dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 8
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 153
  1. #61

    Domyślnie

    do małych powierzchni zdecydowanie workowy

  2. #62

    Domyślnie

    Moim zdaniem niezależnie od wielkości najlepszy jest workowy. One teraz mają fajne filtry, dzięki czemu nie czuć nieprzyjemnego zapach itp.. Z tych bezworkowych się sypie i unosi brud, jak się zdejmuje pokrywę.

  3. #63

    Domyślnie

    Jeśli jest szczelny to fajny a jak ma filtr wodny to już w ogóle super sprawa. Inaczej lepszy workowy. Mycie pojemnika i ewentualnego filtra to pestka, byle by nie miał dziwnego kształtu bo ciężko szmatką będzie przetrzeć w zakamarkach. Kup sobie taki z filtrem wodnym to najlepsze co można mieć i do tego to po prostu prezent dla osoby, która ma z niego korzystać.

  4. #64

    Domyślnie

    Ja polecam workowy, mam Electroluxa, worki fizelinowe w ogóle nie przepuszczają kurzy i do tego filtry w obudowie. Zero dziwnych zapachów itp.

  5. #65
    Banned
    mackowsw

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    wroclaw
    Kod pocztowy
    54-003
    Posty
    6

    Domyślnie

    rowniez jestem za workowym

  6. #66
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar franelka1
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    305
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja natomiast od wielu lat używam odkurzaczy bezworkowych i nie wyobrażam już sobie powrotu do odkurzacza z workiem. Tak więc to kwestia przyzwyczajenia. Niestety, aby się przekonać, który lepszy, trzeba wypróbować obie możliwości.

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Napisał franelka1 Zobacz post
    Ja natomiast od wielu lat używam odkurzaczy bezworkowych i nie wyobrażam już sobie powrotu do odkurzacza z workiem. Tak więc to kwestia przyzwyczajenia. Niestety, aby się przekonać, który lepszy, trzeba wypróbować obie możliwości.
    Miałem wcześniej Electroluxa bez workowego i tak jak pisał ktoś kilka postów wcześniej, stożek się szybko zapychał a w końcu odkurzacz padł po kilku miesiącach. Miał jakiś czujnik zabrudzenia filtrów i nie dało się tego naprawić i wybrałem inny w sklepie ale już workowy i działa już kilka lat.

  8. #68

    Domyślnie

    Ja mam workowego Boscha najtanszy za 200 zł juz pare lat,używany sporadycznie,małe mieszkanko jest ok....ale worki drogie,dmucha kurzem mimo filra,dmucha gorącym powietrzem..to są wady ale one mi obiektywnie nie przeszkadzaja. Natomiast kiedys jak mieszkałem jeszcze z rodzicami mama kupiła odkurzacz wodny Rainbow,za grubą kasę..i powiem ze to jest dopiero moc. Ten odkurzacz zbiera puł przez chmurę wodną,wszystko idzie dowody..zero pyłu na zewnątrz,dodatkowo mozna sobie zjonizować powietrze w domu..rewelacja...No i chodzi bezawaryjnie już hmmm 23 lata....Odkurzałem nim wszystko dosłownie...tony gipsu po remoncie itd... nie do zarżnęcia sprzet.Ale to jak ktoś ma duże mieszkanie i wszedzie dywany..tak to nie ma sensu.Te pseudowodne odkurzaczyki...i bezworkowe to naprawde są słabe..albo tani workowy albo solidny wodny .
    pozdrawiam

  9. #69

    Domyślnie

    Od 5 lat mam odkurzacz bezworkowy, nie wyobrażam sobie powrotu do worków
    Co prawda mam jeden, nowy odkurzacz workowy ale on jest tylko na mocniejszy syf typu gładź lub do samochodów, nowy, niby dobry a nadal śmierdzi.. Poza tym u nas są sami alergicy więc najwygodniejszy jest bezworkowy.

  10. #70

    Domyślnie

    Witam.

    Ja również jestem zwolennikiem bezworkowców. Kiedyś miałem workowy i był fajny dopóki nie zaczął się problem z workami, tzn. podczas zmiany okazywało się, że wszystkie śmieci były na zewnątrz worka. I dlatego (jak wspomniałem na początku bezworkowy odkurzacz jest OK, a szczególnie ten model MODEROWANO
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 16-04-2015 o 21:09 Powód: Reklama jest niezgodna z regulaminem

  11. #71
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kamamia

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-180
    Posty
    8

    Domyślnie

    Po prostu o worki w odkurzaczu trzeba dbać i nie czekać aż się zapcha i dopiero wymienić, tylko sprawdzać co jakiś czas i wymienić zanim wszystkie śmieci się z niego wydostaną, bo już nie mają miejsca żeby się zmieścić. Ja wolę odkurzacze workowe

  12. #72

    Domyślnie

    Może to staroświeckie, ale też wydaje mi się, że workowe odkurzacze są lepsze... Kurz zbiera się w torbie, którą potem wyrzucasz i po kłopocie. A jakbym miał się babrać z myciem pojemnika, to chyba by mnie szlag trafił. A w sumie worków też nie wymienia się jakoś często, więc nie jest to znowu jakiś kłopot. No ale co kto lubi. Pewnie znajdą się też zwolennicy mycia...

  13. #73
    Banned
    Nancy9

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-112
    Posty
    5

    Domyślnie

    używałam i takich, i takich - z obu jestem zadowolona

  14. #74
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    adda.g

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-790
    Posty
    17

    Domyślnie

    Przy moim długowłosym psie o dziwo bezworkowy zupełnie się nie sprawdził. Filtr zapychał się sierścią wyjątkowo szybko

  15. #75

    Domyślnie

    Jakiś miesiąc temu też rozważaliśmy z mężem zakup nowego odkurzacza. Wybraliśmy workowy, również dlatego że miał lepsze parametry (siła ssania).

  16. #76

    Domyślnie

    Oj, nie ma nic gorszego kobiecie jak niewygodny odkurzacz. Mam wspomnianego Zelmera galaxy. Najchętniej bym go wymieniała, do tej pory żałuję i jest to jedyny sprzęt w domu, który kupiłam bez obejrzenia ocen w internecie. Mama ma Philipsa (prawdopodobnie model Jewel). Dawno mi się tak dobrze nie odkurzało, ma on wbudowany moduł zapachowy, filtr hepa 13, jest bardzo cichy i rewelacyjnie odkurza. Co najważniejsze w rurach ma takie zabiezpieczenia ze się nie odłańczają w trakcie odkurzania (ile razy w galaxy klęłam!).
    Ja marzę o takim do prania (dzieci), mam już nawet wybrany model - George numatic - na razie poza moim zasięgiem.

  17. #77

    Domyślnie

    A co sądzicie o modelach na akumulator? http://www.odeo24.pl/product-pol-189...Top-Model.html
    Zastanawiam się czy by nie zainwestować!

  18. #78
    Banned
    Aska85

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Konin
    Kod pocztowy
    62-510
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ja kupowałam odkurzacz wtedy gdy były już bez workowe odkurzacze. Ale jednak wybrałam klasyk a nie nowość. Większe przekonanie mam do odkurzaczy normalnych, workowych.

  19. #79

    Domyślnie

    A ja mam odkurzacz bez workowy i jest świetny. Nigdzie nie gromadzi się kurz tak jak workowych i nie trzeba wyrzucać brudnych worków.

  20. #80

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krystek2 Zobacz post
    A ja mam odkurzacz bez workowy i jest świetny. Nigdzie nie gromadzi się kurz tak jak workowych i nie trzeba wyrzucać brudnych worków.
    A mozna spytać jaki model?

Strona 4 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony