dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 206 z 267
Pokaż wyniki od 4.101 do 4.120 z 5332
  1. #4101
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kornela

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Posty
    6

    Domyślnie

    Kochani, potrzebuję zdjęć elewacji z tynkiem silikonowym Greinplast. Proszę pomóżcie. Miłego dnia

  2. #4102

    Domyślnie

    Greinplast to tylko producent tynku, określ lepiej kolor jaki Cie interesuje, wtedy forumowicze może Ci pomogą.

    Cytat Napisał Kornela Zobacz post
    Kochani, potrzebuję zdjęć elewacji z tynkiem silikonowym Greinplast. Proszę pomóżcie. Miłego dnia
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  3. #4103
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kornela

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Posty
    6

    Domyślnie

    Myślę o zielonym

  4. #4104
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar karniej18
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Olecko
    Kod pocztowy
    19-400
    Posty
    20

    Domyślnie

    Witam , ja planuję elewację w takim zestawieniu :
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wiz.jpg
Wyświetleń:	728
Rozmiar:	62,4 KB
ID:	180250

    Proszę , was o rozszyfrowanie kolorów elewacji , stolarki i dachu .

    Z góry dzięki .

  5. #4105

  6. #4106
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Witajcie po Świętach !

    Trochę zaległości mi się porobiło ale obiecuję nadrobić niebawem - na maile odpiszę obiecuję może do jutra się wyrobię

    Wrzuciłam nowe czerwone dachy i klinkier.

    Pozdrowienia!!!

  7. #4107

    Domyślnie

    Cytat Napisał agneszka Zobacz post
    witam, doradzcie jak wykończyc mój dom, myslałam o jasnych scianach i cokole z tynku mozaikowego brazowego i zrobic taka odwódke z niego przy drzwiach wejsciowych bo mieszkamy na wsi i mamy małe dzieci wiec ryzyko ubrudzenia duze.... bardzo podobaja nam sie płytki klinkierowe nie wiem jak to fachowo sie nazywa sporo tego w sklepach tylko mysle ze ładniej byłoby zeby i ten cokół z tego samego materiału był a to bedzie o wiele wiekszy koszt ..prosze o porady i z góry dziekuje...
    mój mąż jest spawaczem i ostatnio zrobił bardzo fajny wieszak moze ktos byłby zainteresowany takim lub innym ? pozdrawiam Załącznik 181278Załącznik 181279
    to w końcu chcesz rady czy po porostu przyszłaś tu coś sprzedać ,bo raczej mam wrażenie,że to drugie
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  8. #4108

    Domyślnie

    Cytat Napisał agneszka Zobacz post
    do iza
    przepraszam bardzo ze tak to odebrałaś,,,, pisałam chyba już z miesiac temu, założyłam forum jestem tu nowa moze cos zle wpisałam ale nikt mi nie odpowiedział, dlatego teraz wstawiłam tutaj zdjecie....bo otrzymałam odpowiedz ze ciemny tynk sie nagrzewa i peka....takie rzeczy to jak wiem a prosiłam o konkretne kolory i wzory płytek.... a tak od razu kogos oskarżać to ja bym nie mogła tak jak ty...... kazdy z was cos wstawia......
    Ja nie mówię o Twoim pytaniu o kolor elewacji tylko o próbie sprzedaży czegoś zupełnie nie związanym z wątkiem .Wpisz sobie na stopce,że coś sprzedajesz.Tu nawet nie chodzi o pojedynczą rzecz,tu próbujesz handlować o czym sama piszesz. Bez urazy ale wstawia to się na allegro...
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  9. #4109

    Domyślnie

    Cytat Napisał ada1984 Zobacz post
    Witam.

    Moze mi pomozecie cos dopasowac do mojego domu. Na razie jest w stanie surowym wiec moge wybrac kazdy kolor elewacji.
    Dom z biura archon:
    http://archon.pl/gotowe-projekty-dom...m447c2b56bac8a

    Na razie mam tylko 2 kominy z czerwonej cegly klinkierowej z ciemnobrązową(grafitową) fugą między klinkierem.
    Myslalam o ciemnobrązowej blachodachówce i ciemnobrązowych oknach, drzwiach i bramie garażowej. Ale nie bardzo wiem na jaki kolor wtedy pomalować podbitkę i ogólnie na jaki kolor zrobić elewację i cokoły. Będę wdzięczna za każdą pomoc.
    A może trzymać się tego, co w projekcie? Z tego co widzę na stronie projektu są podane dwie wersje kolorystyczne. Po co zmieniać?

  10. #4110

    Domyślnie

    Cytat Napisał agneszka Zobacz post
    o zebym wiedziala ze to jedno zdjecie wstawione wywoła takie oburzenie twoje to bym nie wstawiła, chciałam sie pochwalic tylko maz nie robi takich rzeczy na zarobek bo ma co robic w pracy a z reszta po co ja ci sie tłumacze... a ze sie sprzedaje rózne rzeczy na allegro to wiem bo mam konto i używam go, a tutak jestem p[ierwszy raz ...wiec kolezanko jesli nie chcesz doradzic co do elewacji tyo nie pisz i chyba nic strasznego tutaj nie zrobiłam wstawiajac zdjecie głupiego wieszaka...a tu taka nagonka...szok

    Jestem na forum kilka lat ,ale dawno nie czytałam takich głupot...
    koniec dyskusji dla mnie
    Ostatnio edytowane przez IZA30 ; 05-04-2013 o 14:46
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  11. #4111
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar karniej18
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Olecko
    Kod pocztowy
    19-400
    Posty
    20

    Domyślnie

    Witam , ja planuję elewację w takim zestawieniu :

    http://www.domoweklimaty.pl/projekty...jekt-3013_Atol
    Proszę , was o rozszyfrowanie kolorów elewacji , stolarki i dachu .

    Z góry dzięki .

  12. #4112
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Karniej,

    Dach ma kolor grafitowy, okna złoty dąb, elewacja krem

    Chyba nie oczekujesz cudów

    Pozdrawiam!

  13. #4113
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar karniej18
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Olecko
    Kod pocztowy
    19-400
    Posty
    20

    Domyślnie

    Zuzza krem , a coś więcej ?

  14. #4114
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zieli
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Nowe Dąbie
    Kod pocztowy
    89-210
    Posty
    946

    Domyślnie

    Czy dysponuje ktoś wzornikiem kolorów Caparol w formie pdf
    (nie wiem czy coś takiego istnieje)
    W sumie to może być też innych producentów byle w formie elektronicznej
    Dom parterowy , całość podłogówka 145 m2(obecnie grzane 115 m2)+ jedna drabinka, ściany BK+20cm styro grafitowego 031, posadzki i strop 15cm styro 038 , okna 3szyby V90+ , kominek "ala" koza, wentylacja mechaniczna Brookvent air cycle 1.2
    Ogrzewanie Pompa Ciepła 7 kW made by Wihajster Dz odwierty 4x50m

  15. #4115
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    na stronie jest.... jako spectrum barw
    http://www.caparol.pl/desktopdefault...0949&ug4=11598
    a dlaczego akurat w elektronicznej? wiesz ze to nie odzwierciedla stanu faktycznego?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  16. #4116
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zieli
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Nowe Dąbie
    Kod pocztowy
    89-210
    Posty
    946

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    na stronie jest.... jako spectrum barw
    http://www.caparol.pl/desktopdefault.aspx?tabID=4075&alias=pl&lang=pl&ug 1=22625&ug2=22638&ug3=30949&ug4=11598
    a dlaczego akurat w elektronicznej? wiesz ze to nie odzwierciedla stanu faktycznego?
    dzięki
    zdaję sobie sprawę ale nie mam możliwości udania się do sklepu
    a trzeba wybrać kolor
    Dom parterowy , całość podłogówka 145 m2(obecnie grzane 115 m2)+ jedna drabinka, ściany BK+20cm styro grafitowego 031, posadzki i strop 15cm styro 038 , okna 3szyby V90+ , kominek "ala" koza, wentylacja mechaniczna Brookvent air cycle 1.2
    Ogrzewanie Pompa Ciepła 7 kW made by Wihajster Dz odwierty 4x50m

  17. #4117
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar 87anam87
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.055
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    86

    Domyślnie

    hei!

    wiem że pewnie już to pytanie było zadane setki razy, ale jak najszybciej muszę zdecydować jakie oświetlenie podbitki wybieram i jak często chcę je zamontować. szczerze nie mam pojęcia co zrobić jestem zagranica a na odległość trochę mi ciężko. kolor wybrany podbitka też ekipa działa a my nie mamy światełek
    bardzo proszę o jakąś poradę
    wykończeniówka dziennik

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-do-siebie-%29

    komentarze

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...05#post5929605

    budowa dziennik
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ia-marze%C5%84

    komentarze
    ''Jeśli jest noc, musi być dzień, jeśli łza - uśmiech.''

  18. #4118
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar zlobiva
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    31
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    To wszystk to tynk strukturalny? Czy jakies plyty?

  19. #4119
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar zlobiva
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    31
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Ojj! Sorry pisalam odpowiedz do konkretnego posta i cos mi sie ryplo.

  20. #4120
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar zlobiva
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    31
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    A! skoro już tu zaczęłam zaśmiecać wątek swoimi postami, to może uda mi się naciągnąć Was na jakąś konsultację i pomoc.
    W zeszłym roku kupiliśmy dom - brzydki dom. W zasadzie z zewnątrz nie podoba mi się wcale, wewnątrz zaczął się podobać dopiero po tym, jak go urządziliśmy... ale ma dwie zasadnicze zalety: duża działka i świetna lokalizacja.

    no ale do brzegu. nie podoba mi się ten dom. jest absolutnie nie w moim stylu. uwielbiam jasne domy z płaskim dachem, dużymi oknami. tymczasem mam ceglastą dachówkę, masę skosów i... KREMOWE rolety i bramy garażowe. dla mnie porażka, bo zupełnie nie wiem, jak poradzić sobie z elewacją, żeby dom choć trochę nawiązywał do nowoczesności. chciałabym jasno, może z jakimiś panelami - drewnianym, gipsowymi - nie wiem. mam jakąś kolumienkę przed drzwiami wyłożoną ciemnym klinkierem - jestem gotowa to skuć.
    podjazdy i opaskę będziemy robić z tradycyjnego granitu. taras jest od północy, więc granit odpada, bo będzie wiecznie zielony, dlatego pewnie skusimy się na jakiś system pseudodrewniany. platforma przed drzwiami wejsciowymi będzie wyłożona kostką granitową. płot - dopasuję do elewacji, ale myślę o połączeniu gabionów, drewna, jakiegoś muru jasnego. no i oczywiście krzewów. bramy garażowej nie będzie. dojdziemy płotem do elewacji, tak żeby podjazd był "otwarty na zewnątrz".

    załączam zdjęcia - może komuś wpadnie jakiś pomysł.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3166.jpg
Wyświetleń:	833
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	183262
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3411.jpg
Wyświetleń:	679
Rozmiar:	101,8 KB
ID:	183263
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4091.jpg
Wyświetleń:	805
Rozmiar:	92,4 KB
ID:	183264

    Będę wdzięczna za pomoc

Strona 206 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony