dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 154 z 267
Pokaż wyniki od 3.061 do 3.080 z 5332
  1. #3061
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Kajka.Z
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Łódź/ okolice
    Posty
    413
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał mr6319 Zobacz post
    Kajka.Z napisała:

    Na elewację masz jeszcze bardzo duuuużżżooooo czasu.
    Pozdrawiam.
    Stały bywalcu, nie bardzo duuuzo czasu, jesli nie zatwierdze elewacji klinkierowej to mocno zmieni sie projekt (nie bedzie sciany 3warstwowej).
    A niestety zmysl wyobrazni jest u mnie ograniczony do minimum. Albo nawet jeszcze bardziej
    Dlatego bardzo prosze o wszelkie linki/ zdjecia z elewacja klinkierowa, najchetniej w kolorze szarym/ grafitowym lub czerwonym.
    Z góry dziekuje!

  2. #3062
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Obiecuję, że jak natrafię na jakąś z twoich upodobań to ją tu pokażę!!!!

  3. #3063

    Post coś w popielu

    Witam serdecznie.
    Jakiś czas temu trafiłam na ten wątek,przeglądnęłam go od początku i niestety nie znalazłam tego czego szukałam
    Mam gorąca prośbę.Macie może elewacje w kolorze popielu,siwym?Ale z czarnobrązową dachówką i nie białymi oknami...najlepiej ciemny brąz.
    Byłabym bardzo wdzięczna za wszelnkie komentarze...dziękuję

  4. #3064

    Smile

    witam
    czy możecie doradzić jakiego koloru zrobić opaskę wokół domu, no i przy okazji jakie kolory na taras i ganek?
    na zdjęciu kolor wyszedł trochę bardziej żółty niż jest w rzeczywistości, ale i tak kolor na domu zaskoczył mnie w porównaniu z "próbką"
    Nie wiem czy opaskę w brązie, w bordo (klinkier?), albo kamienie. poradźcie coś, opaski nie ma za dużo, większy problem mam z tym gankiem i tarasem
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1050070 (Medium).JPG
Wyświetleń:	405
Rozmiar:	54,2 KB
ID:	1213   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1050069 (Medium).JPG
Wyświetleń:	444
Rozmiar:	68,6 KB
ID:	1214  

  5. #3065
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Kajka.Z
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Łódź/ okolice
    Posty
    413
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosia samosia Zobacz post
    Witam serdecznie.
    Jakiś czas temu trafiłam na ten wątek,przeglądnęłam go od początku i niestety nie znalazłam tego czego szukałam
    Mam gorąca prośbę.Macie może elewacje w kolorze popielu,siwym?Ale z czarnobrązową dachówką i nie białymi oknami...najlepiej ciemny brąz.
    Byłabym bardzo wdzięczna za wszelnkie komentarze...dziękuję
    Ja tez jestem tu swieza ale jak przegladalam blogi z budow to pewna bardzo aktywna forumowiczka budowala taki nowoczesny domek w slicznie szarej elewacji i ciemnym dachem- to mogl byc antracyt. Niestety nie pamietam imienia, obrazek chyba miala z Kill Billa. Jeszcze na tym, etapie nie wiem gdzie szukac blogow, a historie stron www wyczyscil mi maż Powodzenia!
    PS wnetrza byly idelnie dopasowane klimatem to zewnatrz
    Ostatnio edytowane przez Kajka.Z ; 22-04-2010 o 20:40

  6. #3066
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Kajka.Z
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Łódź/ okolice
    Posty
    413
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    do LIDIASIEM
    sporo zalezy od tego jak do ek wyglada bez sniegu
    jasna opaska podniesie go do gory, ciemniejsza troszke 'przytrzyma przy ziemi'. osobiscie zdecydowalabym sie na ciemna. i wtedy w podobnym kolorze ale innym (jasniejszym lub ciemniejszym) odcieniu zrobic reszte.
    Powodzenia!

  7. #3067

    Domyślnie

    Witam
    Chciałabym zapytac o elewację z termo jesionu. Warto? Podobno wystarczy raz na 3 lata olejowac, chciałabym ten termo jesion polaczyc z łupkiem, myslę ze wygladalony fajnie tylko zastanawiam mnie ten termo jesion. Może ktoś ma taka elewacje i moze podzielic sie doswiadczeniami? Lub wie cos na ten temat?
    Pozdraiwam
    Aga&Piotr

  8. #3068

    Domyślnie Schuco orzech lub zloty dab

    Witam, czy ma ktos moze wykonczona elewacje z oknami Schuco w kolorze orzech lub zloty dab?
    Bardzo bym prosil o zdjecia. Mam dachowke Koramic brazowy i zastanawiam sie aktualnie jakie okna dobrac. Pozdrawiam i z gory dziekuje!
    Jarek

  9. #3069

    Domyślnie

    Gosia samosia - ja też jestem tu nowa i, podobnie jak Ty, szukam inspiracji do elewacji w szarym kolorze. Także planuję czarno-brązową lub czarną dachówkę i okna w kolorze winchester. Myślę, że taka jasnoszara elewacja powinna ładnie się z tym komponować, do tego planuję białe opaski wokół okien i drzwi dla rozjaśnienia i rozweselenia tych wszystkich szarości. Chętnie bym jednak zobaczyła do na jakichś zdjęciach, więc również o nie proszę, jeśli ktoś takowe posiada Z góry dziękuję!

  10. #3070

    Domyślnie

    czy ktos wie jaki to kolorek domu ?????
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fajny kolorek.jpg
Wyświetleń:	663
Rozmiar:	96,2 KB
ID:	2314  

  11. #3071

    Domyślnie

    kasiaros...ogólnie mało na necie elewacji w popielu ale mimo tego u mnie klamka zapadła
    dachówka czarny-brąz,nadbitka w kolorze okien drzwi i bramy garażowej czyli złoty dąb lub winchester.Marzyłaby mi sie do tego płaska dachówka jednak nie jest ona na moją kieszeń
    Jeżdżac tu i tam przyglądam się elewacjom i kurcze tylko jeden dom w mojej okolicy w popielu widziałam.
    Specjalnie koło niego chyba ze 100 razy przejechałam żeby sie utwierdzić w decyzji..Jak uda mi sie zrobic fotke to ją wrzucę,jednak to może byc trudne bo właściciel podobno mało wyrozumiałyi niekomunikatywny...choc może zdobędę się na odwagę i zapytam go o kolory jego elewacji...
    pozdrawiam

  12. #3072
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kamlotek
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    3.239
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie

    Ash5 piękny dom. Bardzo podoba mi się kolor elewacji,czy mogę poprosić o nazwę,kolor.

  13. #3073
    Ostatnio edytowane przez Dominik bfc ; 03-05-2010 o 23:19

  14. #3074
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiaros Zobacz post
    Gosia samosia - ja też jestem tu nowa i, podobnie jak Ty, szukam inspiracji do elewacji w szarym kolorze.
    A byłaś choćby na poprzedniej stronie, czy tak od razu wpadłaś na ostatnią?

  15. #3075

    Post Elewacja w popielu

    Gosia samosia - ja jeszcze do niedawna myślałam o zupełnie innej elewacji (podobała mi się wizualizacja naszego projektu), ale całkiem niedawno zwróciłam uwagę na piękne elewacje irlandzkich kamienic (od 3 lat tu mieszkam) - są właśnie takie jasnopopielate z białymi opaskami wokół okien i ciemnym dachem - piękne i eleganckie. Szukałam w necie, ale masz rację, że tego tu bardzo mało. Dachówkę i okna wstawiamy dopiero latem, ale decyzję o kolorkach trzeba już podjąć. Okna będą raczej w kolorze winchester - szukam czegoś jaśniejszego od złotego dębu. Byłoby super, gdybyś dała radę zrobić fotki domu tego sąsiada Ja postaram się zabrać kiedyś aparat do miasta i też pstryknę kilka zdjęć! Fajnie, że znalazłam kogoś, kto chce mieć podobną elewację

  16. #3076

    Domyślnie

    Słoneczko - jestem tu nowa, bo dopiero niedawno się zalogowałam, ale tak naprawdę FM śledzę prawie 2 lata - nigdy jednak nie miałam odwagi,by się zarejestrować. Wątek o elewacjach przejrzałam kiedyś w całości - jest jednym z moich ulubionych! Na przedostatniej stronie są piękne elewacje w szarej klinkierce i cudna elewacja sylwitomka. Tak naprawdę to pomysł na popielatą elewację zrodził się u mnie całkiem niedawno i pewnie dlatego tak się ucieszyłam, że aktualnie ktoś inny jest też tym tematem zainteresowany. Oczywiście rozumiem Twoją reakcję, bo z mojej wypowiedzi wynika, jakbym faktycznie wskoczyła tu od tak. Pozdrawiam

  17. #3077
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiaros Zobacz post
    SłoneczkoFM śledzę prawie 2 lata - nigdy jednak nie miałam odwagi,by się zarejestrować.
    Pewnie czytałaś tylko moje wpisy

    Witaj więc

  18. #3078

    Domyślnie

    Słoneczko, nie tylko Twoje, he he A tak poważnie - dziękuję za przywitanie! Wcześniej nie rejestrowałam się, gdyż budujemy domek na odległość, od 3 lat mieszkamy za granicą i to nasze budowanie jest mocno rozciągnięte w czasie. Jednak dzięki FM dowiedziałam się naprawdę wielu wartościowych rzeczy- myślę, że nadszedł czas, by móc aktywnie udzielać się na forum, być może uda mi się komuś pomóc

  19. #3079
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kajka.Z Zobacz post
    Ja tez jestem tu swieza ale jak przegladalam blogi z budow to pewna bardzo aktywna forumowiczka budowala taki nowoczesny domek w slicznie szarej elewacji i ciemnym dachem- to mogl byc antracyt. Niestety nie pamietam imienia, obrazek chyba miala z Kill Billa. Jeszcze na tym, etapie nie wiem gdzie szukac blogow, a historie stron www wyczyscil mi maż Powodzenia!
    PS wnetrza byly idelnie dopasowane klimatem to zewnatrz

    Kajka, zgaduje ze chodzi Ci o Rasie

    Tutaj link do rasiowego dziennika:

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...oretrodziennik

    Pozdrowienia,

    Maja

  20. #3080
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    A byłaś choćby na poprzedniej stronie, czy tak od razu wpadłaś na ostatnią?
    na stronie 48 tego watku jest piekny przyklad domu w szarej elewacji

Strona 154 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony