dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 8
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 153
  1. #81
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Jamejski

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-576
    Posty
    21

    Domyślnie

    Moja matka ostatnio kupiła bezworkowego ergorapido i jest bardzo zadowolona. Nie dość że bez worków to jeszcze bez przewodów!

  2. #82

    Domyślnie

    Ja jednak wybrałem workowca - Zelmer Jupiter i jestem bardzo zadowolony. Słyszałem BARDZO dużo negatywnych opinii o bezworkowcach przy zwierzętach w domu, szczególnie długowłosych - sierść skutecznie zapycha filtr i trzeba często wysypywać zawartość. Nie jest to trudne, ale podobno irytujące. No i gdzie czyścić filtr? Zlew czy umywalka + pędzelek, mam wrażenie, że zawsze coś dookoła się nakurzy.

    Pozdrawiam

  3. #83
    Banned
    TuTomko

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Wisła
    Kod pocztowy
    43-460
    Posty
    27

    Domyślnie

    Bez workowy! Zero dokupowania worku, łatwość w opróżnianiu czy wydostaniu rzeczy, która przez przypadek dostała się do odkurzacza.

  4. #84
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Klient do sprzedawcy
    -Panie, a ten odkurzacz to aby dobrze ssie?
    -Ba, aż łzy lecą!

  5. #85
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Św.Mikołaj
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Łask
    Kod pocztowy
    98-100
    Posty
    515

    Domyślnie

    Mamy 2.
    Zelmer galaxy II bezworkowy- irytujace jest jego czyszczenie, kurzy sie wszedzie, czesto zapycha sie taka krateczka i zaraz hepa, zwlaszcza jezeli sa zwierzeta w domu.
    Ostatnio kupilismy workowy zelmer odysey z szczotka do parkietu( bo taka byla potrzebna) dodatkowo w komplecie jest zwykla szczotka i turboszczotka do wykladzin i dywanow.
    Galaxy trafil do garazu
    Ps. Dobry zart Livko
    Jestem człowiekiem więc piszę bez ogródek co o tym wszystkim sądze
    MK
    Podgląd pracy mojego kociolka na żywo https://device.esterownik.pl/device/3800/

  6. #86

    Domyślnie

    Moja żona bezworkowy odkurzacz nie zamieniłaby na żaden inny. Nie śmierci tak jak te workowe.

  7. #87

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pikol12 Zobacz post
    [...]Nie śmierci tak jak te workowe.
    To dobrze, że nie śmierci
    Ja preferuję workowe. Zapełnia się, wywalasz worek i z głowy. W bezworkowym wtedy dopiero zaczyna się "zabawa" w czyszczenie odkurzacza, później w czyszczenie wanny, podłogi i siebie. Za dużo bałaganu. Lepsze wrogiem dobrego.

  8. #88

    Domyślnie

    miałem bezworkowego Electroluxa bodajże, taki jakiś kosmiczny wygląd miał, trochę jak Dyson czy coś - niestety totalna porażka; zamiast pełen worek wyrzucić i zastąpić nowym w 30 sekund, filtr tego g...a trzeba było myć naście minut, suszyć, dopasowywać potem bo wejść nie chciał na miejsce... 1 rok wytrzymałem, potem Zelmera za 130 zł nabyłem i jazda; następny będzie centralny ale na bank z filtrem

  9. #89
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    TomaszReczkowski

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-522
    Posty
    11

    Domyślnie

    Workowy najlepszy do domu, bezworkowy do ogrodu, garażu, do remontów itd.

  10. #90
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    hanias78

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Skórzewo
    Kod pocztowy
    60-185
    Posty
    54

    Domyślnie

    No ale te bezworkowe to co? Bo ja nie rozumiem ich działania...

  11. #91
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mateuszratajczyk

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    Warszwa
    Dzielnica
    Mokotów
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jamejski Zobacz post
    Moja matka ostatnio kupiła bezworkowego ergorapido i jest bardzo zadowolona. Nie dość że bez worków to jeszcze bez przewodów!
    on jest też bezprzewodowy czy mi się zdaje? Jak wygląda praca na baterii?

  12. #92

    Domyślnie

    A ja szczerze polecam odkurzacz Zelmera aquos ze zmywalnym filterm HEPA. Łączy w sobie zalety odkurzaczy workowych i bezworkowych. Ja osobiście korzystam z wodnego odkurzania, bo przynajmniej pyłki nie latają wokoło. Do odkurzacza dołączone są bardzo przydatne końcówki. Przy dwóch futrach w domu idealnie sprawdza się turboszczotka. Jedynym jego minusem jest rozmiar.

  13. #93
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Zdecydowanie odkurzacz WODNY !
    Aktualnie mam Bora 2 co prawda jest trochę czyszczenia/mycia zbiornika po pracy ale nie rozdmuchuje drobin kurzu jak powietrzne..
    Darek B

  14. #94

    Domyślnie

    Cytat Napisał hanias78 Zobacz post
    No ale te bezworkowe to co? Bo ja nie rozumiem ich działania...
    Podobna jak w workowych, tyle że kurz zbiera się w pojemniku. Po jego zapełnieniu należy go opróżnić.
    Oba rozwiązania (worek i bez worka) mają swoich zwolenników. Na szczęście jest wybór - można kupić odkurzacz zgodnie z własnymi preferencjami i potrzebami. Bo przecież odkurzacze mają również różne możliwości.
    Pzdr

  15. #95

    Domyślnie

    Cytat Napisał holmes12 Zobacz post
    Na szczęście jest wybór (...)
    Nie kracz - bo i tu UE narzuci dyrektywy - aby chronić środowisko pozbędziemy się worków .


    Nie wiem czy w końcu napisałem - rozważałem bezworkowe odkurzacze, ale po wieeeeelu złych opiniach na necie (bezworkowy + pies bardzo sierschiuchowaty - owczarek niemiecki długowłosy), stwierdziliśmy że bierzemy workowego zelmera jupitera. Pomimo Unijnej mocy - 1000W ssie jak Liwko wyżej napisał - aż łzy lecą... Jestem super zadowolony - na dzień dzisiejszy nie zamieniłbym na żaden inny... Cichy, super moc, bardzo wygodna pozycja przy odkurzaniu (człowiek wyprostowany). Jest jeden mega-minus - detale rury teleskopowej. "Cycek" który zabezpiecza rurę przed odłączeniem (naciska się grzybek żeby odczepić rurę) - w środku rury elementem sprężynującym jest kawałek blaszki na której zbierają się kłaki i inne śmieci... I w tej samej rurze, w miejscu gdzie zakłada się końcówki, jest plastikowa tuleja, która nadaje fajnego poślizgu przy zakładaniu i sciąganiu końcówek - u mnie ona się obróciła - nie przeszkadza to w użytkowaniu, łatwo poprawić, ale nie jest to do końca dopracowane. Ale czepiam się szczegółów .
    Cena odkurzacza to 400zł - 80zł zwrotu producenta, czyli 320zł. W zestawie dostałem 8 worków gratis. A co do worków - 4 litry pojemności, wystarczają na bardzo dużo odkurzania . Koszt worków - 2zł widziałem w sklepie z Worwo, na necie oryginalne Zelmera również 2zł z przesyłką (20zł za 10 worków z przesyłką)

    Pozdrawiam

  16. #96

    Domyślnie

    Zdecydowanie workowy. Jaki by nie był, moim zdaniem jest lepszy niż bezrowkowy. Bezworkowy miałem kiedyś i nie dość, że hałasował mocno, to jeszcze nie zbierał dokładnie z podłogi. Nie narzekałem, bo to prezent był, ale w końcu kupiłem Zanussiego i jest ok. Nie wszędzie nowoczesność jest dobra.
    ciekawy świata

  17. #97

    Domyślnie

    Jak dla mnie bezworkowy zdecydowanie lepszy. Nie trzeba bawić się w wymianę worków tylko otwierasz i wyrzucasz.

  18. #98

    Domyślnie

    Ja mam jakiś workowy Zanussi i działa bezawaryjnie tyle lat już. Do domu workowy moim zdaniem jest najlepszy.

  19. #99

    Domyślnie

    Odkurzacze z filtrem wodnym są bardzo dobre. Używałem przez dobrych parę lat "Wodnik" od Zelmera. Ale robił się coraz słabszy i teraz mam odkurzacz cyklonowy VAX. To samo co Dyson, ale ma dłuższą gwarancję - 6lat i jest trochę tańszy. Jedynie zawiodłem się na elektroszczotce. Po wkręceniu długich włosów na wałek, odmawia posłuszeństwa. Ale poza tym ma taką moc, że podnosi mniejsze wykładziny. Do warsztatu, garażu polecam najtańszego Karchera z marketu za 230zł. Miałem Weidnera za 1000zł, a różnicy nie stwierdziłem.
    Jeśli ktoś ma trochę dywanów to warto kupić odkurzacz kolumnowy Karcher lub Sebo albo inny. Obracająca się szczotka jest niezastąpiona przy czyszczeniu dywanów. Wiem bo piorę czasami dywany usługowo i posiadam takowy.

  20. #100
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    izakurek82

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    02-447
    Posty
    15

    Domyślnie

    Witam

    Moi rodzice posiadają rainbowa już bardzo bardzo długo chyba z 15 lat i chodzi jak burza z tym że z tego co pamiętam to kosztował majątek

Strona 5 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony