dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 104 z 267
Pokaż wyniki od 2.061 do 2.080 z 5332
  1. #2061
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar josephine
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawlaczynski
    Najprawdziwszy - jakiś rodzaj marmuru. Problem w tym, że robienie z tego 'płytek' do obkładania muru to niezła robota. O koszt lepiej nie pytać ...


    P.R.
    Szkoda... bo wygląda naprawdę ładnie.

  2. #2062

    Domyślnie

    Niestety, nawet nie powiem jak się nazywa bo sami nie wiemy
    Ale jak kamień na elewację, to tylko naturalny.

    W razie czego mogę dać namiary na ekipę kamieniarzy - mają nawet swój kamień i robią naprawdę dobrze.

    Pozdrawiam
    P.R.

  3. #2063

    Domyślnie

    Prosze o pomoc!!!!!!

    Jestem na etapie wyboru tynku na elewacje poradzcie jakiej firmy wybrać- która jest ok!!!!???
    Dzieki
    SYLAS

  4. #2064

    Domyślnie

    polecamy bolix - nie żałują pigmentów

  5. #2065
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ms.
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    3.572
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Pawlaczynski, we wnęce przed drzwiami wejściowymi... drzewko?

    Taras planujesz drewniany?
    Bardzo ciekawie zaplanowane i konsekwentnie realizowane.
    marta

  6. #2066

    Domyślnie

    Ja również polecam Bolix

  7. #2067

    Domyślnie

    Yup, drzewko - Miłorząb. Mamy nadzieję, że przetrwał wszystkich 'fachofców' i będzie rósł prze kolejne 2000 lat.
    Taras (i patio) drewniany, w tym tygodniu powinien być gotowy. Potem jeszcze tylko kute łańcuchy zamiast rynien, jakieś lampy i ... będzie można zaczynać pierwszy remont

    Dzięki za miłe słowo.

    P.R.

  8. #2068

    Domyślnie

    Domek Opałek 2G kolor dachówki jesienny lisc, okna - złoty dąb i elewacja ma byc cos z zielonego

  9. #2069
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar inches
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    410
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kasia.ka5
    Domek Opałek 2G kolor dachówki jesienny lisc, okna - złoty dąb i elewacja ma byc cos z zielonego
    Chętnie zobaczyłabym fotki.

  10. #2070
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawlaczynski
    Wreszcie udało się znaleźć ekipę, która dokończy kamień na elewacji. Tak to mniej więcej wygląda:




    P.R.
    Pięknie. A możesz jeszcze zdradzic producenta (i kolor) bramy? Na zdjęciu wygląda bardzo ok...
    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  11. #2071

    Domyślnie

    Jasne. Brama to Hormann, segmentowa, kolor Decograin® Golden Oak (złoty dąb). Wygląda bardzo fajnie choć trochę za jasna w porównaniu z naszą stolarką. Ale przynajmniej przełamuje te ciemne brązy

    Pozdrawiam
    P.R.

  12. #2072
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawlaczynski
    Jasne. Brama to Hormann, segmentowa, kolor Decograin® Golden Oak (złoty dąb). Wygląda bardzo fajnie choć trochę za jasna w porównaniu z naszą stolarką. Ale przynajmniej przełamuje te ciemne brązy

    Pozdrawiam
    P.R.
    Za to do mojej stolarki pasowałaby idealnie (jeżeli kolor na zdjęciu jest taki, jak w rzeczywistości)... W ich folderze odcień wygląda na jeszcze bardziej "ciepły".
    Trzeba chyba skoczyć do Hormanna i wypożyczyć jakiś próbnik!

    dziękuję,

    (btw, jaka szerokość, i czy już praktycznie przetestowana? To moje 4,5 zaczyna mi się wydawać zbyt wąskie)
    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  13. #2073

    Domyślnie

    5m i testowana codziennie. Na razie nie ma problemów, pomimo że używają jej tylko pracownicy. A kolor naprawdę 'złoty' ale polecam dopasowanie z próbnikiem kolorów.

    P.R.

  14. #2074
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    Cytat Napisał sure
    Cytat Napisał pawlaczynski
    Jasne. Brama to Hormann, segmentowa, kolor Decograin® Golden Oak (złoty dąb). Wygląda bardzo fajnie choć trochę za jasna w porównaniu z naszą stolarką. Ale przynajmniej przełamuje te ciemne brązy

    Pozdrawiam
    P.R.
    Za to do mojej stolarki pasowałaby idealnie (jeżeli kolor na zdjęciu jest taki, jak w rzeczywistości)... W ich folderze odcień wygląda na jeszcze bardziej "ciepły".
    Trzeba chyba skoczyć do Hormanna i wypożyczyć jakiś próbnik!

    dziękuję,

    (btw, jaka szerokość, i czy już praktycznie przetestowana? To moje 4,5 zaczyna mi się wydawać zbyt wąskie)
    Ja mam dokładnie taką samą bramę a stolarkę też złoty dąb i wydaje mi się że pasuje idealnie.

  15. #2075

    Domyślnie

    Czy ktoś ma zdjęcia domu białego z antracytowym (grafitowym) dachem i ciemnymi oknami ?

  16. #2076

    Domyślnie

    Cytat Napisał ellaj
    KasiaiKrzys, a jakiej firmy macie klinkier matrix. Tez chce w tym kolorze na kominy, ogrodzenie i opaske wokol domu.

    Matrix Wienerberger. Prawie czarny. NAm sie podoba, a jak zaciemny to inny odcien (bardziej niebieski) dla mnie to stratus

  17. #2077
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar josephine
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał KasiaiKrzyś
    Czy ktoś ma zdjęcia domu białego z antracytowym (grafitowym) dachem i ciemnymi oknami ?
    bardzo ciemne to te okna nie są, ale na pewno ciemniejsze od białych - bardzo mi się taka elewacja podoba.

  18. #2078

    Domyślnie

    Cytat Napisał MałaR.
    Poratujcie mnie proszę.
    Jaki kolor wybrać do naszego domku?
    U nas przy identycznym układzie ( tzn kolorystyce elementów dodatkowych) będzie blady róż, ale taki blady, że aż prawie biały. Widziałam te zestawienia na Florydzie i sa cudowne.

  19. #2079

    Domyślnie

    problem jest tylko taki ze ja juz rynny i podbitkę mam czarną wiec musze miec raczej ciemne okna - grafitowe

  20. #2080
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Jasia
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    2.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    161

    Domyślnie

    nie rozumiem w czym ten problem - przecież to oczywiste, że to będzie się dobrze komponować!

Strona 104 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony