dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 132 z 267
Pokaż wyniki od 2.621 do 2.640 z 5332
  1. #2621
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Elena, bardzo Ci dziekuję.
    Dużo jest domów z płaskim dachem i drewnem na elewacji, mało domów z dachem dwuspadowym.

    Znalazłam kilka fotek z klinkierem i oczami wyobraźni zamieniam na deski

  2. #2622

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka
    Elena, bardzo Ci dziekuję.
    Dużo jest domów z płaskim dachem i drewnem na elewacji, mało domów z dachem dwuspadowym.

    Znalazłam kilka fotek z klinkierem i oczami wyobraźni zamieniam na deski
    Ja mam dach dwuspadowy, ale deski kładlibyśmy w poziomie jak przy tych domach z płaskim dachem Z tym, że marzyło mi się jasne drewno, ale ktoś mnie na fm słusznie przywołał do porządku przypominając, że mam ciemną okleinę na oknach
    Dziennik i komentarze to już historia

  3. #2623
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    ja też mam wizję desek w poziomie, coś koło drzwi wejściowych, tarasu i ....nie wiem co dalej

  4. #2624
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka
    ja też mam wizję desek w poziomie, coś koło drzwi wejściowych, tarasu i ....nie wiem co dalej
    Coś mi się widzi, że masz Malko z tą elewacją tak jak ja z lampami na dół

  5. #2625
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieszynianka
    Cytat Napisał malka
    ja też mam wizję desek w poziomie, coś koło drzwi wejściowych, tarasu i ....nie wiem co dalej
    Coś mi się widzi, że masz Malko z tą elewacją tak jak ja z lampami na dół
    Twojej lampy też jeszcze nikt nie wyprodukował

  6. #2626

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka
    ja też mam wizję desek w poziomie, coś koło drzwi wejściowych, tarasu i ....nie wiem co dalej
    jeśli jeszcze nie byłaś, to zajrzyj do dziennika Tofee, tam jest fotka domu z dwuspadowym dachem i drewnem na elewacji, raczej współczesny niz XIX charakter
    Dziennik i komentarze to już historia

  7. #2627
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka
    Cytat Napisał cieszynianka
    Cytat Napisał malka
    ja też mam wizję desek w poziomie, coś koło drzwi wejściowych, tarasu i ....nie wiem co dalej
    Coś mi się widzi, że masz Malko z tą elewacją tak jak ja z lampami na dół
    Twojej lampy też jeszcze nikt nie wyprodukował
    Jest właśnie tak jak piszesz, że też żaden z producentów się nie postarał


    Problem w tym, że na cały dół chcę z jednej rodziny 2x4 do salonu, 1x2 do jadalni, 2x1 do kuchni i przedpokoju

  8. #2628
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    ja myślę, ze jeszcze dizajner sie nie urodził, co by Ci te lampy zaprojektował

  9. #2629

    Domyślnie

    Cieszynianko, nie masz wyjścia, póki ten dizajner nie przyjdzie na świat proponuję żaróweczki plus torebki papierowe dla poprawienia klimatu
    Dziennik i komentarze to już historia

  10. #2630
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elena76
    Cieszynianko, nie masz wyjścia, póki ten dizajner nie przyjdzie na świat proponuję żaróweczki plus torebki papierowe dla poprawienia klimatu
    Moja Większa Połowa już się pogodziła, że póki jakaś lampa mnie za serce nie złapie ( i będzie w różnych kombinacjach ilościowych) będą (już są) żarówki na drucie

    O torebkach pomyślę

  11. #2631

    Domyślnie

    Cytat Napisał magdzina
    A to moja elewacja, jeszcze ciepła
    Podoba sie mi Twoj kolor elewacji i kieeedys jeszcz myslalam o tym kolorze ale teraz, kiedy u mnie sie troszke plany pozmienialy to nie wiem czy do bordowego dachu bedzie pasowac taka zielen?
    Co prawda, do otynkowania domu, jeszcze mam czas, ale juz zaczynam czegos szukac.
    ~ W zyciu, jak w basni, im blizej celu tym wiecej przeciwnosci ~

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Totalna zmiana => przebudowa - plany do zrealizowania na odleglosc

  12. #2632
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    Cytat Napisał FairyDream/BasniowySen
    Cytat Napisał magdzina
    A to moja elewacja, jeszcze ciepła
    Podoba sie mi Twoj kolor elewacji i kieeedys jeszcz myslalam o tym kolorze ale teraz, kiedy u mnie sie troszke plany pozmienialy to nie wiem czy do bordowego dachu bedzie pasowac taka zielen?
    Co prawda, do otynkowania domu, jeszcze mam czas, ale juz zaczynam czegos szukac.
    Kolor elewcji bardzo pogodny, ale jest też intensywny, lepiej dobrze przemyśleć połączenie. Z tym bordowym dachem mam wątpliwości. Może wrzuć jakieś zdjęcia domu gdzie widać ten dach?
    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  13. #2633

    Domyślnie

    sure rowniez uswiadamiam sobie, ze ta zielen to absolutnie nie bedzie pasowac. Ale podoba sie mi szalenie! Zaluje, ze tak sie wszystko pozmienialo, ale to jeszcze nie koniec swiata, prawda?
    Zdjatko dachu bede miec koncem wrzesnia - zmiana dachu przewidziana na 10 sierpnia wiec kiedy juz beda ...zamieszcze.
    Poki co bede sledzic ten watek
    ~ W zyciu, jak w basni, im blizej celu tym wiecej przeciwnosci ~

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Totalna zmiana => przebudowa - plany do zrealizowania na odleglosc

  14. #2634
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka
    jeszcze raz wielkie dzięki

    jednak inspiracji nadal brak
    Malka, a patrzylas tutaj:

    http://forum.muratordom.pl/nowoczesn...je,t151258.htm

    Ja uwielbiam ten watek
    Moze cos dla siebie znajdzesz...

    Maja

  15. #2635

    Domyślnie

    a ja mam pytanko Jezeli zrobie czarny dach lub grafitowy, biale okna to czy drzwi tarasowe moge zrobic brazowe? elewacja biala, zolta lub zielona

  16. #2636
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Ja mam dach grafitowy BRAAS, okna białe, drzwi wejściowe kolor złota sosna i takie też będą słupy drewniane jak je w końcu pomaluję

    elewacja będzie szara-blady róż, lub biało-groszkowa (chodzi o łączenie kolorów)

  17. #2637

    Domyślnie Re: Jaki kolor stolarki do brazowej dachowki????????

    Cytat Napisał strix
    Ludzie poratujcie bo zwariuje
    Musze do jutra podjac decyzje o kolorze stolarki okiennej a co za tym idzie drzwi i bramy garazowej.

    Dachowka brazowa Rupp ceramika (jest tylko jeden braz u nich - jest to taki ciemny gleboki braz raczej chlodniejszy niz na zdjeciu ponizej) kominy klinkier identyczny jak dachowka, filar przed wejsciem ten sam klinkier co kominy.


    Okna oknoplast - chcialem dac ich dab bagienny - bardzo ciemne, pasowaly by do dachowki i slupkow przed wejsciem tzn nie odcinaly sie niemal, ale....

    Teraz tak sobie ogladam i mam wrazenie ze bedzie tego ciemnego za duzo, i moze lepiej zeby okna, dzwi, brama garazowa odcinala sie od tego ciemnego dachu nieco. I tu bardzo podoba mi sie orzech stosowany w oknoplascie.

    Jakies poczucie estetyki mam i generalnie poszedl bym w te ciemne zeby nie odcianaly sie od dachu, z drugiej strony boje sie ze bedzie to wszystko strasznie smetne. Orzech jest za to bardzo ladny, daje takie cieplo "drewniane" ale nie daje az takiej zolci w sloncu jak zloty dab. Dab bagienny natomiast jest do bolu ciemny i zimny.

    Ladnie bedzie brazowa ciemna dachowka, takie same slupy przy wejsciu /brazowy klinkier/ i orzechowa stolarka okienna i drzwiowa?

    Myslalem zeby bylo cos jak ponizej, ale nie wiem czy okna o ton jasniejsze - wlasnie orzech nie beda lepsze - dachowka na zdjeciu tez podobno braz tylko z powodu pogody wyszlo tak ciemno



    pozdr
    strix


    Witam
    Bardzo mi się podoba zastawienie tych dwóch kolorów na elewacji i chciałbym mieć coś podobnego.
    Jeśli jest ktoś kto orientuje się co to za kolory ewentualnie zna numery kolorów z wzornika i może pomóc to bardzo,bardzo proszę!!

  18. #2638

    Domyślnie

    Przy elewacji nie ma az takiego wielkiego znaczenia czy okna beda o ton jaśniejsze czy ciemniejsze. Z daleka nie jest to az tak zauważalne. Na Twoim miejscu zastanowiłabym się jakie chcesz mniec wnętrza i do nich dobrałabym kolor okien. Od srodka odcień koloru jest ważniejszy, przydnajmniej jak dla mnie

  19. #2639
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar dankaf
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.115
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    288

    Domyślnie Re: Jaki kolor stolarki do brazowej dachowki????????

    Cytat Napisał Miran
    Witam
    Bardzo mi się podoba zastawienie tych dwóch kolorów na elewacji i chciałbym mieć coś podobnego.
    Jeśli jest ktoś kto orientuje się co to za kolory ewentualnie zna numery kolorów z wzornika i może pomóc to bardzo,bardzo proszę!!
    proszę bardzo
    silikonowy tynk Armasil KABE kolor F1050 i F1080

  20. #2640

    Domyślnie Re: Jaki kolor stolarki do brazowej dachowki????????

    Cytat Napisał dankaf
    Cytat Napisał Miran
    Witam
    Bardzo mi się podoba zastawienie tych dwóch kolorów na elewacji i chciałbym mieć coś podobnego.
    Jeśli jest ktoś kto orientuje się co to za kolory ewentualnie zna numery kolorów z wzornika i może pomóc to bardzo,bardzo proszę!!
    proszę bardzo
    silikonowy tynk Armasil KABE kolor F1050 i F1080
    Śliczne dzięki,akurat mam zamiar brać tynk kabe i też silikonowy

    Ps.Ale w moim wzorniku kabe nie ma takiego koloru??
    Kolory zaczynają się literką K i są 5-cio cyfrowe

    Już wiem to są kolory ze starego wzornika

Strona 132 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony