dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 169 z 267
Pokaż wyniki od 3.361 do 3.380 z 5332
  1. #3361

    Domyślnie

    Cytat Napisał Croolick Zobacz post
    Taki zarzut można postawić wszystkim domkom z ceglaną/klinkeirową/kamienną elewacją. Zwłaszcza tym niezamieszkałym
    Croolick źle mnie zrozumiałeś. Masz super dobrane kolorystycznie dach, okna i klinkier, tylko po prostu ja nie lubię takich ciemnych domów. Ja zastosowałabym w twoim domu okna z jasna okleiną, a nawet białe, bo biel też jest w klinkierze. Może ze zdjęciem jest nie tak, ale dla mnie dom wygląda ponuro.
    Ja też będę miała klinkier (ściana trójwarstwowa), ale w tonacji czerwono-beżowo-szarej do czerwonego lub ostatecznie popielatego dachu, z białymi oknami. Tak jak napisałam wcześniej - kwestia gustu.

  2. #3362

    Domyślnie

    Cytat Napisał KasioMar Zobacz post
    Już działa, ale jest tylko parter.
    Fajnie, tylko garaż raczej na motor niż na samochód.
    Rozumiem, że z wjechanie nie będzie problemu, ale:
    Jak Ty z niego wysiądziesz!?
    jeżeli chodzi o garaż to może tak?
    http://www.youtube.com/watch?v=N87nTdoniAg

  3. #3363

    Domyślnie

    hehehehheheh super
    a tak powaznie to chyba nie mam sie z czego śmiać :/

  4. #3364
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naberia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    2.238
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Monia, nie jest tak żle!
    Domek Naberii
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...3%B3wka/page76

    Mieszkamy od 31.08.2011 r.
    Wszystko w niespełna 15 miesięcy

  5. #3365

    Domyślnie

    jezdze mazdą 626 kombi i ona ma 170 szerokosci wiec mysle ze sie pomiescimy

  6. #3366

    Domyślnie

    Cytat Napisał kobraa Zobacz post
    monjan a co masz na elewacji? chodzi o ten biały kolorek
    kobraa to tynk silikatowo-silikonowy (czy jakoś tak...) Haeringa

  7. #3367

    Domyślnie

    Cytat Napisał kobraa Zobacz post
    Plebus - extra!!!! co będzie na schodach? a na ogrodzenie co planujesz?
    Plebus piękna elewacja, super dom

  8. #3368

    Domyślnie

    Cytat Napisał AGP Zobacz post
    mogę prosić o nazwę producenta i kolor?
    Wygląda świetnie. Szukam czegoś podobnego.
    To holenderski Engels. Numer jeżeli pamięc nie zawodzi (bo nie mam etykiety pod ręką) to E961.
    Niestety , żadne zdjęcie nie pokazuje tego co w cegle ręcznie formowanej najlepsze czyli faktury. Wyglądem nie ma się co specjalnie sugerować bo każda partia ( wypał) nieco się różni. Stąd oglądanie klinkieru na wystawce tylko z grubsza daje wyobrażenie efektu ostatecznego. Trochę loteria i obgryzanie pazurów do samego końca co też ostatecznie wyjdzie.

  9. #3369

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleksandryta Zobacz post
    Croolick źle mnie zrozumiałeś. - kwestia gustu.
    E tam źle. Kwestia gustu. Możesz dostawać torsji na widok tej elewacji i nic mi do tego.
    Ja tam lubię swój bunkier, Ty lubisz coś innego i tak ma być. Zapewniam Cię jednak, że moja nora nie jest ciemna. Zdjęcie fałszuje kolor, monitor nie wyświetli, chata wypełnia cały kadr zdjęcia i przytłacza. Z większej odległości...ot budyń jakich wiele.


  10. #3370
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naberia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    2.238
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    A ja się napatrzyć nie mogę! I ponawiam pytanie - można gdzieś wnętrza zobaczyć? Lub chociaż rozkład pomieszczeń?
    Domek Naberii
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...3%B3wka/page76

    Mieszkamy od 31.08.2011 r.
    Wszystko w niespełna 15 miesięcy

  11. #3371

    Domyślnie

    Cytat Napisał Croolick Zobacz post
    E tam źle. Kwestia gustu. Możesz dostawać torsji na widok tej elewacji i nic mi do tego.
    Ja tam lubię swój bunkier, Ty lubisz coś innego i tak ma być. Zapewniam Cię jednak, że moja nora nie jest ciemna. Zdjęcie fałszuje kolor, monitor nie wyświetli, chata wypełnia cały kadr zdjęcia i przytłacza. Z większej odległości...ot budyń jakich wiele.

    O żesz !!!! teraz podoba mi się nawet bardzo . A działka full wypas. Gdzie jeszcze takie działki można kupić? Bo chyba nie pod Warszawą? Czy ja dobrze widzę, że masz okna z 3 szybami?

  12. #3372

    Domyślnie

    Cytat Napisał kobraa Zobacz post
    Monjan ale jaki to kolor!!!?????????
    biały podstawowy kolor Haeringa, bez dopłaty
    Ostatnio edytowane przez monjan ; 16-12-2010 o 10:43 Powód: poprawka

  13. #3373

    Domyślnie

    Cytat Napisał naberia Zobacz post
    A ja się napatrzyć nie mogę! I ponawiam pytanie - można gdzieś wnętrza zobaczyć? Lub chociaż rozkład pomieszczeń?
    Dżizasss.... naberia ...jakby Ci tu powiedzieć...........też bym chciał wnętrza zobaczyć.
    Chatka się dopiero robi w środku alel póki co surowizna. :/

    Za to rozkład mniej więcej można tutaj pooglądać, myśmy co nieco uprościli w myśl zasady "im mniej tym ładniej" : http://www.stylowydom.com.pl/projekty/dnw/dnw.html#f

  14. #3374

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleksandryta Zobacz post
    O żesz !!!! teraz podoba mi się nawet bardzo . A działka full wypas. Gdzie jeszcze takie działki można kupić? Bo chyba nie pod Warszawą? Czy ja dobrze widzę, że masz okna z 3 szybami?
    Działka jest z dziada pradziada i na szczęście nie pod Warszawą chociaż brakuje mi na niej baaaardzo drzew - takich rzadko rosnących kilkudziesięcioletnich sosen, które dawałyby cień i schronienie ptakom a także stanowiły tło dla chatki.
    Okna faktycznie 3szybowe ale tylko od północy.

  15. #3375
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ktosiek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    lubelskie/Biłgoraj
    Posty
    675

    Domyślnie

    Witam, mam taką propozycję, żeby podawać przy zdjęciu jaki to tynk firma kolor, bo ciężko w tym wątku znaleźć cokolwiek.
    Szukam Ceresit silikonowo-silikatowy, kornik, kolor California 2. Może ktoś ma???
    Dom w rododendronach 8
    Dziennik Budowy <<<---OGLĄDAJ
    Komentarze do dziennika <<<<----pisz tutaj


  16. #3376
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar mk.alleremont.pl
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Płock
    Kod pocztowy
    09-402
    Dzielnica
    Centrum
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał AGA NR 1 Zobacz post
    Hmmm... a mi się marzą "wstawki" z drewna w elewacji...
    I teraz mam dylemat : czy zrobić z prawdziwego drewna czy jednak z płytek naśladujących drewno ?


    Bo rozum podpowiada, że lepiej byłoby z ceramiki... a serce krzyczy "zrób z prawdziwego drewna !".
    Witam serdecznie

    W tamtym roku moja firma robiła elewacje z wstawkami z prawdziwego drewna o to kilka fotek.







    Pozdrawiam
    *Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Profesjonalista to ten, który potrafi utrzymać się w Polsce z własnej firmy.


    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    www.alleremont.pl
    Ostatnio edytowane przez mk.alleremont.pl ; 23-12-2010 o 10:47 Powód: literówka

  17. #3377

    Domyślnie

    co powiecie na te połączenie jak na zdjęciach komin i dach (gont) do tego ciemne okna pod kolor i biała elewacja.\? jakieś propozycje? mało fotek domów z gonem coś doradzicie?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	komin i dach..JPG
Wyświetleń:	224
Rozmiar:	31,9 KB
ID:	35590   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom..jpg
Wyświetleń:	503
Rozmiar:	19,6 KB
ID:	35591  

  18. #3378

    Domyślnie A to mój domek bez elewacji jak doradzicie?

    Mój domek czeka cierpliwie aż my czyli właściciele zdecydujemy sie na elewację.....Proszę o jakieś rady.My jesteśmy już prawie zdecydowani chcemy elewację w kolorze kawy z mlekiem ale dość jasną,do tego mamy już czekoladową blacho-dachówkę oraz okna w kolorze dębu bagiennego a także drzwi zewnętrzne i brama w podobnym kolorze.Podmurówka ma byc też czekoladowa....do tego schody z palisady w kolorze grafitowym oraz kostak w kolorze szarości....[
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Obraz%20241..jpg
Wyświetleń:	103
Rozmiar:	73,0 KB
ID:	35670  
    Ostatnio edytowane przez Kysha ; 28-12-2010 o 14:28

  19. #3379

    Domyślnie

    [IMG="http://lh6.ggpht.com/_zhOQDrp3_zY/SyEhGx5FFII/AAAAAAAAEAw/D8iCE7ZujYA/s640/Obraz%20241.jpg"]http://lh6.ggpht.com/_zhOQDrp3_zY/SyEhGx5FFII/AAAAAAAAEAw/D8iCE7ZujYA/s640/Obraz%20241.jpg[/IMG]

  20. #3380

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elcia84 Zobacz post
    To moja elewacja




    ]
    Moim zdaniem wystarczyłoby tylko pociągnięcie brązowej farby i nad to okno, zgubiłaby się ściana kolankowa,
    i bryła byłaby spokojniejsza.

    Kurcze, ciekawe co mnie wyjdzie, bo wcale nie jest łatwo dopasować kolor dachu, okien, elewacji,
    parapetów, rynien i czego tam jeszcze. Dobrze, że mam czas do wiosny.

Strona 169 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony