dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 146 z 267
Pokaż wyniki od 2.901 do 2.920 z 5332
  1. #2901
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar lutca
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    245
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    111

    Domyślnie

    Cześć MAGDAZABA

    Jeśli chodzi o beton na słupach i nie wykończona opaska na elewacji (fundament)
    to w tym miejscu przewidujemy duży drewniany taras, tak samo od frontu z tą tylko różnicą że od strony wejścia taras będzie dużo mniejszy.
    Pozdrawiam
    Ewa
    Nasza chatka
    Komentarze

  2. #2902

    Domyślnie

    eleuteria....i tu Ciebie znalazlam!!!
    Twoj domek wyglada przepieknie!!!co to za plytki na tarasie!??
    a kuchnie moze tez pokazywalas ??badz łazienke ?

  3. #2903

    Domyślnie

    maciejki Wysłany: Wto, 3 Listopad 2009 18:54 Temat postu:

    --------------------------------------------------------------------------------

    eleuteria....i tu Ciebie znalazlam!!!
    Twoj domek wyglada przepieknie!!!co to za plytki na tarasie!??
    a kuchnie moze tez pokazywalas ??badz łazienke ?
    To taki mały szpieg z Ciebie ha ha, ale miło, że i elewacja Ci się podoba. Kuchni, ani łazienki nie pokazywałam. Jak znajdę odpowiedni wątek to wrzucę jakieś fotki.

    A płytki na tarasie? Niestety nie pamiętam. Może i ładne ale strasznie niepraktyczne... troszkę wody i łyżew nie potrzeba, jazda bez trzymanki jak ta lala

  4. #2904

    Domyślnie

    eleuteria...przepięknie wszystko u Ciebie wyglada!!!zeby mi tylko nie umknelo jak wkleisz zdjecia innych pomieszczen

  5. #2905

    Domyślnie

    Do Magda Wojtek
    Bardzo ładna ta wasza elewacja a czy mogłabym poprosić jeszcze o fotkę tarasu w przybliżeniu, jak wygląda cały w kamieniu ...

  6. #2906

    Domyślnie

    A moze mi ktos z forumowiczow podpowiedziec jakiej szerokosci powinny byc opaski wokol okien aby optycznie obnizyc dom i czy w zwiazku z tym np gorna czesc powinna byc wezsza niz boczne.

    Do soboty musze podjac decyzje - domek juz ocieplony styropianem zostaly tylko jeszcze te opaski. Nizej zdjecie - troszke nieaktualne

    Mama przede wszystkim...

  7. #2907

    Domyślnie

    U mnie elewacja wyszła mniej wiecej tak:


    Jest jeszcze sporo do zrobienia ale początki juz widać

  8. #2908
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aniawmuratorze
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    9.490
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    zawsze widzialam tylko równej szerokości opaski wokół okien

    może nie dowaj dolnej opaski pod parapetem

    opaska optycznie powiększa okno jeśli chcesz by wizualnie poszło w górę trzeba dać szerszy styropian na gorze okna

    Najlepiej poproś by chłopaki wycieli ci kilka wesji obramówek przypieli gwoździkami i wtedy będzie widać jak to wygląda

  9. #2909

    Domyślnie

    Ładne Wasze elewacje - można znaleź inspirację do własnego - ja mam narazie ocieplony dom, ale jeszcze bez kolorku. Parapety mam klinkierowe, a okna kolor orzech, dachówka na jesień. Ale ostanio przyszły mi do głowy obramowania okien wykonane z płytek kilinkierowych (może nawet nie całe okna tylko dół i kawałek boku - mam to w głowie, ale nie widziałam zdjęć- może ktoś tak ma i pochwali się zdjęciami. A może mam niezbyt mądry pomysł i tak się nie robi?
    magda

  10. #2910

    Domyślnie

    jak sądzicie jaki kolor elewacji pasowałby najlepiej do dachówki w kolorze miedzianym?

  11. #2911

    Domyślnie

    Cytat Napisał GośkaR
    jak sądzicie jaki kolor elewacji pasowałby najlepiej do dachówki w kolorze miedzianym?
    Ja mam dachówkę w kolorze miedzianym. Patrz zdjęcie wyżej.

  12. #2912

    Domyślnie

    Cytat Napisał franzkru
    Cytat Napisał GośkaR
    jak sądzicie jaki kolor elewacji pasowałby najlepiej do dachówki w kolorze miedzianym?
    Ja mam dachówkę w kolorze miedzianym. Patrz zdjęcie wyżej.
    Bardzo ładny domek a możesz napisać coś więcej o tej elewacji?

  13. #2913

    Domyślnie Klinkierowe opaski

    Cytat Napisał magdazaba
    Ale ostanio przyszły mi do głowy obramowania okien wykonane z płytek kilinkierowych (może nawet nie całe okna tylko dół i kawałek boku - mam to w głowie, ale nie widziałam zdjęć- może ktoś tak ma i pochwali się zdjęciami. A może mam niezbyt mądry pomysł i tak się nie robi?
    U nas w regionie to bardzo popularny pomysł i - jeśli wykonanie nie jest liche - bardzo praktyczny. Też tak planowałam u siebie, ale ze względu na niewielkie odstępy między oknami w wykuszu zdecydowałam się na obłożenie klinkierem jedyne fragmentów wewnętrzych, tuż przy ramie okna.
    Na zdjęciach zamieszczonych na naszym blogu widać, jak takie wykończenie się prezentuje.
    Dziennik budowy naszego domu: http://tymiankowo.blox.pl

  14. #2914

    Domyślnie Re: Klinkierowe opaski

    U nas w regionie to bardzo popularny pomysł i - jeśli wykonanie nie jest liche - bardzo praktyczny. Też tak planowałam u siebie, ale ze względu na niewielkie odstępy między oknami w wykuszu zdecydowałam się na obłożenie klinkierem jedyne fragmentów wewnętrzych, tuż przy ramie okna.
    Na zdjęciach zamieszczonych na naszym blogu widać, jak takie wykończenie się prezentuje.[/quote]

    Faktycznie ładnie to wygląda, ale ja mam okna w kolorze orzech i takie ciemne obramowanie jakoś mi nie pasuje. Wolałabym raczej klinkier pod oknem, albo na rogach. Szukam dalej zdjęć.
    magda

  15. #2915

    Domyślnie

    Przy takim wyborze kolorów klinkieru znalezienie czegoś jasnego do ciemnych okien nie powinno być przecież problemem

    Tu też ramy okien są ciemne (opaski bardzo stylizowane, bo to budynek objęty ochroną konserwatorską, ale jako inspiracja może służyć).
    http://picasaweb.google.com/skryptor...45852979824722
    Dziennik budowy naszego domu: http://tymiankowo.blox.pl

  16. #2916
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    mnie sie marzy coś takiego tylko ze z dachem antracyt [chyba juz wklejałam ale skoro wracamy do kamienia wokół okien ] :

    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  17. #2917

    Domyślnie

    Cytat Napisał nougatina
    Przy takim wyborze kolorów klinkieru znalezienie czegoś jasnego do ciemnych okien nie powinno być przecież problemem

    Tu też ramy okien są ciemne (opaski bardzo stylizowane, bo to budynek objęty ochroną konserwatorską, ale jako inspiracja może służyć).
    http://picasaweb.google.com/skryptor...45852979824722
    Dzięki! Piekne to nie jest ale zainspirować się można.
    magda

  18. #2918
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał Igor_Celina
    To moze nasza elewacje wkleje












    Pozdrawiamy
    Ja się zakochałam w tej elewacji - nie będziecie krzyczeli jak sobie zgapię koncepcję ? - prośba o info jaki to kolor i z jakiego wzornika kolorów, pozdrawiam serdecznie

  19. #2919

    Domyślnie

    Cytat Napisał GośkaR
    Bardzo ładny domek a możesz napisać coś więcej o tej elewacji?
    A co chcesz więcej wiedzieć ?
    Kolor to wanillia z lekką nutą szarości

  20. #2920
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    giljan

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1

    Domyślnie zielony dach

    Witam,
    a czy jesteście może w posiadaniu zdjęć domów z dachami w kolorze ciemno zielonym? Próbujemy dobrać do takowej odpowiednia elewację i stolarkę. Dobrze by było zaczerpnąć skądś inspirację. Z góry dzięki

Strona 146 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony