dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 141 z 267
Pokaż wyniki od 2.801 do 2.820 z 5332
  1. #2801

    Domyślnie

    karkoludek napisał:
    Dziękuje dachówka RuppCeramika sirius, tynk silikatowy firmy KABE nr 1010. pozdrawiam


    karkoludku czy na pewno jest to kolor Kabe nr 1010, a nie 10110?
    Właśnie zamówiliśmy kolor na naszą elewację wybraliśmy 10130 (bardzo podobny do Twojego) i dlatego dopytuję
    _________________
    Andromeda I-bliźniak z małymi zmianami
    http://www.dobredomy.pl/?id_project=18
    Sprzedam NOWE KOŁNIERZE DO OKIEN POŁACIOWYCH FAKRO EHN (8szt, wymiar 78x160). Kolor RAL 8019 (ciemny brąz).
    witam
    przymierzamy sie rowniez do tego koloru 10130
    i ty i karkoludek macie racje
    sa 2 wzorniki tynkow kabe nowy i stary i tsad rozne numery
    pozdrawiam
    dzisiaj zamawiam tynk albo kabe 2 milimetry baranek albo webera
    beata marek

  2. #2802

    Domyślnie

    witam

    szukam zdjec oliwkowych elewacji..........mam dachowke sirius brazowa i tak sobie mysle, ze ladnie by wygladala do tego oliwka .. .....jesli Ktos z Was ma w posiadaniu zdjecia to baaaardzo prosze o wstawienie na forum,

    Pozdrawiam

  3. #2803

    Domyślnie Re: Elewacja o.n.k.a.

    Cytat Napisał grazi
    o.n.k.a. Jeszcze poproszę o kolor dachówki, okien i drzwi. Też mi się bardzo podobaja. Kolor farby już spisałam
    "dachówka" to blacha Lindab kolor ceglasty (na fakturze jest napisane: 762 mat), okna Veka złoty dąb i drzwi Stolbud sosnowe, kolor też złoty dąb.
    W moim poście, gdzie pokazuję elewację zmieniłam zdjęcie na takie gdzie widać zamknięte drzwi.
    Pozdrawiam i miło mi, że się podoba

  4. #2804

    Domyślnie

    własnej elewacji jeszcze nie mam ale moim faworytem jest ten dom

  5. #2805

    Domyślnie

    Szanti to ja też dodam ten domek do moich faworytów Jest super, grafitowy dach i te odcienie szarości z bielą, rewelka.

  6. #2806

    Domyślnie

    Cytat Napisał Igor_Celina
    To moze nasza elewacje wkleje



    Pozdrawiamy
    Dokładnie o taką podbitę mi chodzi.
    Mam również antracytowy dach a podbitka ma być właśnie taka antracytowo -biała. Wasza jest drewniana? Czym malowana? Jak dobraliście kolor antracytowy?

  7. #2807

    Domyślnie

    Witam, wieczorowo. Czy ktoś wie, może jak zrobić okrągłe słupy przed domem. Elewacja jasny ecry, słupy myślałem na biało. Tyle, że one są betonowe i nie wiem czy tynkować normalnie-na elewacji baranek 1,5gr. Nie wiem czy w białym tynku baranku (1,5gr.) nie będą głupio wyglądać....Na zdjęciach takie ałupy wyglądają na gładkie. Malowane?. Za podpowiedzi mile widziane....

    Pozdrawiam

  8. #2808

    Domyślnie Slupy

    Na poprzedniej stronie byl dom ze slupami

  9. #2809

    Domyślnie

    Cytat Napisał mickey30
    Witam, wieczorowo. Czy ktoś wie, może jak zrobić okrągłe słupy przed domem. Elewacja jasny ecry, słupy myślałem na biało. Tyle, że one są betonowe i nie wiem czy tynkować normalnie-na elewacji baranek 1,5gr. Nie wiem czy w białym tynku baranku (1,5gr.) nie będą głupio wyglądać....Na zdjęciach takie ałupy wyglądają na gładkie. Malowane?. Za podpowiedzi mile widziane....

    Pozdrawiam
    Też mam słup tyle że jeden i kwadratowy Na niego poszedł klej z siatką i tynk jak na reszcie budynku. Oczywiście zamiast tynku możnaby pomalować go farbą elewacyjną w kolorze tynku.

  10. #2810

    Domyślnie

    u nas słup od tarasu jest zrobiony barankiem jak elewacja i normalnie to wyglada- tutaj widac kawałek

  11. #2811

    Domyślnie

    Witam, to nasza elewacja. Domek musi być jeszcze dopieszczony, trochę pracy jeszcze i bedzie super. Narazie wygląda tak:







    Kopnięty pies nie wyje tak, jak jego serce.

  12. #2812

    Domyślnie

    bardzo ładny domek no i elewacja również a co to za kolorek tynku?

  13. #2813

    Domyślnie

    Cytat Napisał karkoludek
    A tak wygląda moja świeżo skończona elewacja.

    ladna elewacja, spokojna i ze smakiem

    prosze o informacje czym wykonczone sa kolumny? to gotowe profile?
    dziekuje

  14. #2814

    Domyślnie

    kolumny były wylewane, a bazy i głowice styropianowe kupiliśmy tu http://www.sztukateria-tomaszow.pl/?...p=bazy_glowice

    pozdrawiam

  15. #2815
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    crazy_mary

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    52
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Witam,
    wlasnie stoje przed wyborem koloru (rodzaju tez) dachowki no i oczywiscie musze juz pomyslec o elewacji i drewnianych elementach domu. A że wymarzyl mi sie wiejski styl, to mysle o cegalstym kolorze dachowki, bialej elewacji i do tego chyba ciemnnobrazowych drewnianych dodatkach. macie jakies pomysly - a najlepiej w postaci zdjec, bo z moja wyobraznia ostatnio kiepsko ?

  16. #2816

  17. #2817

    Domyślnie

    Witajcie,
    czy możecie nam pomóc zidentyfikować kolor tej elewacji? Bardzo mi się podoba .... nie wiem jak wkleic fotkę więc podaję stronę...

    http://decorsystem.pl/new/pages/galeria/domy/domy-7.php

    ostani dom na stronie.

  18. #2818

    Domyślnie

    Witam,dołączam fotkę naszego dachu,i bardzo proszę o poradę jaki kolor elewacjii będzie pasował?dodam,że nie chcę intensywnego różu aby cały dom nie wyszedł za różowy.Z góry dziękuję

  19. #2819
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    dorothy - a jakie masz okna?

  20. #2820

    Domyślnie na pewno ten kolor

    Przepraszam ze wykorzystuje domek Zuzzy Ale jak ktos lubi zimne kolory jest ok
    http://forum.muratordom.pl/post22298...light=#2229865

Strona 141 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony