dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 170 z 267
Pokaż wyniki od 3.381 do 3.400 z 5332
  1. #3381

    Domyślnie

    Cytat Napisał benia0977 Zobacz post
    Dopiero przygotowuję się do wykonania elewacji, macie jakieś pomysły na nią ( kolory, dodatki). Zależy mi aby było ciekawie ale niedrogo, bo kasy coraz mniej Zamieszczam zdjęcia od ulicy i od strony ogrodu.

    bryła jakby modernistyczna, więc najbezpieczniej iść w klasykę - całość powinna być biała.
    Ale od dwudziestolecia trochę mjinęło więc może warto pomalować jakiś fragment kolorem - intensywnym albo szary (np. tę półokrągłą ścianę) ?
    Ostatnio edytowane przez una ; 03-01-2011 o 21:41

  2. #3382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Croolick Zobacz post
    Witajcie, my jeszcze w trakcie walk ogólnobudowlanych i do końca brakuje mnóstwa drobiazgów nie mówiąc o otoczeniu i zieleni. Póki co jest nieco martwo i bardzo brakuje śladu ludzkiej bytności, jakiegoś pierwiastka człowieczeństwa ale i do tego dojdziemy. 3majcie kciuki! Pozdrawiam.

    bardzo fajnie wpisuje sie w otoczenie, przywodzi na myśl Wichrowe Wzgórza

  3. #3383

    Question Jasna elewacja czy jest praktyczna ?

    Bardzo podoba mi się elewacja w takich jasnych kolorach jak na załączonym zdjęciu,ale myślę na przyszłość czy jest praktyczna?Czy się nie za szybko "ubrudzi" itp. ?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jasna elewacja.jpg
Wyświetleń:	1736
Rozmiar:	19,9 KB
ID:	37923  
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  4. #3384

    Domyślnie

    no oczywiscie,ze NIE jest praktyczna.....
    sama nie bardzo chce,ale bede musiala taka miec(projektowe uzgodnienia na zamknietym osiedlu)....nie wiem,chyba da sie myc elewacje np karcherem?

  5. #3385

    Domyślnie

    A jak elewka pasuje do grafitowgo dachu oprócz jasnej?jak uważacie-okna -złoty dąb.
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  6. #3386

    Domyślnie

    ja marzylam o szarej elewacji do grafitowego dachu,a jedynym mocnym akcentem mialy byc drzwi w jakims odjechanym kolorze.....
    mozesz cos pokombinowac,niekoniecznie calosc dac w jednym kolorze,najlepiej zrobic sobie wizualizacje w jakims programie....masz jakies zdjecie domu?chodzi ogolnie o bryle/styl....

  7. #3387

    Domyślnie Jakie kolory

    To mój projekt Podobają mi się również bonie,ale z pewnością nie na całym domu.Dach nie będzie zielony
    Dom ten jest już wybudowany przez kogoś innego ,to jego zdjęcia w kolorach,które mężowi memu bardzo się podobają,ale dla trochę juz takie oklepane... Choć pasują do tego domu.
    Chcialabym trochę nowoczesności,ale bez przesady,dom na wsi
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	moja zielonka.jpg
Wyświetleń:	1066
Rozmiar:	47,6 KB
ID:	37936   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elew.jpg
Wyświetleń:	1679
Rozmiar:	19,6 KB
ID:	37937   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elew1.jpg
Wyświetleń:	1599
Rozmiar:	15,4 KB
ID:	37938   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0d709815000115bf4a8e381c.jpg
Wyświetleń:	1813
Rozmiar:	13,6 KB
ID:	37939  
    Ostatnio edytowane przez IZA30 ; 11-01-2011 o 13:59
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  8. #3388

    Domyślnie

    jest dosyc duzy okap od dachu,mysle,ze nie bedzie tak zle w utrzymaniu z ta jasna elewacja

  9. #3389
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar monika.KIELCE
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.188
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    91

    Domyślnie

    IZA30:
    Ja mam szary dach, okna złoty dąb i elewacja szaro-biała.
    Działka na razie bardziej przypomina tor crossowy niż ogród i elewacja się brudzi tak do ok 70cm od ziemi. Wystarczy jednak spłukać wodą z węża i wszystko ładnie spływa. Tynk silikonowy Caparola
    dziennik budowy domu i ogrodu
    komentarze wszelakie
    filmiki o różach

    Projekt Alter Ego, 133m2 pow. uż., 145 po podłodze + garaż i kotłownia 48m2 nieogrzewane. Podłogówka 100%, DeDietrich MCA15 + 150l zasobnik DeDietrich. WM + JanGaz 350+GWC Ceramiczne. Ściana 18cm styro (miejscami 12cm szarego - wzgl.estetyczne), skosy 15+10cm, sufit 3x15cm wełna 0,032. Podłoga 20cm styro. Okna Thermo90 3 szyby, 3 uszczelki. Kominek wolnostojący dla rekreacji.

  10. #3390
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar stepienv
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Głogów
    Dzielnica
    okolice Głogowa
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zuzza Zobacz post
    Hej !

    Tak się zastanawiam, czy elewacje to wnętrza - pewnie nie - ale nie znalazłam lepszego miejsca na ten wątek.

    Postaram się umieszczać tu zdjęcia elewacji. Zapraszam do wrzucania swoich zdjęć.

    Jak ktoś ma zapotrzebowanie na konkretne zestawienia kolorystyczne to postaram się odszukać w moich zbiorach.

    A na początek moje ulubione domy:



    nie wiem czy będzie widoczny efekt na zdjęciu, zdecydowanie nie odda uroku travertynu z rzeczywistości, ale proszę ocenić:
    http://forum.muratordom.pl/attachmen...chmentid=25386 Pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	24032011(040).jpg
Wyświetleń:	530
Rozmiar:	92,1 KB
ID:	49500  
    Ostatnio edytowane przez stepienv ; 24-03-2011 o 13:28 Powód: dodonie zdjęcia

  11. #3391
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Stepienv, ślicznie u Ciebie A co to za iglak na pierwszym planie? Taki ma pokrój, czy ktoś mu pomagał? Piękny!

  12. #3392
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Witam.
    Ja zrobiłem ostatniego lata bardzo ładny domek i muszę się nim pochwalić (do moderatora: proszę nie traktować tego jako mojej reklamy, chodzi tylko i wyłącznie o pokazanie ciekawej elewacji)


    Nie dałem rady wstawić tego zdjęcia prawidłowo
    Ale jak by ktoś miał ochotę obejrzeć to zapraszam na moją stronę i na końcu galerii jest ten właśnie domek.
    Chyba, że jakaś dobra dusza wstawi je tutaj za mnie
    Ostatnio edytowane przez EWBUD ; 28-01-2011 o 17:37 Powód: Coś nie umiem.
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  13. #3393

    Domyślnie

    UNA, śliczny domek-gratuluję

  14. #3394
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ktosiek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    lubelskie/Biłgoraj
    Posty
    675

    Domyślnie


    Proszę ewbuxxxo, jak dowiedziałem się elewacja to Ceresit Sahara 2, 1,5 mm baranek, nawet może być.
    Dom w rododendronach 8
    Dziennik Budowy <<<---OGLĄDAJ
    Komentarze do dziennika <<<<----pisz tutaj


  15. #3395
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo.
    Jednak są dobrzy ludzie na tym świecie
    Pozdrawiam
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  16. #3396

    Domyślnie

    Witam, czy ma może ktoś elewację zrobioną pod dachówkę
    Creaton
    BALANCE NAUNCE - miedziana angobowana.

    i pokazać zdjęcia .
    , jeśli nie to może jakieś propozycje jaki kolor elew. okien ,drzwi?
    Pozdrawiam

  17. #3397
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Coś mało w tym temacie się dzieje.
    Pozdrawiam

    Ps zawsze to mój wpis będzie pierwszy od 2-3 dni, i trochę ruchu się zrobi
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  18. #3398
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    jest zima.... malo teraz bedzie realizacji elewacji
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  19. #3399
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Podpatrzona elewacja z miedzi.

    Załącznik 43508

  20. #3400
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Podpatrzona elewacja z miedzi.

    Załącznik 43508
    Ciekawe ukradną ją złomiarze;D

Strona 170 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony