dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 143 z 267
Pokaż wyniki od 2.841 do 2.860 z 5332
  1. #2841
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Na stronie Kabe jest kolornik: http://www.kabetherm.pl/kolornik/ , na Tikkurilli już nie sprawdzałam

    Ale doskonałe tynki silikatowo silikonowe ma Ceresit, a cena jest dużo niższa:
    http://www.ceresit.pl/produkty/produ...budynkow/tynki

  2. #2842

  3. #2843
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aniawmuratorze
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    9.490
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie


  4. #2844
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aniawmuratorze
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    9.490
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie



    tynk Alpola silikonowo silikatowy - G3000

  5. #2845

    Domyślnie

    Witam. Szukam jakiś przykładów elewcji z połączeniem cegły i kamienia??

  6. #2846
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jagoda_83
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    126

    Domyślnie

    aniawmuratorze pięknie prezentują się kolory na Twoim domku, my z mężem też myślimy o takim rozwiązaniu, a teraz jak zobaczyłam to się już przekonałam na 100 %, super, gratuluję!
    z każdym dniem coraz bliżej
    Dziennik Jagoda_83
    Komentarze do dziennika

  7. #2847
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aniawmuratorze
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    9.490
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    Cytat Napisał jagoda_83
    aniawmuratorze pięknie prezentują się kolory na Twoim domku, my z mężem też myślimy o takim rozwiązaniu, a teraz jak zobaczyłam to się już przekonałam na 100 %, super, gratuluję!
    hej jagoda mój mąż chciał coś zółtego ale udało się go przekonać do szarego z nutą niebieskiego - ostrzegam kolor na malej próbce wygląda jak brudny od palców klientów biały

  8. #2848

    Domyślnie

    Cytat Napisał FairyDream/BasniowySen
    Cytat Napisał ambroma
    Dziękuję za uznanie
    Tynk na elewacji to Kreisel, silikon, kolor nr 123. Oczywiście komputer nie oddaje należnej kolorystyki, w rzeczywistości jest to delikatny kremowy, czasem kawa z dużą ilościa mleka
    Dziekuje za info.
    Ja również dziękuję,kolor naprawdę ładny.

  9. #2849

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniawmuratorze
    Aniuwmuratorze, miło patrzeć na Twój domek lubię takie zestawienie kolorków.
    Dziennik i komentarze to już historia

  10. #2850

    Domyślnie

    Czy przy obecnych temperaturach można kłaść kornik czy może jest już trochę za zimno?

  11. #2851
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aniawmuratorze
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    9.490
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    patrząc przez okno (śnieg) trzeba zaczekać z kladzeniem może w przyszłym tygodniu się poprawi
    też zależy od rodzaju tynku (mój wykonawca nie robi tynku silikonowo silikatowych przy chłodniejszej pogodzie )

  12. #2852

    Domyślnie

    mam też problem z pogodą na dwuch ścianach w poniedziałek rano panowie położyli tynk, dwie pozostałe ściany czekają zagruntowane. Zastanawiam się czy taka pogoda ( u nas padał deszcz od poniedziałku popołudniu a dziś już śnieg) nie wpłynie na ten tynk. Przecież nawet nie miał kiedy wyschnąć

  13. #2853
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar dankaf
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.115
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    288

    Domyślnie

    Cytat Napisał zakwas
    Czy przy obecnych temperaturach można kłaść kornik czy może jest już trochę za zimno?
    Jesli temp.nie spadnie poniżej 5 stopni C możesz kłaśc

  14. #2854
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar dankaf
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.115
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    288

    Domyślnie

    Cytat Napisał blada80
    mam też problem z pogodą na dwuch ścianach w poniedziałek rano panowie położyli tynk, dwie pozostałe ściany czekają zagruntowane. Zastanawiam się czy taka pogoda ( u nas padał deszcz od poniedziałku popołudniu a dziś już śnieg) nie wpłynie na ten tynk.
    Jeśli tynk nie został wymyty to wszystko będzie ok. ale pamietaj o temp. 5 stopni C.
    Przecież nawet nie miał kiedy wyschnąć
    w tej chwili tynk schnie ok.tygodnia i tyle potrzebuje aby mozna go było pomalowac.

  15. #2855

    Domyślnie

    Cytat Napisał dankaf
    Cytat Napisał blada80
    mam też problem z pogodą na dwuch ścianach w poniedziałek rano panowie położyli tynk, dwie pozostałe ściany czekają zagruntowane. Zastanawiam się czy taka pogoda ( u nas padał deszcz od poniedziałku popołudniu a dziś już śnieg) nie wpłynie na ten tynk.
    Jeśli tynk nie został wymyty to wszystko będzie ok. ale pamietaj o temp. 5 stopni C.
    Przecież nawet nie miał kiedy wyschnąć
    w tej chwili tynk schnie ok.tygodnia i tyle potrzebuje aby mozna go było pomalowac.
    U nas dajemy gotowy kolor, właśnie jak by był biały do malowania to bym się mniej martwiła, bo pewnie malowałabym na wiosne. A jeśli chodzi o 5 stopni to nie może być niżej przez jaki czas po położeniu tynku?

  16. #2856
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar dankaf
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.115
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    288

    Domyślnie

    Cytat Napisał blada80
    A jeśli chodzi o 5 stopni to nie może być niżej przez jaki czas po położeniu tynku?
    tydzień

  17. #2857

    Domyślnie

    no to mam problem bo u nas temperatura jest niższ niż 5 stopni. na sobote zapowiadają nawet -1 w nocy. Co może się stać przy tan niskiej tem. ?

  18. #2858
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar dankaf
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.115
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    288

    Domyślnie

    Cytat Napisał blada80
    no to mam problem bo u nas temperatura jest niższ niż 5 stopni. na sobote zapowiadają nawet -1 w nocy. Co może się stać przy tan niskiej tem. ?
    nie denerwuj się .......
    jeśli będziesz miała jakieś pytania dotyczace tynku to zapraszam Ciebie do moich komentarzy albo na pw.nie będziemy się tutaj rozpisywac bo za chwilę nas zlinczują .......

  19. #2859

    Domyślnie

    [img]
    [/img] a to moja elewacje ,jeszcze nie skończona ,ale ogolny zarys już widać

  20. #2860
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda WOJTEK
    [img]
    [/img] a to moja elewacje ,jeszcze nie skończona ,ale ogolny zarys już widać
    czy okna to złoty dąb ? bardzo ładny, jasny odcień

Strona 143 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony