dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 156 z 267
Pokaż wyniki od 3.101 do 3.120 z 5332
  1. #3101

    Domyślnie

    Zakrzow, z uwagi na kolor dachu dodatki mam grafitowe. Pozostaly mi jeszcze kominy do oblozenia. Kostka przed domem tez bedzie grafitowa.
    Zobacz moja elewacje. Jest jasna, ale nie wpada w szary. Wedlug mnie wyglada super. Nie pamietam koloru, ale jakis z kabe.
    http://img580.imageshack.us/i/hpim3915.jpg/

  2. #3102
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    No to i ja wrzuce pare zdjatek, udostepnił wykonawca tych elewacji, te akurat z Wilanowa, same jakies takie jasne sie trafiały Osobiscie wg mnie najladniejsza na Łokciowej, bo budynki ładne, karpióweczka na dachu, bawole oko... Wszystkie w STO i Caparolu
    ul. Łokciowa Caparol

    zdjęcia zostały usunięte ze względów bezpieczeństwa (pojawil sie komunikat, ze strona, na której są zdjęcia zawiera złośliwe oprogramowanie)
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 28-05-2010 o 18:41
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #3103

    Domyślnie Elewacje klinkier+tynk

    Zastanawiam się nad wyróżnieniem z elewacji otworów okiennych i drzwiowych oraz narożników domu płytką klinkierową. Czy macie może jakieś zdjęcia domów z takimi elewacjami w waszej okolicy. Tynk będzie jasny, a płytka coś a'la kosmo.

  4. #3104

    Domyślnie

    Moja elewacja

    dach - grafitowy Brassa
    elwacja - tynk akrylowy baranek 1,5 mm z greenplast kolor nr 1920
    opaski - kolor nr 2320
    Ostatnio edytowane przez Elcia1 ; 03-06-2010 o 07:42

  5. #3105

    Domyślnie

    Ślicznie.
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  6. #3106
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar konisko
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    35

    Domyślnie

    Witam !
    Szanowni Państwo, proszę o porade jaka elewancje dobrac do mojego domku.
    Plan jest dac pionowe pasy z kamienia przy oknach od dolu az pod podbitke a reszta scian w kolorze ciemnym kasztan ciemny.
    Dom na nasypie, kolor nasypu albo trawa albo bialy kamyk cale zbocze i obok scian.
    Proszę o rade i segestie, z góry dziękuje.
    Pozdr.






  7. #3107
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Jędruśki
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    nieopodal Łodzi
    Posty
    279
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Konisko.....
    a może więcej szczegółów co do koloru dachu, stolarki i bramy garażowej?
    Bo z fotek nijak nie można się zorientować
    Ostatnio edytowane przez Jędruśki ; 03-06-2010 o 20:51
    Jesteśmy wolni od bagażu osądzania......

    Jędrusiowe wspominki

    Komentarze dla Jędruśków

  8. #3108
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar konisko
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    35

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jędruśki Zobacz post
    Konisko.....
    a może więcej szczegółów co do koloru dachu, stolarki i bramy garażowej?
    Bo z fotek nijak nie można się zorientować
    Witam !
    Kolory:
    dach - Dachówka z Robena Kasztan Monza Plus
    Stolarka okiennna, brama garazowa jak i rolety zewnetrzene Zloty Dąb.
    Pozdr.

  9. #3109

    Domyślnie

    Cytat Napisał monik22 Zobacz post
    A ja mam pytanie odnośnie cegły ręcznie formowanej:
    Czy to prawda, że jest ona mniej trwała od klinkieru, chciałam taką zamówić, ale w sklepie sprzedający poinformował mnie, że jest ona mało trwała i się kruszy w przeciwieństwie od tradycyjnego klinkieru, mi zaś podobają się kolory , które znajduję w różnych firmach tylko w ofercie cegieł ręcznie formowanych.
    No i zgłupiałam.
    Nie słuchaj sprzedawcy idioty , który dba o własny interes . Cegła klinkierowa jest droższa i o to chodzi sprzedawcy . Na Mazurach stoją domy z cegły ręcznie formowanej tak zwanej wiśniówki lub wiśniowej od przeszło stu lat i mają się bardzo dobrze . Wiśniowy kolor cegły elewacyjnej ręcznie formowanej ma znaczenie ponieważ wskazuje na klasę cegły 150 - 200 . Zagłębiem gdzie produkuje się cegłę ręcznie formowaną są okolice Kraśnika . Wypala się ją w tradycyjnych piecach hoffmanowskich .
    http://hoffmanowska.pl/index.php?id=6

    Koniecznie przejrzyj poniższą stronę firmy Pantel z Olsztyna . Firma ta projektuje tradycyjne Mazurskie domy :
    http://www.pantel.olsztyn.pl/projekt...radycyjne.html

  10. #3110

    Domyślnie

    Jeszcze dwa linki do domów Mazurskich z cegły ręcznie formowanej elewacyjnej .
    http://frame1.home.pl/pantel/html/domki/d5.htm
    http://frame1.home.pl/pantel/html/wy...ia/murator.htm
    Ostatnio edytowane przez Kuna ; 07-06-2010 o 19:10

  11. #3111

    Domyślnie

    Cytat Napisał lidiasiem Zobacz post
    witam
    czy możecie doradzić jakiego koloru zrobić opaskę wokół domu, no i przy okazji jakie kolory na taras i ganek?
    na zdjęciu kolor wyszedł trochę bardziej żółty niż jest w rzeczywistości, ale i tak kolor na domu zaskoczył mnie w porównaniu z "próbką"
    Nie wiem czy opaskę w brązie, w bordo (klinkier?), albo kamienie. poradźcie coś, opaski nie ma za dużo, większy problem mam z tym gankiem i tarasem
    Witaj Lidiasiem!
    Bardzo mi się spodobał kolor Twojej elewacji. Możesz napisać jaki to kolor i z jakiej firmy?
    Ciekawa też jestem, jak jest kolor dachu. Bo stolarka to chyba złoty dąb?

  12. #3112

    Domyślnie

    waweczka jak masz wykończony balkon "łukowy" masz tam jakąś rynienke, czy tylko płytka wysunięta?

  13. #3113
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kamlotek
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    3.239
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie

    Cytat Napisał waweczka Zobacz post
    u nas jest tak


    Waweczka,czy mogę prosić o wszelkie nazwy kolorów, podoba mi się Twoje zestawienie. Muszę już zdecydować się na kolor,a ja wciąż nie wiem

  14. #3114

    Domyślnie

    Co do elewacji jest to bolix sylikat 09E a balkony na razie mają same wysunięte płytki choć zauważyłam, że jednak nad wykuszem trzeba zrobić rynienkę inaczej okna po każdym deszczu mam do mycia

  15. #3115
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kurt76
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Środa Wielkopolska
    Posty
    821

    Domyślnie

    Jaki kolorek wybrac, oto jest pytanie?








    Ostatnio edytowane przez kurt76 ; 13-06-2010 o 20:34
    Dom z poddaszem, dach dwuspadowy, brak kominów, brak garażu, 165 m2 po podłodze. Ytong 600 24 cm, cokół 12 cm EPS100 0,038, podłoga 20 cm EPS100 0,038, ściana 25 cm EPS70 0,040, okna 3-szybowe 0,5 w warstwie ocieplenia JB-D, dach 36 cm wełna 0,033, WM Bartosz bez GWC, ogrzewanie Dimplex DuoHeat, brak kominka, okien połaciowych, schody i taras oddzielone od budynku. PV 9,4 kWp SolarEdge + Hoymiles. Szacunkowe zapotrzebowanie na energię 36 kWh/m2.

  16. #3116
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kamyk68
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    4.793
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    dla mnie osobiście ten z białyma jak siem pobrudzi to będzie z szarym

  17. #3117
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Grabówka

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał weendy Zobacz post
    a moja elewacja bordowa


    weendy

    Weendy się nie odzywa w sprawie koloru elewacji ;(

    Czy ktoś wie, co to za kolor? Bo takiego właśnie szukam... Weendy, odezwij się...

  18. #3118

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was wie, gdzie na Śląsku robią wizualizacje elewacji?
    basia228

  19. #3119

    Domyślnie

    Weź się najlepiej za wykonanie projektu sama . Zaoszczędzisz pieniądze . Mi jak wykonał wizualizację ,,projektant '' to się przeraziłem jego schizofrenicznymi wizjami . Wziąłem się za robotę i sam zrobiłem . Wykonałem wizualizację swojej elewacji w programie Corel . Ekipa która realizowała elewację była z tego powodu bardzo zadowolona bo od razu wiedziała o co chodzi inwestorowi . Poza tym miałem liczne odwiedziny ludzi , którzy byli na etapie prac elewacyjnych . Z tond moje przypuszczenie , że elewacja się podoba .

  20. #3120

    Domyślnie

    Gdybym miała wybierać- stawiam na ten który wysłała Monika na pierwszej stronie. Harmonia w kształtach i kolorze.
    Jednym słowem przepiękny.

Strona 156 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony