dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Vivaldi z Atrium

    Witam,

    To pierwszy mój post na tym forum, chociaż śledzę je już od jakiegoś czasu. sprawa przedstawia się tak, razem z rodzinką (rodzice plus siostra) chcemy wreszcie postwić swoje cztery kąty na naszej działeczce. Ja jako najbardziej mobilny członek rodzinki będe nas na tym forum reprezentował

    Wstępnie spodobał nam się projekt VIVALDI który można obejrzeć Tu http://www.studioatrium.pl/projekt-d...2,61,opis.html

    Z drobnymi zmianami, tzn, powiekszenie garażu na dwa stanowiska i podpiniczenie równierz pod salonem, co o nim myślicie i może tez jakies zmiany proponujecie.

    Sam dom zaprojektowano z pustaka ceramicznego, jeśli się na niego zdecydujemy to nie wiemy czy nie lepiej budować z YTONGA, jakie jest wasze zdanie.

    Pozdrawiam i dziękuję
    W tym roku...mam nadzieję

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie









    Przyjemny domek ale tani nie będzie. Bardzo mi się podoba ta przestrzeń nad salonem. Nie wiem jak będzie wyglądał po powiększeniu garażu na dwa stanowiska.
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  3. #3

    Domyślnie

    No własnie co do ceny to niestety wiemy, że mało to nie będzie. Mamy nadzieję zamknąć się w 400 tysiącach w porządnym wykończeniem. Na razie znajomy budowalniec robi nam wstępną wycenę

    Szkoda, że taki kiepski odzew do mojego posta
    W tym roku...mam nadzieję

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony