dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 345 z 345
Pokaż wyniki od 6.881 do 6.885 z 6885
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

Domyślnie

Ja posadziłam w kącie ogrodu, wilgotno tam nie jest, więc nie będzie szaleć, obok rosną brzozy, też duże, takie 40 letnie, więc nawet jak sobie urośnie, to niech ma, nie będę jaj żałować. I tak nic w tamtym rogu innego się nie dzieje

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    163

Domyślnie

Mi wystarczą 2 wierzby te na "H" - widzę, jakie są żywotne i jak na razie nie czuję nieodpartej chęci posiadania innych odmian tej słodkiej roślinki!
    Tak sobie myslę właśnie, że powinnam podlać...przynajmniej borówki i Rh...ale sił qrna nie staje....
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    249

Domyślnie

U nas na szczęście jeszcze mokro po deszczach.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    163

Domyślnie

Jak na zawołanie leje więc luuuuziiik!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    157

Domyślnie

Też padało. I dobrze, bo wczoraj podlałam goownem a że muszę targać wodęw konewkach, to wodągospodarowałam oszczędnie i bałam się, że mo roślinki popali. Więc dobrze, że dziś podlało.
    Mam już w zasadzie tylko truskawki do obrobienia i warzywa do przesadzenia na grządki i muszęiść na rynek po pomidory i rozstawić moją mini szklarnię. A potem konieć. Wróc, jeszcze grabienie trawnika i kupa liści. O mamuniu...

Strona 345 z 345

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia