dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 245 z 267
Pokaż wyniki od 4.881 do 4.900 z 5332
  1. #4881

    Domyślnie Elewacje z cegły

    Cytat Napisał Zuzza Zobacz post
    Hej !

    Tak się zastanawiam, czy elewacje to wnętrza - pewnie nie - ale nie znalazłam lepszego miejsca na ten wątek.

    Postaram się umieszczać tu zdjęcia elewacji. Zapraszam do wrzucania swoich zdjęć.

    Jak ktoś ma zapotrzebowanie na konkretne zestawienia kolorystyczne to postaram się odszukać w moich zbiorach.

    A na początek moje ulubione domy:



    https://www.facebook.com/groups/193788333998947/

  2. #4882

    Domyślnie

    Witam,

    Poszukuje kogos z okolic Rzeszowa do ocieplenia domu plus polozenie tynku i plytek recznie formowanych..Budowa 10 km od Rzeszowa.

  3. #4883

    Domyślnie

    Witam!
    Bardzo Was, Forumowicze, proszę o pomoc w doborze elewacji. Mnie podobają się opaski wokół okien, mąż twierdzi że tylko zbierają kurz i tworzą zacieki.
    Wydaje mi się że najlepsza byłaby jasna elewacja?? Rolety, bramy i drzwi w kolorze białym. Taką miałam wizję, tak mi się podoba. Proszę o opinię, radę, propozycję. Cokolwiek Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20141016-WA0000.jpg
Wyświetleń:	256
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	316330Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20141016-WA0002.jpg
Wyświetleń:	225
Rozmiar:	94,6 KB
ID:	316331Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0973.jpg
Wyświetleń:	204
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	316332Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0974.jpg
Wyświetleń:	216
Rozmiar:	89,8 KB
ID:	316333Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0975.jpg
Wyświetleń:	186
Rozmiar:	96,6 KB
ID:	316334

  4. #4884
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    misiek80

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    120
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nie zostało komuś z Was odrobina tyknu silikonowego z Kabe albo farny - kolor 10030. Pilnie potrzebuję, a nei chcę kupować całych wiader. [email protected] 511338961.

  5. #4885

    Domyślnie

    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.... Wraz z mężem jesteśmy na etapie wyboru kolorystyki dachu, ale wiadomo pozostałe elementy, takie jak okna, drzwi, bramy, elewacja musi ze sobą współgrać. W związku z tym zwracam się do Was z prośbą o pomoc czy ktoś ma zdjęcia dachu w kolorze antracytu/ grafit z oknami o kolorze orzecha lub pośredniego brązu, niestety w necie jest mało takich zestawień...... Będę wdzięczna za każdą radę i zdjęcia....

  6. #4886

    Domyślnie Szukam wlasciciela tego pieknego domku!

    Moze sie znajdzie wlasciciel tego pieknego domku.Prosze o nazwe koloru elewacji.Jestem zachwycona kolorem.Pieknie!!!!!!Uprzejmie dziekuje Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	26079217_obraz_n73_094.jpg
Wyświetleń:	371
Rozmiar:	41,2 KB
ID:	317110
    Ostatnio edytowane przez kaska34b ; 14-05-2015 o 14:18 Powód: blad

  7. #4887
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    Madzia wpisz w google grafika antracyt dach i jest trochę tych zdjęc z oknami w brązie, np



  8. #4888

    Domyślnie

    Witam ponownie!
    Jesli macie taki kolor elewacji jak na tym zdjeciu lub podobny to prosze o nazwy kolorow oraz jesli mozna o zdjecia.Mam na mysli tynki silikonowe w kolorze limonki.Bardzo mile widziane rady w tym temacie.Bardzo dziekuje za kazda pomoc

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	26079217_obraz_n73_094.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	41,2 KB
ID:	317112

  9. #4889
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewole Zobacz post
    Witam!
    Bardzo Was, Forumowicze, proszę o pomoc w doborze elewacji. Mnie podobają się opaski wokół okien, mąż twierdzi że tylko zbierają kurz i tworzą zacieki.
    Wydaje mi się że najlepsza byłaby jasna elewacja?? Rolety, bramy i drzwi w kolorze białym. Taką miałam wizję, tak mi się podoba. Proszę o opinię, radę, propozycję. Cokolwiek Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20141016-WA0000.jpg
Wyświetleń:	256
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	316330Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20141016-WA0002.jpg
Wyświetleń:	225
Rozmiar:	94,6 KB
ID:	316331Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0973.jpg
Wyświetleń:	204
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	316332Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0974.jpg
Wyświetleń:	216
Rozmiar:	89,8 KB
ID:	316333Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0975.jpg
Wyświetleń:	186
Rozmiar:	96,6 KB
ID:	316334
    Nie musisz robić wystających opasek wokół okien. Można zrobić "malowane".
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  10. #4890
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Ostatnia "dłubaninka"



    Ostatnio edytowane przez EWBUD ; 15-05-2015 o 14:59
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  11. #4891
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał EWBUD Zobacz post
    Ostatnia "dłubaninka"



    Rodeo? odwaznie
    z tymi panelami poszukaj Tiserec, jakbys nie znalazl to podrzuce namiar. wyglada to rozsadniej od strony zaplecza
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 15-05-2015 o 16:14
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  12. #4892
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Rodeo? odwaznie
    z tymi panelami poszukaj Tiserec, jakbys nie znalazl to podrzuce namiar. wyglada to rozsadniej od strony zaplecza
    Kto nie ryzykuje.....
    A namiar podrzuć - zawsze warto zobaczyć co i jak.....
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  13. #4893
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Ten reklamacji nie ma
    Wydlubie i wrzuce na @
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  14. #4894
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Kaśka73
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław/ Kiełczów
    Posty
    2.530

    Domyślnie

    Czy w tynku silikonowym caparola po otwarciu wiadra zawsze pigment jest na wierzchu?! Czy coś jest nie ok?

  15. #4895
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaśka73 Zobacz post
    Czy w tynku silikonowym caparola po otwarciu wiadra zawsze pigment jest na wierzchu?! Czy coś jest nie ok?
    brak wprawy mieszajacego albo awaria wstrzasarki.
    Albo im sie nie chcialo
    Powinno byc jednolicie wymieszane.
    Przy mega intensywnych kolorach zdarza sie ze odrobina pigmnentu trafia pod wieczko (po obreczy) mieszajacy powinien to wtedy poprawic i wymieszac jeszcze raz.
    Jaki kolor wybralas?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  16. #4896
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Kaśka73
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław/ Kiełczów
    Posty
    2.530

    Domyślnie

    Tundra 115 i akurat w tym kolorze ta odrobina więcej lub mniej pigmentu decyduje o kolorze. Dobrze że tynkarz nie jest daltonistą i zwrócił uwagę na to że robią się inne kolory.
    Co w takiej sytuacji mam kogoś rozstrzelać w hurtowni? Co radzisz

  17. #4897
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaśka73 Zobacz post
    Tundra 115 i akurat w tym kolorze ta odrobina więcej lub mniej pigmentu decyduje o kolorze. Dobrze że tynkarz nie jest daltonistą i zwrócił uwagę na to że robią się inne kolory.
    Co w takiej sytuacji mam kogoś rozstrzelać w hurtowni? Co radzisz
    nic... niech sobie przemieszaja jeszcze raz.
    Rozumiem ze kupilas jedno wiadro na probe.
    I zaplacilas kupe kasy za sam pigment
    Wiec na calosc: zamow w SOTON - bedzie taniej i idealnie wymieszane (inny sposob barwienia) , ale min zamowienia w Soton to 300kg tynku.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  18. #4898

  19. #4899
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar tomekwa
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    1.067
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Wiec na calosc: zamow w SOTON - bedzie taniej i idealnie wymieszane (inny sposob barwienia) , ale min zamowienia w Soton to 300kg tynku.
    Będę potrzebował na ok. 350-400 m.kw. Jakie są różnice cenowe przy takich ilościach?
    Dziennik | Komentarze
    Indywidualny projekt, silka + 20 cm 031, pod podłogą 20 cm. EPS100 038.
    Do grzania: ok. 250 m2 podłogówki i ~750 m3.
    WM: Onyx 550 classic. PC: Vitocal 300-G, DZ 4x90m (studnia i rotametry+ ok.60 m dobiegu).
    Kominki w salonie i łazience - dla klimatu.

  20. #4900
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    KolorowySłoń

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    222

    Domyślnie

    Cena za towar mieszany w punkcie jest zależna od koloru. Przy Sotonie cena jest stała. Pytanie co sie akurat bardziej opłaca w danej sytuacji. Soton obejmuje także koszty dostawy więc sumarycznie wychodzi taniej

Strona 245 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony