dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 8
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 153
  1. #121

    Domyślnie

    też mamy bezworkowy i nie zamianiłbym już na inny

  2. #122

    Domyślnie

    Mnie ostatnio żona namówiła na wymianę "workacza" na kosmiczny multicyklon Dirt Devila Powiem tak... nie byłem przekonany czy to aby na pewno dobra opcja, patrząc na cenę (czego dla małżonki człowiek nie zrobi...), ale po paru przejażdżkach po domu mogę powiedzieć, że warto było Naszej córze też się spodobało, że nie musi sprzątać rączkami rozsypanych puzzli, tylko przejedzie w tę we w tę, a potem hop, wysypujemy do pudełka

  3. #123

    Domyślnie

    Mam w domu bezworkowego VAXa i na pewno nie zamieniłbym go z powrotem na workowy model

  4. #124

    Domyślnie

    jak dla mnie bezworkowy odkurzacz też jest lepszy

  5. #125
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gwiazdka.p

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-112
    Posty
    19

    Domyślnie

    Ja nawet nie wiedziałam, że istnieje bezworkowy. Mój już dogorywa, więc za rok (chcę wykorzystać wszystkie orki, ktore kupiłam ) czeka nas rozstanie i rozpoczęcie przygody z nowym.

  6. #126

    Domyślnie

    również jestem zwolennikiem bezworkowego odkurzacza, jak dla mnie o wiele wygodniejszy

  7. #127
    Banned
    bogdan525

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    38-259
    Posty
    34

    Domyślnie

    bezworkowy jest o wiele wygodniejszy w obsłudze, no i nie ma tych okropnych worków które trzeba wymieniać ciągle

  8. #128
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar krysiaa
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-650
    Posty
    8

    Domyślnie

    Ja niedawno przestawiłam się na ten bezworkowy i jest naprawdę super! Nie spodziewałam się, że może mnie tak bardzo pozytywnie zaskoczyć, szczególnie, że już wiele lat miałam na to aby przyzwyczaić się do tego workowego.

  9. #129

    Domyślnie

    My zakupiliśmy workowy z tego względu, że sprzedawca bardziej go polecał niż ten bezworkowy. A tłumaczył to w ten sposób, że w bezworkowych zacinają się czujniki napełnienia. I chyba nie miał racji.

  10. #130

    Domyślnie

    Ja mam workowy. Dla mnie ważna była moc i filtry antyalergiczne. Czytałam, że te w odkurzaczach bezworkowych nie są tak wydajne, a także, że same pojemniki nie są szczelne, nie mówiąc o tym, że przy opróżnianiu unoszą się zanieczyszczenia i się je wdycha. Mówi się, że workowe są droższe, bo trzeba kupować worki, ale ja zamawiam je przez internet tam, gdzie są najtańsze: http://www.zadowolenie.pl/agd-male/a...-do-odkurzaczy. Cena bezworkowego jest wyższa niż klasycznego, więc w sumie długo się zwraca.

  11. #131
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.260

    Domyślnie

    Owszem bezrowkowy ale z filtrem wodnym. Workowy czy bez to jest przeganianie kurzu z podłogi na ściany nie polecam.

  12. #132

    Domyślnie

    Za swojego bez workowego Electroluxa dałem ponad 10 lat temu prawie tysiąc złotych i nie wierzę, że workowe mniej syfią. Mam podwójny system filtracji Hepa (dwa filtry obok siebie) i separację cykloniczną. Cena zawsze idzie w parze z jakością.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  13. #133

    Domyślnie

    Bardzo dobre są odkurzacze z filtrem wodnym, ponieważ zatrzymują kurz. Jedyną wadą jest, potrzeba częstego wymieniania wody. Trzeba też pamiętać, żeby nie zostawić na dłużej wody w odkurzaczu.

  14. #134

    Domyślnie

    Ja mam bezworkowy i nie narzekam. Trzeba pamiętać żeby czyścić pojemnik i nie zapychać go na maxa. W workowym obawiałem się, że za jakiś czas przestaną produkować pasujące worki i wtedy do wymiany będzie cały odkurzacz, ale może to niepotrzebne obawy. Też słyszałem, ze filtr wodny jest spoko, ale sam się na niego nie zdecydowałem. MOże przy zakupie kolejnego odkurzacza już wybiorę tę opcję. Chyba, że do tego czasu pojawią się jeszcze jakieś inne, nieznane teraz rozwiązania

  15. #135
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nie_zapominajka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    40-123
    Posty
    132

    Domyślnie

    Ja mam workowy, ale to już staruszek jest i myśle nad kupnem nowego, nie wiedziała jednak na co zwracać uwagę i czym się różnią bezworkowe od workowych i wychodzi na to, że chyba bezworkowe są lepsze.

  16. #136
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kubary

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-225
    Posty
    12

    Domyślnie

    Ja też mam workowy, ale z serii (pół)profesjonalnych i worki w nim są 3 razy większe niż w tych wszystkich elfach i zelmerach. Worek łatwo się zmienia, nic się nie kurzy, podoba mi się tez fakt, że ma długi przewód bo nie muszę przepinać wtyczki i cały parter lecę na raz, a potem całe piętro. Trochę za niego dałem, ale już 3 lata bezawaryjnie działa. Jak będę w domu to sprawdzę co to był za model, bo teraz niepamiętam.

  17. #137
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kubary

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-225
    Posty
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kubary Zobacz post
    Ja też mam workowy, ale z serii (pół)profesjonalnych i worki w nim są 3 razy większe niż w tych wszystkich elfach i zelmerach. Worek łatwo się zmienia, nic się nie kurzy, podoba mi się tez fakt, że ma długi przewód bo nie muszę przepinać wtyczki i cały parter lecę na raz, a potem całe piętro. Trochę za niego dałem, ale już 3 lata bezawaryjnie działa. Jak będę w domu to sprawdzę co to był za model, bo teraz niepamiętam.
    MAM! To Numatic Henry HVR200! Wygląda jak zabawkowy ale naprawde go polecam jak ktoś ma dużo domu do odkurzania : )

  18. #138

    Domyślnie

    Bezworkowy, jest najlepszy. Mam go dopiero pół roku, ale już wiem, że do takiego na worki z pewnością nie wrócę.

  19. #139
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bings

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-630
    Posty
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Allie92 Zobacz post
    Bezworkowy, jest najlepszy. Mam go dopiero pół roku, ale już wiem, że do takiego na worki z pewnością nie wrócę.
    nie koniecznie. Np. Tefal TW6886EA ma workowe i tam jest coś takiego jak Hygiene+: Worek Hygiene+ z samozamykającą się klapką to prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie na rynku zapewniające najwyższą filtrację kurzu 99,99% i lepszą higienę, eliminujące chmury kurzu podczas wymiany worka.

    Jeśli dobrze rozumiem w TW6886EA - worek działa jak dodatkowy filtr.

  20. #140

    Domyślnie

    Korzystałam z odkurzacza bezworkowego gdy mieszkałam jakiś czas w Anglii i uważam, że czyszczenie pojemnika naraża na większy kontakt z kurzem. Nie znam innych odkurzaczy bezworkowych, ale akurat ten, który używałam nie podobał mi się. Chyba szybciej wymienia się ten workowy.

Strona 7 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony