dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 8
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 153
  1. #21

    Domyślnie

    Od jakiegoś czasu nie chce mi się zagłębiać w szczegóły techniczne każego kupowanego sprzętu. Działa to dobrze. Odkurzacz też działa, filtr się nie zapchał a więc jestem zadowolony czego i Wam życzę

    Pozdrawiam
    P.R.

  2. #22

    Domyślnie

    Dzięki! Kupię jednak znowu workowy. Mam Zelmer Syrius i jestem zadowolona, kupuję te droższe, ale lepsze worki z flizeliny (lub czegoś podobnego). Nie przerywają się od odrobiny wody i są szczelniejsze od papierowych. Na dłużej także wystarczają (śmieci się lepiej w takim rozkładają, bo jest miękki i szczelnie wypełnia pojemnik odkurzacza)
    Muszę kupić drugi, stąd pytanie.

  3. #23

    Domyślnie

    A ja mam bezworkowy i bardzo sobie chwalę.
    Filter czyszcze wtedy kiedy wyrzucam smieciory, raz na kilka miesiecy traktuje go wodą.
    I powiem tak - nigdy wiecej odkurzaczy z workiem.
    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  4. #24

    Domyślnie

    To ja jak naładuję baterie zrobię zdjęcie o jaką częśc mi chodzi w moim odkurzaczu, co się tam zapycha, bo nie o filtr mi chodzi

  5. #25

    Domyślnie kominki dla każdej rodzinki

    Witaj Mycho.
    Dziś już moje nerwy nie wytrzymały.
    Podziurawiłem papierowy filtr nożem i pomogło teraz dopiero ciągnie .Kurzem czuć nie gorzej jak wcześniej.Większe części zostaja w pojemniku .Za gapka przed filtrem papierowym założyłem chusteczkę jednorazową i niezbyt sie zabrudziła

  6. #26

    Domyślnie Re: kominki dla każdej rodzinki

    Cytat Napisał bagi69
    Witaj Mycho.
    Dziś już moje nerwy nie wytrzymały.
    Podziurawiłem papierowy filtr nożem i pomogło teraz dopiero ciągnie .Kurzem czuć nie gorzej jak wcześniej.Większe części zostaja w pojemniku .Za gapka przed filtrem papierowym założyłem chusteczkę jednorazową i niezbyt sie zabrudziła
    to jak mnie też tak wkurzy, to już będę wiedziała jaką część odkurzacza zaatakować

  7. #27

    Domyślnie

    nie polecam bezworkowego - taniego, na pewno cyklonowego.
    Te tanie bezworkowe mają fatalny system filtrów. Nasz odkurzacz przestał ssać raptem po pół roku. Też clatronic. Filtry mimo mycia odmówiły posłuszeństwa.

  8. #28

    Domyślnie

    po recenzjach na temat bezworkowych odkurzaczy takze sie tego balam,ale po dokladnym przetrzepaniu internetu,porownaniu modeli i opinii uzytkownikow zaryzykowalam
    bezworkowego dysona polecam Ci z cala odpowiedzialnoscia
    gdzies tu o tym pisalam-mam ten najtanszy model,nie ma zadnego problemu z zatykajacym sie filtrem,powietrze wydmuchiwane jest bezzapachowe,jestem bardzo zadowolona
    jedynym mankamentem jest glosnosc,ale to juz wszystkie bezworkowce tak maja
    no i mala tzw zwrotnosc

    posiadam ten model
    http://www.ceneo.pl/;0152820123-10.htm
    Ostatnio edytowane przez prawdziwy.anika ; 15-09-2010 o 10:31

  9. #29

    Domyślnie

    Miałam w swoim życiu masę odkurzaczy zwykłych i tylko jeden odkurzacz bezworkowy http://www.agito.pl/male-agd/odkurzacze.1118.M.html , którym odkurzam do tej pory. I o ile worków miałam serdecznie dość, o tyle w przypadku czyszczenia filtra HEPA radzę sobie chyba nie najgorzej Generalnie nie rozumiem tylko tego narzekania, że czyszczenie filtra może być uciążliwe. Jak tam swój przepłukuje pod strumieniem bieżącej wody i jakoż żyjemy. I ja i mój odkurzacz

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mm.olejnik

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Łódź
    Posty
    139

    Domyślnie

    na stacji Shell dostałem za punkty (+150zł) bezworkowego samsunga, jego czyszczenie przyprawia mnie o zawrót głowy ....
    wszedzie pełno brudu, czyszczenia nie ma końca !!!
    Żałuje, że go wziąłem.
    Ciekawi mnie, czy odkurzacze z 'wyższej półki' są lepsze w czyszczeniu ....

  11. #31

    Domyślnie

    Ja też dołączę swoją opinię - zdecydowanie nie lubię odkurzaczy bezworkowych. Filtr zdecydowanie za szybko się zapycha i samo wytrzepywanie nie pomaga. Trzeba taki filtr wypłukać porządnie. A to z kolei oznacza, że trzeba poczekać aż filtr wyschnie, zanim się go ponownie użyje. A różnie bywa. Moja jedyna nadzieja w tym, że się właśnie przeprowadzamy i może uda mi się nasz odkurzacz "załatwić na amen" kurzem, pyłem i takimi tam przy remoncienowego lokum. Kolejny odkurzacz
    będzie workowy - absolutnie!

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Lopesjus
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    962
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał OlaK Zobacz post
    Czy ktos moglby pokrotce opisac mi wady i zalety odkurzacza bezworkowego?

    dzieki
    Ola
    Od miesiąca używam Zelmer Voyager (workowy i bezworkowy/cyklonowy), poprzednio (półtora roku) używałem cklonowego DirtDevila, dopóki nie zdechł. O Zelmerze na razie złego słowa nie powiem
    _______________
    Mój dziennik ogrodu: http://forum.muratordom.pl/blog.php?39543-Lopesjus

  13. #33

    Domyślnie

    Mialam rowniez bezworkowy, ale to porazka. Nigdy wiecej, bardzo szybko wrocilam do workowego.

  14. #34

    Domyślnie

    Witam
    Zastanawiam się nad kupnem odkurzacza bez workowego,myślicie że do około 200 zł da się znaleźć jakiś porządny czy lepiej szukać jakiegoś z workiem?

  15. #35
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar PeterPet
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Posty
    6

    Domyślnie

    Z tego co się orientuję, odkurzacze bez workowe są zazwyczaj droższe o tych tradycyjnych. A czy lepsze to kwestia dyskusyjna.

  16. #36

    Domyślnie

    Miałem odkurzacz bezworkowy, nigdy więcej, nikomu nie polecam i nie widzę w nim praktycznie żadnych plusów, bo nawet to, że nie wydawałem na worki przy tym ile się nadenerwowałem przy czyszczeniu nie jest żadnym plusem

  17. #37

    Domyślnie

    Ja mam Samsunga bezworkowego i wydaje się ok. Opróżnienie polega na wyjęciu plastikowego pojemnika i przesypaniu zawartości do śmieci. Raz na 3-4 odkurzania muszę niestety wyczyścić filtr, bo paskudnie się brudzi. Nie da się go niestety wytrzepać, trzeba dosłownie oderwać warstwę przyssanego kurzu, a resztę porządnie wypłukać. Zajmuje to sporo czasu i jest dość brudną robotą, ale da się przeżyć. Nie mam doświadczeń z workowymi, więc nie porównam.

  18. #38
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar tomasz_ka
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    05-205
    Posty
    35

    Domyślnie

    Do 200 zł to raczej ciężko. Zelmera bezworkowy model Pluser kosztuje 350 zł. Teraz jest w promocji i przy zakupie oddadzą Ci 50 zł, więc 300 kosztuje. To chyba jeden z tańszych jeśli mówimy o tych porządniejszych modelach, z górnej półki.

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Me*t

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-012
    Posty
    5

    Domyślnie

    Obecnie posiadam odkurzacz bezworkowy, kupiony w markecie firmy krzak. Kosztował ok. 400 zł i ku mojemu zdziwieniu jest rewelacyjny! Nie muszę często czyścić filtra, ale po odkurzeniu całego domu muszę wyrzucić śmieci z pojemniczka, co nie jest problemem. Ciągnie odpowiednio tak jak odkurzacz z workiem.
    Przerzuciłam się na odkurzacze bezworkowe, bo później mam problem ze znalezieniem odpowiedniego worka. Nie raz było tak, że już przestali taki czy taki model produkować. I na co mi taki działający odkurzacz?
    Osobiście polecam te bezworkowe, ale z tego co widzę, przed zakupem lepiej przeczytajcie opinie.

  20. #40
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar judyta87
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-316
    Posty
    56

    Domyślnie

    Co do tych odkurzaczy bezworkowych to faktycznie swego czau była na nie nagonka, jednak nie każdy kto sie na nie skusił był zadowolony. Ja kupiłam Zelmera i jestem zawiedziona, działać działa, ale kompletnie nie da się nim odkurzacz, szybko się zapycha i przy odkurzaniu nie wciąga nawet najdrobniejszego brudu. Pewnie nieco lepsze będą te z filtrem wodnym.

Strona 2 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony