dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Czy odśnieżać również dach spadowy?

    Po tej tragedii na Śląsku zaczałem się nad tym poważnie zastanawiać. Mój dach wprawdzie nie jest płaski ale kąt nachylenia jest dość mały ( góra 25 stopni). U innych snieg sie zsuwa, u mnie zalega ok. 30 cm wartstwa. W koszach porobiły sie zaspy (ponad pół metra). Tylko jak ten cholreny śnieg usunąć, przecież betonowa dachówka pokryta śniegiem jest piekielnie sliska.

  2. #2

    Domyślnie Re: Czy odśnieżać również dach spadowy?

    Cytat Napisał buczek
    Po tej tragedii na Śląsku zaczałem się nad tym poważnie zastanawiać. Mój dach wprawdzie nie jest płaski ale kąt nachylenia jest dość mały ( góra 25 stopni). U innych snieg sie zsuwa, u mnie zalega ok. 30 cm wartstwa. W koszach porobiły sie zaspy (ponad pół metra). Tylko jak ten cholreny śnieg usunąć, przecież betonowa dachówka pokryta śniegiem jest piekielnie sliska.
    Przy spadowym dachu bez pewnej możlwiości wejścia i bezpiecznego przebywania na nim lepiej nie ryzykować. Jeżeli krokwie są solidne i cała konstrukcja pewna to lepiej poczekać na roztopy.
    Nie ma rzeczy niemożliwych poza wyjątkami które potwierdzają to pierwsze.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    W dachu spadzistym inaczej się rozkładają siły. Myślę, że powinno być dobrze, gdybyś jednak uznał, że jest coś nie tak to zleć te prace profesjonalnej firmie dekarskiej, najlepiej tej która robiła Ci dach. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony