dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 344 z 344
Pokaż wyniki od 6.861 do 6.866 z 6866
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

Domyślnie

Większość łazienkowych rzeczy kupiłam właśnie u nich (lazienkaplus.), spokojnie możesz brać. Solidna firma! Firmy umywalkowej niestety nie znam.
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    157

Domyślnie

no, mam chwilę oddechu od pracy. Wiecie co? Moja praca polega głównie na papierach i spotkaniach. W tym tygodniu nie udało mi się zbadać porządnie ani jednej osoby, bo ciągle mnie ktoś szarpał biurokratycznie, jakieś sprawozdania, spotkania, spędy, zjazdy a w piątek rada naukowa. To jakiś koszmar! jA CHCĘ NORMALNIE POPRACOWAĆ, nawet chcę napisać artykuł, no cokolwiek, byle normalna codzienna praca!! Poza tym szaleje u nas grypa i połowa personelu kuruje siebie zamiast innych. Chyba pójdę zaraz spać

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    163

Domyślnie

O czym Ty marzysz, Kobieto Kochana?! O normalności w tym popier...onym kraju?!

Uważaj na siebie bo wiesz, lekarze ostrzegają przed grypą
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    157

Domyślnie

A grypa bardzo wredna w tym roku. Taka z tygodniową gorączką i często powikłana zapaleniem a to płuc a to oskrzeli, z dusznością i słabością i deserem w postaci zapalenia zatok i kaszlu przez miesiąc. Mnie już już miało dopaść, ale poszłam na basen i się przestraszyło.

Siedzę w grządkach, robię rabatki. Nakupiłam liliowców, już jadą, hura!

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    249

Domyślnie

Kurczę, szczujecie mnie, bo też bym chciała kupować i sadzić, ale już nie mam gdzie (i za co też). Może znowu zrobię zamach na kawałek trawnika? W sumie nikt go przesadnie nie kocha (trawnika znaczy), a dzieci w piłkę w ogrodzie nie grają. Wystarczy im korytarz z widokiem na górkę, coby strzelać z łuku, a Andrzejowi takiż korytarz ciągnący się z tarasu, do strzelania z wiatrówki (na tarasie wygodniej trenować pozycję strzelecką leżąc). Nie powiem, tyż czasem sobie postrzelam...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

157

Domyślnie

No ja własnie krok po kroczku zmniejszam trawnik. Co prawda Arek jest do niego (trawnika) bardzo przywiązany, ale działam metodą drobnych kawałków. Teraz tworzę rabatkę trawno-liliowcową a jeszcze mam w planie irysy

Strona 344 z 344

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia