstawiły i składa się kuchnia

    Zdjęcie drzwi do łazienki i sypialni robiłam tuż po wstawieniu i widać że nie są zamontowane w jednej linii, poszły do podcięcia i już jest ok. W korytarzu zrobiliśmy przesuwne - w projekcie tam jest wc - my zrobiliśmy tam rozdzielnię i spiżarnię. Oczywiście brakuje klamek i listwy maskującej w przesuwce

    Marzyłam o białych drzwiach i listwach, ale wybraliśmy drzwi robione przez stolarza i zdecydowaliśmy jednak zrobić w kolorze okien, efekt jest świetny, nie żałuję, listwy też będą w kolorze drzwi


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	niewielki m05.jpg
Wyświetleń:	277
Rozmiar:	74,5 KB
ID:	363189Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	niewielki m05_2.jpg
Wyświetleń:	197
Rozmiar:	61,2 KB
ID:	363190Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	niewielki m05_3.jpg
Wyświetleń:	186
Rozmiar:	53,6 KB
ID:	363191
    _______________
    Niewielki M05aL

  11. #4871

    Domyślnie

    @gochasz2 - piękny ogród,czekamy na wnętrza
    @sarbela - nie tak daeno byliśmy u was i w środku było surowo a teraz proszę jak ładnie wykończone. Podobają mi się drzwi.

    Ja niebawem pochwalę się stanem 0...

  12. #4872
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Monika m&m
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    279

    Domyślnie

    Dzień dobry : )
    Może pomimo zimy ktoś jeszcze tu zagląda?
    Ja z sentymentu ogromnego przejrzałam początki tego wątku i chociaż jeszcze nie mieszkamy, to jednak się nie dajemy i walczymy... już bliżej niż dalej.
    Poniżej zdjęcie z końca jesieni - gotowy podjazd zaprasza : )
    Co u Was? Jak się Wam mieszka?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom.jpg
Wyświetleń:	162
Rozmiar:	98,3 KB
ID:	381265

  13. #4873

    Domyślnie

    Monika,
    zagląda

    Też jeszcze nie mieszkamy i też walczymy, najbardziej chyba ze zmęczeniem Jesteśmy na etapie schodów wewnętrznych - w połowie skończone. Brakuje pstryczków i całego wyposażenia. Zostały pierdoły do zrobienia typu: podłączyć sprzęty w kuchni, zaolejować i zamontować blaty, zamontować taśmy led w stopniach itp, itd. a czasu ciągle za mało Brakuje całego zewnętrza, płotu, tarasu, podjazdu. ... haha.
    _______________
    Niewielki M05aL

  14. #4874

    Domyślnie

    Schody wreszcie, nareszcie są



    bok i oświetlenie jeszcze do dokończenia:


    W obu górnych sypialniach postawiliśmy ścianki tworząc małe garderoby:


    Pomarańczowo-szary pokój syna:




    Łazienki jeszcze nie wykończone:
    górna:





    dolna:




    i moje rękodzieło będzie witać gości
    Ostatnio edytowane przez sarbela ; 20-02-2017 o 23:55
    _______________
    Niewielki M05aL

  15. #4875
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Monika m&m
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    279

    Domyślnie

    sarbela nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszę, że jesteście o krok od zamieszkania. Oglądanie takich zdjęć to przekazanie wiary w powodzenie i to, że etap budowy kiedyś się skończy.
    Chwaliłam się jakiś czas temu podjazdem i myślałam, że można zamknąć temat pt. kostka. Okazało się, że firma owszem pracę wykonała nieźle, ale końcowe rozliczenie zwaliło nas z nóg. Działali od samego początku rozmów tak, aby zrobić w trąbę a nasz błąd, że nie byliśmy wystarczająco czujni. Kwota oferty ponad 2x przekracza końcową wycenę a za te pieniądze pewnie starczyłoby na granit. Teraz dylemat: odpuścić czy walczyć? Chyba walczyć, bo szkoda nerw i kasy następnych potencjalnych klientów. Zgoda na oszustwo stawia na równi ze złodziejem.

    Dość filozofii...
    Piszcie co u Was? : ))

  16. #4876

    Domyślnie

    Witam!

    Ja jestem dopiero na początku...

    W listopadzie zrobiłem fundamenty



    Zaczynam za 2 tygodnie ściany i strop. W maju dach itd. Chciałbym wprowadzić się za rok chociaż wątpię aby to było realne pomimo posiadania środków.. Jest tyle pracy przy wykończeniach.

  17. #4877
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar beba
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    208
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    74

    Domyślnie

    Niewielki w niebieskim
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3120069.jpg
Wyświetleń:	165
Rozmiar:	86,8 KB
ID:	388639   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3120073.jpg
Wyświetleń:	159
Rozmiar:	90,4 KB
ID:	388640   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3120065.jpg
Wyświetleń:	157
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	388641   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3120061.jpg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	88,2 KB
ID:	388642   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3120038.jpg
Wyświetleń:	145
Rozmiar:	87,1 KB
ID:	388643  

    Tylko ja i moja przestrzeń...
    M05aL - Mieszkamy od 18 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze

  18. #4878

    Domyślnie

    My mamy w tej chwili stan surowy zamknięty. Kosztowo wyszło mniej więcej tak samo jak podaje murator ale miałem problemy z wysokim stanem wód przy fundamentach, dołożyłem 4 okna na górze i wszystkie na dole i na górze mam energooszczędne co podniosło koszty.

  19. #4879
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zaga1

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Zgierz
    Kod pocztowy
    95-100
    Posty
    80

    Domyślnie

    Beba wstaw więcej zdjęć Pokaż jak wygląda kuchnia z salonu ( jeśli oczywiście możesz)
    Postawiałm nadprogramowo scianę miedzy kuchnią a salonem i bardzo mi to teraz przeszkadza. Chcę ją bezpoleśnie usunąć i zostawic murek taki jak u Ciebie.
    Mąż póki co sie nie zgadza ( mieszkamy niecałe dwa lata . Całkiem niedawno zamówilismy kanapę da saloniku. Konczymy powoli.
    Klatka schodowa do pomalowania, ogarnięcie terenu, schody zewnetrzne do wykonczenia. Troszkę jeszcze nam zostało

    Pozdrawiam
    Zaga1

  20. #4880
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zaga1

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Zgierz
    Kod pocztowy
    95-100
    Posty
    80

    Domyślnie

    [QUOTE=beba;7468509]Niewielki w niebieskim[/QUOT
    Podoba mi się kuchnia, scianka telewizyjna , drewniany moduł pod telewizorem - EXTRA !!
    Gratuluję dobrnięcia do konca !

    Zaga

Strona 244 z 245

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony