dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 84 z 373
Pokaż wyniki od 1.661 do 1.680 z 7458
  1. #1661
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    No i przez Ciebie zaczynam się zastanawiać nad takim zakupem! Mieliśmy zwykły opiekacz - fajny był, ale urwało się to do zapinania. Kupiliśmy drugi z wkładem do gofrów - porażka! Grzeje słabo i nierówno. Porządnie podpieczonej kanapki nie dało się uzyskać, a gofry były bledziutkie nawet po dłuuugim podpiekaniu. Poszedł w odstawkę.
    Taki zamykany grill to by chyba było to! Rzeknij mi jeno, co się dzieje z wytopionym tłuszczem. Czytałam w opisach i opiniach, że jedne mają pojemniki na tłuszcz, a inne co? Kapią nim pod siebie, czy zbierają i palą go na sobie?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  2. #1662
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    ten ma pojemnik. Tłuszcz odpływa rowkami spod mięska do tego pojemnika.
    Nawet te niewyjmowane płyty w sumie nie przeszkadzają tak bardzo. Jak ostygnie, to sciereczką wilgotną przecieram i szlus.
    Jak ktoś lubi mięska na chudo, to super wynalazek.
    Tylko nie ma tej opcji kanapkowej i Zuza płacze, że ser w chlebie nie topi się dobrze, bo on nie domyka się, ta górna płyta leży na mięsku i grzeje ale nie dociska tak, jak w kanapkowcu. Chyba, że trzeba strategię poprawić

  3. #1663
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Mnie by interesował taki, co to i kanapki w nim można. Muszę podumać.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  4. #1664
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Mam zwykłego kanapkowca, rzadko używany. O grilu nie myślę, ale pochwalę się pierwszym od trzech lat, upieczonym mięskiem !!! Karkóweczka!!! Wyszła mniamci
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  5. #1665
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    U nas kanapkowiec był używany. Seriami, przez jakiś czas codziennie, potem szedł w odstawkę na tydzień, dwa i znów wracał do łask.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  6. #1666
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    w tym grilu się robi panini a to przecież też kanapka. Tylko tego trójkącika się nie zrobi. Wypróbuję jutro.

    Braza , w nowym piekarniku?

  7. #1667
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Trójkącików nie robiliśmy nigdy. Zwykłe kanapki niezgniatane za bardzo. Byle się ser stopił i chlebek podpiekł.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  8. #1668
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  9. #1669
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    W te piękne Święta Bożego Narodzenia
    Pragnę złożyć Wam życzenia,
    Aby przy świątecznym stole nie zabrakło ciepła rodzinnej atmosfery, miłości, uśmiechu i radości.
    A Nowy Rok 2013 przyniósł szczęście i pomyślność.

    Życzy Arnika z Rodziną




  10. #1670
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	BILD6036a.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	61,8 KB
ID:	156006

  11. #1671
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    dziękuję, Aneta, Żelciu. Ja jeszcze nie świętuję ale już odpoczywam

  12. #1672
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    dziś w pracy przeszłam samą siebie
    Będzie kawał z serii "przychodzi baba do lekarza"
    Tak więc przyszła pacjentka, miała taki nieładny język po antybiotyku, zaczęłyśmy rozmawiać, ze musi possać nystatynę ale potem zeszło na inne tematy i przy receptach ta nystatyna wyleciała mi z głowy zupełnie. Pacjentka wyszła, weszła następna, zaczynam badać, zajrzałam do gardła, widzę język, powiedziałam "język.." i ... w tym momencie przypomniał mi się poprzedni język i metodą skojarzeń - niewypisana recepta. Więc wyrzuciłam szpatułkę, przeprosiłąm pacjentkę i pognałam na korytarz łapać tą poprzednią. Na szczęście jeszcze nie wyszła z przychodni. Wracam do pokoju a tam ta badana siedzi z "zielonym" wyrazem twarzy i pyta "co z moim językiem?"
    Uśmiałyśmy sie potem z moich skojarzeń, ale .... przypuszczam, że przez te pół minuty była biedna..
    Dobrze, że już święta

  13. #1673
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie


  14. #1674
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    czuję się, jakbym gadała sama ze sobą ... Ludzie biegają po postach i zostawiają kartki. Miłe, ale ja wolę pogadać

  15. #1675
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Wesołych Świąt życzy Gwoździk

  16. #1676
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    kartka śiateczna produkcji mojej córki. Mangowy Mikołaj .
    Dziękuję za życzenia...
    Ostatnio edytowane przez EZS ; 22-12-2012 o 21:45

  17. #1677
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Kartkę wkleję, ale pogadać też lubię i opowiadanie o języku pacjentki dotarło do mnie, mimo przedświątecznego otępienia porządkami.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10_Kartka_Bozonarodzeniowa.JPG
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	61,2 KB
ID:	156297
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  18. #1678

    Domyślnie

    To ja mogę pogadać aż wstyd przyznać ,że wpadam tu pierwszy raz ale miło jest .......nudzę się nie wiem co ja w tym roku zrobiłam , że posprzątane, pościel pościele zmienione, z ciast mi został sernik .....mięsa będą pieczone po Wilii, ale same się będą piekły .....czekam na choinkę co by ją przystroić, ale nie wiem czy się doczekam , bo Pan śpi .....jutro będę miała więcej pracy , ale też luz ...no nie wiem co ja zrobiłam pierwszy rok w życiu taki

    ale , ale wypatrzyłam u Ciebie, że masz taki sam wykusz i tak samo przybrany jak ja, tylko ja mam słupki ... głowię się jeszcze nad zasłonami , bo muszę część okna wieczorem zasłaniać , bo nie lubię jak mi wioskowi w tv patrzą na razie mam opcję na tych słupkach w środku powiesić krótkie zasłonki kolorowe ale stonowane i żeby się rozchodziły do zasłaniania na dwie strony a u nas jest sklep Patio i tam kupiłam sobie takie ustrojstwo - ozdóbka , dwa magnesy , i wstążka i tym to spinam se te środkowe firanki każdego dnia według humoru Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0068.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	90,8 KB
ID:	156314 a i dopatrzyłam się plisek ale ja mam je na drzwiach tarasowych i brązowe , w kuchni mam dzień -noc fajne są na drzwiach , bo można raz od góry , raz od dołu albo na środku ze zwykłymi tego nie zrobi ... to se pogadałam , biorę się za sernik

  19. #1679

    Domyślnie

    aj zapomniałam o najważniejszym ......bardzo mi się podoba Mangowa kartka Córki

  20. #1680
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    dzięki, relek
    ja dziś nawet kompa nie odpalałam, bo stwierdziłam, ze nie ma po co, wszyscy tak zalatani, że nie przyjdą..

    Firanki u mnie ewoluowały. najpierw było samo kremowe nieprzezroczyste, jak chciałam zasłonić, to opuszczałam podpięcie. Ale ciemno mi było. To kupiłam tiulowe, wyszła biała ściana, białe firanki i chude karnisze.. nie wiem, dlaczego nie mam grubszych? A wiem, pieniędzy nie miałam
    No więc nie pasowało. Powiesiłam na tych karniszach takie szale z brązowego tiulu. Może i fajnie, ale przytłaczało, no i ciemno. Więc póki co została ta organdyna sama. Nie jest to to, co bym chciała, ale nie wiem, co chcę. Plisy tu nie wchodzą w rachubę, bo to jedyne okno, na którym mam kawiatki. Nie cierpię kwiatków w domu, ale ludzie mi dali i rosną. Jakby uschły, to bym wywaliła, ale one twarde są...

    Ty masz jakieś wyższe okna i inaczej to wygląda powiedziałabym, ze ładniej....

    A w tym roku też się obrobiłam. Chyba dlatego, ze wigilia w poniedziałek i tyle dni przed jest czas.
    Mam 2 keksy, 3 pierniki, mąż właśnie robi makaron (uparł się, że zrobi, to co mu będę żałować?) Kapustę i pierogi robi mama a ryby jutro i szlus. Mogę sobie umysłowo popracować

Strona 84 z 373

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony