dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 134 z 267
Pokaż wyniki od 2.661 do 2.680 z 5332
  1. #2661
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pirose

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    witam!
    dzis zdecydowalam podzielic sie z Wami moimi watpliwosciami. jestesmy z mezem na etapie wyboru koloru elewacji. kolor dachu to szary (czy tez siwy), okna beda orzechowe, podbitka "ala" braz i.... kolor elewacji!!! myslelismy nad oliwkowym a do tego niemal biala obwodka okien. co Wy na to??
    zostaje rowniez problem koloru parapetow?
    oraz kolor cokolu wokol domu.
    prosze pomozcie, bo czas na goni!!!!
    dzieki!

  2. #2662

    Domyślnie

    Cytat Napisał josephine
    Po wielomiesięcznym oglądaniu Waszych elewacji mogę w końcu przedstawić moją:
    A jaki to rodzaj i kolor tynku?

  3. #2663
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    koala787

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Ceglasty kolor z elewacji na początku :)

    Witam wszystkich jako nowy użytkownik forum
    Od razu mam pytanie i zarazem ogromną prośbę, czy ktoś już ma na swojej elewacji taki ceglasty lub ognisty kolor jak na obrazku z początku tematu i mógłby mi podać producenta lub symbole tego tynku. Byłbym bardzo wdzięczny, bo bardzo podoba mi się taki kolor a zaczynam swoją elewację i muszę go mieć...
    Z góry wszystkim dziękuję i pozdrawiam

  4. #2664
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar josephine
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał ulus
    Cytat Napisał josephine
    Po wielomiesięcznym oglądaniu Waszych elewacji mogę w końcu przedstawić moją:
    A jaki to rodzaj i kolor tynku?
    Odpowiedź znajdziesz w ostatnim poscie na 4. stronie mojego dziennika .

  5. #2665
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie Re: Ceglasty kolor z elewacji na początku :)

    Cytat Napisał koala787
    Witam wszystkich jako nowy użytkownik forum
    Od razu mam pytanie i zarazem ogromną prośbę, czy ktoś już ma na swojej elewacji taki ceglasty lub ognisty kolor jak na obrazku z początku tematu i mógłby mi podać producenta lub symbole tego tynku. Byłbym bardzo wdzięczny, bo bardzo podoba mi się taki kolor a zaczynam swoją elewację i muszę go mieć...
    Najprościej wysłać prywatną wiadomość do właściciela tego domu: http://forum.muratordom.pl/uzytkownik6287.htm .
    Inna rzecz, że ostatnio był na forum w marcu tego roku.

    Tynk o podobnym kolorze poleca na swojej stronie firma handlująca kamieniem:
    http://www.firmafilar.pl/?terrabona



    Kupowaliśmy u nich łupek, bardzo sympatyczni ludzie.

  6. #2666

    Domyślnie

    Nooo i niech ktos mi nie mowi, ze nie mozna miec czego sie pragnie?
    Jest w czym wybierac, niesamowite ile Castles jest wystawionych na sprzedaz, ehhh, urodzilam sie za pozno!!
    Jedno z wielu, ktore zyczylabym sobie miec oj, ciagnie mnie ...



    ~ W zyciu, jak w basni, im blizej celu tym wiecej przeciwnosci ~

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Totalna zmiana => przebudowa - plany do zrealizowania na odleglosc

  7. #2667
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    koala787

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Wielkie dzięki Słoneczko za pomoc i już znalazłem swój kolor nawet na domku i mam przykład na żywo Gdyby ktoś potrzebował to mam producenta i dokładny symbol...Jak tylko będę miał sprawny aparat to wrzucę fotki dwóch elewacji z użyciem mojego kolorku i nie tylko

  8. #2668
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Karoliak

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    5

    Domyślnie kolorek

    Cytat Napisał kasiulakp
    A to moja elewacja Miała być bardziej wpadająca w kolor kawy z mlekiem ale wyszło inaczej no cóż pomału się przyzwyczajam i coraz bardziej mi sie podoba... zwłaszcza, że kiedy dojdzie sztukateria o kilka tonów jaśniejsza to na pewno całość się rozjaśni pociesza mnie fakt,że każdy kto przyjeżdża na budowę mówi,że bardzo ładna i inna niż wszystkie
    A więc:

    i tył:


    Tył w rzeczywistości jest troszkę ciemniejszy...
    Oczywiście cały wygląd domku jeszcze się zmieni bo dojdą opaski nad okna i drzwi o kilka tonów jaśniejsza niż cała elewacja, bo w pochmurny dzień cała elewacja wygląda dość ciemno


    Ale to jest bardzo sympatyczny kolor! Przynajmniej na zdjęciu Czy mogę prosić o numer i producenta?

  9. #2669

    Domyślnie

    Karoliak przepraszam Cię ale teraz nie odpowiem Ci na to pytanie bo po prostu nie pamiętam Ale postaram sie jak najszybciej znaleźć numer i producenta to napiszę ci na priv.
    sama pomału przyzwyczajam się do tego koloru i coraz bardziej mi się podoba... ale tak jak pisałam to nie jest ostateczny wygląd domku bo już niedługo przykleję opaski nad okna i drzwi więc będzie lepszy efekt
    pozdrawiam
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  10. #2670

    Domyślnie

    Też jestem na etapie wybierania koloru tynku i nie wiem, czy lepiej wybrać kremowy czy jasny lub ciemniejszy beż(ale w zimnym odcieniu). (Wybieram z palety kolorów Greinplastu) Dom ma rudy dach, okna ciemny orzech, podbitka i rynny ciemny brąz, parapety planuję z rudego kilkieru w kolorze dachu z ciemnobrązową fugą. Nie mogę podjąć decyzji, choć to już najwyższy czas... Jak sądzcie, co będzie lepiej pasowało do rugego dachu?

  11. #2671
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Do rudości raczej beż, a może w obu odcieniach?

    Albo jeszcze pobaw się tu: http://www.dekoral.pl/kolory/wizualizer.xml

  12. #2672

    Domyślnie

    Karoliak znalazłam już
    mamy tynk akrylowy firmy Permuro - Farby Kabe a kolor to K10690 Ale powiem ci szczerze, że jakbym miała jeszcze raz zamawiać to na pewno wzięłabym o ton jaśniejszą bo na duże powierzchni wygląda to ciemniej niż na gruncie... ale mądry polak po szkodzie chociaż to chyba nie jest aż taka szkoda, skoro kolor jest ok
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  13. #2673
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Karoliak

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    5

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za pomoc Tylko, że oczywiście teraz się okazało, że muszę wybrać coś z gotowych kolorowych tynków strukturalnych (tańsza robocizna)..a większość z Was ma tynki a dopiero na to farbę No cóż, muszę szukać szukać szukać....ale kto z Was nie musiał

  14. #2674

    Domyślnie Moja beżowo-szara elewacja

    Dorzucam cegłę z mojej elewacji. Może kogoś zainspiruje....

  15. #2675

    Domyślnie

    Karoliak ja miałam gotową masę z kolorem. Nie nakładałam najpierw tynku a potem farby, tylko od razu tynk kolorowy
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  16. #2676

    Domyślnie

    Dije, super to wygląda Jeśli masz fotki, na których widać cały dom wrzuć proszę Jaka to cegła?
    Dziennik i komentarze to już historia

  17. #2677
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiulakp
    Karoliak ja miałam gotową masę z kolorem. Nie nakładałam najpierw tynku a potem farby, tylko od razu tynk kolorowy
    U nas tak samo

  18. #2678

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elena76
    Dije, super to wygląda Jeśli masz fotki, na których widać cały dom wrzuć proszę Jaka to cegła?
    Nelissen, Rodruza Szara

    Więcej zdjęć w moim ogłoszeniu. Zostały mi dwie palety tej cegły do oddania.

    http://forum.muratordom.pl/sprzedam-...light=nelissen

  19. #2679

    Domyślnie

    Ufff.. Przebrnęłam przez cały wątek
    Myślałam, że jak przejrzę to wszystko to coś mi się rozjaśni i podejmę wreszcie decyzję odnośnie koloru naszej elewacji, ale nadal stoję w punkcie wyjścia Może Wy pomożecie dobrać coś sensownego do kasztanowego dachu i okien Macore (jaśniejszy mahoń)? W tym wątku do takiego dachu wybierany był głównie żółty a mojemu mężowi żółty w ogóle nie odpowiada. Czy beże pasują czy raczej w brzoskwiniowe odcienie iść? Proszę Was o pomoc bo do piątku mam przekazać majstrowi co ma zamawiać...


    [img][/img]

  20. #2680

    Domyślnie

    Cytat Napisał GKacha
    Ufff.. Przebrnęłam przez cały wątek
    Myślałam, że jak przejrzę to wszystko to coś mi się rozjaśni i podejmę wreszcie decyzję odnośnie koloru naszej elewacji, ale nadal stoję w punkcie wyjścia Może Wy pomożecie dobrać coś sensownego do kasztanowego dachu i okien Macore (jaśniejszy mahoń)? W tym wątku do takiego dachu wybierany był głównie żółty a mojemu mężowi żółty w ogóle nie odpowiada. Czy beże pasują czy raczej w brzoskwiniowe odcienie iść? Proszę Was o pomoc bo do piątku mam przekazać majstrowi co ma zamawiać...


    [img][/img]
    Ja bym poszła w coś beżowego, albo szarego, ale mnie kręcą tylko takie kolory, więc nie jestem obiektywna. Nie rób brzoskiwniowego koloru, już lepiej jakiś śmietankowy?

Strona 134 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony