dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 222 z 267
Pokaż wyniki od 4.421 do 4.440 z 5332
  1. #4421
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar yenulka
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    okolice stolnicy
    Posty
    74

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewbuxxxo Zobacz post
    Panele Rodeo dla zainteresowanych:
    coraz bardziej się przekonuję do tych paneli

    pozdrawiam

  2. #4422

    Domyślnie

    U mnie juz położone tylko nie pomalowane jeszcze Wyglądają naprawdę zacnie.

  3. #4423
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    U mnie juz położone tylko nie pomalowane jeszcze Wyglądają naprawdę zacnie.
    Czekamy na zdjęcia
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  4. #4424
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  5. #4425

    Domyślnie

    śliczna elewacja, mogę prosić o dane co do tynku i koloru, jaki to rodzaj uziarnienia?czy jak to się tam zwie-chodzi mi o sposób kładzenia, zacierania czy coś. Jakbym chciała okreśłić mojemu wykonawcy w jaki to sposób ma mi zrobić elewację, żebym uzyskała podobny efekt . Wiem, że coś o uziarnieniu mówił.

  6. #4426

    Domyślnie

    Witam,
    bardzo ale to bardzo proszę o pomoc.
    Chciałam zrobić elewacje zdodatkiem drewna. Wzięłam do wyceny 4 firmy najbadziej popularne w naszej okolicy. Ale niestety żaden z nich nie ma doświadczenia w robieniu elewacji z dodatkiem drewna. Cóż uroki mieszkania w małych mieścinkach i wsiach.Stanęło na tym, że zrobią nam ocieplenie i tynk i zostawią styropian pod drewno a na wiosnę we własnym zakresie zrobimy drewno (mąż złota rączka ale brak mu doświadczenia). Dlatego bardzo proszę o radę.Postanowiłam wziąść w sprawy w swoje ręce, żeby sie nie okazało, że zrobią coś i będę niezadowolona z efektu końcowego.
    Mój dom wygląda tak:


    chciałabym wstawki z drewna jak w tym domu tylko nie takie ciemne:
    i


    Drewno chciałam dać na wykusz na "filary"-bo niestety trochę inaczej jest wykusz rozwiązany u mnie, na kawałku ściany przedniej i między oknami. Chcę by drewno było do górej lini okna. Nad wykuszem chciałam uzyskać podobny efekt jak na elewacj na której się wzoruje.
    Jeśli na elewację wybiorę styropian 15, to na wykusz u góry (chodzi o balkon) jakiej grubości użyć styropianu by uzyskać podobny efekt.U dolu wykuszu też wydaje mi się, że jest grubsza warstwa styropianu-czy waszym zadniem taka grubość jak na górze?
    Największy problem mamy z listą startową od którego poziomu powinna iść.Czy od poziomu dolnej linii okien czy jaka się kończy odcięcie fundamentu?
    CHyba wykonawcy spieprzyli nam sprawę i mamy za nisko odcięty styrodur i teraz mamy problem przy elewacji ale tak to jest jak się człowiek nie zna.I teraz musimy kombinować.
    I teraz jeszcze jedno pytanie jaki powinnam dać styropian pod drewno-czy 10 będzie o.k.?czy na tym etapie wystarczy, że położą styropian i zasiatkują a konstrukcję zrobimy i deski damy na wiosnę?Tak twierdzą fachowcy tylko czy nie idą na łatwiznę a my na wiosnę będziemy mieć "zonk" i kolejny problem. proszę pomóżcie mi rozwiać wątpliwości.
    Jeśli dam od dolnej linii listę startową i odcięcie styropianem to czy nie będzie za dużo tego podcięcia?jak to powinno wyglądać.
    Czy wasi wykonawcy proponują Wam rozwiązania czy każdy sam musi wszystko powiedzić jak co ma być i panowie jadą z koksem?

  7. #4427
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar yenulka
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    okolice stolnicy
    Posty
    74

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    U mnie juz położone tylko nie pomalowane jeszcze Wyglądają naprawdę zacnie.
    A na jaki kolor pomalujesz w stosunku do jakiego koloru dachu?

    Bo ja mam problem z koncepcją kolorystyczną Dach raczej panele na rąbek w kolorze grafitowym, do tego właśnie panele Rodeo - i nie wiem jaki kolor żeby ładnie się z oknami skomponowało (raczej okna w kolorze drewna, nie białe ani nie grafitowe) i do tego jakiś jaśniejszy tynk, pojęcia nie mam jaki

    I chodzę i oglądam i jestem na etapie osiołkowi w żłoby dano

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez yenulka ; 24-09-2013 o 09:55 Powód: zgubione cytowanie

  8. #4428

    Domyślnie

    Nasza realizacja:





    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  9. #4429

    Domyślnie

    moja elewacja raz jeszcze ale w większym wydaniu



    Uploaded with ImageShack.us


    zostały mi 2 wiadra tynku sprzedam po bardzo dobrej cenie, + 1/2 wiaderka dorzucę gratis.

    WEBER silikatowo-silikonowy LA 41

  10. #4430

    Domyślnie

    Cytat Napisał hubertsain Zobacz post
    Nasza realizacja:





    Pieeeknniieeee wyszło!!!

  11. #4431

    Domyślnie

    Cytat Napisał yenulka Zobacz post
    A na jaki kolor pomalujesz w stosunku do jakiego koloru dachu?

    Bo ja mam problem z koncepcją kolorystyczną Dach raczej panele na rąbek w kolorze grafitowym, do tego właśnie panele Rodeo - i nie wiem jaki kolor żeby ładnie się z oknami skomponowało (raczej okna w kolorze drewna, nie białe ani nie grafitowe) i do tego jakiś jaśniejszy tynk, pojęcia nie mam jaki

    I chodzę i oglądam i jestem na etapie osiołkowi w żłoby dano

    pozdrawiam
    Jesteśmy właśnie po zakupie Sadolinu .Kolor : tek.Mysle ze będzie ok.Okna białe dachówka antracyt elewacja biała z szarym boniowaniem.

  12. #4432

    Domyślnie

    hubertsain

    Piękna realizacja. Mogę prosić o nazwę/symbol zastosowanego koloru i producenta?

  13. #4433
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar yenulka
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    okolice stolnicy
    Posty
    74

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Jesteśmy właśnie po zakupie Sadolinu .Kolor : tek.Mysle ze będzie ok.Okna białe dachówka antracyt elewacja biała z szarym boniowaniem.
    bardzo dziękuję za odpowiedź

    jak pomalujesz panele to pokaż proszę koniecznie zdjęcia )

    pozdrawiam

  14. #4434

    Domyślnie

    Sie wie

  15. #4435
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał cziczu Zobacz post
    śliczna elewacja, mogę prosić o dane co do tynku i koloru, jaki to rodzaj uziarnienia?czy jak to się tam zwie-chodzi mi o sposób kładzenia, zacierania czy coś. Jakbym chciała okreśłić mojemu wykonawcy w jaki to sposób ma mi zrobić elewację, żebym uzyskała podobny efekt . Wiem, że coś o uziarnieniu mówił.
    To był tynk STO, uziarnienie 1 mm z tego co pamiętam.
    A kolory? hm.... dobre pytanie
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  16. #4436
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewbuxxxo Zobacz post
    To był tynk STO, uziarnienie 1 mm z tego co pamiętam.
    A kolory? hm.... dobre pytanie
    STO Sto Silco K10 kolor 37111 (1/2 pigmentu) na w. zbrojacej ze STO Armierungsputz
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  17. #4437
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    STO Sto Silco K10 kolor 37111 (1/2 pigmentu) na w. zbrojacej ze STO Armierungsputz
    nie, nie, Panie Kolego
    Ostatnio edytowane przez EWBUD ; 05-05-2014 o 13:05 Powód: błąd
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  18. #4438

    Domyślnie

    Tynk Kreisel Nanotynk silikonowy baranek 1,5mm, kolor 29985.


    Cytat Napisał greywolf Zobacz post
    hubertsain

    Piękna realizacja. Mogę prosić o nazwę/symbol zastosowanego koloru i producenta?
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  19. #4439
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Trochę słabo widać - może komuś się przyda - mi się osobiście nie podoba, ale ...........
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  20. #4440

    Domyślnie

    We wszystkim potrzebny jest umiar.Tu go zabrakło....

Strona 222 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony