dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 193 z 267
Pokaż wyniki od 3.841 do 3.860 z 5332
  1. #3841
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aniewa

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam!
    BARDZO prosiłabym GGLIO gglio o ponowne fotki elewacji swojego domku..
    .na astronie 190 widziałam..ale jakoś chyba kolory przekłamane, czy mógłbyś zrobić fotki domu w dzień, w świetle słońca?? ) bo bardzo bardzo mi się podoba i chętnie zgapiłabym kolorystykę, co to za kolory i rodzaj elewacji? z góry dziękuję za odp. pozdrawiam

  2. #3842
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AnikaA

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    1

    Domyślnie Elewacja bialo-szara

    Bardzo prosze o opinie o elewacji zamieszczonej w zalaczniku. Po dlugich przemysleniach ostatecznie zdecydowalismy sie na kolory bialy i szary plus elementy drewniane. Dom jest w stylu nowoczesnym. Okna, drzwi i dach sa koloru antracytowego. Poczatkowo elewacje miala byc biala plus drewno tam, gdzie teraz jest szary pasek. Ale po pierwsze dobily nas koszty, a po drugie konserwacja drewna przy tak wysokim budynku tez nas troche przerasta. Okna, jak widac, nie sa szczegolnie symetryczne. Dlatego zalezy nam, aby troche te symetrie budynku przywrocic. Jak oceniacie nasze plany? A moze jakies propozycje? Bede bardzo wdzieczna. Serdecznie pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elewacja.jpg
Wyświetleń:	448
Rozmiar:	77,2 KB
ID:	127487  

  3. #3843
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Nasza prawie ukonczona elewacja


  4. #3844

    Domyślnie

    Pewnie juz za pozno (cos przestala mi dzialac subskrypcja na watek), ale u mnie jest Nebraska1 i Nebraska3. Paski ciemne boni to Nevada.
    Nie mam niestety teraz lepszych zdjec, ale musze sie zmobilizowac i opstrykac dom...
    Pzdr

  5. #3845

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Nasza prawie ukonczona elewacja
    Baaardzo fajny efekt. Zdradzisz, jaki tynk (rodzaj, kolor) i jaka podbitka? Kolorystyka prezentuje się bardzo spójnie. Też mamy dachówkę antracytową i szukam rozwiązań...

  6. #3846

    Domyślnie

    Cytat Napisał qqlio Zobacz post
    Pewnie juz za pozno (cos przestala mi dzialac subskrypcja na watek), ale u mnie jest Nebraska1 i Nebraska3. Paski ciemne boni to Nevada.
    Nie mam niestety teraz lepszych zdjec, ale musze sie zmobilizowac i opstrykac dom...
    Pzdr
    gglio mam prośbę o więcej zdjęć z różnych perspektyw,bo ja dokładnie planuje tymi samymi kolorami tynkować Tzn.Nebraska 1 i 3
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  7. #3847
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marysia2 Zobacz post
    Baaardzo fajny efekt. Zdradzisz, jaki tynk (rodzaj, kolor) i jaka podbitka? Kolorystyka prezentuje się bardzo spójnie. Też mamy dachówkę antracytową i szukam rozwiązań...

    Dziekuje. Tynk mamy silikatowo-silikonowy Optolith o grubosci 1,5mm, nr koloru 2171. Podbitka drewniana, kolor piniowy firmy Sadolin. Elewacja z desek w tym samym kolorze.




  8. #3848
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ven2

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    jaki to tynk i kolor?

  9. #3849
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Mmelisa, gratulacje! Bardzo ładny, prosty domek, bez udziwnień i elewacja też wyszła bardzo elegancko
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  10. #3850
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    ven2 o tynku napisalam wyzej nad zdjeciami.

    ane3ka1 dziekuje.

  11. #3851

    Domyślnie

    Mmelisa, jestem pod wrażeniem efektu i spróbuję pójść Twoim tropem

  12. #3852

    Domyślnie

    witam czy ma ktos moze zdjecia domu z kolorem firmy ceresit california6

  13. #3853
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pebe.pl

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Kielce
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam serdecznie,
    poszukuje zdjęć albo jakichkolwiek innych informacji na temat domów wykończonych tynkami Ceresit Texas 1 i 2 ewentualnie Madeira 2.
    Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
    Pozdrawiam

  14. #3854
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ktosiek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    lubelskie/Biłgoraj
    Posty
    675

    Domyślnie

    Zastanawiałem się nad Californią i texasem, ale w końcu wygrałem Kalahari 2, zdjęcia w moim dzienniku. Gdzieś są także w tym wątku.
    Dom w rododendronach 8
    Dziennik Budowy <<<---OGLĄDAJ
    Komentarze do dziennika <<<<----pisz tutaj


  15. #3855

    Domyślnie

    Cytat Napisał pebe.pl Zobacz post
    Witam serdecznie,
    poszukuje zdjęć albo jakichkolwiek innych informacji na temat domów wykończonych tynkami Ceresit Texas 1 i 2 ewentualnie Madeira 2.
    Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
    Pozdrawiam
    My mamy Ceresit texas 1 jak zrobię zdjęcia to podeślę , my chcieliśmy jednak jeszcze jaśniejszy , jak jest jasno to tynk jest prawie biały jak ciemniej to już taki jasny nie jest. Próbki mieliśmy pomalowane farbą texas 1 i ta zdecydowanie była jaśniejsza silkat ma kolor ciemniejszy.

  16. #3856

    Domyślnie

    Cytat Napisał ane3ka1 Zobacz post
    Już co prawda mija rok jak wykończyliśmy elewację, ale dopiero teraz natrafiłam na ten wątek.
    W dobie wszechogarniającej żółci, nasz dom nieco odznacza się we wsi...

    Tu jeszcze w trakcie prac:




    Końcowe efekty


    Witam,

    ane3ka1- bardzo podoba mi sie kolorystyka Twojej elewacji. Czy mogłabyś podać nazwę firmy i kolory dachu i elewacji? My właśnie szukamy pomysłu na jaki kolor pomalować nasz domek a to, jak się prezentuje Twój powaliło mnie na kolana .

    Pozdrawiam Kasia

  17. #3857
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Kasiu!
    Przede wszystkim bardzo bardzo dziękuję.
    Dach to Rupp Ceramika czarny brylant (najczarniejszy z czarnych). Elewację malowaliśmy tynkiem Kabe, ale dokładnego numeru nie pamiętam. Muszę udać się do blaszaka sprawdzić, ale to nie dziś, nie w tej chwili...

    Pamiętaj, że zdjęcia, komputer mogą przekłamywać kolory...
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  18. #3858

    Domyślnie

    Dziękuję Aniu za szybką odpowiedź.
    Wiem, że czasem zdjęcie nie oddaje w pełni koloru, a czasem ten kolor "przerysowuje". Ale u Ciebie te kolory tak pięknie ze sobą "współgrają", a wnętrze domu jest fantastycznie zaplanowane i przemyślane, że - jak to mówią - mucha nie siada. Jakby w wolnej chwili udało Ci się odgrzebać numer koloru w swoim blaszaku to będę baaardzo Ci wdzięczna
    Pośpiechu nie ma - my obecnie jesteśmy na etapie zalanego stropu, więc jeszcze trochę Ale już zaczęłam trochę myśleć nad wykończeniem z zewnątrz, bo chciałabym dokładnie to zaplanować - w końcu parę ładnych lat na tę elewację będę patrzeć, więc lepiej zrobić to z głową i sprawę dokładnie opracować

  19. #3859
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Piotrekz17

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    1

    Smile Elewacja

    Witam
    Śledzę ten wątek już dość długo i muszę powiedzieć,że macie naprawdę super pomysły na elewację. Do mojego postu dołączam też zdjęcie mojej elewacji, nie po to żeby się chwalić bo macie dużo ciekawsze pomysły. Nie wszystko skończone no ale...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1719.jpg
Wyświetleń:	1183
Rozmiar:	86,0 KB
ID:	132082  

  20. #3860

    Domyślnie

    ane3ka1 Twoja elewacja jest piękna,super wszystko dopasowałaś,no rewelacja

Strona 193 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony