Cytat Napisał wojtas0311 Zobacz post
Witam wszystkich formumowiczów!
wkrótce robię podbitkę ( w kolorze stolarki- okna orzech Drutex). Dachówkę mam w kolorze brązowym ( Nelskam Nibra angobowana). Nie stać mnie na elewacje, ale chcę położyć sam Putzgrund 610 Caparola. Zastanawiam się, czy do takiego zestawienia będzie pasował kolor zbliżony do pomarańczowego ( Madeira 15), czy lepiej dać coś innego. Rozważamy jeszcze Mocca 15.
Będę wdzięczny za szybki odzew, bo zaczynam w tym tygodniu.
Ostatecznie zdecydowałem się na kolor madeira 13 oczywiście Caparol. Myślałem o drewnie, ale po kilku latach byłby problem z konserwacją na szczytach, a poza tym to jest nieplanowana w tym roku inwestyacja - zmusiły mnie ptaki. Miała być tylko podbitka, ale okazało się, ze dobrze by było zagruntować przestrzeń jaka będzie zamknięta podbitką, więc kładę sam grunt na całą elewację. który pewnie będzie na dlugie lata. A poza tym z przygotowaniem drewna zeszłoby dłużej a już wchodzi fachowiec. Drewno trzeba by pokolorować. Podsufitkę dostałem w dosyć dobrej cenie z Gamrata
(w kolorze stolarki). Dodatkow robię oświetlenie ledowe w podbitce, więc przekroczyłem wszystkie możliwe budżety.