dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 110 z 236
Pokaż wyniki od 2.181 do 2.200 z 4705

Temat: Elewacje ;-) - zdjęcia

STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar darekpt
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

Domyślnie

Alexia a jak masz zamiar wykończyć tą wystającą folie bąbelkową - pytam bo ona u mnie też tak wystaje i jakoś narazie nie mam ciekawej koncepcji na wykończenie tego
    Nasz Dom - NA LATA C86
    Nasz Dom - NA LATA C86 - Komentarze
    Sprzedam Membrane Dachową Dorken Maxx

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar dankaf
    288

Domyślnie

Przenoszę zdjęcie z innego wątku.Przepiękna, wysmakowana elewacja.Niczego więcej bym nie dodała.Bonie wspaniale dopasowane do całości domu.Możliwe że zdjęcie pojawiło się już wcześniej ale niestety nie wszystkie otwierają się -czerwone krzyżyki!
    PS.A tak w ramach wyjaśnienia to są właśnie bonie.Natomiast ramki wokół okien to pilastry.
    Pozdrawiam wszystkich.

3. Wyrazisty detal z cegieł i płytek klinkierowych. Klinkier na elewacji Elewacja wprost z natury. Tajniki wykonania oblicówki z drewna Dom czysty jak łza: sposoby na czysty dach i elewację Tynk na ścianie jednowarstwowej - jak uniknąć spękań?

Domyślnie

zgadza się super elewacja i super kolory

Cytat Napisał dankaf
    Przenoszę zdjęcie z innego wątku.Przepiękna, wysmakowana elewacja.Niczego więcej bym nie dodała.Bonie wspaniale dopasowane do całości domu.Możliwe że zdjęcie pojawiło się już wcześniej ale niestety nie wszystkie otwierają się -czerwone krzyżyki!
    PS.A tak w ramach wyjaśnienia to są właśnie bonie.Natomiast ramki wokół okien to pilastry.
    Pozdrawiam wszystkich.

a teraz z innej beczki ...służbowo...na statek

http://galeria.interia.pl/galeria,g_id,68183

Domyślnie

Czy ktos ma moze zdjecia takiej elewacji:

- dach grafitowy
    - podbitka biala
    - okna biale
    - elewacja z klinkieru - kolor ceglasty choc wpadajacy w czerwien z raczej jasno-szarymi fugami

Chodzi o tego typu dom:

Potrzebuje wiecej, wiecej, wiecej.. Ciekawy tez jestem jak wygladalaby tutaj stolarka w zlotym debie - ale chyba zbyt smutno I ew. jak wyglada jasna / ciemna fuga w takim klinkierze.
    pozdr.

Domyślnie

Widziałam już wcześniej ta elewację z boniami którą pokazała dankaf - jest świetna! W ogóle to podobają mi się bonie tylko mam wątpliwości.. czy one pasują do domów z poddaszem? Przeważnie bonie widuję na domach parterowych bądź piętrowych nowoczesnych z płaskimi dachami i do takich jak najbardziej pasują; czy na elewacji domu z poddaszem nie będzie to wyglądało śmiesznie? Może ktoś dysponuje jakimiś zdjęciami boni na takich domach?

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar josephine
    301

Domyślnie

Cytat Napisał zetka
    podobają mi się bonie tylko mam wątpliwości.. czy one pasują do domów z poddaszem?
    Myślę, że tak...

Domyślnie

dankaf -w którym watku ta elewacja- podaj jest sliczna
    Dla chcącego nic trudnego!

Domyślnie

Cytat Napisał Wójciki Trzy
    Cytat Napisał Sain
    Czy ktoś zrobił taką elewację, lub ma zdjęcia podobnej i może je zamieścić?

Witam.
    Dawno tu nie zaglądałem, to mój domek, widzę, że zdjęcia żyją swoim własnym życiem (trochę się od tego czasu zmieniło), gdzie je znaleźliście? Numery kolorów znajdziecie w moich postach.
    A ja szukam i szukam............ale nie mogę znaleźć tych nr kolorów

Domyślnie

Cytat Napisał dankaf
    Pozdrawiam wszystkich.

Jest gdzieś więcej zdjęć tego domu?

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar minkapinka
    29

Domyślnie

Cytat Napisał acca5
    tę elewację wkleiłam w innym wątku Nie jest to mój dom, ale tak mnie zachwycił, ze pokazaliśmy go architektowi jako ideał i będziemy miec podobny.
    Nasz architekt miał tylko uwagi, ze rynna w tym domu jest brzydko wyeksponowana, u nas będzie bardziej schowana.

29

Domyślnie

jest

29

Domyślnie

a dom poczatkowo miał wygladać tak

Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar Piczman
    Kod pocztowy
    37-300
    224

Domyślnie

Oto dom z moich okolic, jeszcze nie jest skończony ale strasznie nam się z Żoną podoba elewacja!!
    Zastanawiamy się tylko czy uda nam się uzyskac podobny efekt z blachodachówką
    Zdjęcie kiepskie i jedyna jakie udało się zrobić z drogi !
    Właśnie tak sobie wyobrażamy nasz dom

Ciekawe w tym zestawieniu kolorów są czarne rynny i obicia ścianek kolanowych (czy jak to nazwać ) ! Świetny efekt !

Domyślnie

Moi drodzy. Co sądzicie o takim zestawieniu dachówka kasztan robena, okna białe ze szprosami, biała podbitka i ...no właśnie łupek biały wkoło czy brąz? (dość ciemny nie ma wyboru kolorów). Rynny ocynk, elewacja jakaś jasna - jeszcze nei wiem.Dach kopertowy,3 lukarny. Niestety nie mam fotek.Wymyśliłam sobie jeszcze co by murłaty zostały nie zabijane skrzynką tylko wymalowane pod kolor dachówki i zostawione na zewnątrz.Nie wiem czy coś takiego się robi. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
    iWCIA43

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar dankaf
    288

Domyślnie

Cytat Napisał minkapinka
    Cytat Napisał acca5
    tę elewację wkleiłam w innym wątku Nie jest to mój dom, ale tak mnie zachwycił, ze pokazaliśmy go architektowi jako ideał i będziemy miec podobny.
    Nasz architekt miał tylko uwagi, ze rynna w tym domu jest brzydko wyeksponowana, u nas będzie bardziej schowana.
    A ja uważam że rynna jest przepięknie wyeksponowana.Ale oczywiście to rzecz gustu
    acca5-domek umieściła minkapinka w temacie :
    http://forum.muratordom.pl/ktora-z-n...em,t141687.htm
    Żal było patrzec żeby taka elewacja się marnowała i gdzieś po innym forum walała

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo

Domyślnie

popieram danke

rynna jest tutaj elementem ozdobnym dodającym domowi ciekawego charakteru - takim samym elementem jak bonie - po prostu urozmaica elewacje.

wydaje mi się że to był zamierzony efekt - świadczy o tym zarówno kolor jak i miejsce umieszczenia

Domyślnie

Ja uważam, że rynny jak najbardziej powinny zostać. Nadają takiego charakterku. Jest to projekt gotowy czy indywidualny?

Domyślnie

Watek bardzo malowniczy i ciekawy , mam pytanie - moze to nie do tego watku - , ale bede wdzieczny za pomoc. Mialem robic elewacje akrylowa, ale nagle wykonawca wyskoczyl mi ze ma podwykonawce na elewacje zewnetrzna maszynową ...nie wiem o co mu chodzi i dlaczego tak mu nagle na tym zaczelo zalezec? - czy jest jakas zasadnicza roznica w jakosci i wykonastwie elewacji tradycyjnie a maszynowo? (moze koszty sa zupelnie inne?) raczej kazdy tu juz jest po elewacji wiec moze ktos moglby sie podzielic luznymi uwagami na ten temat - bede zobowiazany..

moje doswiadczenie z tynkami maszynowymi jest takie ze wokół jest totalny balagan , ale to moze bardziej sie oplaca, jak myslicie ?

29

Domyślnie

Cytat Napisał megi*
    Ja uważam, że rynny jak najbardziej powinny zostać. Nadają takiego charakterku. Jest to projekt gotowy czy indywidualny?
    to jest projekt indywidualny, co widać

DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Tyson
    368

Domyślnie

Cytat Napisał mathiasso
    zgadza się super elewacja i super kolory

Cytat Napisał dankaf
    Pozdrawiam wszystkich.

Czy może ktoś napisać co to za elewacja bo na prawdę jest super???

Strona 110 z 236

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia