dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 83 z 241
Pokaż wyniki od 1.641 do 1.660 z 4801

Temat: Elewacje ;-) - zdjęcia

Domyślnie

U nas bloczki były układane normalnie na 25 cm, potem warstwa styroipianu i kolejna warstwa bloczków w poprzek.

Domyślnie

Cytat Napisał jacekp71
    a takie głupie pytanie mam

te sciany fund. na pewno byly murowane na 25cm ?
    Wiesz co chyba pójdę się zapytać bo mi to nie daje spokoju
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

3. Ocieplanie starego domu. Jak uratować detale i ozdoby elewacji Pomysł na elewację w ocieplanym domu. Poznaj ciekawe elewacje, które odmienią budynek Nowoczesna fasada z drewna elewacyjnego Nowoczesna elewacja domu. Z czego się składa?

Domyślnie

Oj cos czuje, ze rok 2008 bedzie rokiem wysypu czerwonych/bordowych elewacji. Nam tez chodzi po głowie kolor "czerwonego wina rozcienczonego woda mineralna", ewentualnie z jakimis wstawkami w kolorze szarym lub stalowym.
    Poki co to poszukuje zdjec domow w takich kolorach.
    Ma ktos, widzial ktos?

Domyślnie

No z nieba mi spadasz pluszku , bo już myślałam, że wszyscy zapomnieli o mojej prośbie o zdjęcia czerwonych/bordowych/ceglastych elewacji.

Więc jeszcze raz proszę wklejajcie zdjęcia

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar josephine
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    301

Domyślnie

A może ma ktoś fotki elewacji perłowoszarej w połączeniu z zielenią (raczej jasną, zgaszona bielą) i do tego grafitowy dach? Widziałm taką przejazdem i zapadła mi w serce. Do tego były jeszcze takie wypukłości na murze - chyba nazywa sie toto bonie - bardzo ładna kompozycja.

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mocca
    491

Domyślnie

Cytat Napisał Eugeniusz_
    Mnie zachwycił taki domek , nie mogłem sobie odmówić aby zatrzymać się i zrobić parę zdjęć . bardzo ciekawe i ładne ma okna.

rzeczywiście piękny...

Domyślnie

Cytat Napisał josephine
    A może ma ktoś fotki elewacji perłowoszarej w połączeniu z zielenią (raczej jasną, zgaszona bielą) i do tego grafitowy dach? Widziałm taką przejazdem i zapadła mi w serce. Do tego były jeszcze takie wypukłości na murze - chyba nazywa sie toto bonie - bardzo ładna kompozycja.
    Wysłałam Ci pw z moją elewacją- moze sie przyda.

Domyślnie

kolinki- też chciałabym prosić o Twoje fotki elewacji-
    U nas właśnie tak ma być- dach antracyt- już jest, ściany- zgaszona bardzo jasna oliwkowa zieleń, lub złamana biel, podmurówka ew. fragmenty elewacji w okładzinie kamiennej.
    Dzięki
    Pozdrawiam
    Z każdym dniem coraz mniej kurzu...

http://picasaweb.google.pl/kasiaura7

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    463

Domyślnie

kolinki, ja też poproszę jak nie chcesz wklejać do wątku to ajkmm@op.pl

Domyślnie

To moze faktycznie wkleję

pozdrawiam
    kasiaMatko i córko musze zmienić śniegołapy....

STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar patka
    9

Domyślnie

no to ja mam prosbe, przegladajac te elewacje nie zauwazylam domu z czerwonym(ceglastym) dachem-dachówka i z bialymi oknami ale takimi typowymi. Czy ktos cos widzial i moze sie pochwalic. Jaka elewacje dobrac by nie wygladalo to na lata ciezkiego kryzysu.
    Pytam poniewaz chce miec dachowke a czerwona jes najtansza, i okna plastiki tez dobre i najtansze (okleina, szprosy to dodakowy koszt, i wydaje mi sie ze z okleina okna sa gorsze niz zwykle biale choc niewatpliwie piekniejsze).
    Pozdrawiam serdecznie i powiem ze niektore elewacje sa przesliczne

ELITA FORUM (min. 1000) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Eugeniusz_
    305

Domyślnie

Cytat Napisał pluszku
    Oj cos czuje, ze rok 2008 bedzie rokiem wysypu czerwonych/bordowych elewacji. Nam tez chodzi po głowie kolor "czerwonego wina rozcienczonego woda mineralna", ewentualnie z jakimis wstawkami w kolorze szarym lub stalowym.
    Poki co to poszukuje zdjec domow w takich kolorach.
    Ma ktos, widzial ktos?
    rany a ja myślałem ze wino to wino do picia a nie kolor, moze sprecyzujesz jaka woda mineralna , czy może być cisowianka, czy ustronianka, acha jakie wino wytrawne czy półwytrawne, oraz jakie wiinnice
    Syna spłodziłem, drzewo zasadziłem i dom już wybudowałem
    Bursztynek - dziennik
    Bursztynek komentarze

Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi

Domyślnie

Cytat Napisał Eugeniusz_
    rany a ja myślałem ze wino to wino do picia a nie kolor, moze sprecyzujesz jaka woda mineralna , czy może być cisowianka, czy ustronianka, acha jakie wino wytrawne czy półwytrawne, oraz jakie wiinnice
    dopytam o szczep winorosli, rodzaj gleby, rocznik zbioru
    mówimy oczywisćie o winie jednorodnym bo przy mieszanych to już za duży problem
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    domek i ogród reziego

Domyślnie

Czy do dachowki Robena sredzkiej miedzianej, beda pasowaly kominy oblożone brazowa plytka? Wszytkie dodatki, czyli rynny, okna, drzwi wejsciowe beda w kolorze ciemny braz, ale nigdzie nie spotkalam takiego wykonczenia, czyli kontrastowego komina
    Moze macie cos takiego na dyskach lub www?

DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar aga&piotr
    13

Domyślnie

Cytat Napisał .:ZABA:.
    Czy do dachowki Robena sredzkiej miedzianej, beda pasowaly kominy oblożone brazowa plytka? Wszytkie dodatki, czyli rynny, okna, drzwi wejsciowe beda w kolorze ciemny braz, ale nigdzie nie spotkalam takiego wykonczenia, czyli kontrastowego komina
    Hej
    Zerknij w naszą galerie, mamy Robena miedzianego, a wykończenia w brązach

Pozdrawiam
    Aga

Domyślnie

Cytat Napisał aga&piotr
    Cytat Napisał .:ZABA:.
    Hej
    Zerknij w naszą galerie, mamy Robena miedzianego, a wykończenia w brązach

Pozdrawiam
    Aga
    Witam i dzieki W jakim kolorze macie okna i czy pamietasz moze kolor i producenta plytek?

13

Domyślnie

ZABA okna mamy w kolorze orzech z oknoplastu, natomiast klinkier hmm musze podpytać małża bo on sie tym zajmował jak sie dowiem dam znać

Pozdrawiam
    Aga

13

Domyślnie

Hej
    ZABA mamy brązowy klinkier Wienerbergera

Pozdrawiam
    Aga

Lider FORUM (min. 2800) Avatar ms.
    322

Domyślnie

Elewacja i dobór tynku przede mną.

Widząc Wasze domy zastanawiam się czy łatwo dobrać kolor tynku na podstawie tablicy próbek z maleńkimi kwadracikami. To co podoba się na 4 cm2 wygląda równie dobrze na 200-300 m2.

Czy zawsze wybór koloru przypomina kupowanie kota w worku?
    marta

STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zphugawron@wp.pl

34

Domyślnie

Cytat Napisał ms.
    Elewacja i dobór tynku przede mną.

Widząc Wasze domy zastanawiam się czy łatwo dobrać kolor tynku na podstawie tablicy próbek z maleńkimi kwadracikami. To co podoba się na 4 cm2 wygląda równie dobrze na 200-300 m2.

Czy zawsze wybór koloru przypomina kupowanie kota w worku?
    często tak się zdarza, że nasz wybór z palety kolorów mija się ze zrealizowaną elewacją (kolor ewidentnie się różni).
    Opiniuje tu tak, ponieważ Szwagierka ma na domu elewacje inną niż wybrała (chciała krem /ekri a wyszła cytrynka ale też pasuje do reszty wykończeń.

Życze trafnych decyzji w wyborze wykończeniówki. Pozdrawiam

Strona 83 z 241

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia