dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 246 z 267
Pokaż wyniki od 4.901 do 4.920 z 5332
  1. #4901
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaśka73 Zobacz post
    Kupiłam 18 wiader tak profesjonalnie zamieszanych
    zapłaciłam 4 tys
    ekhm... brawo... mowilem zebys pytala o program Soton dla tak intensywnego koloru. byloby taniej. no ale teraz juz po ptakach.
    W tej sytuacji: chlopcy na budowie musza sobie przemieszac jeszcze raz.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  2. #4902
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomekwa Zobacz post
    Będę potrzebował na ok. 350-400 m.kw. Jakie są różnice cenowe przy takich ilościach?
    dokladnie jak KolorStudio pisze.
    Jasne , malo nasycone kolory wychodza taniej barwione u dystrybutora.
    Intensywne - lepiej barwic fabrycznie w tzw programie soton.
    Jezeli jestes zainteresowany - mailem info poprosze na wybrany kolor i adres dostawy - wtedy dopasowuje sie oferte czy ma byc to soton (barwienie fabryczne) czy colorexpress (barwienei w mieszalniku)
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #4903
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    KolorowySłoń

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    222

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomekwa Zobacz post
    Będę potrzebował na ok. 350-400 m.kw. Jakie są różnice cenowe przy takich ilościach?

    A jaki tynk? Amhisilan? thermosan nqg? czy może jeszcze coś innego?

  4. #4904
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar tomekwa
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    1.067
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Jeszcze nie zdecydowałem, który rodzaj tynku. Wszystko zależy od różnicy cenowej. Kolor to będzie lekko złamana biel.
    Dziennik | Komentarze
    Indywidualny projekt, silka + 20 cm 031, pod podłogą 20 cm. EPS100 038.
    Do grzania: ok. 250 m2 podłogówki i ~750 m3.
    WM: Onyx 550 classic. PC: Vitocal 300-G, DZ 4x90m (studnia i rotametry+ ok.60 m dobiegu).
    Kominki w salonie i łazience - dla klimatu.

  5. #4905
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał Madzia1983 Zobacz post
    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.... Wraz z mężem jesteśmy na etapie wyboru kolorystyki dachu, ale wiadomo pozostałe elementy, takie jak okna, drzwi, bramy, elewacja musi ze sobą współgrać. W związku z tym zwracam się do Was z prośbą o pomoc czy ktoś ma zdjęcia dachu w kolorze antracytu/ grafit z oknami o kolorze orzecha lub pośredniego brązu, niestety w necie jest mało takich zestawień...... Będę wdzięczna za każdą radę i zdjęcia....
    Hej Madzia, Przejrzyj sobie moje zdjęcia, jest mnóstwo takich zestawień:

    http://elewacjezuzzy.blogspot.com/se...0ciemne%20okna

    na pewno coś wynajdziesz co Ci się spodoba.

    Pozdrawiam!

  6. #4906
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Zdjęcia elewacji w betonie architektonicznym Luxum. Płyty 120x60cm. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	luxum_1.jpg
Wyświetleń:	928
Rozmiar:	29,0 KB
ID:	318888 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	luxum_3.jpg
Wyświetleń:	1017
Rozmiar:	28,9 KB
ID:	318889 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3569-002.jpg
Wyświetleń:	746
Rozmiar:	60,2 KB
ID:	318890 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02592_1.jpg
Wyświetleń:	710
Rozmiar:	98,3 KB
ID:	318891 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02603_1.jpg
Wyświetleń:	655
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	318892

  7. #4907
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    KolorowySłoń

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    222

    Domyślnie

    Taki malutki próbnik dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad kolorem elewacji.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150529_142843.jpg
Wyświetleń:	2025
Rozmiar:	86,8 KB
ID:	318894Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150529_142824.jpg
Wyświetleń:	805
Rozmiar:	87,7 KB
ID:	318895

  8. #4908
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Luxum: te nierówności kolorystyczne zamierzone czy "tak wyszło"? Btw, nie beton Luxum a płyty wyprodukowane z betonu klasy powiedzmy, po staremu B60 przez Luxum - to detaliczna różnica...

  9. #4909
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    debrzyna

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    31

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kołysanka.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	78,4 KB
ID:	319029
    Jestem na etapie wyboru koloru dachu do tego projektu Dom wybudowany w enklawie leśnej Puszczy Sandonierskiej /daleko od asfaltu/ na tle sciany olbrzymich modrzewi Skłaniam sie do dachu w kolorze grafitu i do tego pas podrynnowy i rynny w kolorze okien .I tu mam problem jaki to ma być kolor .A moż e inny zestaw kolorów

  10. #4910
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Dziękujemy Panu Balto za podpowiedź i tym razem Pan mija się z prawdą. Niestety nadal Pańskich wpisów beton architektoniczny Luxum nie ma sobie w Polsce równych. Raz jeszcze powtarzamy, nie zakupimy od Pana białego cementu, ani niczego do produkcji. Pana wpisy pod postami Luxum, mają tą zaletę, że przestał Pan od jakiegoś czasu wysyłać do nas uporczywie swoją ofertę. Pana opisy, porady i założenia z betonem architektonicznym są zwyczajnie błędne. Reszty, tysięcy Pana postów nie oceniamy. W odróżnieniu od Pana nie znamy się na wszystkim. Wystarczy, że znamy się na produkcji dobrych płyt betonowych. Mamy tylko nadzieję, że reszta Pańskich doradzających postów jest bardziej merytoryczna. Nie zmienią tego tyrady i setki akapitów periodyków sprzed dziesięcioleci. Otrzymał Pan zaproszenie do nas, niestety nie skorzystał. Jak to Pan określił " Bo po co, skoro ja wszystko wiem..." Za to bardzo Pan lubi pisać tysiące postów i mieć zawsze ostatnie zdanie. Pomimo wysiłków nie jest Pan wstanie wyprodukować dobrych płyt z betonu architektonicznego, nawet w niewielkiej części odpowiadającej płytom Luxum. To takie małostkowe w wydaniu Forumowicza Wielkiego Sercem.
    Ostatnio edytowane przez Luxum ; 02-06-2015 o 16:16

  11. #4911
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Wiem, jestem małostkową gnidą która szuka dziury w całym... Jestem istotą, która nie potrafi zaakceptować, że ktoś stworzył najlepszy beton w Polsce, który ma klasę od ok B80 do B120... i wykorzystuje do tego inne cementy, w tym od naszych południowych sąsiadów... Wredna gnida ze mnie. Tutaj powinno być słuchać łomot pięści dudniącej w piersi i krzyczącej mea culpa mea culpa mea magna culpa...
    Widziałem różne betony, o różnych składach czy to szarego czy białego cementu, a co za tym idzie o bardzo różnych parametrach. Fakt tępię kilka spraw - nie ma betonów danej firmy, poza wyjątkami, wspominałem o jednym - Ductal. Są betony poszczególnych rodzajów produkowane przez poszczególne firmy, takie czy inne. Przy okazji dlaczego nie ma betonu Cemex? Przecież oni też tłuką ich iks rodzajów a i B70 też powinni zrobić bez większego pudła, a znając życie gdzieś recepturę mają.
    Płyta z betonu architektonicznego powinna najzwyczajniej w świecie spełniać kilka warunków: być prosta, mieć proste ściany, jednakową grubość, żądaną fakturę, kolorystykę, grubość. Kilka wariacji w temacie: bo klient specjalnie chce z takimi kropkami też się pewnie znajdzie. To wszystko wymusza taki a nie inny skład, taką a nie inną chemię, ilość wody, cement (tu w kwestii rodzaju mam swoje przekonania) i tak dalej. Znaczy to, że jeśli ktoś zrobi płytę spełniającą te określone parametry to odkryje beton Luxum? A może stworzy najlepszą płytę w Polsce? A może coś super hiper idealnego? On stworzy porządną i bardzo fajną płytę, którą będzie można pokazać innym, fachowcom, tym którzy się znają. Nie będzie ani lepsza ani gorsza od Waszej.
    Beton jest na tyle fajnym i cudownym materiałem, że mając wiedzę jak działają różne dodatki można tworzyć zeń cuda.
    Przy okazji jeżeli już sobie prawimy dusery i bawimy się w Wersal, to jak rozumiem szanowna Pani technolog z Państwa firmy, by wzięła mnie pod rękę i grzecznie się spytała jak ja mały żuczek zrobiłbym beton np klasy B70... albo co myślę o takim składzie czy takim cemencie wykorzystanym do produkcji? Po czym poszlibyśmy sobie na kawę miło pogwarzyli i życzyli miłej współpracy z zaproszeniem - wpadnij na kawę za trzy tygodnie bo robimy coś naprawdę wystrzałowego?
    A na koniec zupełnie serio pisałem o tym, że bazowe składy pewnych bardzo wysokich klas betonu są dostępne w badaniach publikowanych na internecie czy to w polskim czy obcym języku, czasem nawet z dokładnym podaniem konkretnego dodatku, sposobu mieszania, czasu czy konkretnej procedury pozwalającej wykorzystać graniczne wartości chemii jaką zapewnia producent.

  12. #4912

    Domyślnie

    Kolejna nasza realizacja.
    Docieplenie i elewacja budynku styropian Knauf 15cm 0,040, system Kreisel, kolor tynku 29985, mozaika TM135A, panele drewnopodobne rodeo.
    Inne nasze realizacje pod adresem: www.facebook.com/sainbudownictwo



















    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  13. #4913

    Domyślnie

    Poszukuję przykładów elewacji -dach ceglasty , a reszta w kolorze bieli, szarości -może macie coś podobnego. Dom tradycyjnego kształtu
    Dla chcącego nic trudnego!

  14. #4914
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał acca5 Zobacz post
    Poszukuję przykładów elewacji -dach ceglasty , a reszta w kolorze bieli, szarości -może macie coś podobnego. Dom tradycyjnego kształtu
    Niestety nie mam dachu w kolorze ceglanym ale reszta kolorów by się zgadzała.
    Tynk Caparol NQG kolor Palazzo 30 i Palazzo 45 (szary).
    Za dwa tygodnie na budowie mam spotkanie z przedstawicielem Caparola w sprawie reklamacji, ciekaw jestem jak się sprawa dalej potoczy.









    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 06-06-2015 o 15:15
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  15. #4915
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Hanss

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    593

    Domyślnie

    Tomaszs131 co się dzieje???

  16. #4916
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hanss Zobacz post
    Tomaszs131 co się dzieje???
    Struktura tynku wygląda jak sito, pomiędzy ziarnami są malutkie dziurki. Najgorzej wyglądają bonie
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 07-06-2015 o 09:12
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  17. #4917

    Domyślnie

    Cytat Napisał kjuta Zobacz post
    Madzia wpisz w google grafika antracyt dach i jest trochę tych zdjęc z oknami w brązie, np



    Ktoś wie może co to są za numery tynkow i producent zdjęcie 1 i 2 ?

  18. #4918

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mixxer Zobacz post
    Ktoś wie może co to są za numery tynkow i producent zdjęcie 1 i 2 ?
    Mogę Ci pomóc, z tym zdjęciem:



    Tynk silikonowy Kreisel w kolorach: kolor główny 28086, kolor przy boniowaniach 26395, mozaika na cokole Kreisel TM165A. Parapety stalowe grafitowe, podbitka grafitowa marki Boryszew. Panele drewnopodobne w kolorze winchester.

    Więcej realizacji wraz z opisami kolorów na naszej stronie facebookowej pod adresem: www.facebook.com/sainbudownictwo
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  19. #4919

    Domyślnie

    Dzięki wielkie Hubertsain macie świetne realizacje i Ty sam super zorganizowany że ponotowałeś te kolory z atrakcyjnych elewacji. Klientów Ci na pewno nie będzie brakować Pozdrawiam Lila
    Ostatnio edytowane przez Mixxer ; 07-06-2015 o 11:56

  20. #4920

    Post

    Zastanawiam się na kolorem elewacji bo klejenie styropianu idzie szybko

    Zdecydowałam ze elewacja będzie biała i jasno szare bonie w poziomie koło okna i na ścianie wzdłuż garazu i tak dookoła domu chyba...

    I teraz mam dylemat czy puścić je na wysokość górnej krawędzi okna do dolnej, czy jeden poziom nad okno i do dolnej krawędzi.

    Wątpliwości stad ze architekt za wysoką ściankę kolankową zrobił a ja to kupiłam i teraz trzeba to jakoś zamaskować wydawalo mi sie że ten popielaty jasno szary kolor boni w poziomie o jeden nad oknem doradźcie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0300 (4).jpg
Wyświetleń:	514
Rozmiar:	97,7 KB
ID:	320421  

Strona 246 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony