dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 119 z 267
Pokaż wyniki od 2.361 do 2.380 z 5332
  1. #2361

    Domyślnie

    Cytat Napisał CMYK




    Ładne ogrodzenie . Czy małe psy mogą przez nie przejść ?

  2. #2362

    Domyślnie

    jasne ze moga przejsc dlatego mam psa ktory tego nie dokona chocby chcial leb tylko mu sie miesci w spiralkach

    CMyK

  3. #2363
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie a

    CMYK<
    i dom masz piękny, i cudne balkony- te zdobienia,,,,
    no i trawka pierwszorzędna!!!!
    tyylko nie pisz że to już taka w tym roku urosłą???to nie jest możliwe prawda???
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  4. #2364
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    CMYK - a mi bardzo podobają się Twoje drzwi wejściowe

  5. #2365
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar annaoj20008
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    @CMYK- podaj proszę nazwę tej kosteczki. Fajnie wygląda. Może pamiętasz też firmę, w której była kupowana?

  6. #2366
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    Cmyku superowe ogrodzenie, takie nietypowe i ogólnie domek tworzy bardzo fajny widok
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  7. #2367

    Domyślnie

    dzieki za pochwaly ktore w wiekszosci naleza sie mojej zonce ktora latala z wzornikami oraz pani architekt.
    Kostka jest z firmy polbruk kolor melanz nazwy nie pamietam MOZNA JA KUPIC PRZYNAJMNIEJ NA POMORZU W KAZDEJ HURTOWNI BUDOWLANEJ mozna ja zobaczyc na stronie producenta
    CMyK

  8. #2368

    Domyślnie

    Jako że za jakiś czas problem elewacji to będzie także mój osobisty dylemat, w czasie wyjazdów jestem czujna . Oto jedno z moich typów, elewacja domu jest przepiękna, mam jedynie zdjęcie robione telefonem podczas jazdy ale zawsze to coś..
    Wygląda to tak:


  9. #2369
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał iva_marti
    Zobacz np. dom Rezi kolor elewacji złamana biel. Wygląda ślicznie. Kolor najlepiej wybrać ze wzornika pierwszy po białym. Rezi z tego co pamiętam to ma kolor stary biały. Taki czysty biały troszkę zbyt intensywny,ale bardzo leciutko przełamany super.
    Ja osobiście nie lubię tych brzoskwini,zółtych i innych kolorowych elewacji.
    Rezi zmienia kolor domu biały się brudzi jak cholera
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  10. #2370
    Gosc_gość
    Guest
    Gosc_gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rezi
    Cytat Napisał iva_marti
    Zobacz np. dom Rezi kolor elewacji złamana biel. Wygląda ślicznie. Kolor najlepiej wybrać ze wzornika pierwszy po białym. Rezi z tego co pamiętam to ma kolor stary biały. Taki czysty biały troszkę zbyt intensywny,ale bardzo leciutko przełamany super.
    Ja osobiście nie lubię tych brzoskwini,zółtych i innych kolorowych elewacji.
    Rezi zmienia kolor domu biały się brudzi jak cholera
    Łoł, to mnie zaskoczyłeś, bo Twoja elewacja już była słynna na forum

    A na jaki kolor zamierzasz ?
    bo teraz nastąpiła rozpacz na wielu budowach w całej Polsce, którzy się inspirowali Twoją elewacją. I to poważnie mówię, bo trafiłem na kilka wątków, w których omawiali elewację Rezi-ego.

  11. #2371
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    no cóż
    po 2 latach elewacja jest brudna od piasku i pyłu którego wokół jest od cholery
    przy okazji zmieniamy kolor na biały w tonacji beżu
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  12. #2372
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rezi
    no cóż
    po 2 latach elewacja jest brudna od piasku i pyłu którego wokół jest od cholery
    przy okazji zmieniamy kolor na biały w tonacji beżu
    Hmm, to mnie zmartwiłeś. Też wybrałam bardzo jasny kolor, biel złamana szarym (mam nadzieję, tak wyglądało to na małej próbce). A z drogi na razie mocno się kurzy. Niedługo tynkujemy pierwszą ścianę, jeszcze można się wycofać. Powiedz, jaki masz rodzaj tynku i czy próbowałeś go np. zmywać? Podobno silikonowy można...
    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  13. #2373
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał neta2w1
    Witam! Chcemy pokryc dach dachówką bitumiczna tylko teraz mamy dylemat. Kłaśc jednolity kolor czy pstrokatą. Kolor elewacji chcemy miec kanarkowy. okna białe. Pomóżcie jaki kolor dachówki wogóle pasuje do kanarkowego. Stolarkę chcemy w jednym kolorze , czyli oblicówka i okiennice. Budujemy "Smukły" z muratora
    Wydaje mi się, że do kanarka najlepiej będzie pasować albo coś brązowego, albo grafit

  14. #2374

    Domyślnie

    Cytat Napisał AniaS79
    Z racji tego, że kolor dachu był z góry narzucony i nie zdołałam przeforsować zmiany,
    Zastanawia mnie to bardzo, dlaczego kolor był narzucony z góry?

  15. #2375
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha.:)
    Cytat Napisał AniaS79
    Z racji tego, że kolor dachu był z góry narzucony i nie zdołałam przeforsować zmiany,
    Zastanawia mnie to bardzo, dlaczego kolor był narzucony z góry?
    Albo przez kogo

  16. #2376
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar les111
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    254
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    21

    Domyślnie

    Witam,może mi ktoś doradzi jaki kolor elewacji więc dach dwuspadowy dachówka jesienny liść kolor brąz z przebarwieniami,okna ciemny orzech,mam zamiar położyć kamien na cześci elewacji i cokołach i tak więc myślałem o kolorze brązu wpadającego w pomarańcz coś takiego jak częśc domu sąsiada CMYKA w tle

    i tu pytanie czy nie będzie ten kolor za ciemny

  17. #2377
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar MarzannaPG
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.967
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    [quote="Zuzza"]Maxtorka, czekamy na letnie zdjęcia !!

    A oto dom moich przyjaciół - już wykończony - też ta sama kolorystyka:



    Witam. Właśnie przymierzamy się do tynkowania domku i od początku zakładaliśmy, że tynk ma być kremowy, ecru (absolutnie nie żółty i nie czysto biały). Co z tego, gdy próbki tynku są wielkości znaczka pocztowego i ciężko wybrać kolor nie za żółty i nie za biały. Tutaj na tym zdjęciu wydaje się, że jest to własnie krem- taki sobie wyobrażam u siebie - czy mogę prosić o nazwę tynku (firma) i numer koloru, skoro to , Zuzza, twoi znajomi? Byłabym wielce wdzięczna. Ewentualnie bardzo proszę inne osoby, które już mają tynk ecru/krem o podzielenie się nazwą firmy i numerem koloru.

  18. #2378

    Domyślnie

    Ale dziś widziałam piękną elewację na spacerze. Słabo na zdjęciu widać, bo prosiłam męża o zdjęcia z komórki z ukrycia, ale i tak wlepię. Przepieknię wygląda grafifotwy ze stolarką i dębową i jasną elewacją:





    I jak te boniowania pieknie wyszły na ciemniejszych częściach elewacji.
    Rudy to nie kolor włosów, rudy to charakter.

  19. #2379
    Gosc_gość
    Guest
    Gosc_gość

    Domyślnie

    Wszystkim czytelnikom życzę
    Ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego,
    a także kolorowych spotkań z budzącą się do życia przyrodą.


    I tak przed Wielkanocą naszło nas, że może by tak dokonać pewnych zmian w elewacji i ogrodzeniu

    Zastanawiamy się nad podbitką czy zrobić ją drewnianą, czy też z płyt osb i tynk taki jak na elewacji.
    Tynk będzie silikonowy STO barwiony w masie, parodyfuzyjny, hydrofobowy, samozmywalny.
    Nie będzie trzeba się z tą podbitką babrać w żadne impregnowanie i lakierowanie. Spokój na długie lata.

    Drugi pomysł to lekka modyfikacja ogrodzenia, zamiast niektórych słupków murowanych z klinkieru postawić słupki metalowe
    (ciut niższe niż na wizualizacji).
    Ogrodzenie nabierze pewnej lekkości - jeśli tak można to określić

    Poprzednia wersja:




    I wersja po zmianach:




    Co myślicie o tych zmianach ?

  20. #2380

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kristofuros
    Wszystkim czytelnikom życzę
    Ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego,
    a także kolorowych spotkań z budzącą się do życia przyrodą.


    I tak przed Wielkanocą naszło nas, że może by tak dokonać pewnych zmian w elewacji i ogrodzeniu

    Zastanawiamy się nad podbitką czy zrobić ją drewnianą, czy też z płyt osb i tynk taki jak na elewacji.
    Tynk będzie silikonowy STO barwiony w masie, parodyfuzyjny, hydrofobowy, samozmywalny.
    Nie będzie trzeba się z tą podbitką babrać w żadne impregnowanie i lakierowanie. Spokój na długie lata.

    Drugi pomysł to lekka modyfikacja ogrodzenia, zamiast niektórych słupków murowanych z klinkieru postawić słupki metalowe
    (ciut niższe niż na wizualizacji).
    Ogrodzenie nabierze pewnej lekkości - jeśli tak można to określić

    Poprzednia wersja:




    I wersja po zmianach:




    Co myślicie o tych zmianach ?

    Mnie się bardziej podoba 2 wersja ogrodzenia.

    P.S w jakim programie robiłeś swoją wizualizację
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

Strona 119 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony