dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 292 z 373
Pokaż wyniki od 5.821 do 5.840 z 7458
  1. #5821
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Odpoczywałam tylko 2 tygodnie ale za to intensywnie. Nie miałam netu, nie odbierałam nieznanych telefonów, marudzenie mamy przekierowałam na męża z komentarzem, że ja się resetuję. Czytałam tylko Chmielewską i tym podobne lekkie książki i.... rozleniwiłam się. Jak wczoraj wróciłam do pracy, to wstyd powiedzieć- cały dzień spędziłam na czyszczeniu poczty, porządkowaniu papierów i plotkach Pełna rozbiegówka. Teraz, nawiasem mówiąc, czekam na zmiłowanie czyli wyjazd rodziny. To też jest rodzaj urlopu Jak to jest- mam 1 dziecko i to dorosłe a wymaga tyle uwagi? Co by było, jakbym miała troje???

  2. #5822
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    czyli urlop spedzilas zgodnie ze sztuka reset + odpoczynek

  3. #5823
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    przywiozłam dziś od mamy 100 jajek!!! Od "baby". Ma tam taką kurzą hodowczynię niedaleko i ona jej te jajka wciska niezależnie od potrzeby. Mama kupuje, kupuje. A że ja byłam 2 tygodnie na urlopie, to się uzbierało.
    Co można zrobić ze 100 jajek?
    jajcoka zrobiłam!
    Z litra spirytusu. Ale śmieszny! Te jajka z mlekiem były rzadkie a jak wlałam spirytus to zrobiły się gęste. Tam jakas reakcja chemiczna musi zachodzić! W każdym razie zapakowałam łyżką do słoików, bo do butelki szans nie miałam.
    Wiola, zmieniłam proporcje, dałam 40 jajek a mniej mleka. I niestety było tylko słodzone w sklepie, więc dosłodziłam tylko trochę cukrem z melasą, daje taki smak karmelowy.
    Upiłam się przy wlewaniu spirytusu! Lałam po trochu i wisiałam z głową nad miską a opary parowały i się wchłaniały. Poprawiłam przy wylizywaniu miski... Dopiero teraz doszłam do siebie.
    Ale dooobre...

  4. #5824
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    weekend pod znakiem robienia "wódy" ja wczoraj zrobilam 4,5 litra limoncello i tez sie ubąblowałam tylko nie wiem czemu jak dodaje esencje (spiryt przemacerowany ze skorkami) do syropu to calość mi metnieje. co robie nie tak ze nie ma kliru. teraz w ciemnosci stac beda 6 tygodni i potem mozna pic, pic,pic a w miedzyczasie oryginala sobie z wloch przywioze

  5. #5825
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ja mojego jajcoka też muszę wytrząsać z butelki, na nalewanie do kieliszków nie ma szans.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  6. #5826
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    przywiozłam dziś od mamy 100 jajek!!! Od "baby". Ma tam taką kurzą hodowczynię niedaleko i ona jej te jajka wciska niezależnie od potrzeby. Mama kupuje, kupuje. A że ja byłam 2 tygodnie na urlopie, to się uzbierało.
    Co można zrobić ze 100 jajek?
    jajcoka zrobiłam!
    Z litra spirytusu. Ale śmieszny! Te jajka z mlekiem były rzadkie a jak wlałam spirytus to zrobiły się gęste. Tam jakas reakcja chemiczna musi zachodzić! W każdym razie zapakowałam łyżką do słoików, bo do butelki szans nie miałam.
    Wiola, zmieniłam proporcje, dałam 40 jajek a mniej mleka. I niestety było tylko słodzone w sklepie, więc dosłodziłam tylko trochę cukrem z melasą, daje taki smak karmelowy.
    Upiłam się przy wlewaniu spirytusu! Lałam po trochu i wisiałam z głową nad miską a opary parowały i się wchłaniały. Poprawiłam przy wylizywaniu miski... Dopiero teraz doszłam do siebie.
    Ale dooobre...

    I o to chodzi


    TARcia.. bo nie taki spiryt...

    A reakcja .. no a jakże.. z C2H5OH

  7. #5827
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    spiryt dobry tylko woda nie taka i Ty do mnie tu szyfrem nie gadaj, bo ja nie wiem czy mnie przypadkiem nie obrazasz ostatnia partia tez byla metna ale wypita co do kropelki wiec dla mnie to szczegol

  8. #5828
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Noo woda czyli rozcieńczalnik jest bardzo ważna... Aby dobre było to najlepiej niegazowana z butelki...
    Nie wiem jak u Ciebie.. ale czasami sprawdza się powiedzenie.. : Pamiętaj chemiku młody...wlewaj zawsze kwas do wody.. a jak nie masz czasu to wlewaj wodę do kwasu..

  9. #5829
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ubawiłyście mnie Kobiety
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  10. #5830
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    TARcia... wodę najlepiej jak najzwyklejszą może być demineralizowana (destylowana) albo zwykła w bańce 5 litrów najtańsza z biedronki....
    Spirytus musi być dobry... ten sklepowy pali, wyczuję go nawet w każdej nalewce... niezależnie z jakiego owocu robionej... dla własnego użytku mówię, że to z "proszku" spiryt czy wódka jest...

    Ewa a ile Ci wyszło?
    Mąż pyta czy dobry? ... nooo chyba retoryczne pytanie...

    Dobrego spożywania

  11. #5831
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    noo, bo ja dalam kranowe gotowana, nic to rozpije sie szybko i zaraz nastawiam nowe tylko kto mi te 40 cytryn znowu obierze watpie czy milosc moja znowu da sie wrobic, zwlaszcza ze tego nie pije.

    aaa spiryt wlewalam do wody i ja nie wiem czy on tak pali, samego spirytu nie pijam to troche jak z tymi jajkami z biedronki % jest %

  12. #5832
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Ile wyszło? 2.5 litra w słojach i ze 3 małe słoiczki o zróżnicowanych pojemnościach.
    CZy dobre? Dobre .

  13. #5833
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No i to się liczy, ma być DOBRE.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  14. #5834
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Nieważne, co jest, ważne, że dobre
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  15. #5835
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie


  16. #5836
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Obciełam znowu perukowca. Czy on oszalał? Im więcej tnę, tym więcej rośnie. Niedługo będzie widać na działce wieeelki perukowic i mały domek
    A poza tym nie chce mi się pracować. Ja chcę mieć więcej wakacji. Stanowczo! W ostateczności posiedzieć w pracy to bym mogła, ale nie mam kiedy. Ciągle muszę coś gdzieś załatwiać, jeżdzę zawodowo po całej Łodzi Jakie to męczące, błeee.
    Idę spać.

  17. #5837
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    No to przestań go ciąć!!!!

    Miłych snów
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  18. #5838
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    No, fajny dzień był.....
    1. projekt, który miał mi zapewnić finansowanie wisi na włosku. Jeszcze nie przepadł ale...
    2. Piec gazowy zaczął mrugać do mnie czerwonym oczkiem. Ponieważ czerwone źle mi się kojarzy, zadzwoniłam do serwisu. Wymiana elektrod, prawie 300.
    3. Jak wymieniał te elektrody, to podciągnął za mocno żaluzję. Tą w łazience, ozdobną. Zacięła się. Nie umiem opuścić. Hmmm
    4. Jak podlewałam rozwalił się wąż. Wujo naprawił...
    5. Jak czekałam na pana serwisanta chciałam szybko odkurzyć psie kudły z podłogi. Pękła rura odkurzacza.
    Boję się oddychać, bo się mogę udławić. Poza tym jestem koszmarnie zmęczona tym dniem.

  19. #5839
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Już za moment koniec dnia... prawo serii kończy się, a od jutra tylko dobrze będzie

  20. #5840
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Prawo ma to do siebie, że jest upierdliwe ale nie trwa wiecznie

    A za projekt zaciskam kciuki ... mocno!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

Strona 292 z 373

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony