dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 124 z 267
Pokaż wyniki od 2.461 do 2.480 z 5332
  1. #2461

    Domyślnie

    To moze jak tez poprosze o taki sam kolor, ale z Kabe.
    Tez chcialabym ecru. Baardzo jasny. I tez nic nie moge znalezc. Te kolory sa jakies dziwne. Mialam szukac pierwszego po bialym, a tam nie ma czegos takiego.

  2. #2462
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał ellaj
    To moze jak tez poprosze o taki sam kolor, ale z Kabe.
    Tez chcialabym ecru. Baardzo jasny. I tez nic nie moge znalezc. Te kolory sa jakies dziwne. Mialam szukac pierwszego po bialym, a tam nie ma czegos takiego.
    Caprol ma kilka odcieni bieli
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  3. #2463

    Domyślnie

    w weberze jasny jest kolor 130 E , widziałam domek w tym kolorze na żywo ale był strasznie zabrudzony choć do końca nie jestem pewna czy to kurz czy brudny kolor.
    Pozdrawiam
    Aneta

  4. #2464

    Domyślnie kolor

    Ja zastanawiam się nad takim zestawieniem: Dach grafitowy, elewacja baiało kremowa i białe okna dzwi i garaż plus chciałabym obić okan dookoła jakimś ciekawym kolorem kremowym lub nawet kamieniem...U mnie teraz jest niedaleko dom na sprzedaż w podobnych kolorach i baaardzo mi sie podoba Wygląda czysto i tak zachęcająco, bez większych kombinacji tak jak lubię... jak uda mi się to zrobię fotkę i dam na forum, i jak byście tez mieli jakięs podobne zestawienia to wklejcie coś... Co prawda przejżałam już raz ten wątek w całości ale wtedy szukałam innych kolorów i inspiracji i nie mam kiedy zacząć od początku Pozdrawiam.

  5. #2465

    Domyślnie

    Proszę Was o pomoc. Kto zna materiał na elewację FAST (chodzi głównie o grunt i tynk strukure 1,5).
    Mój fachowiec mówi , że jest bardzo dobry ale ja niestetynie znam tego i mam pewne wątpliwości.
    Może ktoś pomoże?

  6. #2466
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    Czy zna ktos tynk akrylowy firmy Aspol? Zastanawiam sie nad kolorem G 113, widzialam domki w realu, ale nie porobilam zdjec, wiec juz tak naprawde zapomnialam jaki to kolor, piaskowy, bezowy? Glowa boli od zastanawiania sie, jaki kolor wybrac. Dachowka rustykalna Robena, mahoniowe okna, podbitka drewniana, wiec elewacja powinna byc jasna, ale nie biala.
    Gabriela

  7. #2467

    Domyślnie

    Gdzies juz bylo na forum o Fast. Podobno niedobry.
    Ja chyba tez bede miala tynk Aspol.
    Gabriela, wejdz na ich strone. Tam sa wszystkie kolory i dwa domy, ktore mozesz sobie kolorowac. Wiem, ze to nie to samo, co w rzeczywistosci, ale...
    Ja chce taki baaaardzo blady ecru i nie wiem, jak mam go znalezc w tej palecie kolorow.

  8. #2468

    Domyślnie

    Nikt nie pomoże w sprawie koloru ? Ponawiam prośbę . Szukam koloru jasny ecru w weberze lub greinplaście.

    Pozdrawiam
    Aneta

  9. #2469
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Anwas, my mamy gotowy, barwiony tynk silikatowo-silikonowy Ceresitu, "baranek", kolor Florida FL2.


  10. #2470

  11. #2471

    Domyślnie

    Cytat Napisał ellaj
    To moze jak tez poprosze o taki sam kolor, ale z Kabe.
    Tez chcialabym ecru. Baardzo jasny. I tez nic nie moge znalezc. Te kolory sa jakies dziwne. Mialam szukac pierwszego po bialym, a tam nie ma czegos takiego.
    U nas jest tynk Armasil T z Kabe. Odcień bardzo jasny beż, właściwie ecru - numer w próbniku K 10650.
    Wygląda super.

  12. #2472

  13. #2473

    Domyślnie

    Sama robiłaś projekt elewacji, czy to projekt architekta? Całkiem niebanalna!

  14. #2474

    Domyślnie

    A TO:

    mój "szarak"



    TO:

    kiedyś było "kostką" z lat 80-tych

    P.S Właśnie się uczę wklejania zdjęć, mam nadzieje, że będzie je widać..

  15. #2475

    Domyślnie

    witajcie,czy moze mi ktoś coś doradzić ?bardzo proszę!!
    otóż za tydzień przychodzą mi kłaśćtynk i nie wiem co wybrać ,otóż mam czarną blachodachówkę matową rukki,mam 2 koncepcje
    1 to podbitke dać żółtą kolor na elewację zielony taki żywy ciemny a nad oknami opaskę dookoła taką w seledynie czyli w jasnym zielonym dodam że okna mam białe,a i spód domu dam w mozaice szarej --czy to będzie ładnie wyglądało??nie za pstrokato??
    2 czy po prostu położyć tynk jakiś biały doradzcie coś,parapety robię chyba grafitowe bo mam orynnowanie w graficie do białych okien!!
    a i tynki będą pewnie z atlasa pewnie akryl.
    ciekawa

  16. #2476

    Domyślnie

    w ytm problem że ja sama nie wiem jaki kolor chciałabym mieć na elewacji .podoba mi sie ten zielony z ytm zestawieniem ale boję się że mi się szybko znudzi .w mojej okolicy jest mnustwo żółtych i pomarańczowych domów,teras przeżucają sie na zielenie bo widzę że dalszy sąsiad robi zielony.
    sama nie wiem doradzcie coś ,może uda mi się to wkleję domek mój pózniej.
    albo pójść w stonowane kolory np.w szarości ale czy nie będzie to za smótno.???
    a dodam że mam kopstkę koło domu taką-ścieżka grafitowa wstawki kokosu a wjazd do garażu to czerwono czarna a i jest zrobione miejsce na skalniaczek w kolorze kamień żółty,ale wam pokiciałam DORADZCIE COŚ BŁAGAM!!!! POZDRAWIAM
    ciekawa

  17. #2477

    Domyślnie

    Cytat Napisał beata83
    w ytm problem że ja sama nie wiem jaki kolor chciałabym mieć na elewacji .podoba mi sie ten zielony z ytm zestawieniem ale boję się że mi się szybko znudzi .w mojej okolicy jest mnustwo żółtych i pomarańczowych domów,teras przeżucają sie na zielenie bo widzę że dalszy sąsiad robi zielony.
    sama nie wiem doradzcie coś ,może uda mi się to wkleję domek mój pózniej.
    albo pójść w stonowane kolory np.w szarości ale czy nie będzie to za smótno.???
    a dodam że mam kopstkę koło domu taką-ścieżka grafitowa wstawki kokosu a wjazd do garażu to czerwono czarna a i jest zrobione miejsce na skalniaczek w kolorze kamień żółty,ale wam pokiciałam DORADZCIE COŚ BŁAGAM!!!! POZDRAWIAM
    zdecydowanie dałabym wTwoim przypadku taką złamaną biel,do czarnego dachu i białych okien wyszłoby miodzio,nie dawaj w tym zestawieniu kolorów elewacji zielonej,zresztą przejrzyj sobie ten wątek od początku a przekonasz się

  18. #2478

    Domyślnie

    Cytat Napisał gabba
    Sama robiłaś projekt elewacji, czy to projekt architekta? Całkiem niebanalna!
    Gabba, to moje dzieło
    Wzięłam projekt, ołówek i tak jakoś samo wyszło.

  19. #2479

    Domyślnie

    pomogę
    Dom Judka


    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  20. #2480

    Domyślnie

    zdecydowanie dałabym wTwoim przypadku taką złamaną biel,do czarnego dachu i białych okien wyszłoby miodzio,nie dawaj w tym zestawieniu kolorów elewacji zielonej,zresztą przejrzyj sobie ten wątek od początku a przekonasz się
    Złamana biel??a podbitke jaką??grafitową???nie będzie za ciemno i za ciężko??a nad oknami co zrobić ??bo chciałabym je podkreślić jakoś!!
    nom widziałam jasny kolorek jest elegancki!!sama nie wiem już ,a ta zieleń???

    a co wiecie o altasie są może takie jasne kolory??
    ciekawa

Strona 124 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony