dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 236 z 267
Pokaż wyniki od 4.701 do 4.720 z 5332
  1. #4701

    Domyślnie

    Witam.
    Który tynk z Caparola Thermosan ngq biały jest ładny ?
    Tzn taki żeby ładnie wyglądał z szarym cokołem i nie wpadał w śmietankowy . Ewentualnie mógłby wpadać w szarość ale też nie za bardzo
    Kto ma ładny biały , jakieś fotki .Poratujcie
    Ostatnio edytowane przez modena ; 27-07-2014 o 20:03

  2. #4702
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Patrycja&Rafał

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Posty
    67
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Forumowicze, proszę podpowiedzcie mi jaki kamień elewacyjny polecacie.
    Jestem na etapie wybrania elewacji i ostatecznie chyba zdecydujemy się na elewację dwukolorową (jeden kolor elewacji, drugi kolor dekorów w formie poziomych pasków - odcienie szarości) i fragment (przy wejściu do domu) z kamienia ozdobnego. Czy ktoś z Was taki robił przy szarej elewacji? Może jakieś zdjęcia? No i jaki kamień? Będę wdzięczna za podpowiedź

  3. #4703
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Dorrris
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Zalesie Górne
    Posty
    7

    Domyślnie

    Ale myślisz o kamieniu naturalnym czy betonie architektonicznym?
    "A jeśli dom będę mieć, to będzie bukowy koniecznie, pachnący i bezpieczny..."

  4. #4704

    Domyślnie

    Cytat Napisał mitch Zobacz post
    Cześć Wam


    Moja stodoła w kolorze "graphit 18", tynk Caparol. Dostawca forumowy, fighter1983 - polecam z czystym sumieniem


    CZy to jest bardziej biały czy bardziej szary kolor .Z wyglądu niby biały ale z nazwy Graphit

  5. #4705
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    katia.katia

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Zielone Wzgórze
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    48

    Domyślnie

    Cytat Napisał modena Zobacz post
    CZy to jest bardziej biały czy bardziej szary kolor .Z wyglądu niby biały ale z nazwy Graphit
    Też jetem ciekawa czy bardziej szary czy biały. Mamy zamiar pomalować elewację i tak mi chodzi po głowie szarość.

  6. #4706

    Domyślnie

    Mitch pisał że to kolor ciemniejszy od białego Ale nie ogarniam wyobraźnią pojęcia ciemniejszy od białego

  7. #4707
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KKM1

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Blizne Łaszczyńskiego
    Kod pocztowy
    05-082
    Posty
    48

    Domyślnie

    Mam do odsprzedania w okazyjnej cenie Caparol NQG Thermossan kolor hell weiss (ciepły biały) - zostało mi 20 kg czyli 1 pełne wiadro i końcówka w drugim Ja połączyłam z białym łupkiem kwarcytowym W razie zainteresowania zostało mi ok 3-4m2 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140802_174239.jpg
Wyświetleń:	675
Rozmiar:	83,3 KB
ID:	273039Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	imag1344.jpg
Wyświetleń:	503
Rozmiar:	89,1 KB
ID:	273040Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	imag1345.jpg
Wyświetleń:	509
Rozmiar:	98,6 KB
ID:	273041
    Przepraszam że tu zamieszczam ale w ogłoszeniach brak odezwu

  8. #4708

    Domyślnie

    KKM1 czy ten hell weis wpada w smietankowy ?

  9. #4709
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KKM1

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Blizne Łaszczyńskiego
    Kod pocztowy
    05-082
    Posty
    48

    Domyślnie

    Jak dla mnie nie Jest ciepły ale nie śmietanowy Na poprzedniej stronie masz budynek który przedstawił hubertsain właśnie w kolorze hell weiss

  10. #4710

    Domyślnie

    Dzięki
    Tak , tak widziałam Ale wiesz jak to jest wybierać kolor na ekranie monitora różnie to bywa
    A to pewnie będzie inne na ekranie , inne na próbce a jeszcze inne na budynku . Wzornika jeszcze nie mam.
    Posiadacze białych Caparolowych elewacji chyba powyjeżdżali na urlopy

  11. #4711

    Domyślnie

    Witam,

    szukam pilnie zdjec domow zrobionych caparolem palazzo 210,ginster 115 lub 120 lub jakis inny kremowy ,ecru lub kosc sloniowa.Z gory dziekuje.

  12. #4712

    Domyślnie

    Rafal i Justyna widzę że Ty już przynajmniej masz wzornik bo operujesz nazwami kolorów . Ja czekam na wzornik z Caparola jak na zmiłowanie czekam i czekam i nie wydaje mi się żebym miała się doczekać .
    Nie ma ktoś jakiegoś niepotrzebnego wzornika z Caparola do tynku Thermosan NQG ?? Skąd braliście wzorniki ?

  13. #4713
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KKM1

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Blizne Łaszczyńskiego
    Kod pocztowy
    05-082
    Posty
    48

    Domyślnie

    Wzorniki sa zapewne dostepne u dystrybutora Od kogo kupujesz tynk? Ja dostalam wzornik w miejscu gdzie kupilam Mam go jeszcze wiec jesli jestes z Warszawy moge Ci wypozyczyc Przede mna jeszcze wybor kolorow do wewnatrz wiec niestety nie moge go oddac (Nie mam polskich znakow-przepraszam za pisownie)

  14. #4714

    Domyślnie

    Dziękuję KKM1 , właśnie dziś rano przyszedł mój wytęskniony wzornik , nareszcie
    Teraz mam problem czy wybrać Hell Weiss czy Natur Weiss. Czy ma ktoś może zdjęcia z tynkiem Natur Weiss? Czy on jest w porównaniu z Hell Weiss bardziej biały czy zimno biały ?

  15. #4715
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pillproof

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Kod pocztowy
    84-230
    Posty
    119

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rafal i Justyna Zobacz post
    Witam,

    szukam pilnie zdjec domow zrobionych caparolem palazzo 210,ginster 115 lub 120 lub jakis inny kremowy ,ecru lub kosc sloniowa.Z gory dziekuje.
    My też szukaliśmy podobnego koloru- jasnego beżu,chcieliśmy palazzo 120, ale nie ma go w nqg.A nie miał to być odcień żółtego czy pomarańczowego... W końcu wybraliśmy NQG GINSTER 55. Na dużej próbce był fajny odcień, ale na elewacji okazało się, widać tą żółtą tonację...
    Ostatnio edytowane przez pillproof ; 20-08-2014 o 11:09

  16. #4716

    Domyślnie

    Cytat Napisał modena Zobacz post
    CZy to jest bardziej biały czy bardziej szary kolor .Z wyglądu niby biały ale z nazwy Graphit
    Cytat Napisał modena Zobacz post
    Mitch pisał że to kolor ciemniejszy od białego Ale nie ogarniam wyobraźnią pojęcia ciemniejszy od białego
    Hehe To nie jest czysty biały. Jest dosłownie góra kilka odcieni ciemniejszy niż biały. Tzn. po przyłożeniu białego papieru widać wyraźną różnicę. Tak czy inaczej, w słoneczny dzień oczy bolą od patrzenia się na elewację. Oczywiście w sensie jasności, nie odrażającego wyglądu
    stodoła 130 m2 z garażem 20m2, PV 9,8 kWp na dachu, napędzana PC PW 10 (roczne zużycie CO+CWU+chłodzenie pasywne ok. 3700-4300 kWh, 99% w II taryfie), WM własnej roboty+rekuperator. Ściany 24+20 styropian, podłoga 15 cm perlit, dach 30 cm wełna. Podłogówka + grzejnik w temp otoczenia w łazience i garażu. Masa mostków i niepotrzebnych kominów

  17. #4717
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ANKAg
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    legnica
    Kod pocztowy
    59-220
    Posty
    155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    witam!!

    zwracam sie do osób które wykonują docieplenie budynków.

    Mam okno które chcemy ocieplic i otynkowac tak aby nie bylo widocznych prowadnic od rolety, czyli tynk tak jak leci rama okna a roleta powinna sie chowac pod styropian. Prosze podpowiedzcie mi jak zamontowac ten styropian aby nie odpadl podczas podwiewów wiatrów. dodam ze grubosc styropianu to 23 cm. Dodaje fotke bo nie jestem pewna czy dobrze wytlumaczylam o co mi chodzi

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	40b917070e5fb460gen.jpg
Wyświetleń:	310
Rozmiar:	82,4 KB
ID:	276042

  18. #4718
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    adiewRanczo

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Kołobrzeg
    Kod pocztowy
    78-100
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam...
    Poszukuję inspiracji kolorystycznej dla naszego domu. Może ktoś pomoże, bo nie mogę się zdecydować ;(Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1235.jpg
Wyświetleń:	836
Rozmiar:	93,7 KB
ID:	276167

  19. #4719

    Domyślnie

    Cytat Napisał adiewRanczo Zobacz post
    Witam...
    Poszukuję inspiracji kolorystycznej dla naszego domu. Może ktoś pomoże...
    Moim zdaniem najlepszy byłby kolor biały lub prawie biały niezauważalnie wpadający w szarość, beż żadnych wstawek i innych udziwnień. Szukasz inspiracji kolorystycznej, to zobacz kolor elewacji domu użytkownika mitch cofając się do strony 224, post #4462. Zobacz też elewację użytkownika interona (niemal identyczny filar nad wejściem), strona 202, post #4030. Może znajdziesz coś dla swojego domu.

  20. #4720
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    adiewRanczo

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Kołobrzeg
    Kod pocztowy
    78-100
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał greywolf Zobacz post
    Moim zdaniem najlepszy byłby kolor biały lub prawie biały niezauważalnie wpadający w szarość, beż żadnych wstawek i innych udziwnień. Szukasz inspiracji kolorystycznej, to zobacz kolor elewacji domu użytkownika mitch cofając się do strony 224, post #4462. Zobacz też elewację użytkownika interona (niemal identyczny filar nad wejściem), strona 202, post #4030. Może znajdziesz coś dla swojego domu.
    O szarości właśnie myślałam, tylko o ciemniejszym odcieniu. Znajoma jednak odradziła, że wyjdzie nam szara kreska przy tym naszym brązowym dachu i ciepłym odcieniu kostki...
    Ale dziękuję bardzo za podpowiedź
    Ostatnio edytowane przez adiewRanczo ; 24-08-2014 o 20:07

Strona 236 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony