dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 7458

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Podjęłam decyzje o zakupie szafki do łazienki i... nadmiar szkodzi. W sumie, to nie wiem, czego chcę. Obejrzałam net i jeszcze bardziej nie wiem. Warunki brzegowe są takie: mam mało miejsca, bo przeszkadza wanna. Niestety (albo stety, bo taka mi się podobała) jest łukowa. Umywalka stoi przy dzwiach i ma ogranicznik pod postacią wieszaka kaloryferowego na ręczniki. Z drugiej strony też jest kaloryfer. Czyli miejsca mam metr. To miejsce od przodu jest ograniczone łukiem wanny. Czyli o ile przy dzwiach jest go sporo, to dalej już mało. Więc wymyśliłam, że kupię umywalkę długą na 60 ale za to szeroką na 40 cm. O ile umywalka weszłaby szersza, o tyle szafka nie, bo się nie otworzą dzwi. Dalej dam wysoki słupek szeroki na ok 40 cm ale za to płaski, tak ze 30 cm. W ten sposób drzwi słupka też da się otworzyć.
    Od netu boli mnie głowa. Najchętniej bym kupiła szafkę pod umywalkę, blat i umywalkę nablatową, bo by się ją dało wysunąć do przodu (jak pisałam, u góry miejsce jest, nie ma na dole). To mi się podoba, ale nie da rady, bo łazienka jest wspólna z córką i ten blat nie wytrzyma jej działań (np. wylewanej farby gdzie się da). No więc poszłam do takich naszafkowych umywalek. Większość w kompletach z szafką jest brzydka. Ładne są luzem, ale jak mam wiedzieć, że będzie taka umywalka pasować do szafki??? Szafki sote też nie łatwo i też są brzydkie. Ja mam łązienkę w korku, to wymagające tło dla szafek. Wysoki połysk tak sobie wygląda, najlepiej by było coś imitującego drewno ale bielone. Albo własnie bielone drewno. A tu jeszcze potrzebny słupek. I ten słupek ma mieć dziurę, bo będzie zasłaniał kontakt. Jessso.... Ja oszaleję.
    W ikei jest coś, co mi pasuje, ale ma brzydki zlew. I mały.
    o, to mi pasuje, od biedy, ma 60*40
    a do tego taki słupek

    i byłoby nawet OK, tylko ta umywalka jak w pociągu! Poza tym nie opiosali, z czego ona a wygląda, jakby nie z ceramiki, ale z jakiejś żywicy. Żywica to przy moim dziecku ma słabe szanse
    Umywalka to podoba mi się taka, ale ma 80 cm. A ja potrzebuję 60.
    Na 60 też jest ale na innej szafce i dla odmiany szeroka na 49 i ta szafka mi nie wlezie, a nawet jeżeli, to nie wysunę szuflad. Sam korpus tej białej, , bez umywalki, mogę kupić ale umywalki do niej nie widzę. Jak życ????
    Ostatnio edytowane przez EZS ; 05-02-2017 o 18:18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony