dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 216 z 267
Pokaż wyniki od 4.301 do 4.320 z 5332
  1. #4301
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    tak mi sie kojarzy, Piotrek ostatnio w NQG Palazzo240 stosowal i wlasnie Ginster85. Moze inwestor sie wypowie, pewnie wie najlepiej. Palazzo240 bylo na innej budowie, wiec droga eliminacji mi ten ginster85 wyszedl, ale faktycznie, na wzorniku jakos nie bardzo mi to na ten kolor wyglada.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  2. #4302

    Domyślnie

    Potwierdzam "ginster85" , właśnie sprawdziłem na opakowaniu. Generalnie na próbniku to inaczej trochę wygląda,a jak pomalowałem na ścianie 3 różne próbki to też inaczej wyglądały Na całej powierzchni każdy kolor się inaczej prezentuje niż na małym kawałku papieru.. do tego dochodzi zaciennienie czy słońce. Najważniejsze ,że kolor wyszedł dokładnie taki jak chcielismy .Chociaż jak wróciłem do domu i zobaczyłem cały żółty jak żarówka dom to się przestraszyłem.... no ,ale sie okazało ,że to tylko podkład był ( właśnie może to przez to też odcień jest trochę inny)

  3. #4303

    Domyślnie

    Nasze ostatnie realizacje dociepleń i elewacji budynków:

















    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  4. #4304

    Domyślnie

    Witam, czy mogę prosić o nr koloru i nazwę producenta tej elewacji (chodzi mi o ten jaśniejszy odcień) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	07182930267922328519.jpg
Wyświetleń:	392
Rozmiar:	99,8 KB
ID:	198677

  5. #4305

    Domyślnie

    hubertsain rzeczywiście ładny ten jaśniutki kolorek ładnie się komponuje z brązowymi oknami.

    My dopiero ruszamy z fundamentami, ale do końca roku chcemy zamknąć domek i już się zastanawiam nad elewacją...
    Podoba mi się cegła i zastanawiam się nad obramówkami wkoło okien z płytek ceglanych, ale za chiny żadnego zdjęcia takiej realizacji nie mogę znaleźć W necie może jedno mi wpadło i na tym koniec. Może ktoś robił elewację z obramówkami wkoło okien z cegły (a reszta domu tynkowana).
    Planujemy czekoladowy dach (dachówka marsylka), okna chyba białe (ze szprosami). Kolor tynku ecru. I do tego brązową cegłę lub ciemnoceglastą chciałam. Ale wyobraźnia to jedno a realizacja do drugie. I jeszcze głównego inwestora trzeba przekonać (czyli męża ).

    Pozdrawiam

  6. #4306

    Domyślnie

    Witam, śledzę forum i wątki związane z elewacjami od dłuższego czasu, ponieważ zamierzamy wykończyć swój dom również na gotowo. W tej chwili mamy już położoną blachodachówkę w kolorze czarnym, mamy białe okna, ogrodzenie będzie częściowo z betonu a częściowo metalowe (czarne) i myślimy o elewacji w kolorze szarości z białymi obramowaniami na oknach i balkonach oraz drzwiach garażowych, ewentualnie o łososiowej. A jakie są Wasze opinie? Jaka elewacja ciekawsza?

  7. #4307
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    majros

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    .... Czy ktoś robił elewacje Caparolem Havanna 15 lub Savanna. Prosiłbym o zdjęcia.

    [email protected]

    http://forum.muratordom.pl/images/smilies/smile-2.gif

  8. #4308
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    darija

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, widzę że jest tutaj dużo kompetentnych osób, które może i mnie będą chciały pomóc
    Otóż rodzice planują zrobić elewację na swój dom, kolorystykę proponują odcienie beżu jednak chcieli oprócz samego koloru dodać kilka delikatnych ozdób może macie pomysł gdzie je umieścić by dom stał się jeszcze bardziej atrakcyjny... (bonie, paski itd) z góry dziękuję za pomysły
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2824.jpg
Wyświetleń:	260
Rozmiar:	93,0 KB
ID:	199122Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2819.jpg
Wyświetleń:	231
Rozmiar:	88,8 KB
ID:	199123Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2822.jpg
Wyświetleń:	172
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	199124

  9. #4309
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    darija

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Posty
    2

    Domyślnie

    do mojej wypowiedzi dodam jeszcze kilka moich spostrzeżeń, znalazłam projekt który nam się podoba jednak bonie na brzegach domu wg mnie odpadają bo budynek jest za wysoki, rodzice chcieliby bardzo drewniane barierki na balkonach dwa boczne balkony wyglądałyby świetnie jednak czy kolejne 4 z tyłu domu także?
    Zdjęcie zaczerpnięte z elewacji Zuzzy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17806256_1.jpg
Wyświetleń:	670
Rozmiar:	44,7 KB
ID:	199125

  10. #4310
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Pyxis
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Strzegom
    Kod pocztowy
    58-150
    Posty
    14.349

    Domyślnie

    Cytat Napisał darija Zobacz post
    Witam, widzę że jest tutaj dużo kompetentnych osób, które może i mnie będą chciały pomóc
    Nie zebym sie jakos bardzo "czepial", ale co bylo motywem oblepienia damu balkonami z kazdej strony? Ani to ladnie, ani zdrowo dla kieszeni w zimie (bo nie za bardzo widze miejsce na oklejenie ich 20cm styro). Klopot z nimi bedzie zawsze a z racji ich ilosci bedzie to bardzo duzy klopot.
    Tak z wrodzonej babskiej ciekawosci pytam.
    Grzanych podlog 230[m2]+2 drabinki w lazienkach. Ogrzewana kubatura ~550[m3]. Uzytkowa ~175[m2]. Na posadzce 18[cm] styro. Sciany suporex 36[cm]+10[cm] styro. Skosy 25[cm] welny. WG. PCi Ekontech 12,6[kW]. DZ 4x200[m] PE32 jako kolektor spiralny.
    CO za sezon przy temp. w domu 22*C
    2012/13 - 1350 zł (4215 kWh)
    2013/14 - 1035 zł (3320 kWh)
    2014/15 - 936 zł (3481 kWh)
    2015/16 - 576 zł (3313 kWh) - promocja Duon
    2016/17 - 892 zł (4020 kWh)
    2017/18 - 874 zł (3727 kWh)

  11. #4311

    Domyślnie

    Ma ktoś moze elewacje gdzie okna są w kolorze winchester a dach grafitowy?

  12. #4312
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    nowy 1

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    RYBNIK
    Kod pocztowy
    44-253
    Posty
    433

    Domyślnie

    Witam wszystkich . Jesteśmy na etapie tynków zewnętrznych. Wybralismy tynki firmy Kabe tylko na kolor nie jesteśmy zdecydowani . Marzy nam się odcień szarości - czarny mamy dach.Tylko jaka szarość aby nie weszła w odcień brudnego szarego , niebieskiego albo nie daj Boże zielonego. Ma ktoś na elewacji odcień szarości szary jasny ? Poradzcie.

  13. #4313

    Domyślnie

    Cytat Napisał nowy 1 Zobacz post
    Witam wszystkich . Jesteśmy na etapie tynków zewnętrznych. Wybralismy tynki firmy Kabe tylko na kolor nie jesteśmy zdecydowani . Marzy nam się odcień szarości - czarny mamy dach.Tylko jaka szarość aby nie weszła w odcień brudnego szarego , niebieskiego albo nie daj Boże zielonego. Ma ktoś na elewacji odcień szarości szary jasny ? Poradzcie.
    moim zdaniem nebraska 2 lub nebraska 3 z Ceresitu ze wskazaniem na 2
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nebraska.JPG
Wyświetleń:	332
Rozmiar:	29,8 KB
ID:	199753  
    Ostatnio edytowane przez IZA30 ; 10-07-2013 o 08:28
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  14. #4314

    Domyślnie

    Cytat Napisał IZA30 Zobacz post
    moim zdaniem nebraska 2 lub nebraska 3 z Ceresitu ze wskazaniem na 2
    Ale ja dodam jeszcze,że przy czarnym dachu najlepsza byłaby czysto biała elewacja (ja tak mam) ew.z szarymi dodatkami ,bo nie wiem czy nie będzie za smutno :/
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nebraska.JPG
Wyświetleń:	116
Rozmiar:	29,8 KB
ID:	199754  
    Ostatnio edytowane przez IZA30 ; 10-07-2013 o 08:37
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  15. #4315

    Domyślnie

    Tynk to Kreisel silikonowy numery 29984 oraz 26087.

    Cytat Napisał fioletowafiolka Zobacz post
    Witam, czy mogę prosić o nr koloru i nazwę producenta tej elewacji (chodzi mi o ten jaśniejszy odcień) Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	07182930267922328519.jpg
Wyświetleń:	392
Rozmiar:	99,8 KB
ID:	198677
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  16. #4316

    Domyślnie szarosci

    Moja elewacja jeszcze nie skonczona, ale front juz jest.
    Poczatkowo na elewacji mialo byc drewno, ale niestety....finanse juz mocno wyczerpane i trzeba robic oszczednosci

    Byla jeszcze wersja z wstawkami w kolorze zolto miodowym ale ostatecznie zdecydowalam sie na szarosci

    Mam nadzieje ze nie jest bardzo zle.... chociaz szkoda ze nie drewno
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjęcie (50).jpg
Wyświetleń:	964
Rozmiar:	35,1 KB
ID:	199951   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjęcie (51).jpg
Wyświetleń:	1148
Rozmiar:	38,1 KB
ID:	199955  
    Ostatnio edytowane przez Yaa ; 10-07-2013 o 20:33

  17. #4317

    Domyślnie

    Nasza realizacja docieplenia i elewacji budynku:



    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  18. #4318
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar misiupl
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    okolice Płocka
    Posty
    451
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Hubert - na elewacji jest drewno (jakie?) czy płytki drewnopodobne?

  19. #4319

    Domyślnie

    i tyl budynku
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elewT.jpg
Wyświetleń:	599
Rozmiar:	70,7 KB
ID:	200825  

  20. #4320

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yaa Zobacz post
    Moja elewacja jeszcze nie skonczona, ale front juz jest.
    Poczatkowo na elewacji mialo byc drewno, ale niestety....finanse juz mocno wyczerpane i trzeba robic oszczednosci

    Byla jeszcze wersja z wstawkami w kolorze zolto miodowym ale ostatecznie zdecydowalam sie na szarosci

    Mam nadzieje ze nie jest bardzo zle.... chociaz szkoda ze nie drewno
    Yaa co to za tynk i jakie nr kolorów?

Strona 216 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony