dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 350 z 373
Pokaż wyniki od 6.981 do 7.000 z 7458
  1. #6981
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    pomidorow nie mam ale inne warzywa rosna jak dzikie, tylko marchewka troche slabo poza tym korzystamy z ogrodu ile sie da, konca sadzenia nie widac, chwasty nas atakuja masakrycznie. o problemach nie pisze, bo i po co. wiekszosc ma swoje. o radosciach jakos tez nie bardzo, nie chce epatowac jak wsrod zaprzyjaznionych forumkow ciagle cos pod gore. to lepiej juz nic nie pisac.

    Brazka - fly london bardzo lubie, od dawna nosze i to bardzo wygodny obuw

    Agdus na stowe wiekszosc zapitala w ogrodach, po takiej dlugiej zimie az sie chce. moje jarzmianki kwitna, mam czerwone i biale, jakies rozowe, piekne sa
    tu jedna z nich:
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 30-06-2017 o 07:39

  2. #6982
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    No piękne, ale większy wybór tylko w sklepach wysyłkowych, a na miejscu tę białą dopiero co znalazłam. W zeszłe wakacje na naturalnych stanowiskach w Słowackim Raju te białe podziwiałam. Kolorowe pewnie tylko ogrodowe są.
    O, właśnie! A może w Trójmieście gdzieś są w jakimś sklepie te kolorowe? Bo 2/3 mojej rodzinki właśnie jest w Gdyni, jutro do Gdańska pojadą. Może by mi kupili...

    Pooglądałam te buty w jakimś sklepie (nie ich bezpośrednio). Niektóre ładne, ale kiedy zobaczyłam ceny, od razu przestały mnie zachwycać. A niby to ostra wyprzedaż...

    No i tak o problemach nikt nie chce pisać, o radościach też, o obojętnych rzeczach nudno, więc się pusto zrobiło.
    Ostatnio edytowane przez Agduś ; 15-06-2017 o 21:59
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  3. #6983
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    nie wiem czy sa, swoje w wysyłkowym zakupilam to nie jest jakas super popularna bylina, nie widzialam bynajmniej w ogrodniczym

  4. #6984
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    No właśnie wiem, że nie jest popularna. Facet na targu chyba był zdziwiony, kiedy na widok chaszczyka w doniczce zakrzyknęłam radośnie "jarzmianka" i oczywiście nabyłam natychmiast. Powiedział, że kiedyś mieli czerwone, ale teraz akurat nie.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  5. #6985
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    jarzmianka jak jarzmianka, ale zdjęcie przepiękne Już nie raz się tak nabrałam, zobaczyłam cudne zdjęcie, nabyłam kwiatka a potem się okazało, że kwiatek może i ładny ale w sumie niepozorny i w realu nigdy nie będzie wyglądał, jak na zdjęciu Więc nie dam się wpuścić w jarzmianki Za to jak zgram zdjęcia, to wam pokażę róże, które mi się bardzo podobały - fioletowe, no liliowe. Nietypowy kolor... szkoda, ze róże potrzebują sporo zachodu, przerasta mnie opieka nad nimi.
    Agduś, no właśnie dlatego szukałam sklepu stacjonarnego. 200 zł za butki skórzane to cena nasza, krajowa. W necie jednak troszkę drożej, choć sandałki po 150 kiedyś widziałam też. Z drugiej strony kupiłam sandałki skórzane w Lidlu za 45 i też są bardzo fajne a mniej żal wyrzucić

  6. #6986
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    jarzmianki sa bardzo niepozorne ale w wiekszych ilosciach pomiedzy innymi krzaczkami prezentuja sie miodzio. jednak dla mnie ich cena jest stanowczo za wysoka. wiec wzielam tylko pare szt. nowa roslinka ktora odkrylam niedawno jest babtysja, troche jak łubin ale jednak inna. a w ogole to lubiny musze wysiac, moze juz nie w tym sezonie ale zima do malych doniczek sama sadzonki sobie porobie.

  7. #6987
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Łubinu to u mnie dostatek, tępię go niestrudzenie! Straszliwie agresywny jest!

    Nie zawsze mam ochotę włazić na górę do komputera a na smartfonie pisanie na forum to katorga! Coraz częściej myślę o laptopie ale ciągle coś ważniejszego jest!

    Obejrzę sobie te Latające Londyny, na tyle mnie stać
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  8. #6988
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Wiem, jak wyglądają dorosłe jarzmianki, bo widziałam je najpierw w ogrodzie botanicznym w Tromso, a później w Słowackim Raju, więc ich niepozorność mnie nie zaskoczy. Łubiny miałam, dużo i różne, ale jakoś zniknęły same z siebie, Może za ciasno im było? Kwietnik za domem już jest tak zarośnięty, że zostało tylko miejsce na niskie roślinki. Zaczynam myśleć o nowym.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  9. #6989
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    A mi ciągle mało roślinek, mam mnóstwo miejsca jeszcze!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  10. #6990
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Co tu taka cisza?????

  11. #6991
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ewa wyjechana!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  12. #6992
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    No, na czas najbliższy dość wojaży. Zwiedziłyśmy Paryż solennie 9 godzin w Luwrze! Ale wszystko zostało obejrzane dogłębnie a jedynym kryterium oceny było - podoba się / nie podoba. I komentarze w stylu- ale ta kobieta ma wyraz twarzy! A na tym obrazie najładniejsze jest futro Czyli pełen profesjonalizm. To był piątek, bo w piątek byłam prywatnie. Od soboty ja byłam służbowo a dziecko samo ganiało po muzeach. Dodatkowo ze mną popołudniami. Co tu kryć, te większe są wielkie ale te małe, na które ona miała chęć, były głównie.. pozamykane. Takie muzeum marynistyki na przykład. Podobno nieczynne od 5 lat ale jest we wszystkich przewodnikach. Mnie powaliło Orsay, wreszcie doszłam do wniosku, że lubię Moneta a nie lubię Maneta, że van Gogh był jednak wielki, choć malował też kiepskie obrazy , a żadnej a nas nie podszedł Cezanne, mimo, że podobno też wielki.
    Byłam jeszcze w Wersalu ale to jakoś nie mój styl no i mam żal do francuzów o rewolucję- rozkradli wyposażenie, wygonili króla i teraz nie ma co tam oglądać...
    A w ogóle we Francji bałagan, chaos, jedno, co działa bezbłędnie (o ile nie ma strajków), to komunikacja publiczna. Można im pozazdrościć.
    A teraz 2 tygodnie intensywnej pracy i urlop! Wielka niewiadoma...
    Ostatnio edytowane przez EZS ; 01-07-2017 o 23:27

  13. #6993
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Łałłłłłł
    Cudnie tak wypaść i pozwiedzać
    Jak Zuzy wyniki? są już?

  14. #6994
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Są, lepiej na razie nie mówić na ten temat Mooże gdzieś a może nie. W każdym razie kierunkiem alternatywnym jest politechnika- computer science, i widzę, że wcale jakoś jej to nie martwi . Pewnie się wyjaśni dopiero we wrześniu.

  15. #6995
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    No to niech się wyjaśni dobrze do września

  16. #6996
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Wypad świetny a i opis Waszych ocen dzieł sztuki bardzo mnie podbudował, bo moje opisy wyglądają podobnie Taka znawczyni jestem!

    Za Zuzę trzymam kciuki! Co do urlopu to wiesz, miejsce na namiot jest ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  17. #6997
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Pamiętam, jak ćwierć wieku temu gnałam przez Luwr z rosnącym obłędem w oku. Stanowczo za duży jest jak na jeden raz! Najlepiej by było zwiedzać po trochu, tematycznie, ale na to zazwyczaj ani czasu, ani kasy na bilety nie mamy. Zresztą na razie do Francji nas nie ciągnie.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  18. #6998
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Co do kasy na bilety- dla osób <26 rż wszystko prawie jest bezpłatne. Warto to wykorzystać

  19. #6999
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Faaaajnie! Ostatnio bywaliśmy w krajach, w których już Magda była "dorosła", kiedy trzeba było kupować bilety albo płacić za kemping. Na tych norweskich, na które się wybieramy, Magda będzie już "studentką", a nie dzieckiem. Całkiem jak w Polsce - mamy jedno dziecko zniżkowo/pińcetplusowe, chociaż trzy dziecka do utrzymania. A dawno temu zachwyciły nas Estonia i Łotwa, gdzie do pełnoletniości wiele miało się za darmo, a bilet rodzinny 2+3 do muzeum kosztował mniej niż dwa bilety dla dorosłych. Ciekawe, czy się to nie zmieniło.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  20. #7000
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Wymyśliłam nowy drink? shoot? no coś. Metaxa i trochę kahlua. Jakie to dobre! KAhluę dostałam od rodziny na urodziny, samej sobie byłoby mi szkoda kasy. Ale ona słaba bardzo. A połączona z metaxą to jest to!

Strona 350 z 373

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony