dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 238 z 267
Pokaż wyniki od 4.741 do 4.760 z 5332
  1. #4741
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Załącznik 280724Załącznik 280725Załącznik 280726Załącznik 280727Załącznik 280728Nowoczesny domek teraz zaczynamy w Gdansku .... taki troche przyduzawy - z 600m2 elewacji. Mial byc bialo czarny w Carbonie.... - bedzie chyba bialy bazowy w NQG. Beda piekne fotki jak skonczymy. No ale to mnostwo czasu potrzebne na ta realizacje.
    Będzie ładnie
    W sumie to już jest fajnie...
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  2. #4742

    Domyślnie

    a oto nasz domek w kolorze jasny popiel, ze stolarką złoty dąb, karmelowym cokołem i grafitowym dachem
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140901_165939.jpg
Wyświetleń:	976
Rozmiar:	89,7 KB
ID:	280781   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140901_170123.jpg
Wyświetleń:	1137
Rozmiar:	85,5 KB
ID:	280782  
    Ostatnio edytowane przez Mal&Tad ; 20-09-2014 o 23:22

  3. #4743

    Domyślnie

    [QUOTE=amglad1;6613475]
    Cytat Napisał Schatje Zobacz post
    Bardzo ładnie.
    I jeszcze jedna rzecz mi sie rozjasniła, wiem już, że u mnie garaż będzie w takim samym kolorze jak reszta.



    Fighter, prześlicznie...
    zgadzam sie z przedmówcą - gdyby garaż był w tym samym kolorze, to ta dobudówka czy jak to tam zwać nie rzucałaby sie tak w oczy i byłoby idealnie wręcz...ale jak pisałes - klient ma wizję, klient rządzi
    Śpieszę z wyjaśnieniami, jako współwłaścicielka ta dobudówka to garaż, taki projekt, takie warunki zabudowy (5m) więc uciekaliśmy w głąb działki inaczej ludziki by mi przez okna kuchenne do domu weszli. Szary kolor to długa historia, miał być taki jak brama i okna czyli prawie czarny na transparentnej bazie. W ostatniej chwili spanikowałam i wbrew woli męża zmieniłam na kolor o jeden ton jaśniejszy Mieszkamy w miejscu, w którym może za 10 lat zrobią drogę, więc kurzy i brudzi się niesamowicie. Z boku garażu ma być również wiata. Więc tym razem podeszliśmy do tematu na zasadzie "ma być praktycznie". Biały to też nie jest biały, tylko taki brudny biały.

  4. #4744
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar amglad1
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    NADMORZE
    Posty
    1.615
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    brzuska,
    tak czy siak, JEST PIĘKNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    gratulacje!!!!!!!!!!!!
    a pewnych rzeczy sie nie przeskoczy i tyle
    szczęśliwego mieszkania w tak fajnym domku życzę
    am glad

  5. #4745
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pillproof

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Kod pocztowy
    84-230
    Posty
    119

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Załącznik 280724Załącznik 280725Załącznik 280726Załącznik 280727Załącznik 280728Nowoczesny domek teraz zaczynamy w Gdansku .... taki troche przyduzawy - z 600m2 elewacji. Mial byc bialo czarny w Carbonie.... - bedzie chyba bialy bazowy w NQG. Beda piekne fotki jak skonczymy. No ale to mnostwo czasu potrzebne na ta realizacje.
    Rewelacyjny projekt! Czekam z niecierpliwością na efekt końcowy to buduje jakiś forumowicz, bo nasuwa mi się pytanie odnoście attyk na tarasie

  6. #4746
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał pillproof Zobacz post
    Rewelacyjny projekt! Czekam z niecierpliwością na efekt końcowy to buduje jakiś forumowicz, bo nasuwa mi się pytanie odnoście attyk na tarasie
    Tak, forumowiczka ale tez taka - malo aktywna na forum i raczej czytajaca a nie piszaca. Byly wizualizacje, ale kazala mi zdjac, bo projektant jeszcze nie pozwolil pokazywac... ale.. WOW ... Beda zdjecia na koniec na 100% bo to najladniejsza elewacja jaka w zyciu widzialem, a widzialem ich... sporo. Zaraz zalinkuje jej ten watek - poprosze aby sie do Ciebie odezwala.
    Jak tam Thermosaniki? Klada sie 2 raz?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  7. #4747
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pillproof

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Kod pocztowy
    84-230
    Posty
    119

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Tak, forumowiczka ale tez taka - malo aktywna na forum i raczej czytajaca a nie piszaca. Byly wizualizacje, ale kazala mi zdjac, bo projektant jeszcze nie pozwolil pokazywac... ale.. WOW ... Beda zdjecia na koniec na 100% bo to najladniejsza elewacja jaka w zyciu widzialem, a widzialem ich... sporo. Zaraz zalinkuje jej ten watek - poprosze aby sie do Ciebie odezwala.
    Jak tam Thermosaniki? Klada sie 2 raz?
    Dzięki

    Teraz ta ściana jest w miarę ok- niektóre pionowe pasy są ciągle lekko widoczne z tym, że tylko o wschodzie słońca i przez max 1h w ciągu dnia , ale uprzedzali nas o tym, że to już do końca nie zniknie.. no chyba, że mieliby to całkiem równać to wtedy i kasa większa za robociznę i materiałów więcej by zeszło. Myślę jednak, że efekt poprawki i tak jest dobry. Teraz pozostałą część budynku robią od zera, dziś zacierali drugi raz siatkę, jutro grunt, odbijanie drewna i tynki!

  8. #4748
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał pillproof Zobacz post
    Dzięki

    Teraz ta ściana jest w miarę ok- niektóre pionowe pasy są ciągle lekko widoczne z tym, że tylko o wschodzie słońca i przez max 1h w ciągu dnia , ale uprzedzali nas o tym, że to już do końca nie zniknie.. no chyba, że mieliby to całkiem równać to wtedy i kasa większa za robociznę i materiałów więcej by zeszło. Myślę jednak, że efekt poprawki i tak jest dobry. Teraz pozostałą część budynku robią od zera, dziś zacierali drugi raz siatkę, jutro grunt, odbijanie drewna i tynki!
    czekamy na zdjecia. Oby bylo najs.
    Od razu podam: kolorystyke u pillproof - Pani Magdy
    Grunt+tynk barwiony wg Fassade A1 - Ginster 55
    powered by fighter1983
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  9. #4749
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar cormac
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice 3city
    Posty
    233

    Domyślnie

    Cytat Napisał pillproof Zobacz post
    ?..to buduje jakiś forumowicz, bo nasuwa mi się pytanie odnoście attyk na tarasie
    Wysłałam priva

  10. #4750
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał cormac Zobacz post
    Wysłałam priva
    jest i nasza inwestorka... wyloniła się z otchłani
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  11. #4751
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    jest i nasza inwestorka... wyloniła się z otchłani
    z mrocznych czeluści internetu
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  12. #4752
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewbuxxxo Zobacz post
    z mrocznych czeluści internetu
    tak, i problem z rodeo, jutro-pojutrze zakladam watek do ktorego Cie zapraszam i naszego rodeowca zeby nam PISEMNIE dal wytyczne jak te jego wynalazki montowac, moze mu pomysly jakies podsuniemy. Poki co zakonczylismy budowe w Szczecinie u Pani Kasi i zostawilismy ja z brzuchem (mąż jeszcze nic nie wie) wracamy chyba na wiosne naprawiac panele rodeo. So sick...
    Lekka mokra wyszla pieknie a rodeo sie brzuchaci...
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  13. #4753
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar babyjane24
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    var pp_gemius_identifier = new String('citFZssBYdQllwW9nQToIsSZnMjW0bBV6zaZp1Br5Qj
    Posty
    2
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie pytanie

    Cytat Napisał ziuta62 Zobacz post
    Załącznik 277315 Załącznik 277318 Załącznik 277320


    Witam. To moja elewacja na domku. Tynk Caparol Thermosan NQG , kolor Umbra Weiss.
    dzień dobry chciałam się zapytać o jakis namiar na panią gdyż w swoim domku rozważam założenie okien w kolorze oregon
    i próbuję do tego przekonać męża a on chce zobaczyć te okna w realu jeśli byłaby możliwość to będę ogromnie wdzięczna pozdrawiam babyjane24

  14. #4754
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wierka
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    aaa... z domu ... ;)
    Posty
    273

    Domyślnie

    Cytat Napisał cormac Zobacz post
    Wysłałam priva
    od razu wiedziałam, że to Twój dom.
    Pięknie!

  15. #4755

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    tak, i problem z rodeo, jutro-pojutrze zakladam watek do ktorego Cie zapraszam i naszego rodeowca zeby nam PISEMNIE dal wytyczne jak te jego wynalazki montowac, moze mu pomysly jakies podsuniemy. Poki co zakonczylismy budowe w Szczecinie u Pani Kasi i zostawilismy ja z brzuchem (mąż jeszcze nic nie wie) wracamy chyba na wiosne naprawiac panele rodeo. So sick...
    Lekka mokra wyszla pieknie a rodeo sie brzuchaci...
    co jest nie tak z tym Rodeo? w sumie ciekawa alternatywa dla naturalnego drewna, ale ostatnie wpadki mnie zniechęcają do tego produktu, a chciałem również ten system wykorzystać w moim domku...

  16. #4756
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał marnon Zobacz post
    co jest nie tak z tym Rodeo? w sumie ciekawa alternatywa dla naturalnego drewna, ale ostatnie wpadki mnie zniechęcają do tego produktu, a chciałem również ten system wykorzystać w moim domku...
    Zerknij w moje posty. W tym dziale sa zdjęcia i opis i zaproszenie dla producenta aby zabrał glos w sprawie. Jakoś mu nie spieszno...
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  17. #4757

    Domyślnie

    Witam

    Wiem już, że tynk to ,,Kreisel silikonowy baranek 1,5mm 27566 na elewacje, 27570 na bonie".

    Czy ktoś ma zdjęcia innych domów z elewacją w tej szarości? Może z grafitowym dachem?
    A może ten sam domek sfotografowany w słoneczny dzień?

    Ps. Domek ze strony 217 z czerwonym dachem. Wklejony przez Hubernstaina?
    Ostatnio edytowane przez EwkaP ; 07-10-2014 o 13:43

  18. #4758

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Zerknij w moje posty. W tym dziale sa zdjęcia i opis i zaproszenie dla producenta aby zabrał glos w sprawie. Jakoś mu nie spieszno...

    czytałem , ale nikt póki co nie kwapi się odpowiedzieć... dużo tych płyt rodeo zamontowaliście? czy to było pierwszy raz i od razu takie "kwiatki" wyszły...

  19. #4759

    Domyślnie Czerwone drzwi wejściowe

    Co myślicie o drzwiach wejściowych w kolorze czerwonym? Prawdę mówiąc białe,antracytowe lub w kolorze złotego dębu, wszystko pod kolor okien wyglądają nudno. Ja lubię kolory. Napatrzyłam się trochę w USA na drzwi wejściowe w kontrastowym kolorze do reszty elewacji, np czerwonym i bardzo mi się to spodobało. Na polskim rynku trudno znaleźć takie drzwi. Znalazłam w ofercie firmy Good Lock piękne drzwi. Na prawdę są piękne...Na razie nasz dom wygląda jak na zdj. są już wstawione okna - białe i brama garażowa-antracyt. Jaki kolor elewacji dobrać aby wszystko pasowało do czerwonych drzwi, bo z nich nie zrezygnuję!!
    pozdrawiam,
    p.s.
    może Zuza ma jakieś zdj domów z czerwonymi drzwiami?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08958.JPG
Wyświetleń:	195
Rozmiar:	49,1 KB
ID:	284576   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08951.JPG
Wyświetleń:	153
Rozmiar:	47,9 KB
ID:	284577   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08959.JPG
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	49,2 KB
ID:	284578  

  20. #4760
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar water-sprite
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Radom
    Posty
    251

    Domyślnie

    Mieszkam w domu z czerwonymi drzwiami, ale dach jest brązowo-ceglasty, więc wszystko do siebie "pasuje".
    Czerwień do antracytu to już będzie na zasadzie kontrastu, właśnie i na pewno od razu będą rzucać się w oczy.
    Wystarczy "wygooglować" zwrot czerwone drzwi wejściowe i masz mnóstwo zdjęć.
    Poza tym kilka firm maluje drzwi na jaki kolor chcesz z palety RAL, średnio ok. 500-700 zł dopłaty za taką usługę. Możesz mieć czerwone od zewnątzr i drugi kolor od środka.
    Do wyboru do koloru

Strona 238 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony