dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 102 z 267
Pokaż wyniki od 2.021 do 2.040 z 5332
  1. #2021
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Cytat Napisał cooky.gdynia
    A moja, to taka trochę inna

    Pozdrawiam, Mirella[/img]
    Mirella - świetny dom Bardzo mi się podoba kolorystyka i uważam, że wszystko fajnie do siebie pasuje

    Szkoda, że nie jestem aż tak odważna, żeby sobie zrobić pdobne kolory na moim domku.

  2. #2022
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar AskaK
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    738
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    139

    Domyślnie

    Cytat Napisał zaba_gonia
    a to moja "meksykańska" elewacja

    wiem ze większość lubi spokojne elewacje, ale ja jestem zachwycona


    Wow, ekstra!!! Świetne a'la mexico! Sami dobieraliście wszystkie elementy czy to dzieło projektanta?
    RANCZO - Nasz Dziennik
    comentatos ranczos

    12 stycznia stał się mały,wielki cud...

  3. #2023

    Domyślnie

    Cytat Napisał wisia30
    cooky.gdynia, mam pytanie ... czy ten domek co widać go za tobą jest w takim nowoczesnym stylu, czy jest to nowo wybudowany dom czy stary? Jeśli jest to nowy budynek to czy możesz mi go cyknąć i wkleić tutaj? Też będę miała dużo bieli na elewacji i interesują mnie dodatki.
    Budowany 2003r. Zrobie fotki w sobotę i wkleję.
    Pozdrawiam, Mirella
    Buduj w parze z naturą...

  4. #2024

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maluszek
    Cytat Napisał cooky.gdynia
    A moja, to taka trochę inna

    Pozdrawiam, Mirella[/img]
    Mirella - świetny dom Bardzo mi się podoba kolorystyka i uważam, że wszystko fajnie do siebie pasuje

    Szkoda, że nie jestem aż tak odważna, żeby sobie zrobić pdobne kolory na moim domku.
    Dziękuję, pozdrawiam, Mirella
    Buduj w parze z naturą...

  5. #2025
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar lbryndal
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    2.258
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    362

    Domyślnie

    Cytat Napisał AskaK
    Cytat Napisał zaba_gonia
    a to moja "meksykańska" elewacja
    wiem ze większość lubi spokojne elewacje, ale ja jestem zachwycona
    Wow, ekstra!!! Świetne a'la mexico! Sami dobieraliście wszystkie elementy czy to dzieło projektanta?
    mam pytanie do zaba_gonia
    drogie sa te palisady co to je macie na schodach i w ogrodzie?
    W życiu piękne są tylko chwile.
    Dziennik
    Komentarze

  6. #2026

    Domyślnie

    Poratujcie mnie proszę.
    Jaki kolor wybrać do naszego domku? Zastanawialiśmy się nad odcieniami żółtego lub zielonego. Podobają mi się białe opaski wokół okien, a reszta w innym kolorze. Nie wiem niestety jak to będzie się na naszym domku prezentowało.Tynk mineralny, baranek, 2 mm. Komin i ogrodzenie z tej samej cegły, parapety i cokół również w klinkieru. Płot narazie "srebrny", bo ocynkowany-też nie wiemy jaki kolor położyć.Sprawa dość pilna.
    Wczoraj zakończono kładzenie tynku. Majstrowie oświadczyli, że chcą przyjść malować w poniedziałek (za 4 dni!). Wcześniej mówili, że tyk musi wyschnąć i maluje się po 2-3 tyg, a teraz nas postawili w dziwnej sytuacji. Nie wybieraliśmy wcześniej farb, bo wiedzieliśmy, że mamy jeszcze trochę czasu.
    Na workach z tynkiem napisano, że malować po upływie 4-6 tyg.
    Jaka farba? Silikatowa? Silikonowa?
    CO ROBIC?!
    [img]
    [/img]

    [img]
    [/img]

    [img]
    [/img]

    [img]
    [/img]
    Pozdrawiam serdecznie.

  7. #2027
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Cytat Napisał cooky.gdynia
    Dziękuję, pozdrawiam, Mirella
    Mierllo - powiedz jaki w realu jest ten kolor. U mnie widać jakieś takie połączenie brązu z bordo - fajny kolorek. Rzeczywiście taki jest?

  8. #2028

    Domyślnie

    Cytat Napisał MałaR.
    Poratujcie mnie proszę.
    Jaki kolor wybrać do naszego domku? Zastanawialiśmy się nad odcieniami żółtego lub zielonego. Podobają mi się białe opaski wokół okien, a reszta w innym kolorze. Nie wiem niestety jak to będzie się na naszym domku prezentowało.Tynk mineralny, baranek, 2 mm. Komin i ogrodzenie z tej samej cegły, parapety i cokół również w klinkieru. Płot narazie "srebrny", bo ocynkowany-też nie wiemy jaki kolor położyć.Sprawa dość pilna.
    Wczoraj zakończono kładzenie tynku. Majstrowie oświadczyli, że chcą przyjść malować w poniedziałek (za 4 dni!). Wcześniej mówili, że tyk musi wyschnąć i maluje się po 2-3 tyg, a teraz nas postawili w dziwnej sytuacji. Nie wybieraliśmy wcześniej farb, bo wiedzieliśmy, że mamy jeszcze trochę czasu.
    Na workach z tynkiem napisano, że malować po upływie 4-6 tyg.
    Jaka farba? Silikatowa? Silikonowa?
    CO ROBIC?!
    MalaR:
    Dla mnie domek jest piękny jak teraz na zdjęciach - biały ( lub bardzo zbliżony do białego). Szary cokół. Płot tez szary - jak jest. Cudo. Wygląda szlachetnie. Żółty lub zielony będzie wyglądał pospolicie. Ale o gustach się nie dyskutuje...
    Pozdrawiam wszystkich, Basia

  9. #2029

    Domyślnie

    Cytat Napisał MałaR.
    Poratujcie mnie proszę.
    Jaki kolor wybrać do naszego domku? Zastanawialiśmy się nad odcieniami żółtego lub zielonego. Podobają mi się białe opaski wokół okien, a reszta w innym kolorze.
    teraz wszyscy robią elewacje żółte, kremowe itp. Może własnie odwrotnie, opaski i cokół szare lub w innym odróżniającym kolorze a reszta niech zostanie jak jest
    ale oczywiście to wasz wybów

  10. #2030
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewa_zm
    Cytat Napisał MałaR.
    Poratujcie mnie proszę.
    Jaki kolor wybrać do naszego domku? Zastanawialiśmy się nad odcieniami żółtego lub zielonego. Podobają mi się białe opaski wokół okien, a reszta w innym kolorze.
    teraz wszyscy robią elewacje żółte, kremowe itp. Może własnie odwrotnie, opaski i cokół szare lub w innym odróżniającym kolorze a reszta niech zostanie jak jest
    ale oczywiście to wasz wybów
    O, świetny pomysł. Ja również myślę o czerwonym/miedzianym dachu i b. jasnej elewacj. Ten szary kolor na opasce brzmi ciekawie. Ma ktoś może zdjęcia takiej elewacji?
    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  11. #2031

    Domyślnie

    Mnie tez podoba sie taki kolor jak jest teraz. Bardzo ladnie.

  12. #2032

    Domyślnie

    KasiaiKrzys, a jakiej firmy macie klinkier matrix. Tez chce w tym kolorze na kominy, ogrodzenie i opaske wokol domu.

  13. #2033
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar AskaK
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    738
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    139

    Domyślnie

    MałaR , popieram przedmówców - tak jak jest jest bardzo ładnie! Ewentualnie dodałabym opaski jasno-szare wokół okien, ładnie będzie się komponować z kolorem ogrodzenia.
    RANCZO - Nasz Dziennik
    comentatos ranczos

    12 stycznia stał się mały,wielki cud...

  14. #2034

    Domyślnie

    Cytat Napisał AskaK
    MałaR , popieram przedmówców - tak jak jest jest bardzo ładnie! Ewentualnie dodałabym opaski jasno-szare wokół okien, ładnie będzie się komponować z kolorem ogrodzenia.
    Dokładnie też tak uważam. Opaski szare (tylko jasne nie ciemne) wokół okien i drzwi, na dole szary tynk mozaikowy (tylko nie za ciemny).
    Kolumna na tarsie tak samo w szarym.

    Na kolor zawsze możecie pomalowac jak Wam sie znudzi.

    MałaR i co Ty na to???

  15. #2035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maluszek
    Cytat Napisał cooky.gdynia
    Dziękuję, pozdrawiam, Mirella
    Mierllo - powiedz jaki w realu jest ten kolor. U mnie widać jakieś takie połączenie brązu z bordo - fajny kolorek. Rzeczywiście taki jest?
    Bordo. Ale w zależności od natężenia światła przybiera różne odcienie.
    Pozdrawiam, Mirella
    Buduj w parze z naturą...

  16. #2036

    Domyślnie

    Cytat Napisał wisia30
    cooky.gdynia, mam pytanie ... czy ten domek co widać go za tobą jest w takim nowoczesnym stylu, czy jest to nowo wybudowany dom czy stary? Jeśli jest to nowy budynek to czy możesz mi go cyknąć i wkleić tutaj? Też będę miała dużo bieli na elewacji i interesują mnie dodatki.
    Tak jak obiecałam:





    Belki były bielone, ale jak widać zszarzały. Tynk biały mineralny - nie wytrzymał próby czasu i też zszarzał. Stolarka okienna i drzwiowa z drewna eukaliptusowego. Generalnie nie wygląda tak źle, ale dzisiaj było bardzo pochmurno i przekłada się to na kolorystykę domu.
    Pozdrawiam,
    Mirella
    Buduj w parze z naturą...

  17. #2037

    Domyślnie

    cooky.gdynia, bardzo ci dziękuję. Podoba mi się u twoich sąsiadów balustrada, takie połączenie betonu z bielonym drewnem fajnie wyszło. To nic że przyszarzało z biegiem lat, puszczam wodze fantazji.

  18. #2038
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Cytat Napisał AskaK
    Cytat Napisał zaba_gonia
    a to moja "meksykańska" elewacja

    wiem ze większość lubi spokojne elewacje, ale ja jestem zachwycona


    Wow, ekstra!!! Świetne a'la mexico! Sami dobieraliście wszystkie elementy czy to dzieło projektanta?
    wszytsko sami
    nieźle wyszło prawda? matko ale jestem nieskoromna

  19. #2039

    Domyślnie

    Cytat Napisał wisia30
    cooky.gdynia, bardzo ci dziękuję. Podoba mi się u twoich sąsiadów balustrada, takie połączenie betonu z bielonym drewnem fajnie wyszło. To nic że przyszarzało z biegiem lat, puszczam wodze fantazji.
    Faktem jest, że jeszcze rok temu wyglądało super. Myślę, że to kwestia doboru odpowiednich materiałów. Jak widać tynk mineralny sie nie sprawdził, więc może akrylowy, albo silikonowy ? A do imregnacji drewna trzeba by znaleźć coś lepszego - sąsiadka użyła Fluggera, tylko nie wiem czy nie był to impregnat na zewnątrz. Gdzieś w Galerii zdjęć widziałam podbitkę bieloną, ale autor postu nie podał producenta.
    No i (najwiekszy wróg białego tynku ) niedalecy sąsiedzi palą w piecach czym się da, a to ... szkoda gadać.
    Pozdrawiam, Mirella
    Buduj w parze z naturą...

  20. #2040

    Domyślnie

    zaba_gonia napisz proszę jaki to kolor Twojego domu, jest rewelacyjny!!!

Strona 102 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony