dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 332 z 373
Pokaż wyniki od 6.621 do 6.640 z 7458
  1. #6621
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    W moich rejonach też bym znalazła ale to jeszcze dalej niż do Trzęsacza
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #6622
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Zbrosławice są. Nie mam pojęcia, jak tam teraz jest, ale kiedyś było fajnie. Kurs instruktorski tam robiłam.
    Do Niepołomic się przeprowadź. W samych jest klub z halą, mają i sekcję sportową i jazdy rekreacyjne. W zawodach startują i sukcesami się chwalą, ale nie wiem, na jakim szczeblu. Moje dziecka tam nie jeżdżą, bo Magda zaczęła z gimnazjum jeździć do Wiślanego Zakątka (kawałek stąd), gdzie i sport mają i startują w zawodach z sukcesami i rekreację prowadzą na niezłym poziomie. Najwyraźniej szukają wśród tych z rekreacji przyszłych zawodników, bo w każdą jazdę rekreacyjną wplatają elementy przygotowania do skoków. Swoją drogą zauważyłam, że jeżeli w ogóle jakiś sport, to skoki. Czemu tylko skoki? Najłatwiej wytrenować? Najwięcej zawodów? Najtaniej? Bo mnie skoki nigdy nie ruszały. Znaczy nauczyłam się oczywiście na tyle, żeby coś w terenie przeskoczyć, ale żebym miała ochotę przez godzinę się kręcić po ujeżdżalni i skakać, to nie. Jeżeli sport, to ujeżdżenie mi się kiedyś podobało i rajdy. Pierwsze ze względu na precyzję i stopień trudności, drugie dla przyjemności. A teraz, gdybym miała kasę, to najbardziej bym chciała mieć swojego konia i jeździć sobie ot tak, dla obopólnej przyjemności. Z naciskiem na obopólną.
    Jest jeszcze jeden ośrodek w samych Niepołomicach, ale nie wiem, jak tam jazdy prowadzą.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  3. #6623
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Oooo o Zbrosławicach zapomniałam, choć byłam tam na obozie jeździeckim w ferie zimowe...

  4. #6624
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    A u nas nadal psińcio. Nie no, jest oczywiście ŁKJ w Łagiewnikach, zapewne bardzo dobry ale nie do rekreacji. Do nauki rekreacyjnej dają tam taką koszmarną babę, która potrafi zrazić każdego. A w klubie, jak to w klubie sportowym.
    Zuza dziś pojechała do następnej reklamującej się w necie stajni i znowu niewypał. Robią tylko tereny, zero nauki. Szuka dalej

    A dlaczego akurat skoki? Chyba dlatego, że do ujeżdżenia powinno się mieć swojego konia (własnego albo na własność w stajni) bo to precyzyjna robota i trzeba się z koniem porozumieć. Ze skokami łatwiej przynajmniej w początkowym okresie. No i skoki przydają się w terenie, co doświadczyłam na własnej skórze.

  5. #6625
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ja do skoków też mam taki sobie stosunek. Owszem, wiem co i jak, gdybym musiała skoczyć w terenie ale żeby mnie to rajcowało...? Ujeżdżenie jest piękne, wydawać się może, że jeździec nic nie robi ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  6. #6626
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Tylko czy koniu też się tak podoba? Jakoś od pewnego czasu mam do tego inne podejście. Moim idolem jest ten facet, co to po tych solnych mokradłach pocztę węgierską bez ogłowi jeździ i z końmi ugania, i widać, że oni się nawzajem lubią.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  7. #6627
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Przypuszczam, ze konie ujeżdżania nie lubią. Już sama nazwa wskazuje.. ujeżdżanie, be.
    Ale konie lubią być chwalone i może robią to dla człowieka? Ni i widziałam raz konia, który bez jeźdźca, sam s siebie tańczył do muzyki. Stajnia była studencka więc i pomysły różne - specjalnie mu kolumny wystawiali (takie czasy były, teraz by mu pewnie słuchawki założyli?) i on tak drobił nóżkami w takt. Rodzaj muzyki mu nie przeszkadzał. I nikt go tego nie uczył, to wiem na pewno. Więc może wybierają takie muzykalne konie? Ale co innego samopas, jak w duszy gra, a co innego z człowiekiem do układu.

    dziś mnie bolały już wszystkie kości. Nawet ręce! No to pojechałam na rower. I przeszło.

  8. #6628
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Nie chciało mi się dzisiaj nic robić, bo strasznie gorąco. Szkoda, bo mam ciekawe plany na krótsze i dłuższe wycieczki. Może za tydzień?

    Też podejrzewam, że są muzykalne konie, a wyczucie rytmu to już na pewno mają. Pewnie są też konie, które lubią współpracować z ludźmi i spełniać ich wszystkie oczekiwania, ale czy jest ich aż tyle?
    Kiedyś miałam przyjemność jeżdżenia na klaczy, która sprawiała wrażenie, jakby się troszczyła o człowieka i jego wygodę. Jeździłam na niej na oklep w godzinne i dłuższe tereny i nie wracałam zmęczona. Ruda czasem oglądała się na mnie i jakby pytała wzrokiem "wygodnie ci?", ale ona w ogóle była wyjątkowa pod każdym względem. Uwielbiała się popisywać - im większą miała widownię, tym wytrwalej pokazywała swoje miny, a była w tym mistrzynią. Ludzie się gromadzili przed stajnią i gapili na Rudą, a ona się uśmiechała i robiła miny na zawołanie. I nikt jej tego na pewno nie uczył.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  9. #6629
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ja tam wątpię, że konie lubią ujeżdżenie ale ono pieknie wygląda z boku! A ten facet z 6. końmi w poczcie ... no po prostu majstersztyk!

    Sa konie lubiące ludzi i nie. Nasza Brazia na przykład to ludzi lubi ale do czasu ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  10. #6630
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Do której godziny lubi?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  11. #6631
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Tak miej więcej do 15 minut po rozpoczęciu jazdy
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  12. #6632
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    No, byłam kilka dni w Tarnowskich Górach. Zuza znalazła tam stajnie prowadzoną przez wychowankę ze Zbrosławic. Już zaczyna planować przyszłe wakacje- najpierw na miesiąc w TG a potem kurs instruktorski w Zbrosławicach. Ciekawe, co jej z tego wyjdzie.
    Ja w każdym razie się w to nie mieszam. Dorosła jest. Choć pewnie będę musiała się mieszać finansowo
    Ja tam miałam co dzień basen. Uwielbiam baseny 1,60m. Takie są bezpieczne

  13. #6633
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Moje dziewczyny już się zapisały na obóz jeździecki w przyszłe wakacje. Jest taka stajnia, w której rok temu już w październiku nie było miejsc na wakacje, więc tym razem zapisały się w lipcu. Sądząc po popularności, rzeczywiście musi tam być wysoki poziom! Przynajmniej taką mam nadzieję.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  14. #6634
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Zbrosławice dobre są
    Wczoraj przez Ochaby przejeżdżałam do Wisły i widząc konie pomyślałam o Zuzie .

    Basen.., ten basen fajny jest i ciepła woda w nim...
    Od jutra będę moczyła się w basenach w Bukowinie T., Szaflarach i Białce T. .. bardzo lubię gorące źródła.....
    Poszlajam się trochę od Zakopanego po Kazimierz Dolny oraz Gdańsk -Sopot... ot taki rozrzut od południa po północ.... ciekawe gdzie jeszcze zajedziemy po drodze
    Szkoda tylko , że w tak długą podróż wyjadę bardzo zmęczona, bo śpię ostatnio po 3-4 godziny..

  15. #6635
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    1,60 wody to dla mnie i tak dużo
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  16. #6636
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    1,6 ujdzie. i tak najbardziej lubie od razu na głęboko w morzu, najlepszy jak do tej pory adriatyk

  17. #6637
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Adriatyk słony jest, dobry do nurkowania i trudno się utopić. Ale palmę pierwszeństwa ma u mnie morze Azowskie. Płytkie i bardzo słone. Mniej, niż martwe, ale wystarczająco, żeby nie móc się utopić a jeszcze da się pływać. Z trudem

    Na razie wróciła szara rzeczywistość. Zuza na korki, ja prowadzę kurs w przyszłym tygodniu. Muszę przygotować repertuar na 2 dni. Chyba padnę. A deszczu nie ma. Nawet hortensje mi schną, nie wiem, dlaczego, bo podlewam, ale liście mają zwisłe i kwiaty przyschnięte. Coś im dolega

  18. #6638
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Nie znam się na hortensjach, u mnie sucho jak cholera chociaż dzisiaj popołudniu trochę pokropiło. Ciekawe, co dalej?
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  19. #6639
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Perperuna zesłała nam deszcz,więc wszystko w ogrodzie mamy podlane!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  20. #6640
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Masz jakieś chody u tej Perperuny? Mi by sie przydał, to co było wczoraj nijak deszczem nazwać nie mogę!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

Strona 332 z 373

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony