dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 250 z 373
Pokaż wyniki od 4.981 do 5.000 z 7458
  1. #4981
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie


  2. #4982
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Przyzwyczaiłabyś się. Mnie najbardziej rozwalało, kiedy miałam dwa razy w tygodniu na 7.30, dwa razy na 10.ileśtam i raz na 12.ileśtam. Na 7.30 szłam jak zombi, na 10 wyspana, na 12 rozmemłana.

    Zagadka dla Ciebie - jeżeli pierwsze dziecko rzygnęło przedwczoraj wieczorem, kolejne poległy wczoraj po południu i w nocy, to po ilu dniach będę mogła odetchnąć, że mnie nie ruszy? Za cholerę nie mam ochoty ani czasu na takie atrakcje (znaczy tzw. "grypa jelitowa", czy jak to się tam fachowo nazywa).
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  3. #4983
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    okres wylęgania ok 3-4 dni. Czasem dłużej, nawet do 7-9. Zakładając, że pierwsze dziecko zarażało od 5 dni (2 + 3, w okresie wylęgania zaraża), to masz jeszcze szansę nawet do 4 dni Ale mizerną, bo masz zmasowany atak wirusa i chyba już byś poległa.

  4. #4984
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Dzięki Ewa, trzymam się tej nadziei!!!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  5. #4985
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Może wirusy wiedzą, że jak Matkę położą .. to nie będzie miał kto obsługiwać dzieciaków...

  6. #4986
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    eee, Agdusiowe wirusy chyba takich złudzeń nie mają

  7. #4987
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Dziecka już coraz mniej obsługi wymagają - duże są... Jeść nie chcą, a jeżeli już, to kaszę, chleb i banany... Rzyg był tylko jeden, pozostałe poległy rażone złym samopoczuciem, gorączką, osłabieniem... czują się jak rozdeptane pomidory... Takoż poza pocieszaniem za dużo roboty nie mam z nimi.

    Co wcale nie znaczy, że mam czas na chorowanie!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  8. #4988
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    O, Ewo, cierpię na tę samą przypadłość w kwestii konkretnych godzin. Lata pracowałam w systemie nielimitowanych godzin i lubiałam przyjść sobie wcześniej do pracy, gdy jeszcze nikogo nie było i można było sporo szybciutko w ciszy i spokoju zrobić. A każde umówione spotkanie czy jakieś zajęcia terminowe powodowały, że już sporą chwilę przed nie byłam w stanie nic konkretnego zrobić, no bo zaraz trzeba było wyjść.

  9. #4989
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    ooo, właśnie. Teraz siedzę w pracy, ale muszę wyjść za 20 min. Jeszcze mogłabym coś zrobić, ale nie opłaca się zaczynać. Jakbym nie musiała wyjść punktualnie, to bym zaczęła pracę ze świadomością, ze skończę jakiś etap, to wyjdę. A tak nie zacznę wcale

  10. #4990
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Wieczór dobry powiem i to by chyba było na tyle ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  11. #4991
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    I te rzeczy są jednymi z powodów, dla których tak lubię swoją pracę, zwłaszcza od października do maja...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  12. #4992
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    ...
    Chyba mam dziwną - jak na człowieka pracującego- przypadłość. Nie znoszę być w pracy na konkretną godzinę. ....
    Mam dokładnie tak samo. W sumie to trochę pocieszające, że nie jestem sama


  13. #4993
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Podejrzewam, że większość ludzkości tak ma.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  14. #4994
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Mnie z kolei ta większość ludzi zawsze zaskakiwała radością z konkretnych godzin pracy - z tym, że to była praca typu 'skończone, 17ta, nic nie zabieram do domu', bo nie wyobrażali sobie bez bata nad głową samodyscypliny w wykonywaniu obowiązków związanych z pracą. Podobnie jak kiedyś znajoma, dowiadując się, że dostaliśmy niewielki kredyt na dokończenie elewacji, uciszyła się, mówiąc, że to cudownie. Bo jak się ma kredyt, to można coś zrobić, inaczej człowiek nic nie odłoży na kupkę tylko od razu wyda

  15. #4995
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorkaS Zobacz post
    . Podobnie jak kiedyś znajoma, dowiadując się, że dostaliśmy niewielki kredyt na dokończenie elewacji, uciszyła się, mówiąc, że to cudownie. Bo jak się ma kredyt, to można coś zrobić, inaczej człowiek nic nie odłoży na kupkę tylko od razu wyda
    Bo to trochę tak jest. Ile razy odłożę pieniądze, tyle razy pojawią się "bardzo ważne" wydatki i z odkładania nici. A jak jest bat nad głową, to człowiek raczej główkuje, gdzie tu jeszcze coś zarobić. Moja mama miała taką filozofię - nie należy oszczędzać, należy zarabiać i wydawać. Wtedy pieniądze zawsze będą Jak się człowiek skupia na oszczędzaniu, to zapomina o zarabianiu i w efekcie nic nie ma ....

  16. #4996
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Ja z kolei mam odwrotnie, jeśli jest idea fix i na nią potrzebne środki, to nie ma uproś , ale ja w kwestii idei fix jestem ogólnie uparta.

  17. #4997
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    To ja mam podobnie jak Mama Ewy.. i Dorka... mam pomysł.. to i na realizacje kasa sie musi znaleźć.. za to nie kupujemy nic na kredyt.. nic... bo na kredyty mnie nie stać...

  18. #4998
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Też jak się uprę to nie ma to tamto, prędzej czy później środki muszą się znaleźć.
    Ale w razie konieczności bierzemy kredyt, nie dalibyśmy rady tyle zrobić próbując odłożyć gotówkę na zbudowanie domku, a potem stodoły dla gości.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  19. #4999
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    Tiaaa...

    kredyty beeee ale jak coś kcem to muszem mieć

  20. #5000
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Ale na usprawiedliwienie moich chciejstw dodam, że nie jest to z reguły bezsensowne rozwalanie kasy... Dodaję dla podłechtania własnego ego

Strona 250 z 373

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony