dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 257
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 5332

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie Elewacje ;-) - zdjęcia

    Hej !

    Tak się zastanawiam, czy elewacje to wnętrza - pewnie nie - ale nie znalazłam lepszego miejsca na ten wątek.

    Postaram się umieszczać tu zdjęcia elewacji. Zapraszam do wrzucania swoich zdjęć.

    Jak ktoś ma zapotrzebowanie na konkretne zestawienia kolorystyczne to postaram się odszukać w moich zbiorach.

    A na początek moje ulubione domy:
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-03-2018 o 15:19 Powód: usunięcie nieaktywnych zdjęć

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Dziś mam kolejne propozycje:

    Moja ulubiona łososiowa dachówka, kremowa elewacja, biała lub drewniana stolarka:
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-03-2018 o 15:19 Powód: usunięcie nieaktywnych zdjęć

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Dachowka czarna
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-03-2018 o 15:20 Powód: usunięcie nieaktywnych zdjęć
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    O! Bardzo pożyteczny wątek
    gdyby ktos mógł pokazać elewacje z okładzina kamienną, to byłoby miło, gdyby jeszcze dorzucić do tego informacje o użytej okładzinie - to byłoby idealnie

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    andrzejporaj

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Legionowo
    Kod pocztowy
    05-120
    Posty
    4

    Domyślnie

    znalazłem sporo na stronie www.nowaerakamienia.pl ale nie umiem tu wkleić zdjęć....

  6. #6

    Domyślnie

    Greentonado swietna elewacja.Jaki kolor macie tej deski?(wlasnie masz deske elewacyjna czy płyte jak piszesz?) Czy masz moze jakies fotki jak to bylo mocowane do elewacji lub mozesz dokladniej wytlumaczyc ?
    kaka

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał kakusek Zobacz post
    Greentonado swietna elewacja.Jaki kolor macie tej deski?(wlasnie masz deske elewacyjna czy płyte jak piszesz?) Czy masz moze jakies fotki jak to bylo mocowane do elewacji lub mozesz dokladniej wytlumaczyc ?

    madziorek_juchimiuk


    Podoba mi się Twoja elewacja, też o takiej myślę. Narazie jesteśmy na etapie budowania domu ale niebawem kryjemy dach i tu pytanie jaki kolor jest twojego dachy ciemny szary, czy czarny??

    Witam
    Dach creaton domino kolor łupek angobowany (taki ciemny grafit antracyt na pewno nie jest czarny).
    Na elewacji mam deskę elewacyjną cedral firmy euronit w kolorze brązowym C30. Sposób montażu wymyślony na miejscu przez mojego majstra i kierownika budowy. Do ściany zamocowano kątowniki , później płaskownik szer 20 cm. środek wypełniony styropianem gr 18 cm. Do płaskownika zamocowano teownik do którego na wkręty przyczepiona jest deska cedral. Przesyłam fotkę.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elewacja 037.jpg
Wyświetleń:	2475
Rozmiar:	80,0 KB
ID:	53893  

  8. #8

    Domyślnie kolor tynku

    Witam, jestem tu nowa. Planujemy tynkowanie domu /projekt archonu dom w rododendronach 6/. Chciałam zapytać czy ktos tynkował Ceresitem kolor Madeira 3 lub 5 i czy kolry Ceresitu wychodzą jasniej czy ciemniej w rzeczywistości. Pozdrawiam Monika
    "Ale dom to jednak dom: tutaj każdy powinien czuć się sobą u siebie"

  9. #9
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Dareckyy
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Stare Bielsko, Bielsko, Poland, Poland
    Posty
    306
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    22

    Domyślnie

    Mamy Ceresit Indiana 2 i jest trochę ciemniejszy niż we wzorniku. Rzuć okiem na moje fotki https://picasaweb.google.com/darek.c...84322259320194

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał greentonado Zobacz post
    madziorek_juchimiuk


    Podoba mi się Twoja elewacja, też o takiej myślę. Narazie jesteśmy na etapie budowania domu ale niebawem kryjemy dach i tu pytanie jaki kolor jest twojego dachy ciemny szary, czy czarny??

    Witam
    Dach creaton domino kolor łupek angobowany (taki ciemny grafit antracyt na pewno nie jest czarny).
    Na elewacji mam deskę elewacyjną cedral firmy euronit w kolorze brązowym C30. Sposób montażu wymyślony na miejscu przez mojego majstra i kierownika budowy. Do ściany zamocowano kątowniki , później płaskownik szer 20 cm. środek wypełniony styropianem gr 18 cm. Do płaskownika zamocowano teownik do którego na wkręty przyczepiona jest deska cedral. Przesyłam fotkę.
    Właśnie o tą technikę montażu miałem się pytać. Bo jeszcze cena samych desek "jest do łyknięcia"" w stosunku do jakości i estetyki to jednak cena montażu nieco podbija koszty. Ja miałem w planach zrobić z tego dwa szczyty na piętrze, po 16-17m2 a przecież wyroby Euronitu trochę ważą.
    Muszę doszukać ile to będzie ważyło i czy do pustaka ceramicznego da się to wszystko przymocować (dokładnie pod planuję 18 cm styro a na reszcie 20 cm). Jak rozpoznawałem okładzinę z płyt piaskowca 2 cm grube to montaż musiał być do betonu jeśli miało to być powyżej 2 m (w wybranych miejscach zamiast pustaków ceramicznych zalewa się beton).

    robił ktoś tą deska większe powierzchnie??

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Aggi, Mówisz, masz:

    Coś udało mi sie wyszperać...
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-03-2018 o 15:20 Powód: usunięcie nieaktywnych zdjęć

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Trochę kamienia w forumowym domu:



    i dalej moje ulubione zestawienia:
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-03-2018 o 15:20 Powód: usunięcie nieaktywnych zdjęć

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zuzza Zobacz post
    Trochę kamienia w forumowym domu:



    i dalej moje ulubione zestawienia:





    Zuza nic eis nie wyświetla rzeczywiście tu wstawiałaś zdjęcia?
    Czy po tak długim czasie już ich tu nie ma?

  14. #14

    Domyślnie

    -
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-03-2018 o 15:20 Powód: usunięcie nieaktywnych zdjęć

  15. #15

    Domyślnie

    -
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-03-2018 o 15:20 Powód: usunięcie nieaktywnych zdjęć

  16. #16
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Przem79

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Sztutowo
    Kod pocztowy
    82-110
    Posty
    20

    Domyślnie

    cudna elewacja, taką chcę mieć !!!

  17. #17

    Domyślnie

    a może macie elewacje w zieleni? Interesuje mnie każda zieleń
    IMW

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar monka
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    8.956

    Domyślnie

    znalazłam coś takiego
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-03-2018 o 15:20 Powód: usunięcie nieaktywnych zdjęć

  19. #19

    Domyślnie

    Gdybym miała wybierać- stawiam na ten który wysłała Monika na pierwszej stronie. Harmonia w kształtach i kolorze.
    Jednym słowem przepiękny.

  20. #20

    Domyślnie

    -
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-03-2018 o 15:21 Powód: usunięcie nieaktywnych zdjęć

Strona 1 z 257

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony